Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

binki
12. srp 2008

lendy1: to nevím, krabičku jsem už dávno vyhodila a na obalu to není
název je Fortifying treatment shampoo with quinine and B vitamins (komplexní kúra proti ztrátě vlasů)

binki
12. srp 2008

jo a fakt jsem moc spokojená 😀

sisstin
12. srp 2008

čus binkos..nechceš dát náky fooootooo? 😀

binki
12. srp 2008

tak jooo, něco jsem ti tam hodila, siss 😉

sisstin
12. srp 2008

binki: ježiš..ten je boží...a teda fakt nevypadá mladší jak my 😅 , já mám konečně fotku káry 😉

zanett
12. srp 2008

binki, jj, to je presne ten, ktery chci zkusit. Jak jsi s nim spokojena?

sisstin
12. srp 2008

zanett: já chci taky ještě náký fotky sakra 😅 😅 😅 😅

binki
12. srp 2008

siss: kolik váží ta vaše nová kárka 🙂
no, jsem ti někde psala, že roste jak z vody, ale zaklepu raději na dřevo

zanett: jsem moc spokojená, zachránil mne před pleškou 😔 , 3 měsíce po porodu jsem tahala vlasy v chomáčích, po měsíci se to zastavilo a kvalita se postupně zlepšuje...

sisstin
12. srp 2008

binki:11,5kg 😉

binki
12. srp 2008

jej 😕

sisstin
12. srp 2008

binki: no ale jedeš s ním jedním prstem, jak je vyváženej..já ho nikam tahat nepotřebuju 😉

zanett
12. srp 2008

sis, nerozumim 😅 jaky fotky? 😕

zanett
12. srp 2008

zapomnela jsem, co jsem vlastne chtela napsat: binki, tak jo, to jsem rada, az mi dojde ten stavajici, tak si ho poridim. Vlasy mi sice nepadaji, ale ten Vit B je pry na vlasy dobry jak vnitrne (beru tabletky), tak zevne - tak se tesim....A dnes mi mel dojit balicek od lush, s AC kondisem. No jak to dopadlo? Prisel postak a misto balicku mi do schranky hodil listek s tim, ze pry jsem nebyla doma, at si balik vyzvednu na poste! 😲 Pritom jsem doma byla, on ani nezazvonil, potvora jedna, asi se mu nechtel balik tahat 😠 Tak jeste pujdu dneska na postu, vystat tam frontu 🙄

lendy1
12. srp 2008

tak jsem vyjímečně šla do města dnes, prošmejdila jsem 3 lékárny 😝 , ani v jedné neměli Klorane. Pak jsem si vzpomněla, že jsem je viděla v lékárně, co máme pod bytem 😅 , jenže u nás zavírají brzo, takže nic, no...

ale koupila jsem si regenerační obličejový olej Lemon tea tree od Saloos - jsem na něj moc zvědává, jaký bude 😵

mariettka27
12. srp 2008

ahojky,máte niektorá skúsenosti s kozmetikou herblife? 🙂

zanett
12. srp 2008

tak dnes mi dosel (resp. jsem si musela pro nej skocit na postu) balik od lush - jelikoz jsem dnes surovala cely dum, tak jsem si rekla, ze by se mi tedy pote hodila sprcha a hned jsem proto vyzkousela AC kondis 😀 Teda, musim rict, jsem asi exot, ale mne to voni strasne silne 😅 Krasne se vymyl a hezky rozcesava, takze jako kondicioner neselhal, ale nejsem si jista tou vuni, teda, voni hezky, sladce, ale prijde mi to strasne silny, i ted to ve vlasech citim....pruser je asi v tom, ze mi to pripomina parfem me byvale ucitelky - to byla furie 😀 , ale neni to spatne, rozhodne si na to zvyknu 😉

binki
13. srp 2008

zanett: a pošta v anglii funguje stejně jako v čr?

arvetka
13. srp 2008

Holky když jste u té antikošky: mně dr. napsal yasminelle, původně jsem chtěla yadine, ale prý je to totožná receptura, jen yasminelle je o něco málo lehčí...mám syndrom polycystických vaječníků, extrémně rozhašený cyklus a posledního čtvrt roku jsem často špinila, břicho mě pobolívalo a zadržuju vodu 🙄 původně jsem HA už nechtěla, ale nedalo se jinak....

lendy1
13. srp 2008

arvetka, no ji dám ještě měsíc a pak to budu řešit asi změnou HA, jinak nevím 😒
Jo a kolik budeš chtít těch kelímků na pigmenty? Jestli se k tomu dnes dostanu, tak je objednám 😉

zanett
13. srp 2008

binki; ne, ja osobne myslim, ze tady je posta jeste horsi 😝 (zamlada jsem delala brigady na ceske poste a byl tam fakt bordel, ale tady to rozhodne neni o nic lepsi 😠 )..kde vlastne bydlis ty?

binki
13. srp 2008

Istanbul

darina77
15. srp 2008

Pre všetky lush závislé dnes som pozrela na ich stránku a majú tam fakt veľa nových vecí. Som zvedavá na tu emobombu.

lendy1
15. srp 2008

no super, jsem zvědavá, jestli někdy zprovozní české Lush stránky 😠

holky, nezkoušela jste některá šampony od L'Occitane:
http://www.loccitane.cz/Default.aspx?c=15&l=2&s...

mě ten Klorane moc neuchvátil (koupila jsem si tu řadu s mangem), Lush se mi zdá lepší.

zanett
15. srp 2008

lendy, obsahuje ten Klorane sodium laureth sulphate? Nemel by, ale ja jsem nikde nesehnala na netu slozeni a vcera jsem chtela jit do te parfumerky, kde ho prodavaji, abych se na slozeni podivala, ale jelikoz to neni samoobsluha, tak se mi nechtelo tam prijit a rict; Prosim vas, muzu se podivat na slozeni a podle toho se rozhodnout, jestli si ho koupim?' 😀 Jo lendy, muzu se zeptat, proc te nenadchnul?

jinak, musim rict, ze ten AC kondis je lepsi a lepsi, cim vic ho pouzivam - ta vune se mi zacina strasne moc libit a i MP mi rekl, ze mam najednou hezci a jemnejsi vlasy (obsahuje teda ten SLS, ktery mi drazdi pokozku hlavy, ale davam si bacha, abych ho aplikovala jenom na vlasy a ne na hlavu a OK 😉 )

ella1
15. srp 2008

cafte.no škoda,že si skôr nepovedala zanett.nedávno som vyhodila obal od šamponu klorane.ale kedže je tekutý tak určite SLS obsahuje.
no ja som mala tiež,lebo som mala neviem z čoho lupiny,tak pomohol,ale bol desný,lebo vlasy boli po ňom strašne zbité do kopy a také hnusné.keby že nemám kondicioner,tak sa môžem rovno dohola ostrihať,už by to nik nerozčesal 😖 😀

lendy1
15. srp 2008

zanett, bohužel jo a taky dost parabenů, ten SLS je hned 2.ingredience za vodou. Samozřejmě, že jsem to složení našla miniaturním písmem až doma 😖

měla jsem druhý den po umytí rozlítané, jemné vlasy nešlo s nima nic udělat, přišlo mi, že šampón vůbec nepěnil.
Kondicioner byl v pohodě-pěkně vlasy uhladil, tam ani SLS není.

zanett
15. srp 2008

jezis, holky, tak pokud tam je ten SLS (a hned druhy!) + kopa parabenu, tak do toho taky nejdu. Mne to doporucila 'expertka' z toho garden obchodu, kde si objednavam plet. kosmetiku....no takze jsem rada, ze jsem do toho nakonec nesla, i kdyz zalusk jsem si na nej delala dlouho.

Ella, to nevadi, ze je sampon tekuty, protoze prirodni tekute sampony nesmeji obsahovat SLS (ten SLS tam je jen proto, aby to vic penilo, jiny vyznam nema, takze 100% prirodni sampony vetsinou moc nepeni, treba Lavera na barvene vlasy nepenila skoro vubec 😉 )

ella1
15. srp 2008

no nebudem sa hádať,lebo presne neviem.ale aj v lush napr. písali že bohužiaľ do tekutých vecí musia niečo dávať,ale snažia sa čo najmenej......

zanett
15. srp 2008

jj, ela 😉 Ale s tim lush; nebyly to parabeny? Ty prodluzuji trvanlivost vyrobku a jsou nejcastejsi v tekutych pripravcich, kam se nejcasteji pridava methylparaben 😉 ...ale muzu se mylit 😉

sisstin
15. srp 2008

tak moje NYX ztopila celnice 😠