Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

bananafish
27. kvě 2009

Ahoj holky, nabízím možnost nakoupit si Lush za anglické ceny a BEZ provize, navíc mnohem čerstvější a voňavejší než v pražském obchodě, plus vybírejte i z retro řady (jsou tam skvělé sprcháče, mimochodem!)! Z anglického Lush si objednáváme s kamarádkamd už několik let - pokud jste také velké fanynky a milujete Lush tak jako my, přidejte se k nám a poštovné bude ještě o to levnější pro všechny! Nakupujte za ceny, které jsou na britských stránkách a poštovné rozdělíme rovným dílem - výhodné pro všechny. Pouze objednávky nad 30 liber (to je má podmínka, jinak bych se z toho počítání zbláznila (předchozí zkušenost), pokud máte zájem jen o jednu-dvě věci, zajděte si prosím do krámku). 50% záloha předem. Pokud máte zájem, pište sem na fórum, zodpovím případné dotazy a pošlu kontakt. Úplně nejvíc by mi vyhovoval os. odběr v Praze, ale nezaleknu se ani balení balíčků... Nejnovější hit v Anglii je teď úúúžasný (tekutý) vanilkový parfém, dostupný jen na netu a celá řada Vanillary, nový léčívý gel na pupínky a skvělé tuhé pílingy! Objednávat budeme 10.6. Není v tom žádnej háček, jenom snaha o snížení nákladů pro nás kosmetické maniaky... Napište do interní pošty, pokud máte zájem, zatím je nás 5.

soanpe
27. kvě 2009

zanet
Artdeco je opravdu skvělá dekor. kosmetika. Za ty peníze bych řekla, že nemá konkurenci 😉

lendy1
27. kvě 2009

a jé, bananafish, ten tvůj inzerát vidím všude 😀
No a mě třeba vůbec nevadí objednávat i tu 1-2 věci a balit se s tím i pro ostatní 😉

zanett, já zkusila bázi od Urban Decay a jinou už nechci 😀 oproti Artdeco je jemnější a ne tolik "barevná".
A jinak poslední dobou u mě velká spokojenost s TLC pudrem a tužkami na oči Urban Decay 24/7:
http://www.urbandecay.com/products/TravelSizeSe...
tužky jsou voděodelný, takže se ani nehnou celý den, mají krásný barvičky a jsou měkké, takže se krásně nanáší a dobře se s nimi pracuje.

jo zanett a nezkoušela jsi od Lush Dark Angels? Já mám sice pár vzorečků doma, ale nějak na to nemám odvahu kvůli té barvě...

juliette a jak se přesně jmenuje ten krém na ruce od BB? To mě zajímá...

bananafish
27. kvě 2009

lendy1

Jó, tak to je zvláštní, ja to zatim vyvěsila jen na 2 místech. Hm, ale třeba to jeste nekam hodila i kamaradka, ale tím líp, alespoň nás to vyjde opravdu levně. Nechceš se taky přidat?🙂

yenn
27. kvě 2009

bananafish 😀 Rekla bych, ze Lendy se asi neprida 😀

Ona je prave ochotna objednat klidne i jednu vec, zabalit ji a poslat....proste hodna holka 😉

bananafish
27. kvě 2009

Yenn

To je v pohodě 🙂 , zkouším to, přijde mi, že se nám tak opravdu o dost sníží náklady, ať nás bude 8 nebo 20 a myslím, že nejsme samy, co používají mají od Lush celý arzenál 😀

bananafish
27. kvě 2009

Holky, ale pokud víte ještě o nějakém fóru, kde bychom mohly najít spřízněné duše, tak prosím doporučte...

lendy1
27. kvě 2009

bananafish,
já sama takhle objednávám z UK, takže ti nic v rámci konkurence nedoporučím 😀 a doufám, že moje stálé zákaznice a holky z fóra budou i nadále objednávat u mě 😀

Každopádně, jestli takhle pro neznámé lidi přez net objednáváš poprvé, tak ti přeju pevné nervy a ať ti všechny obchody vyjdou, někdy je to s určitými lidmi o zdravý rozum 😀 😝

soanpe
27. kvě 2009

tak to jsem tu jediná, co nepolehla lush 😅
obchůdek se milíbí, ale nějak se mi tím nechce zadělat koupelnu.

yenn
28. kvě 2009

zadelat koupelnu? 😕 v jakem smyslu?

darina77
28. kvě 2009

Mohla by sa nájsť aj na Slovensku taká dobrá duša, ktorá by objednávala Lush z uk. Musím si už znovu objednať vanishing je to prvý krém v živote ktorý som úplne celý spotrebovala, ostatné som vždy musela už po záruke vyhodiť, čo som ich tak " často" používala. Tento mi naozaj sadol. Láka ma teraz telové mlieko z retro sady Potion, že vraj by to mala byť vôňa ako bola vianočná pena do kúpeľa Red ruby a tá sa mi veľmi páčila.

bananafish
28. kvě 2009

darina77

Jo, Potion mám a je super! Já jsem celkově strašně vděčna za tu řadu Retro, bylo mi strašně líto, když přestali vyrábět Potion, Slammer, Back4 breakfast nebo takové to jablečné mýdlo, mňam... Já si jdu teď každopádně doplnit vanilkovou řadu, která voní úplně neuvěřitelně. Jinak vyplatí se zaregistrovat na britském Lush fóru,člověk tam najde spoustu vychytávek, tipů a doporučení.

soanpe
28. kvě 2009

yen
už tak mám plno lahviček, flakonků...takže bych ji zadělala dalšími krámy 😉
nevěděla bych, co dřív a zabíralo by mi to místo 😀

dělala jsem v parfumerii na letišti, takže mám tři pr... krámů a lush se mi tam už nevejde 😉

soanpe
28. kvě 2009

holky, beru zpět.... 😅

jsem ai fakt magor, ale v neděli se jdu kouknout do lushárny 😀
v těhu jsem se mydlila jen dětským mýdlem, protože se mi ze všeho zvedal kufr a 2.-3. trimestr jsem měla na všechno kožní rakci 😖 😠 ☹

juliettte
29. kvě 2009

pred chvilou som sa snazila pridat prispevok a bohvie kde je, mozno bol dlhy tak sa pokusim znovu a rozdelim to ☹ ☹

juliettte
29. kvě 2009

lendy1 ten krem sa vola hemp hand protector, moc nevonia, skor naopak, ale cim menej vonia, tym je prirodnejsi a tym menej by mal uskodit skor naopak

juliettte
29. kvě 2009

soanpe ja som skusala vselico, tiez som mala problemy s akne, teraz je to uz na istej urovni bez zmien, nie uplne super ale ovela lepsie, najprv som vsak navstevovala koznu lekarku, donedavna som brala aj doplnky stravy tak snad sa to bez tych doplnkov nevrati, inak na tvar pouzivam yvesrocher, lekarka mi radila biodermu, aj v lekarni povedali ze je to najlepsie co v lekarni maju ale mne sa to nepozdavalo, krem bol dost mastny ako vacsina kremov, z yveserocher je krem lahky, rychle sa vstreba, hydratuje, reguluje tvorbu mazu, je z rady anti-imperfectons, inak pouzivam rano okrem kremu aj vodu z tej istej rady, vecer pre zmenu cistim plet-najma ked mam cez den makeup aby som ho dokladne zmyla- gelom a vodou z inej dary- maju biely obal a obsahuju vytazky z grapefruitov a nejake oleje( na nete asi nie su) ale v obchodoch urcite, je to rada pre problematicku plet so sklomov k akne, len neviem ci by sa aj tebe tie vyrobky hodili, skor len to anti-imperfections ked mas plet citlivu

juliettte
29. kvě 2009

tiez vyrobky su dost drahe-aspon pre mna ale mam vernostnu karticku takze kazdy mesiac mi modov dojde letak an nejaku zlavu-najcastejsie na 40% percent, okrem toho k tomu davaju rozne darceky alebo moznost zakupit si za celkom fajn ceny rozne veic mimo kozmetiky, mozno by si mohla aspon zohnat vzorky-pri zakladani vernostnej karty davaju balicek s roznymi vzorkami -vascinou podla toho co sa k tomu hodi, ja tam v podstate kupujem uz vsetko na akcie http://www.yvesrocher.sk/vyrobky.asp?rada=179&k... http://www.yvesrocher.sk/detail.asp?rada=173&ka...

lendy1
29. kvě 2009

juliette, díky moc 🙂 Podívám se po něm...

soanpe, prý LUSH v Praze nic moc, dost to tam smrdí, asi jak je tam toho moc a některý věci tam prý mají občas i zkažený 😒

zanett
30. kvě 2009

juliette - jen tak obecne: to, ze je nejaky pripravek prirodni, jeste neznamena, ze neskodi (treba v alergennim smyslu). Spousta lidi se osype prave po velmi prirodnich vecech, pac spousta prirodnich latek jsou silne alergeny...Nemluvim ted konkretne o tom kremu, co zminujes (protoze ho neznam), ale s prirodni kosmetikou je radno byt opatrny - treba ja prirodni rada pouzivam (ne na oblicej), ale uz se mi stalo, ze jsem mela drazdivou reakci...

soanpe
30. kvě 2009

lendy
já dělala v parfumerii a vím, o čem mluvíš 😉

přehřátý regály reflektory, osahaný, zaprášený....bléééé 😝

juliette
YR znám moc dobře, ale tve mě,že kdž něco vyhovuje mojí pleti, tak se to pestane vyrábět
saunová maska,kompaktn make up, sluneční pudr...mám tam kamarádku, takže slvy mám furt 😎

zanett
naprostý souhlas. trochu jsem dělala i do esenc.olejů a ne všichni snesou vše 😉
třeba bazalkový olej nesmí inhalovat těhotná, zázvor, skořice zvyšují tlak a prokrvují, takže můžou vyvolat potrat
s třezalkou nesmí na slunce...

bylinky jsou dobré,ale musí se s nimi umět zacházet 😉

bananafish
30. kvě 2009

soanpe: Saunová maska! Ta byla úžasná! Od Yves Rocher jsem milovala taky jejich tónovací krém Bio Calmille. Teď už mám od YR jen odličovač na oči, ten je fajn.

soanpe
30. kvě 2009

jj.biokalmil byl super

bellada
1. čer 2009

tak Yves Rocher som aj ja dlho pouzivala, napr. taku zelenu radu, tusim sa volala pro-enzym alebo bio-enzym???, bola super, ale prestali robit, potom som skusala tu novu inositol, ale ta je uz o nicom a mala som z nej alergicku reakciu 😖 uz si tam neviem nic najst, iba ten odlicovac oci je este dobry a tahitsky olej na telo a vlasy, ale ten tusim tiez konci 😠

bananafish
1. čer 2009

Tak už nás je na objednávku z Anglie 7, pokud je tady ještě nekdo, kdo by se chtěl připojit, tak poslední šance je do konce týdne.
Už teď je poštovné jen 94 Kč na osobu 🙂

snuli
2. čer 2009

ja tiež používam kozmetiku ale dost drahu ale nekupujem ju každý mesiac...z herbalife....ja mám dost citlivú plet takže hocičo na nu nemožem dat ale tato kozmetika mi nič nerobí a dokonca mám jemnulinku plet ako detská prdelka

juliettte
20. čer 2009

no ja mam smolu na to ,ze ked sa rozhodnem kupit si z yvesrocher nieco nove, tak to uz nevyrabaju, aj tu saunovu masku, vraj ked sa to nepredava vo francuzku tak s tiym prestanu, tam je vyber asi vacsi- co sa tyka inych znaciek,

nemate nahodou niekto skusenosti s kozmetikou MONIKY ZIDKOVEJ? je to pre vsetky druhy pleti lebo to vraj upravuje pH

juliettte
20. čer 2009

este som to vsak nevyskusala pretoze nechcem vyhodit prachy za nieco co nepoznam, bohuzial sa to da len objednat cez net,

juliettte
20. čer 2009

chichotka ked nemusis tak si radsej makeup nedavaj, mozno je to len vekom, mozno ti to prejde, ak sa ti to velmi nezapaluje tak radsej pouzivaj len nejaku lepsiu kozmetiku, ak by sa to horsilo tak zajdi za koznou, pripadne nejake doplnky- to by malo pomoct, aj ked ja ked prestanem brat doplnky tak s mi to vracia, snad teraz sa uz nebude, ja si uz dlho nekupujem nic z obycajnej drogerie, aj keby to malo neviem aku uzasnu reklamu, zvonku pomaha kozmetika len ak to nie je velmi zle, inak treba zvnutra alebo nieco na predpis

juliettte
20. čer 2009

inak ked je plet masna tak ju treba hydratovat aby mala dostatok vody aby sa netvorilo vela mazu ale nie masne kremy,

mozem sa opytat co vlastne objednavate z uk? ake znacky? predpokladam ze mne nezname,
ja som nastvana ze na nete je zle udana adresa na bodyshop v blave a asi sa tam tak skoro nedostanem, mohli by aj v brne otvorit lebo condicioner na vlasy dochadza, a nemam chut skusat nieco nove, ak viete nieco dobre pre prirodzene vlnite vlasy so suchymi koncami tak poradte, doteraz som mala yvesrocher, tiez balsam z dolivy a kondicioner s madom z bodyshopu, s tymi som bola spokojna, aj ked stale s musim o vlasy starat a davat aj serum na konceky, a pre istotu ich nefarbim aby mi velmi nezjemneli