Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

rimmel
24. led 2010

bellada maju 😉

zuzka11
25. led 2010

Zanet - to ja mam BB, ale mam ten v tuzce....jen pod oci mam ten, co se nanasi prsty a je slozeny ze dvou casti, horni je maskovaci a dolni je pudrik . ten nanasim steteckem....a fakt spokojenost velika.....mrzi me, ze u tebe ne.....

lendy - holky tu tisim psaly, ze mas nejaky obchod? nebo jsem to spatne pochopila? ze si u tebe nekdo neco objednaval? 😕

Jinak vcear jsem si poprve , vim, jsem benjaminek, objednala na jahode, tak jsem zvedava a natesena 😀

zanett
25. led 2010

bellada - jj, Gosh tady je. Jak se jmenuje (nebo maji jen jeden) a maji dobry vyber odstinu?

zuzi- takze ty, promin. Ja mam jen ten bez pudru. Kdyz si ho nanasis pod oci, nemusis tu kuzi zbytecne vytahovat? Ja, abych ho nanesla spravne, mam pocit, ze musim to ocni okoli dost natahnout (protoze je ten korektor tak hutny), coz se mi vubec nelibi 😒 . Proto mam radeji kremove, ktere po kuzi jakoby klouzou - a ten Vich byl idealni v tom, ze byl kremovy, klouzal a ani neobsahoval silikony 😵

mukky
25. led 2010

zanett korektor si nanášala správne,štetčekom,treba ho zapracovať do pleti ,krátkymi ťahmi,ako ked sa nanáša puder štetcom,keby sa robili pri nanášaní korektoru ťahy dlhé,mozu tam vznikať šmuhy,čiarky..čárky 😀 ,je dobré ho nanášať v smere hodinových ručičiek,aby sme predcházali nesprávnym natahovaním kože v očnom okoli a predchaádzali tým vráskam

bellada
25. led 2010

zanett - odtiene su len 2, ja pouzivam ten najsvetlejsi, vola sa Touch up concealer http://www.goshcosmetics.sk/produkty3.html
nanasa sa velmi dobre, aplikatorom si urobim bodky a tie potom prstom jemne vklepavam, pozor su dva druhy, jeden je zeleny (na cervene flaky a zilky) inak Gosh je celkovo dobra dekorativka 😉

zuzka11
25. led 2010

zany - ja hu trosku "ťupkuju" a u korene nosu roztiram......

lendy1
25. led 2010

já mám korektor od Stily tento:
http://cz.strawberrynet.com/makeup/stila/illumi...
a jsem s ním maximálně spokojená, je lehoučky a přitom dobře kryje.
anebo používám EDM korektor přímo na kruhy pod očima, akorát mě štvou, že už nedělají můj odstín ☹

zuzka11, jj, obchůdek netový jen na MMB, odkaz raději házet nebudu, aby to nebyla reklama 😀

zanett, já nakupuji hoooodně ze zahraničí, ještě nikdy se mi nedostal do ruky fake pleťové kosmetiky, takže ať si H.R. píšou co chtějí, ale pokud by jsi to koupila v solidním netovým obchodě, tak proč by to měl být hned fake? Nejvíc se z pleťovky padělá Lancome-řasenky, krémy, skoro vše...a dekorativky-MAC, BB. Těch srovnání fake/originál je na netu spoustu a většinou se fake prodávají na e-bay, aukru a spol...Ale u velkých obchodů typu Jahoda a spol. tomu NEVĚŘÍM ani za nic, že by tam měli nějaký fake. Bohužel spousta lidí nechápe, že se můžou obalově lišit některé výrobky určeny pro americký, evropský a asijský trh a rovnou si myslejí, že mají doma fake.
Já nevěřím témeř všem netovým obchodům s parfémy v ČR, četla jsem o tom několik článků, kde tyhle firmy ty parfémy berou a raději si je koupím opět na Jahodě nebo nechám dovézt z parfumérky z letiště či zahraničí.

deniska0704
27. led 2010

Aky je najlepsi rozjasnovac pleti?Mate s niecim skusenosti?

kristina25
27. led 2010

ahojte baby,
poradte mi spiralu. Strasne mi slzia oci aj potom co si dam Visine. O pat minut mam spiralu rozmazanu a cierne smuhy pod ocami. V zime si ani spiralu namozem dat. POuzivam od Oriflame vodeodolnu. Nebola by vhodna niejaka na citlive oci. Poradte mi
a este dobry korektor na kruhy pod ocami a ocny krem alebo gel, ktory zmiernuje kruhy.
Dakujem 🙂

lendy1
27. led 2010

kristina25,
řasenky pro citlivé oči má LaRoche Posay
o korektorech si přečti pár ztránek zpět 😉
a na kruhy je lepší nějaký gelík, zkus třeba Vichy Therma Fix.

aponchie
27. led 2010

tak jsem vcera obsolvovala promenu u Tony and Guy a muzu rict bomba..kdybych an to mela chodim jen tam..strih barva servis to je bez debat naprostej luxus..udelali mi naprosto krasne vlasy samo jsem jim nedovolila moc strihat 😀 ale i tak ten 20letej klucina smikal jak Edward a ja cumela vlastne az doma jak je to super strih a jak vlastne zalezi na strihu takze za me ano u nich ,ale jen s naditou prkenici 😝

Shiseido no comment hnus velehnus 😝 😝 😝

zuzka11
31. led 2010

Holky, zeptam se jeste na radu, dost mi ted zacly padat po porodu vlasy, mely jste to taky? pomohloneco? nejake vitaminy, sampony, vodicky? Moc diky za radu.....jinak jsem uzivala Calibrum materna.....jinak nic.......

lendy1
31. led 2010

zuzko, to přejde..to snad zažila každá mamina 🙂
Teď jsem viděla snad od Biodermy nějaký šampon...nevím...jo a mají nějaké tabletky proti vypadávání vlasů, to vím na 100%, tím šamponem si nejsem jistá, zobej Biosil plus a chce to fakt vydržet, ono to přejde a přestanou padat.

holky, byla jste některá na neinvazivní liposupci? Docela mě to láká, jen musím našetřit prašule a asi do toho půjdu...potřebuji se zbavit příšerné pneumatiky na břiše 😖

zuzka11
31. led 2010

Leni - kdyz ja uz mam fakt strach, mesic jsem to neresila, ale tech vypadanych vlasu je furt moc ☹ ty tabletky na vypadavani mysli ktere?

Jo, jeste me napadlo, tys rikala o tech samponech Seb.L. - kde jsi pls sehnala vzorky? taky bych do nich sla , ale nehcce se mi "na blint" 😔

Neinv.liposukci bohuzel neporadim....fakt je ta pneu tak velka? na fotkach mi prijdes drobinek......

lendy1
31. led 2010

tyto:
http://www.docsimon.cz/zbozi/bioderma-node-oral...

ale myslím, že by nějaké jiné vitamíny na vlasy z lékárny taky pomohli. A fakt to přejde 🙂

Objednávala jsem si žehličku na vlasy u pro-vlasy a vzorky jsem dostala zdarma, ale dá se tam i S. koupit v těch pytlíčkách:
http://www.pro-vlasy.cz/p/sebastian-laminates-s...
mají tam i další vzorky jiných značek, jen to poštovný nic moc...no, to mě vyšlo na stejno koupit normálně balený šampon a kondiš na e-bay.

pneumatika není tak hrozná, ale prostě mi to vadí, cvičit se nedokopu a stejně si myslím, že cvičení by to ani nespravilo. Dřív jsem byla hubeňour, měla jsem tak 62kg/180cm, teď je to horší a celkově si přijdu jako slon, sice vypadám relativně štíhle, mám normální váhu ke své výšce, ale byla jsem zvyklá být opravdu víc hubenější... 😖

arvetka
31. led 2010

ahoj🙂
Lendy to jsem ráda, že tě tady vidím;) poradíš mi s používáním toho DDF exfoliáče? na netu jsem našla, že kyselina glykolová působí líp na suché pokožce, na mua to holky míchají s teplou vodou...tak jsem dost zmatená 😕

zuzka11
1. únor 2010

Moc diky za ty linky, leni.....jj, clovek je na neco zvykly, a i kdyz to "potom" je taky OK, tak pro nej ne a nechce se s tim smiri, co?

jeste dotaz, na ebay nakupujes na cz nebo de nebo jide v zahr? kdyz jsem bydlela v nemecku, tak jsem jela na ebay.de a super, ta cz mi prisla jeste takova "nehotova"......dneska si delam vylet do lekarny....moc diky 😀

zuzka11
1. únor 2010

Ted na tu biodermu koukam - neni urceno pro kojici zeny? 😕

lendy1
1. únor 2010

zuzko, aha...tak zkus lékárnu, tam ti určitě nějaké vitamíny poradí 😉

nakupuji na e-bay uk a com, cz verze je snad jen přeložená ta e-bay.com

arvetka, ahoj, já to používám na vlhkou pleť, na suchou jsem to ani nezkoušela.

aurecon
1. únor 2010

Tak se hlásím, že se zatím u mě žádné úspěchy neděly ☹

Nejdřív jsem používala Artistry, ale pleť se mi ještě více zhoršila, pak zinkovou mast, ta mi pomohla asi nejvíc, ale taky žádný zázrak. A teď jsem pár dnů zkoušela vzorečky od Biodermy. Ale taky nic moc. Po nanesení jejich krému mě pleť chvíli štípala - nevím, zda to je normální.

Dnes ráno jsem se probudila a dívám se do zrcadla a pleť byla mastná i na nose šíleně moc, což se mi nestávalo. Akné mám víc než dost. Nevím, co s tím mám dělat.

Ještě mám dva vzorečky od La Rochey Effaclar nebo tak něco. Už mě to fakt nebaví. Hodně jsem toho vyzkoušela, ale nic nefunguje. Na kožní jsem chodila pár let tomu a tam mi nějaká mastička pomohla po pár měsících, ale byly to antibiotiky, a ty se mi moc nechtějí patlat.

bellada
1. únor 2010

aurecon - ak mas nejaky problem s pletou, tak ti ziadne vzorky nepomozu, vysledky je vzdy, aj u tej naj kozmetiky vidno az po nejakom case, treba trpezlivost, zvolit tu sparavnu kozmetiku a po case sa vysledky isto dostavia, ale aspon jedno cele normalne balenie budes musiet pouzit a tiez by bolo vhodne zistit pricinu tych problemov s pletou 😉 ja som mala velmi zhorsenu plet po hormanalnej liecbe a trvalo mi skoro 8 mesiacov, kym som ju dala do pôvodneho stavu 😖 za noc sa to proste neda...

aurecon
1. únor 2010

bellada: Artistry jsem používala přes měsíc, ale pleť se mi akorát zhoršila, a to všude psali, že zlepšení nastává po dvou týdnech. Zinkovou mast jsem používala dva týdny, jisté zlepšení bylo znát, ale ne moc velké.

No a minulý týden jsem si byla v lékárně pro vzorečky, ale pleť mě po nich pálí, takže by byla blbost vyhazovat peníze za celé balení. Navíc se ten krém pořádně nevsákne do kůže, ale jakmile se dotknu pleti, tak se mi ten krém začne drolit.

Já žádnou antikoncepci nepoužívám, tak nevím, z čeho bych to mohla mít ☹

No už jsem bezradná, takže budu muset zajít asi opět ke kožní, ale antibiotika se mi brát moc nechtějí. Nebo myslíte, že antibiotické masti moc vadí?

zuzka11
1. únor 2010

Aurecon - jestli je to Effaclar neco, Effaclar duo, tak super! To je docela novinka a fakt paradni!Jinak souhlasim s bel, musis vydrzet, ale ze vzorecku aspon poznas, jak ti konzistence kremu sedi, coz je podle me taky dulezite....me hodne pomohla i pletova voda Clinique 2 a fakt plati, ze i kdyz mas mastnou plet, tak musis hydratovat a hydratovat a na to je ten effaclar duo super....nebio saloos levandule, ten jsem si koupila na radu soanpe a fakt parada! leci bedary.....

leni diky....jen me stve to postovny do cech, v nemecku me to rozmazlilo 🤐

Holkyyyyy, dneska cekam zasilku z jahody, snad prijde, uz se TAK tesim! 😉

aurecon
1. únor 2010

zuzka: Právě že konzistence toho krému je dobrá, ale po chvíli když si šáhnu na pleť, tak se mi ten krém začne drolit, i když není vidět na pleti, ale pak mám jen na rukou drobné drolky.

Podívám se na saloos.

zuzka11
1. únor 2010

Aurecon - a uz jsoi zkousela i ten eff.duo? I tam je spatna konzistence? nemas tu plet nejen problematickou ale ted z tech ruznych kremu i podrazdenou?Zkus ten saloos levandule, me opravdu behem par dni zabral, plet se mi zhorsila asi mesic po porodu, i b.naskakali ale je to pryc, diky bohu 😀

A vyborna maska je od Dr.hauschky, ta moc pomaha na tvuj typ pleti....tusim jilova? Kdyz bys chtela, najdu link.....

aurecon
1. únor 2010

zuzka: Budu ráda za link. Píše se tam Effaclar K.

Na jakých stránkách objednáváš ten saloos?

zuzka11
1. únor 2010

Kupuju ho v DMku.....ale mrkni na www.saloos.cz a precti si o nem, stoji kolem 120-150Kc, nepamatuju si presne....a ten Eff.K mi nevyhovoval, zkus v lekarne poprosit o vzorek toho Duo......

a tady je ten link🙂))

http://cz.strawberrynet.com/skincare/dr--hausch...

aurecon
1. únor 2010

Dívám se, že saloos levandule je hodně, to mám zkusit ten olej nebo vodu nebo co? Pokud olej, tak nezanechává mastný film na pokožce?

zuzka11
1. únor 2010

je to regeneracni olej.....davam si ho na noc, ze zacatku trosku plet mastnejsi mas, ale staci par kapek...a rano je plet super...a úredtim si dam tu Clinique vodu.......jak uz psala o par stranek dal soanpe, leci bedary, udela se ti takovy stroupek, ktery se rychle sloupne.....a plet je po tom zdravejsi.....a je i hydratacni.....vsak koukni....

zuzka11
1. únor 2010

Jdu sem jeste s jednou otazkou - pouzivate nektera zehlicku na vlasy? mate nejaky krem, strej na ochranu pred teplem? s kterym jste spokojeni? ja mam ted Alcinu, predtim cerny krem Loreal, ale nejak nevim nevim.... 😒