Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
3. dub 2009

ella: do GA asi nikdy 😅 😅 jo, na pigmentech..ale řeší se tam všechno o kosmetice..tak přijd ne 😉

ella1
3. dub 2009

no škoda, no...prvých pár rokov je to tu desné,ale potom si zvykneš.. 😀
už letím...

ella1
3. dub 2009

ja sa tam neviem orientovať.neviem vás nájsť v ktorej teme... 😅

sisstin
3. dub 2009

ella: my jsme všude 😝

sisstin
3. dub 2009

ella: napiš Veru, že chceš do drbárny 😉

ella1
3. dub 2009

aha.ok

zanett
3. dub 2009

tak mi sem hodte presny navod na to, kde vas najit... 😉

zanett
3. dub 2009

ale podivam se tam nejdriv zitra - dnes uz fakt vypinam PC....

sisstin
3. dub 2009
layla
5. dub 2009

Ahojte kocky, chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenosti s umelymi mihalnicami. moje su strasne riedke a kratke a uz som vyskusala x spiral a nic ☹ dakujem

junovka
6. dub 2009

ahojte zienky, chcela som sa vas opytat, ci mi neviete poradit, ci este dostat niekde kupit sprchovaci gel+telove mlieko+deodorant Bolero od Gabrieli Sabatini???,Vdaka za kazdu radu 😉

zanett
7. dub 2009

Mam bleskovy dotaz na ty, kdo maji zkusenosti s Serie Expert by L'Oreal (tusim Lendy?); zajimala by me tahle maska na melirovane vlasy: http://www.hqhair.com/code/products.asp?PageID=...

Zni to dobre, ale ja mam Loreal zafixovanou jako drogerkovou kosmetiku (i kdyz tohle je profesionalni rada, ne ta drogerkova) a nejsem si jista, jaky ma ohlas...

Dik 😉

lendy1
7. dub 2009

zanett, masku jsem neskoušela, jen šampon a takové to nesmývatelný mlíčko, oboje z řady pro narovnání vlasů. Tak ti asi moc neporadím. Ta profi řada je lepší než drogérkový Loreal-po něm jsem měla vždy příšerný vlasy-rozlítaný, brzo mastný, zplihlý-asi moc silikonu 😀

bellada
7. dub 2009

zanett - mne tu masku dava kadernicka v salone po melire a je super, vlasy su po nej hladke a leskle, doma nikdy nedocielim taky vysledok s drogerkovou maskou, aj ja uvazujem, ze si ju konecne kupim spolu s ostatnymi vecami z Loreal Profesionel, je to fakt kvalita

zanett
7. dub 2009

Diky devcata 😉 Ja jsem ted zacala pouzivat Tigi a jeste posilhavam po Matrix Biolage, mam totiz nove namelirovany vlasy a rozhodne nechci dopustit, abych dopadla tak, jak jsem dopadla, kdyz jsem si driv barvila celou hlavu - vlasy jsem mela priserne suchy a kdyz je prohrabla rukou, tak sustily jak seno 😝 Se divim, ze se mi nezacaly lamat a netrepily se konecky, takze ted najizdim na tydenni masku jako prevenci... 😝 (kdyz jsem si je nebarvila, tak mi vyhovovala ta od lush - jezis, ted nevim, jak se to jmenovalo, takovy divny cinsky nazev 😀 Shuan- Wei Hua ti tak, jenze ta je na ten melir moc slaba a proste to pak nemuzu rozcesat....)...takze diky moc, asi si ji poridim (ja jsem si teda poridila masku 'Treat me right' od Tigi BedHead, ale ta priserna peprmintova vune me moc nenadchla 😝 )

darina77
7. dub 2009

Zanett, ja mám tiež niekedy pocit strašne suchých vlasov, mne sa osvedčil z lush kondicionér Retread je taký silnejší ako american cream, len tá voňa nie je taká dobrá.

zanett
7. dub 2009

darino, diky 😉 ale ja bohuzel potrebuju ty silikony, jinak ty vlasy nerozcesu ☹ Ja jsem mela lush vlasovy pripravky moc rada, ale ted je teda vubec nemuzu pouzivat, protoze pro me bohuzel neobsahuji ty silikony 😒 Ja mam v meliru tri odstiny: dva jsou ruzne hnedy a ten treti je blond (v podstate peroxid) a prave ty blondaty prameny zpusobuji, ze se mi ty vlasy po umyti strasne cuchaji 😝

Jinak, lendy a spol. koukla jsem se na ty pigmenty a uplne jsem hledela jako puk, kolik je tam znamych tvari z Kone 😀

bellada
8. dub 2009

silikony su svinstvo, ale na chemicky upravene vlasy nic ine nezabera, ja mam z Lush sampon Rehab na poskodene vlasy, je ok, ale kodise a masky su slabe, naozaj pomaha len profi vlasova kozmetika, este by som chcela skusit nieco od Redken na zosvetlene a melirovane vlasy, pripadne na poskode a farbene, mate niekto dobry tip?

malok
13. dub 2009

Ahoj děvčata...jako znalkyně v oblasti kosmetiky 😉 se na vás obracím s radou....

na beremku hledáme nějakou rtěnku nebo lesk, který vydrží. Mě osobně rtěnka vydrží cca 1 hodinu (a to bez jídla a pití), asi se vcucne 😀 😀 a lesk tak 20 minut! jako každá budoucí nevěsta i já (i ostatní 😉 ) chceme vypadat jak před obřadem tak i během něj krásně 😵 nemáte tedy tip na něco takového?

jakoubka
13. dub 2009

Mě hodně dlouho vydrží rtěnka Max Factor -Lipfinity 🙂

Ale já jsem magor do lesků,takže mě natírání každých 20 minut nevadí 🙂 A můj top je Ch.Dior ,a Make up-Factory 🙂

zanett
13. dub 2009

malok - co se rtenek tyce, tak ja jsem na nich zavisla 😅 , ale nemam rada ty dvoufazove superdrzici rtenky, protoze mi strasne vysusuji rty. Z tech 'normalnich' jsou dobry rtenky Max Factor a ted pouzivam od Revlonu (Colour stay). Obecne receno; kremove, matne rtenky vydrzi dele, kdezto hydratacni, zvlacnujici a transparentni rtenky vydrzi pomerne kratce.

S lesky moc dobre zkusenosti nemam, vsechny mi pripadaji priserny: lepi, rozpousti se, museji se casto nanaset a vysusuji rty. I ty, ktere byly udajne 'nelepici a dlouhodrzici' mi vzdycky udelaly na rtech paseku, takze ja prenecham lesky pubertackam.... 😔

sisstin
13. dub 2009

já si moc rtěnkou hubičku nemaluju..jen leskama..ale byla jsem spokojená s maybeline..těma super lesklýma a hydratačníma 😉

zanett
13. dub 2009

sis, a jak to delas, aby lesk nelepil a rychle se nevyparil? Bud jsem nemehlo anebo je to proste prokleti lesku, ale me se vzdycky kazdej lesk nalepil pomalu az na zuby a i kdyz jsem si dala jen slabou vrstvu, tak jsem mela pocit slepenych rtu, jako kdyby byly slepeny cukrem a spatne se mi mluvilo... 😝 A jeste jsem nikdy nenarazila na lesk (ani ten tzv. lepsi a drazsi), kterej by to nedelal, takze jsem to vzdala a lesky nechci ani videt!

sisstin
13. dub 2009

zanett: já používám teda drogérovej Prismatic od Astoru..a to je něco úžasnýho..nádherně se třpytí, voní, drží..ale nelepí se 😉 a pak mám lesky od Nyxu a ty jsou taky fajn 😉 ale the best je pro mě ten Prismatic 😉

zanett
13. dub 2009

Jo a jeste jsem zapomnela: rtenky, ve kterych jsou pridany trpytky, taky vydrzi dlouho, pac ty trpytky jakoby vazou tu samotnou hmotu rtenky a tak vydrzi dyl (treba zrovna ta od Max Factor takova byla, je to tahle; http://www.maxfactor.co.uk/uk/products/Lips/Lip...
Odstin Sugared Pearl hned uplne nalevo - ta byla vyborna 😵
Ted mam od revlonu tuhle; http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDet...
Ale odkaz je na americke stranky, tady v UK se ta rtenka jmenuje Colour Stay, nevim ovsem, jak to nazyvaji v CR.

zanett
13. dub 2009

jo, sis, tak Astor si pamatuju, mamka od nich pouzivala rtenky, pry byly super, ja tady v UK Astor nesezenu, ale uz jsem se pidila, ze bych si nechala poslat z CR. A ten lesk fakt nelepi? Tak to musi byt rarita... 😉

sisstin
13. dub 2009

zanett: Revlon tu není moc k dostání 😉 já jsem straka, takže jedině to, co se třpytí..a na to byly ty Maybelline fajn..ale prostě lesky vedou 😀

sisstin
13. dub 2009

zanett: tak jakou chceš barvu? Já ti nějakej pošlu, on není drahej ...okolo 150Kč 😉

zanett
13. dub 2009

sis - dik, ja se na to ale nejdriv musim podivat online. Ja ty lesky nehodlam pouzivat cely rok, ale chtela jsem neco na dovolenou, proste neco k letnimu makeupu. Rtenka je prima, ale napadlo me, ze lesk by se na leto hodil vic (rozhodne teda k mori), ale zase bych nechtela, aby se na me lepily vosy 😀

Hele, sis, kdyz uz tu jses: mas zkusenosti s nejakym dobrym praskovym stinem na oci (ne pigmenty), ktery vydrzi pokud mozno cely den? Ja jsem obcas pouzivala trio od Lorealu pro zelene oci, ale ted to nikde nemuzu sehnat, ze by to prestali vyrabet? To byly jediny stiny, ktery se mi neslivaly do linky horniho vicka, vsechny ostatni to tak bohuzel delaji. VIm,ze bych mela pouzivat podkladovou bazi, ale ja tady nemuzu sehnat zadnou kvalitni.... 😒 Vsechno, co si dam na oci se mi behem dne slije do te linky, krome tech lorealu teda, ale jak rikam, asi je prestali vyrabet....

sisstin
13. dub 2009

zanett: bohužel ne, protože než jsem objevila pigmenty, tak jsem neznala oční bázi...a jelikož mám mastnou plet, tak mi žádný stíny nevydržely dýl jak 6h, aniž by se neslily do čárky 😉 .....takže základ je právě ta báze 😉 já mám od Manhattanu a naprostá spokojenost..a v zásobě mám Malu witz...a dobrá je prý i Artdeco, tu maj v Sephoře 😉