Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
15. srp 2008

siss, jak to 😲 ?

sisstin
15. srp 2008

lendy: mám je přes kámošku..a oni objednávali mega balík..takže to visí na celnici a budeme muset ještě zacálovat clo 😠

zanett
15. srp 2008

Sis, ty sis je objednavala z USA, ze? Hele, ja si vyhlidla krasny, nadherny, uzasny nausnice (na netu) s tim, ze by mi je samozrejme poslali z USA (a s povinnym pojistenim, postovnym + balnym a clem by byly drahy jak prase), ale pak me znamej MP varovala, ze pokud to neposilaji kuryrem, tak si radsi nemam z US nic objednavat, prave proto, ze se to bud ztrati, nebo zasekne na te byrokraticke celnici 😠

lendy1
15. srp 2008

tak já zatím co jsem objednávala ze zahraničí tak vždy vše bez potíží. Na Jahodě mi clo vždy vrátí a teď jsem se konečně odhodlala k nákupům na e-bay a zatím taky vše o.k., ale je fakt, že z e-bay mám teda hrůzu, abych někomu nenalítla, aby to došlo... 😕

sisstin
15. srp 2008

lendy: oni to měli za víc jak 300doláčů...tak bud nebudeme platit nic a nebo 15procent z ceny no 😔

lendy1
15. srp 2008

ty jo, no tak to je síla teda 😝

sisstin
15. srp 2008

založila jsem nový téma 😝

bihan
15. srp 2008

zanette, daj si to poslať First class air mail - dorazí to cca za týždeň a bez cla - teda aspoň na Slovensko a do Francúzska 😅 ale dajú sa tak posielať len zásielky menšieho objemu.
Mne sa nikdy nič nestratilo.

zanett
16. srp 2008

biha, podivam se na to, protoze ty nausnice stojej min, nez vsechny by pojisteni/balny+postovny a clo dohromady...a finalni cena je takova obrovska, ze bych si za to mohla poridit luxusni nausnice tady v UK a bez starosti (i kdyz tady jsem nevidela tak hezky 😒 )

lendy1
19. srp 2008

holky, kdyby jste některá chtěla kelímky na pigmenty NYX, tak mám 5gramové za 8,-Kč/ks 😉
Fakt se s nimi pracuje pak lépe než v tom origo balení.

siss, jak jsi nakonec dopadla s těmi Nyx? Už vám to celníci vydali?

luucia
19. srp 2008

lendy, siss bude mít Nyxy v pátek 😉 má je přes mě 😉 včera nám přišel jeden balík, co sme měli na celnici z ebay a clo sme neplatili, pže hodnota byla pod 300 dolarů, ale platili sme DPH 😠 ale furt se to vyplatí!!

přišla mi řasenka YSL s efektem umělých řas a lesk na rty Lancome a supeeeer!! sem nadšená! 😵

lendy1
19. srp 2008

luccia, aha 😕 ale teď jsem z toho jelen, jak to teda je s tím clem a DPH 😲 . Zatím jsem vždy objednávala z e-bay za malé částky (tak max. pár set) a clo jsem neplatila, na Jahodě mi zase clo vrací a někdy ho napaří i na malé částky. Ale teď bych si potřebovala objednat oblečení a to bude asi za pár tisíc tak z toho budu platit clo a ještě DPH? Nebo jak to je?

luucia
20. srp 2008

lendy, na celnici byl manžel a říkal, že když je balík do 300 dolarů, tak se clo neplatí, ale platíš z toho DPH. My sme si nechávali posílal hodně věcí na jednou, takže sme ušetřili za poštovný a dali to za DPH 😉 Vyšlo to skoro na stejno 😉 O tom DPH sem taky nevěděla 😒

olise69
20. srp 2008

čaute, baby! Beriete ma do partie aj s mojím vekom? ( 46- 😀 😀 😀 )
Dnes v noci som prelúskala Vašu tému a dobrá!!
Doteraz som objednávala z Ebay, takže ak môžem , poradím.
Balíčky sa dajú posielať bez cla, ak sa dohodnete s predávajúcim , aby to poslal ako darček. U mňa to fungovalo, hoci nie každý predávajúci je ochotný. dobre pozerajte na jeho feedbeck.

noangel
20. srp 2008

ja na ebay objednavam skoro porad a vsechno i drahy veci a nikdy sem clo ani dph neplatila a ne vsechny baliky byly oznaceny jako darek

luucia
20. srp 2008

Holky, my sme měli balík, kde bylo asi 30 věcí, tak to bylo asi tím 😉

pimpulka
20. srp 2008

baby ja som si objednala pred vianocami z USA z VS oblecko, dala som si to poslat kamaratovi co zije USA s tym ze mi to on posle sem...poslal to Fedexom, napisal ze to je darcek, bola to velka krabica vela kusov oblecka, on na baliku priznal len 5kusov oblecka-aj to tam rozpisal a do kolonky hodnota balika napisal ze do 10,000skk ale to pravda nebola lebo bol drahsi a na zaklade toho jeho popisu balika mi naparili CLO 2400skk ☹ ☹ ☹
mam k tomu aj papiere, na 5kusov oblecka take CLO! 😲 ked mi to pani do fonu oznamovala som sa jej pytala ze preco tak vela a ona ze viete to je textil a tam sa vyrube DPH 19percent a zvysne percenta su CLO...na porazku, ...nikdy viac objednavat textil abo oblecko...som strasne prerobila na nom...ale zas na druhej strane, ked mi kamos posielal oblecko obycko postou-ne Fedexom, CLO som neplatila...takze neviem, asi to len Fedex a podobne spol. robia? 😒

lendy1
20. srp 2008

tak holky, kdo má rád Buffy a chce ho za bezkonkurenční cenu (59,-Kč), tak mrkněte na Aukro:

http://www.aukro.cz/item422687527_telovy_buffik...
http://www.aukro.cz/item422685200_telovy_buffik...
http://www.aukro.cz/item422692252_telovy_buffik...
http://www.aukro.cz/item422695606_telovy_buffik...

už mám jeden doma a je naprosto úžasný, krásná jemná vůně, vydrží déle jak od Lush, fakt bomba. Ty holčiny to dělají doma opravdu podle receptu z Lush, mají samé přírodní suroviny-olejíčky, bambucký a kakaový másla...

lendy1
20. srp 2008

pim, to je teda děs, fakt 😠
Fedex je opravdu hooodně drahý, prostě kurýrní služba, co si to nechá zaplatit 😒

olise69
20. srp 2008

Lendy, poraď slušný očný krém

pimpulka
21. srp 2008

smaaaria baby, ako ja som vedela ze jahoda je super a lacna ale moc som neporovnavala cenu v kamennom obchode, skor som dala na vas nazor a skusenosti...a vcera som sa motala v auparku, skocila do marionnaud a reku spytam sa na krem biotherm aquasource ze co stoji, no na jahode 40dolacov a v auparku cez 1700skk! 😲 paanecku..ale vam tym nic nove nehovorim iste 😉 to len pre mna novinka hihi
lendy a nemusim 2x hadat ze ty mas ktory buffy?...ten kokosovy 😀

lendy1
21. srp 2008

pimpulka, no vidíš, ještě že je ta Jahoda a levný kurz dolaru 😀
ten buffík mám už z minulé várky doma a je senza, tyhle budou voňavé, tak kokosový a banánový musím vyzkoušet, to je jasný 😀 Taky na Aukru prodávají holky balistiky jako od Lush (voňavé, barevné, krásně šumí a plné olejíčků) za 20-30,-Kč za ks. Netuším, kde berou ty recepty na to, jak to vytvořit 😅

olise69, All about eyes od Clinique 😉

noangel
21. srp 2008

lendy ses uzasna co vsechno vysmejdis 😵

lendy1
21. srp 2008

noangel, když mě to šmejdění děsně baví 😀
co to máš za ty ceremidový kapslíky od E.A. všude koukám jen na kapsle na noční péči 😕

noangel
21. srp 2008

lendy tyhle http://www.marianet.cz/elizabeth-arden-ceramido... doporucujou je na noc ale muzou se i pres den ja je teda davam hlavne na noc pod krem ja sem desne vyschla

zanett
21. srp 2008

lendy, ty recepty berou asi od tech, kteri pro lush pracovali (pracuji), pripadne pro lush pracuji (pracovaly) samy 😉

aponchie
22. srp 2008

ja se vracim do puberty a mladnu asi pac sem podobana jak pubos a nic mi nepomaha 😀 😝

zanett
22. srp 2008

apon; a nebude ti brzo 30? Protoze jestli jo, tak podle moji dr. prichazi kolem 30 dalsli 'puberta', kdy se pry mimo jine 'splasi' hormony - pry to ale trva kratsi dobu, nez klasicka puberta 😉

olise69
22. srp 2008

No ,ja som tú pubertu asi " zachladila" 😀 🙄
Trvá dodnes, a to je už parádne dlho.Asi dostane vyznamenanie za statočnosť.
Skúšala som všeličo , aj hormóny, aj mastičky od dermatológa- zbytočné. Teraz čakám na ten slimáči sliz, uvidíme. Ak mne pomôže, tak je to bomba.
( momentálne sa PPZ presunuli do oblasti sánky a krku )

aponchie
22. srp 2008

zanett tak to sedi ja mam 30za rok ,ale vypadam na min sakra 😀 jenze ja zapasim s pupinky a pory od 13let a mam smulu mam je porad ale tedkom fakt hodne me to prijde,ze jak sem se na dovolene namazala garnier proti slunci na ksicht tak potom se mi to vyrazilo..no a hlavne kolem ust a ja to porad rypu a sloupavam a delam si jizvicky no pako no 😝