Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

arvetka
14. črc 2008

jooooooooo, nad tímhle jsem uvažovala taky! akorát že si myslím, že paseku na barvě dělá hlavně šampón 😠
mám taky barvené vlasy - ze světle medové dělám skoro černou 😎 teď jsem dopotřebovala svůj první přírodní šampón - mangovou laveru, která by měla být na barvené vlasy, ale že bych pozorovala nějaký extra účinek se říct nedá, barva byla samozřejmě pryč mnohem dřív než po chemickém šamponu...
teď jsem z nouze koupila alverde s hennou a olivou, taky není na barvené vlasy, ale je mi nějak příjemnější než lavera. zatím jsem ho teda použila párkrát 🙂

aponchie
14. črc 2008

arvetka ja mam hrozne rada telove mleko Palmers nevim jak moc prirodni je,ale ja miluju kokos vanilku a levanduli 😀

aponchie
14. črc 2008

a jeste sem mela ze statu v tube tuhej stick na opalovani byl na rty a oblicej modrobilej obal nevim uz nazev ten vonel tak nejak uplne mimo spis jako ty gumove hracky do vody nevim jak to popsat proste parada a tady samo neni k sehnani,ale nevzpomenu si na nazev ..

zanett
14. črc 2008

arvetka, ja jsem laveru na barvene vlasy pouzivala dost dlouho - v podstate od te doby, co ji tady v UK uvedli na trh - jak sampon, tak kondicioner. Oba byli dobry, ale ten sampon mi UPLNE STRASNE zacuchaval vlasy, pak jsem musela pouzit kila kondicioneru, abych je rozcesala. Musim rict, ze ten kondicioner byl prima - krasne vonel, ale baleni bylo moc male, na to, ze jsem ho musela pouziva v obrovskych davkach, abych ty vlasy pak vubec rozcesala...ted pouzivam sampon od mistniho kadernika (prirodni, na barvene vlasy, moc prima), ale bohuzel on ho stahuje z trhu ☹ uz se dal nevyrabi a kondicioner pouzivam od Naked cosmetics (97% prirodni 😀 )...tak zase budu muset hledat dal...kdosi mi na jedne anglicke netove diskuzi doporucoval vlasove vyrobky od Bumble & Bumble, ale kdyz jsem videla tu cenu, tak me to nadseni preslo....protoze za tu cenu bych ty vlasy musela mit ze zlata.. 😝

elly
14. črc 2008

Holky tak ja kdyz jsem mela dlouhe vlasy pod zadek, tak jsem mesicne splachla pivem a vejcem a to byste koukali jak se pak lesknou a jsou super 😵 ...Ale prosim pokud budete zkouset..neumivat varici vodou nebo budete mit na hlave michne vajicka 😀

arvetka
14. črc 2008

elly
jako že jsi to nesmývala šamponem? 😕

zanett
já ten coolaulin nejspíš zkusím, snad mi nebude vlasy moc zatěžovat....nemám je až tak poškozené, spíš jemné...

elly
14. črc 2008

Arvetko jo sampon a kondicioner taky 😉 ..tohle bylo extra 😉

lendy1
14. črc 2008

ten Coolaulin mám doma-stojí tam v koupelně a jen se na něj dívám 😀 Jelikož mám strašně ráda kokosovou vůni a tenhle mi teda svoji vůní nesedl, takže jsem ho použila 1x a nemůžu posoudit, jestli je k něčemu 😖

arvetka
14. črc 2008

lendy nechceš mi ho místo dívání prodat? 😀 😉

pimpulka
14. črc 2008

caffte...coolaulin som mala to najmensie balenie...vona nic moc, efekt skoro ziaden....neviem aj minule som uz spominala, ze mne kondicionery od lush nejak nesedia, vlasy mam straaasne zacuchane- inak od prirody vlnite- takze mam problem pri rozcesavani....teraz mam amer. cream, tam aspon vona je bohovska, efekt- to rozcesavanie- des....teda aspon u mna

ella1
14. črc 2008

caute.tak ja mám american cream a teda fakt super.mám aj vaganese,tiež dobrý.
mala som vzorku coolaulin,ale nevoňal mi a tak isto jungle.
ten som najprv nevedela pripraviť a mokré vlasy ani za boha rozčesať 😝 ale ked uschli,boli nádherné hebké,super sa česali a tá super vôňa......

lendy1
14. črc 2008

holky a nezkoušela jste některá něco od této značky?
http://www.bomb-cosmetics.cz/cs/
tohle docela vypadá zajímavě pro mě 😀
http://www.bomb-cosmetics.cz/cs/produkty/cestov...

arvetka, myslím, že to fakt za nákup nestojí, u mě je to jako u pimpulky, maximálně ten american cream kvůli vůni 😵 Já vlasy teda rozčešu v pohodě, ale jiný efekt nevidím 😒

elle, ten jungle mě zaujal už minule a teď jsem ho zapomněla objednat, ach jo...

aponchie
14. črc 2008

http://www.loccitane.cz/Default.aspx?c=15&l=2&a...

a s touto kosmetikou mate nekdo zkusenosti? 🙂

zanett
14. črc 2008

No, tak ja nakonec do tech lush kondicioneru asi nepujdu...kdyz jsem cetla na netu ty reviews na ten Coolaulin, tak mnohdy nic moc (i kdyz by popisem sedela na muj typ vlasu)....tak jsem z toho takova vselijaka...mam totiz tak blby vlasy, ze je musim denne myt (jinak se hrozne masti), ale zase po kazdodennim myti je mam pomerne vysusene, hlavne konecky, navic si je barvim (pac moje prirodni barva je takova nesoumerna - takovy mix tmave blond pres svetle hnedou az ke stredne hnede...tak si je barvim nahnedo) a navic je musim denne (!) fenovat, abych vypadala k svetu, pac jsou strasne jemne a kdybych je nechala volne uschnout, tak budou vypadat jako chemlonova paruka ☹ 😖 ....tak a ted babo rad....a vzhledem k tomu, ze si chci narust zpatky dlouhe (kratke uz nikdy!!!!!), tak si je nesmim poskodit (coz jde pri kazdodennim fenovani a mesicnim barveni tezko), pac nechci, aby se mi trepily konecky, ktery bych pak musela ostrihat a s takovou bych si dlouhy nevypestovala ani za zlaty prase....Na vrchol vseho se uz od brezna cpu vitaminama specialne urcenyma na zrychleny rust vlasu a vysledky teda moc nevidim....i kdyz jsem byla minuly tyden u kadernice (musim alespon ty konecky trosicku zastrihnout) a ta mi rikala, jak mi to za ty dva mesice krasne vyrostlo....mne to neprijde...tak teda nevim...na to moje celozivotni muceni se s vlasama asi nic neni.... 😒

ella1
14. črc 2008

tak ja vlasy bez kondicionéra nerozčešem,a s týmito fakt super.a vlasy sú jemné a pekne voňajú.
potom napíš ako sa má ten jungle vlastne používať.

ja som si teraz objednala japanese a tea tree vodu,tak som zvedavá.

inak mám ešte šampon daddy-o a tiež dobrý.chcem vyskúšať nejaký šampuk,ale neviem ktorý.
a ešte flying fox-to je vážne zvláštna super vôňa.mám a super!

no a ešte coconut powder a teda oveľa lepší ako antiperspiranty,na ktorých mi vadila hlavne vôňa.

teraz si chcem kúpiť nobilis olej a rada by som kakaové maslo,ktoré je podľa vás také naj?

aponchie
14. črc 2008

ja osobne mam vlasy rekla bych pevne krasne dlouhe,ale..nikdy je nefenuju,meju je max2xtydne head&shoulders nebo gliskur,na konecky davam serum od avonu ,ktere je bezvadne(po nekolikaletem zkoumani)a leav in sprej od avonu vyjimecne na lesk vlasu,nebarvim vubec max jednou za rok henou a nejimzadne vitaminy(ale asi bych mela)pac nejak extra leskle je nemam..nicmene presto vsecko dan za ty krasne dlouhe vlasy je ta,ze mam co delat je rozcesat !!to je des..proste je muzu vecer rozcesat krasne uhladit a rano je mam zacuchane jako bych je nikdy necesala,ted sem byla v kadernictvi Klier v Tesku pac ja normalne k holici nechodim jen obcas na zastrihnuti konecku..a musela sem bo mam spatnou ruku a moc toho nenacesu a nenameju tak sem ji rekla,ze sem 14dni vlasy nemyla bo mi to neslo a cesala je co se dalo..samo,ze spodni vlady byly totalne zacuchane..kdyz me cesala po umyti nadavala a sklebila se krava jedna blba ikdyz sem ji rekla,ze mam pravou ruku total death..nicmene si brala od myciho pultu obcas pumpickou neco do ruky a mazala to na ty cuchance a tvrdila,ze to je super at si to koupim(myslim,ze Wela)nicmene to vubec nic nedelalo skubala me jak slipku dal a trhala to skubanim no proste o nicem tak porad hledam nejakej uzasnej kondicioner ,kterej mi ty vlasky aspon trochu usnadni rozcesat 😝

lendy1
14. črc 2008

Aponchie, loccitane je asi fajn, hodně lidí si pochvaluje tu jejich slamněnkovou řadu-konkrétně ten fluid. Osobně si ale myslím, že je to dost předražená kosmetika. Př.: babucké máslo Saloos - 50ml - 100,-Kč, Loccitane-8ml - 175,-Kč. Ale třeba je to vážně dobrý, nevím...

zanett
14. črc 2008

Teda, vy, ktery mate krasny husty vlasy, vam opravdu (zdrave 😉 ) zavidim...Ted jsem se trochu koukla na net a narazila jsem na tento kondicionerhttp://www.korres.bathandunwind.com/categories/... me to laka ho vyzkouset (i kdyz ta cena neni uplne mala, ale zase to nejsou zadny zavratny sumy)...tak nevim...nedelam si iluze, ze mi ty moje vlasy neco spasi...Tuhle znacku navic ani neznam...tak o tom budu premyslet...NEma s tim nikdo nahodou zadne zkusenosti, ze?

arvetka
14. črc 2008

zanett bohužel neznám 😒
co říkáš na tenhle? http://www.lavera.cz/produkty/basis-sensitiv-ko...
podle komentářů z jiných diskuzí by měl být přímo exkluzivní 😎 😉
cena dobrá, asi ho zkusím 🙂

lendy1
14. črc 2008

zenett, neznám 😒
tak já mám husté vlasy (až moc 😝 ), vlnité (pořád si je rovnám 😝 ), nebarvené, ale nejraději bych měla pár chmíří rovné jak hřebíky a nejlépe medovou barvičku 😀

ella, kakové máslo mě zaujalo toto:
http://www.pharmacyplus.cz/shop.php?action=show...
není drahé a je ho až moc...jinak asi má určitě dobré věci i Body Shop

dneska dorazil LUSH 😵
maska je až přehnaně velká, 1/2prodám a ještě tam zbyde až moc, že to nestihnu do data spotřeby spotřebovat. Kdyby někdo chtěl vyzkoušet, tak můžu před použitím ještě trošku odebrat a poslat (písněte do IP 😉
pak přišlo:
tělový kondicioner Soft Touch, tuhá pěna Hot Milk (to krásně voní), voda Tea Tree, krémové mýdlo Skinny Dip (opět kokosová vůně, která je nic moc), krém na ruce Handy Gurungu (tak ten jsem vyzkoušela a kromě toho, že hezky voní -sakriš něco mi to pořád připomíná-tak je i velmi příjemné asi díky tomu bambuckému máslu), masážní olej Nutts a pak jsem dostala jako dárek tuhý parfém Silky a ten teda krásně voní lépe než Karma.
Vyzkouším, pak napíši co a jak...ale až příští týden, teď tu pár dnů nebudu...

ella1
14. črc 2008

jéj.no ja si zas dosť často natáčam vlasy 😀 prečo vždy chceme mať to,čo druhí?

vdaka.poriadne veľké balenie!ja som už objednala od nobilis ten kokosový olej a ešte od saloos to maslo.ale to je len malinké 50ml,tak potom objednám toto.

a akú masku máš?magnifity?mne sa tiež zdalo,že jej je strašne veľa,ale nakoniec som ju minula....

pimpulka
15. črc 2008

ahoj ella, este by som sa chcela spytat ze kolko si uctuje lush za postovne? viem ze prva objednavka zadara ale dalsie uz asi ne...klasicke postovne zavisle od toho kam si davas posielat abo maju nejaku pausalnu sumu? dik

zuz112
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ella1
16. črc 2008

caute.tak poštové u lush je 119 sk.klasika.ale zas ja si väčšinou objednám v nedeľu a už v utorok to mám doma.posielaju to prvou triedou alebo expresne alebo čo to je.... 😅

dnes mi prislo z bioshop-u ten saloos bio karité. a kokosový olej.ten olej totálny kokos 😀
len ten karité je dosť tuhý,tak neviem ako ho naberiem z tej krabičky a rozotriem........

pimpulka
18. črc 2008

ella diky 😉

pimpulka
18. črc 2008

kde steeee kozmetickyyy??? 😀 😀

lendy1
18. črc 2008

ahoj holky,
ella s tím bambuckým máslem-normálně do toho hrábnu prstem a ono se to pak teplem rukou krásně změkčí a dá se to roztírat. Ten Nobilis kokos.olej mě strašně pěkně voní.

tak poznatky k poslední objednávce z Lush:
napsala jsem si o noviny, ale zapomněli na mě, tak mi psaly, že noviny obratem posílají zvlášť. Dostala jsem k tomu zdarma i vzorek tuhého mýdla - Rock Star-krásně voní po vanilce a růžích-moc příjemná vůně. Lush noviny jsem včera studovala a vybrala si, co vyzkouším příště.
tuhá pěna Hot Milk-velmi jemná a příjemná vůně do koupele-jen kdyby to nestálo tolik peněz.
krémový mýdlo Skinny Dip - ta vůně mě teda nenadchla, příště zkusím jinou, protože mi tato konzistence mýdla vyhovuje víc než ty tuhé mýdla.
masážní olej Nutts-vůně děsná, ale jinak je to velmi příjemné, používám to jako tělový olej a překvapivě rychle se vsákne. Příště si vezmu jinou vůni.
Soft Touch jsem ještě nezkoušela
voda Tea Tree-tak ta je moc fajn, ta mi vyhovuje
krém na ruce Handy Gurungu - ihned se vsákne, není nijak mastný, ale nic moc extra pro mé ruce s atop. ekzémem-to bych se tímhle kréme musela mazat non-stop, aby to bylo k něčemu dobré.

A moc mě momentálně zajímá Trichomania-tak zase příště, no....

ella1
18. črc 2008

cafte.
lendy-dík,už som na to prišla 😀
ten nobilis-to je totálny kokos.aj manželovi sa páči.

a vám noviny posielajú v akom jazyku?lebo nám v nemčine a tú ja teda neovládam a zdá sa mi,že sú to tie isté noviny.ale u vás na stránke sú noviny,tak čítam tie.
ja môžem povedať,že po japonečke+tea tree voda+ kokosový olej alebo sa netriem tým balzámom,je moja pleť prekvapivo v pohode!

lendy a niekde som čítala,že tie peny môžeš použiť jednu na viac krát.aj tak vraj poriadne penia a preto sa nemusí dať celá do vody.ja to tak nabudúce skúsim s balisticom,lebo vraj aj s tými sa dá.minule ked som si dala ten modrý s tými morskými riasami celý,tak to bola veľmi silná vôňa,tak si myslím,že polka by kľudne stačila.

pimpulka
18. črc 2008

caffte 😀
ella ten kokosak si davas na tvar miesto kremu? pred chvilou som si ho obzerala na nete a pise sa ze to je masazny olej..teda ak som necitala daco ine 🤐
ja som zase tak s babyface....ze umyjem tvar s coalface- mne sa to najviac osvedcilo lebo nemam rada ak su v mydle zrniecka s peelingovym efektom, a pak si umyjem hned po tom tvar s babyface 😅 a uz nekremujem, ale to iby vtedy ak viem ze budem doma alebo na noc....
juj baby ja som strasna opica musim mat vzdy to o com vy tu pisete, asi sa idem blizsie kuknut na ten kokosak 😉

ella1
18. črc 2008

no ano,dala som si ho na tvár.ale on sa za chvíľu vpije,takže tvár nemám mastnú.to je super.ale len na noc.a už sme sa s ním aj masírovali 😀

ja by som zas potrebovala niečo,že ked sa mi nechce odlíčiť make-up,tak ho len umyť niečím a potom samo pleťová voda na to,na dočistenie.
skúšala som to aj s babyface-om,ale potom bol pri dočistení tampon poriadne špinavý.
skúšala som to aj s aqua marinou(dostala som ako vzorku) ale teda makeup to nezmylo moc......