Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

kristi
18. bře 2009

samsara, mela jsem vzorecek a dobrej, hodne kryci, pritom lehkej..

lendy1
18. bře 2009

darina77, taky se mi to stalo, chyběla sice jedna věc z velkého balíku, ale za to to byla jedna z nejdražších. Hned jsem jim napsala a okamžitě mi danou věc poslali a ještě se omlouvali-přitom v balíku byli zapomenuté jejich interní papíry, na kterých celkem 3 lidi kontrolovali objednávku a na faktuře jsem to také měla, ale fyzicky to nepřišlo.
Myslím, že toho mají teď poslední dobou moc, tak se to stane. Napiš jim na mail: orders@lush.co.uk

darina77
18. bře 2009

Lendy , počkám do piatka a napíšem im, dík za kontakt. Len mi nejde do hlavy, žeby zabudli na 6 vecí. Aj veľkosť krabice napovedá, že to ani nemali v úmysle všetko zabaliť do tej jednej, ale tak ako vravíš majú toho veľa, možno mali po ruke len takéto menšie krabice a zabalili tovar do dvoch balíkov a jeden sa niekde ešte túla. Minule mi to z Uk prišlo do 3 pracovných dní a teraz takých 10dní, no vidieť že toho tam majú teraz dosť.
Lendy, a zrovna medzi tými chýbajúcimi vecičkami sú aj 3 nové vanilkové srdiečka čo sme sa minule o nich bavili, že si ich treba objednať kým ich nestiahnu z predaja.

bihan
18. bře 2009

napíš im hneď, pochybujem, že by ti to posielali v dvoch balíkoch.

tictac
18. bře 2009

darina, me pokazde poslou jednu obednavku ve dvou balicich, nekdy az o 3 dny pozdejs 😉

m.a.r.t.i.n.a
18. bře 2009

Tictac, ROC je značka?nEpočula som o nej ešte.... nemáš nejaký odkaz? Díky.

darina77
18. bře 2009

Tictac, ďakujem za ukľudnenie, už som začínala byť mierne nervózna 😅 , z 11 objednaných vecí mi prišlo 5.
Som zvedavá či tento rok budú znova veľkonočné vajíčka z tých balistík.

tictac
18. bře 2009

martina, roc je francouzka znacka, ale privezla jsem si to na doporuceni z usa, nevim, jestli se prodava u vas.... :-

darina, ja bych to nehrotila, dej tomu par dnu a uvidis, fakt je, ze me vzdycky prisla zvlast jenom pletova maska 😀

tictac
18. bře 2009

martina, nasla jsem tohle, takze by se to u vas prodavat mozna melo?
http://www.pressweb.cz/zprava/novinky-kosmetick...

darina77
20. bře 2009

Tak lush z anglicka mi ani dnes nedorazil. Som im tam teraz napísala že mi 6 výrobkov z 11 neposlali, som zvedavá ako to poriešia. Ale už mám chrobáka v hlave či ešte vôbec od nich objednať niečo. Možno radšej skočím do madarska teraz sú tam v prepočte ceny skoro ako v anglicku, a ešte minule som tam dostala kartičku verného zákazníka a tak mám ešte na všetko 10% zľavu.

lendy1
20. bře 2009

dari a jak ti přišel ten první balíček? Poštou nebo kurýrem? Protože jestli poštou, tak je možný, že se ten druhý balíček fláká někde tam-jsou to lemplové na poště...
Mě dneska přišli 2 balíčky, nikdo mi vůbec předem nedal vědět, že budou dva, až když mi poslali tr. nr., tak napsali 2 čísla, že prý moje objednávka byla moc veliká, proto je ve 2 balíkách.
Dej vědět, co ti odepsali 😉

darina77
20. bře 2009

Lendy ten prvý prišiel poštou, aj ja mám podozrenie že ten druhý sa niekde túla, snád im tam dorazí naspäť a pošlú ho znovu. Tie moje valentínske srdiečka sa teda nacestujú 😅

darina77
20. bře 2009

Lendy, tak mi už aj rýchlosťou blesku odpovedali, konkrétne toto
Unfortunately the second half of your order was returned back to us as it had an incomplete address.
I must apolise for this, if you could please email confirming your full address as soon as possible we can then re send your products for you.
Moja chabá angličtina, ak som správne pochopila, druhá polovica mojej objednávky sa im vrátila späť kvôli nekompletnej adrese, a v maili im mám potvrdiť celú adresu aby mi to mohli znova zaslať. Neviem čo tam mohlo chýbať žeby PSČ. Naša úžasná pošta, jeden balík vedeli doručiť , druhý nie.
Ale aspon viem čo je s ním, už ma napadlo aj to čo ked niekomu na pošte proste tie vecičky zavoňali? 😅

lendy1
20. bře 2009

dari,
tak hlavně, že to vyřešilo 🙂
Jestli se ti líbí vůně těch vanikových srdíček, tak příště jdi do tohoto:
https://www.lush.co.uk/index.php?page=shop.prod...

je to tělové mléko a ta samá vůně jako srdíčka-dneska mi to přišlo.

mimap
21. bře 2009

Ahoj holky, poradadíte mi nějakou tužku na oči, co vydrží a NEROZPIJE se? Používám Bourjois hnědou, ale už jí mám tak akorát dost, linka vydrží pěkná jen chvilinku... 😠 😠 😠

kristtin
21. bře 2009

Ja môžem odporučiť super vec na lička a pre snedy vzhlad pleti. Egypska hlinka, stoji sice necelych 20euro (590 sk). Ja som ju už mala pred rokmi, teraz som si ju kúpila znovu. Vydrží velmi dlho, aj dva roky a to sa malujem kazdy den. Ešte odporučam krem na tvar (určite poznáte) Seba med, pre deti.Ja ho používam na tvár aj ked je pre deti, kamoska co studuje chemiu mi povedala že roili ozbor a tato kozmetika nezatazuje plet. Ten krem je ovalny a ma pumpicku, hydratacny stoji cca do 10 euro.

tictac
21. bře 2009

mimap, nevim, jestli se u vas dostane, ale super je Almay konturka, je mekka, sroubuje se, takze se nemusi orezavat a vydrzi mi cely den v pohode, vsechny ostatni se mi hned rozmazou...jeste je dobra tusim maxfaktor, taky na sroubovani, ale Almay je lepsi

mimap
21. bře 2009

Tictac, díky za tip. Dívala jsem se na net a vypadá to, že u nás se bohužel nedostane...Možna zkusím tu druhou... Koukala jsem, že voděodolný má třeba taky Clarins a Gosh..

darina77
22. bře 2009

Lendy, určite si potom objednám aj to vanilkové mlieko, počkám na veľkonočné novinky a spolu s nimi.
Z uk posielajú aj čerstvé masky? Vám posielajú z Uk nejaké vzorky? Mne teda vôbec. Zo slovenského lush zvyknú zasielať a niekedy aj vdaka vzorke si potom kúpim celý výrobok, ktorý som ani nemala v pláne. Napríklad sprcháč flying fox, vôbec som ho nejak neregistrovala a ked mi zaslali z neho vzorku tak mi prevonal celú kupelnu, že som si ho musela objednať. Ale z uk ani jednu jedinú vzorku nezašlú.

tictac
22. bře 2009

v uk vzorky zaslou, kdyz si o ne napises 😉

lendy1
22. bře 2009

dari, ty čerstvé masky ti nepošlou a o vzorečky jsem si teď poprvé požádala a na to, že jsem dělala objednávku asi za 13tis., tak mi tak přihodili pár bídným mini kousků-testrů, z toho 4 byli pro chlapy 😠

tictac
22. bře 2009

ja si rekla o vzroky kremu na plet, poslali mi 5 kelimku, kazdy z nich vystacil tak na 10 dnu pouzvani...

dendisa
23. bře 2009

ahoj, zkušenost s tím slimáčím slizem (Elicina) - na ksichtě nic moc efekt, ale lepší než bez, každopádně super na jizvu po císaři! Rok a půl jsem na ni dlabala, teď, když mám krém doma, zkusila jsem to jednou denně pošmidlat a skoro zmizela po měsíci! Na jizvy po jebácích mi to ale nezabralo.

tictac
23. bře 2009

prave jsem objevila lush na ebay, nesrovnatelne levnejsi 😉

alenka11
23. bře 2009

Dendiso
Ja jsem si ho koupila po přečtení tohoto vlákna a jsem spokojená póry se stáhly a pleť mám pěkně vypnutou,ja
jsem ho patlala dvakrát denně,teď tak dva až tři krát týdně, drobet jsem se loupala a pohoda, a jizvu na těle doporučují 3x denně ,trvalo to 3 měsíce než jsem se všeho zbavila.

A to chci poděkovat Lendy1 protože ho vyskoušela asi jako první (má odvahu), jinak by sme asi o něm nevěděli.
Ještě jednou dík.

lendy1
23. bře 2009

alenka, není zač 😉

Mě dneska přišla Elicina Plus-měla by být hydratační-je to nějaká jejich novinka. Jelikož mám momentálně opět příšernou pleť, tak tohle je můj záchranář 😀

alenka11
23. bře 2009

Lendy

Taky ji mám taky Elicinu Plus a je výborná velice dobře se roztírá ,ale ja už jen jako udržovací dva až tři krát týdně.

lendy1
26. bře 2009

tak ta Elicina Plus je bezvadná, zatím jsem s ní moc spokojená, dneska jsem si ji dala i pod make-up místo hydratačního krému a super. Uvidíme za pár dnů, jestli to bude pořád dobrý.

A koupila jsem si tekuté krystali na vlasy-super věc na uhlazení krepatých vlasů. Není to jako takové ty olejíčky na vlasy, tohle je něco jiného a mám po tom dobrý vlasy-uhlazený, ale přitom jsou takový "živý", rozevlátý, nejsou upláclý k hlavě nebo mastný jako z těch olejíčků. Jen se těch krystalů musí použít maličko.

barbarek
26. bře 2009

Ahoj holky,

nedávno jsem byla u jedné vizážistky v Praze na hloubkové analýze pleti přístrojem, který vám prosvítí pleť až 3 vrstvy do hloubky a přesně vám určí jaký tip pleti máte. Na závěr je krásné líčení a rady zkušené vizážistky 🙂 Když by jste měly zájem písněte si do IP o kontakt 🙂

veronikahel
27. bře 2009

lendy môžeš dať lnejaku linku na tie krystaly na vlasy? dakujem