Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lyongirl
5. čer 2010

@samsara práveže vôbec nevysušuje. Vysušuje drastická kozmetika na akné v ktorej je alkohol a ktovie čo ešte, tento je úplne perfektný. Krásne mi zahojí vyrážku, samozrejme okolo ju mám vysušenú, ale to ja si dávam na ňu aj všeličo iné, takže ty ak vyrážky nemáš, tak si myslím, že v pohode. Keď som si ho kupovala, tak ho mala na tvári aj predavačka a ona akné nemala, len má mastnú pleť, tak si ho dáva a ona mi ho vtedy radila a aby som aj videla, ako na nej vyzerá, že ho má od rána a fakt mala skvelú tvár od toho rána, tak som sa nechala ukecať a nebanujem 😉

ojo
6. čer 2010

@sambuca tak vzoreček od vichy dobrý, ale přečetla jsem si, že to obsahuje alkohol 😕 😖 tak jsem dala na vás a koupila si ten od LRP na problematickou pleť 🙂 teď jsem našla, že vyrábí něco na pigmentové skvrny, já pihy mám, tak možná bych to ráda zkusila, jestli je zredujuje 🙂

samsara
9. čer 2010

Lyongirl -dakujem 🙂

sabuse1
29. čer 2010

ojo: taky sem trpěla na akné a zbavila sem se ho díky kosmetice Karel Hádek, je přírodní, nejsou v tom žádný chemický sajrajty a při dlouhodobém používání se to fakt projeví, má v nabídce pleťové olejíčky nebo krémy, ty olejíčky mi moc nevyhovujou, ale krémy mi sedí, v kombinaci s mycím olejíčkem a pleťovou vodou, jen teda účinek není vidět hned jako u tý kosmetiky nadupaný chemií. Používám tuhle kosmetiku i pro malou a naprostá spokojenost🙂

slavkah
29. čer 2010

@sabuse1 Ahoj, ja taky pouzivam Hadka a jsem spokojena ted bych chtela neco na mimi, co od nich pouzivas? Koupelovy olej maji jen hermanek ale mleko hermanek nebo levanduli, nekde jsem cetla, ze spouste mimi hermanek vadi .....

sabuse1
29. čer 2010

@slavkah ono to chce asi zkoušet, ne každýmu sedí všechno, já malý dávám do vany jeho rostliný mandlový olej, přidávám k tomu 2 kapky meduňkového éteráčku protože trpí na exém a po týhle kombinaci se jí to hrozně zlepšilo, pro začátek bych klidně volila ten mandlovej samotnej, když ho dáš do vody není třeba už ničím mazat. Ale zkoušela sem i ten heřmánek a snášela ho v pohodě, jen mi ten mandlovej přijde mastnější a celkově lepší. Zadeček jí omývám vodou smíchanou s měsíčkovým olejem a zase už ničím nemažu a na pusinku bambucké máslo. Jo a ze začátku sme ještě měli fenyklový olejíček na masáž bříška při kolikách.
Jinak já si ten madlovej olej dávám do vany taky a kapu si do toho éteráčky podle chuti, je fakt univezální a jsem s ním moc spokojená, ale fakt to chce třeba nejdřív jen vzoreček, co sedí nám tak vám nemusí🙂 Přeju šťastnou ruku při výběru🙂

zelmirka1
29. čer 2010

ahojte
pridavam svoju skusenost, pouzivala som make up od L´oreal dlhsiu dobu a bola som spokojna ale po porode sa mi zmenila plet a bola mastnejsia, musela som sa viackrat denne pudrovat aby sa mi neleskla tvar tak som si kupila v lekarni La roche-posay hydratacny denny krem a make up "Unifiance fluide mat" a som velmi velmi spokojna, make je uzasne jemnucky, skoro ho nevidno a pritom mam peknu plet a skoro vobec sa nemasti, takze mozem len odporucit. 😉

mukky
30. čer 2010

ahojte 😎
snád Vám toto pomože,aby ste zbytočne nevyhadzovali peniaze za krémy "von oknom",žiaden zázrak totiž neurobia ☹ 😒
http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/test-maga...

mukky
30. čer 2010

testy na krémy su 2.7 a 3.7 /27.týžden/

pebi
9. črc 2010

čaute kočky, došly vám slova? 😀 😉
co říkáte na kosmetiku Juvena a Payot? Juvena mě oslovila hodně, od Payotu jsem zatím měla masku, krém, oční krém a sérum a taky jsem nenašla chybu...

eveluska
26. črc 2010

prosim potrebovala bych poradit - hledam nekde v liberci pokud mozno kde maji gentle peel nebo cisti ultrazvukem nebo maji biostimulacni laser - nejlip kdyby meli vsechno 🙂

lendy1
26. črc 2010

eveluska,
tak jestli něco najdeš, dej vědět, jsem též z Lbc. Kdysi dávno jsem chodila na laser do Moskevský.
Jinak mají něco ve Freeline, něco na kožním na Husovce a jinak nevím...

sunysara
27. črc 2010

ahoj holky, nepoužíváte některá na děti biodermu? mám uplně nový mycí gel a tel mléko dárek ale my používame sebamed.

duska1122
27. črc 2010

tiez by ma zaujimalo ake mate skusenosti s biodermou chcem si kupit odlicovac a neni najlacnejsi tak ci sa oplati

lendy1
27. črc 2010

duska, kup si tento:
http://www.docsimon.cz/zbozi/bioderma-abcderm-h...
bohužel u nás ho zdražili o víc jak 100% 😠
Já sehnala ještě 2 balení za starou cenu 215,-Kč. Je toho 0,5litru a narozdíl od této nevysušuje:
http://www.docsimon.cz/zbozi/bioderma-sensibio-...
Škoda toho, že tu dětskou micelárku o tolik zdražili ☹

lidiab
28. črc 2010

Holky, mate nejaky zaruceny tip na natoceni ras? Mam na pravem oku strasne nepoddajne rasy, nedaji se z nejakeho duvodu ani poradne namalovat, trci na ruzne strany atd. Leve oko je ok. Uz jsem zkousela vsechny mozne rasenky, od Dior a Lancome po Maybelline. A vsechny klesticky co se v drogeriich prodavaji take. Mate nekdo zkusenost treba tady s tim? http://krasa.ornate.cz/p36369-klesticky-na-rasy... ?
Mate nekdo vyzkousenou specialni kosmetiku na rasy Talika?

lendy1
29. črc 2010

lidiab, mám doma Taliku na podporu růstu řas, zabírá to, ale jsem lenoch na pravidelné používání...
jen u Taliky bacha, prodávají se i padělky.

A k těm řasám: pokud chceš natočené řasy, tak si kup kleštičky na řasy a před líčením řas si je kleštičkama natoč anebo je natáčej postupně (ale to je spíš pro zručnější)-prostě posunuješ kleštičky po pár mm a natáčíč...vyjde to asi tak na 3-4x.
Anebo si pořid elektrickou kulmu na řasy, mám ji z e-bay za 70,-Kč, u nás se dá taky sehnat, ale myslím, že jen od Panasoniku za nějakých 500,-Kč a víc...princip je podobný, tou kulmou jakoby ze spodu natočím a vytočím řasy nahoru-pěkně je to zvedne. Navíc mám u té kulmy pocit, že ty trčící řasy do všech stran pěkně srovná.
No a pak dám několik vrstev řasenky a nakonec pročesat tímto ostrým hřebínkem-ten řasy taky zvedne a hlavně důkladně pročese a oddělí:
http://www.profimed.cz/cs/obchod/pece-o-rasy/tw...

lidiab
29. črc 2010

@lendy1 Diky za odpoved 🙂 Ja jsem se prave ptala na tu elektro kulmu od Panasonicu, je v tom odkaze. Zkusim ji objednat. Jinak s tema klestickama to pokazde zkousim, natacim jedno oko na 3krat, ale stejne to vsechno po par hodinach spadne 😒 A mam i presne tamten kartacek 😉 bez toho si to uz vubec nedovedu predstavit, je to genialni vynalez!
Prosim te, jak poznam u te Taliky padelek od originalu? Mam pocit ze se prodava pouze v e-shopech...

juliettte
24. srp 2010

má niekto skúsenosti s kozmetikou SYOSS? čítala som recenzie, a nič moc, skôr opak , boli aj tkí ktorí predtým nemali žiadny problém a potom sa im vlasy začali mastiť, boli spľasnuté, tvorili sa im lupiny a strašne ich svrbela hlava

neviete poradiť dobrú, nie nejdrahšiu kozmetiku na vlasy prirodzene vlnité so suchými lámajúcimi sa koncami?

cervena_ciapocka
25. srp 2010

@juliettte asi treba len všetko poskúšať 😒 každému niečo iné vyhovuje. Ja som takto skúšala pleťové krémy a žiaľ každý som posunula mame 😀 tá ich našťastie minula. Takže asi aj so šampónom tak, že skúsiš a ak nebude OK posunieš niekomu v rodine alebo manželovi/priateľovi 😅
Najnovšie som si kúpila mandľový krém na tvár od AB, a na rozdiel od tých všetkých značiek čo som vyskúšala, cez lacnejšie, drahšie, najdrahšie, z lekárne je tento za necelé 3 € úplne super. Príjemne mastný ako má moja suchá peľ rada 😵 a na zimu bude úplne super.

lyongirl
26. srp 2010

@cervena_ciapocka mandľový krém je úplne super, moja babka a svokra ho používajú dlhé roky a nevedia si ho vynachváliť, žiaľ pre mňa nie je, ja mám mastnú pleť, ale nádherne vonia a jeho vôňa mi vždy pripomenie moju babku 🙂

cervena_ciapocka
26. srp 2010

@lyongirl 😵 🙂 hej, aj mne sa páči tá vôňa a má v sebe niečo "historické" 😀
a neviete niekto aké sú krémy Balea, tie ktoré sú určené na pleť po 30, 40, 50 tke ... proste proti vráskam a tak. Lebo ich ceny sú neporovnateľné s inými značkami a už pri veľa výrobkoch sa mi osvedčilo, že cena nevypovedala o kvalite.

margaretsari
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domika007
19. zář 2010

ahojte, mate niektora skusenost s vyrobkami od body shopu? ak ano, tak si prosim dojmy 😀

bellada
19. zář 2010

@domika007 body shop je super, hlavne ich telova rada - masla, scruby, sprchace, vsetko fantasticky vonia 😵 aj vlasova kozmetika sa mi paci - stale ju obzeram, ale este som nemala a zaujimal by ma nazor na make up vyrobky, maju aj bazy a rozjasnovace, mineralne vecicky....ak ste niekto mali nieco, podelte sa o skusenost 😉 a este sa mi pacili aj parfumove oleje 😉

domika007
19. zář 2010

@bellada mne sa straasne paci vona, ktora sa z toho obchodu siri, preto mam hroznu chut nieco vyskusat 😅 😀

xkacatkox
19. zář 2010

holčinky,prosím vás poradily by jste my nějakou vhodnou kosmetiku, používám LR Posay Nutritic, Kydrafaze, a chtěla bych změnu a kdyby to bylo o trochu levnější 😀 ale to se asi nestane 😀 na Vichy, Biodermu mám alergii vždycky se mi udělali v lepším případě jen ekzematické fleky, co myslíte o kosmetice Atok, nerada bych něco koupila a letělo to do koše

susanh
19. říj 2010

Ahojte, mate niekto skusenost, ci sa daju nejakou kozmetikou odstranit cierne bodky bez vytlacania? Dakujeem 🙂

riana12
19. říj 2010

@susanh ahoj, no asi nic nie je na 100%, ziadna kozmetika...
ja osobne pouzivam peeling, na miestach, kde tie cierne bodky mam, tak pomasirujem troska dlhsie a este su fajn aj take naplaste... nevycistia to teda uplne, ale daco hej...

bellada
19. říj 2010

@susanh taka kozmetika veru nie je, to vytlacanie je bohuzial najucinnejsie 😉 mozno skus tie nalepky co sa lepia na nos a strhavaju spinku z porov, alebo pripravky s vyssim obsahom AHA kyselin, ale u mna to aj tak nefungovalo 😒 ...najlepsie zabralo osetrenie v salone a pravidelne dôkladne cistenie a peeling, ako prevencia😉