Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
27. srp 2008

zanett:naždááááááááááááááááár 😀

zanett
27. srp 2008

cau sis, jak to valis? 😵

sisstin
27. srp 2008

zanett: jde to..špeky jdou dolů..a mám novou řadu Nyxáčů 😝

ella1
27. srp 2008

cauko.
no zanet,ja síce používam tekutý,ale na to puder,bez toho by to bolo za chvíľu dole a strašne by som sa leskla....
a teraz som si zvykla na ten minerál od Lorealu,vyzerá to prirodzenejšie,tak ti nezávidím....
no ,ale ak máš v pohode pleť,tak by ti možno stačil len tonovací....to je ešte lepšie......
a s tou tvárenkou( 😅 ),ja som tiež nevedela použiť mastnú,ale dá sa.....usmeješ sa a rozotrieš na jablčka....... 😉

zanett
27. srp 2008

sis 😉

ela - no ja prave moc krasnou plet nemam... ☹ musim nasadit vetsi davky koprivovyho caje, kterej piju na procisteni, to mi plet projasni a trosicku vycisti, takze pak nemusim pouzivat tolik 'kamuflaze' 😀 Hele, ja jsem nad tim tonovacim kremem taky uvazovala, ale to bude idealnejsi asi na leto, kdy budu trosicku opalena (neopaluju se, ale mam pres leto zdravejsi barvu) a ten tonovaci by to jenom sjednotil...jenze normalni makeupy moc nekryji a s tiim tonovacim jsem fakt na vazkach....K te tekute tvarence: ja si prave rikam,ze tekuta je hodne syta a nevim, jak ji aplikovat, abych nevypadala jako Marfusa 😀 ...asi to chce cvik...

sisstin
27. srp 2008

tekutou taky neumim..ale vypadá to líp, jak sypká 😕

sisstin
27. srp 2008

zanett: pojd do tématu o metrosexuálech 😝

ella1
27. srp 2008

zanet-aha,no tak to si na tom ako ja,ja mám tiež pleť na figu.aj ked teraz po japonečke ,tea tree sa mi dosť zlepšila.....ale tiež by som nemohla len tonovací makeup....
neboj sa tej tvárenky,a kľudne môžeš použiť aj rúž.......

zanett
27. srp 2008

sis, ela - diky 😉

ella1
27. srp 2008

siss- 😅 to už aj taká je? 😀

sylvie
27. srp 2008

ella, tie lesky Juicy do Lacnome boli v jednej relacii na spektre vyhodnotene ako najlepsie..ostatne miesta, bolo ich desat, si uz nepamatam.. tak som hned nabehla do parfumerky a vyskusala, krasne farby a vone, ale presne ako pise lendy, to lepenie mi vadilo a tak som si ich nekupila.. 😒

inac aj ja som mala kontokorent a nakoniec som ho zrusila, lebo sa mi tiez nedarilo drzat zavazok, ze ho pouzijem len v surnom pripade.. 😉

ella1
27. srp 2008

ja som ho ani nechcela,mi ho dali automaticky,ani som o tom nevedela,len som rozmýšľala,odkiaľ tam mám toľko peňazí 😅 no,ale už sa lepším,som v mínuse len 5 tis..... 😀

škoda tých leskov 😒 do kelu,ani ma nenapadlo ich niekde vyskúšať...akože keby trochu lepili,tak sa dá,ale niektoré lepia strašne 😝

moloko
27. srp 2008

holky, mám na vás malý dotázek - snad by jste mohly poradit 😉 Vadí, pokud je v ranném stádiu těhotenství pleť na konci, po čištění u kosmetičky, ošetřená laserem? Jen krátké cca 10min.působení, aby se lépe vstřebaly látky napatlané na obličej (krém nebo gel)?

ella1
27. srp 2008

tak to by mala vedieť tá kozmetička,nie?
ja len viem,že solárko-po porade s lekárom

moloko
27. srp 2008

to asi jj, ale pokud se to stane, když ještě daná klientka nevěděla, že je těhotná?

ella1
27. srp 2008

ah,no to naozaj netuším.....čo skúsiť vo vyhľadávači?
alebo možno baby vedia,ale ja nie....

lendy1
27. srp 2008

moloko, myslím, že by to vadit nemělo, když ti ošetřovala pleť, ta kosmetička musí ten laser nastavit jen na danou oblast, aby ten paprsek nebyl moc dlouhý nebo krátky, takže zasáhne opravdu jen tvář. Ono v tom ranném stádiu těhu se snese dost věcí, podle mě buď v klidu 😎

lendy1
27. srp 2008

jo anebo zkus poradnu v Asklepionu, tam ti e-mailem odpoví na tento dotaz a jsou to přez laser odborníci 😉

moloko
27. srp 2008

oka, díky holky 😉

darina77
28. srp 2008

Lendy1, ty si minule spomínala tú stránku s prírodnou kozmetikou Anabel, čo majú tie bomby ako Lush, mala si odtiaľ niečo? Či je tá kvalita porovnateľná s lushom. Chystám sa tam napísať alebo zavolať, či by pri väčšej objednávke poslali aj na Slovensko.

lendy1
28. srp 2008

dari, ještě ne a teď jsem tam koukala, že už nemají to, co jsem chtěla-měli nějakou kokosovou řadu na tělo-máslo a spol...tak nevím, jestli tam něco budu objednávat, protože jsem chtěla hlavně ten kokos 😀
ale na jiném fóru jsem četla o těchto balistikách od Boom, že jsou prý i lepší než od Lush, ale fakt nevím, prý jsou víc olejové

darina77
28. srp 2008

Díky, skúsim to, predsa len cenovo to vychádza lepšie, aj sú tam niektoré veľmi zaujímavé veci.

zanett
29. srp 2008

lendy - objevila jsem tohle od Benefitu na vicka - nejsou to ocni stiny, ale zakryji zrudnuti a nerovnosti pleti na ocnich vickach (viz obrazek) - rikala jsem si, ze to je presne to, co potrebuju, protoze za A) kdyz si vytrhavam oboci (denne), tak mi zustane zarudnuta kuze a za B)mam uzky oci, ktery by se svetlym 'pozadim' opticky zvetsily...upozornila me na ten vyrobek kamoska...ale za tu cenu vaham: http://www.benefitcosmetics.co.uk/gp/product/B0...

a jeste k tem tekutym tvarenkam; zaujaly me tyhle dva, ale mam zase problem, ze je nedelaji ve skale odstinu (ale kazdy ma jen jeden odstin a mne ruzova neslusi, spis broskvova) a za druhe: nevim, jak se nanaseji (specialne ten tekuty se steteckem)... 😅 😕
http://www.benefitcosmetics.co.uk/gp/product/B0...

http://www.benefitcosmetics.co.uk/gp/product/B0...

Co si o tom myslis?

lendy1
29. srp 2008

zanett, ty brďo, tak to na ty oči vypadá suprově, no, cena tomu odpovídá.
Jen mi přijde, že stejnou službu asi udělá báze pod stíny-je to podobný odstín-takový neutrální, překryje to vše na oku i to zarudnutí a zmatní to oční víčka. Jednou jsem to zkusila si dát jen tu bázi a pod obočí jen světlonce růžový stín a bylo to super-takové nude líčení.
S těma tvářenkama-tak s těmi jsem se ještě nenaučila pracovat a nějak na ně nemám odvahu-na jakoukoliv. Bojím se, že netrefím odstín, že budu jak Marfuša atak...Denně potkávám jednu holčinu u nás, co to s tvářenkou totálně přehání, tak se bojím, že dopadnu jako ona 😀 S tím štetečkem to by u mě byla katastrofa 😀

zanett
29. srp 2008

lendy - dik 😉 S tim na oci mi akorat vadi to, ze maji jenom jeden odstin, a to prece nemuze sluset vsem....jakou bazi pod stiny bys mi doporucila ty? Resp. jaka znacka je ta baze, o ktere se zminujes?

K tem tvarenkam; ja to nejlip umym se sypkyma, ale kdyz to ted nemuzu pouzivat (buhvi, jak dlouho 🙄 ), tak bych sla do tekutych. Delaji i tuhe, ale ty mi prijdou strasne moc tuhe a spatne se roztiraji, takze davkovani nic moc. Ale ty tekute si uz vubec neumim predstavit, i kdyz treba pak vypadaji lip (nanesene), ale nevim, jestli bych si ty tekute mela davat na makeup? Kdyz to omylem prezenu, tak si budu muset delat cely makeup znovu...pod makeup to nema cenu (i kdyz to nekdo doporucuje), protoze ten Vichy by to spolehlive zakryl...Ja jsem driv tvarenky moc nepouzivala, ale od jiste doby, co jsem si vsimla, jak mi krasne vymodeluji a rozzari oblicej, uz se bez nich neobejdu...to pak nemusim pouzivat zadny ocni makeup ani rtenku, protoze tvarenka staci (dnes jsem to opatrne zkousela s tou mineralni, ale kdyz ty mineraly zacaly litat po aplikaci kolem, tak mi to zase rozdrazdilo ekzem, takze mam asi fakt utrum....)

lendy1
29. srp 2008

zenett, je to tahle:
http://www.artdeco.de/index.php?id=54&L=1

ale vnitřek je takový neutrální odstín, někde to mám vyfocené, tak to hodím do fotoalba na chvilu...
je fakt skvělá...
já musím letět, malej se mi vzbudil, tak se sem dostanu zase až večer... 😝

lendy1
29. srp 2008

jo a u nás stojí ta báze 200,-Kč

zanett
29. srp 2008

lendy - ahaaaa, ja myslela, ze ARTdeco v UK nesezenu....ale prolitla jsem net a jedna firma by ho mohla dorucit, ale prekvapuje me, ze ta baze pod stiny stoji jenom 6 liber...cekala jsem, ze to bude mnohem vic...to je prima...jeste se na to podivam... A jakou to ma barvu - uplne bezbarvy (ciry) nebo telovy?

lendy1
29. srp 2008

spíš takový tělový, mrkni na konec mého druhého alba (pokud to teda adminy nesmázli)

zanett
1. zář 2008

lendy - diky za to, mrkla jsem ti do alba a vypada dobre, takze se asi neudrzim a pujdu do toho 🙂

Jinak, mam takovy neodborny dotaz, za ktery se mozna az stydim 😅 (ja takovej 'profik' bych to mela mit v malicku, ale nemam 😅 )... vcera jsme s MP byli pozvani na akci, ktera je v sobotu (6.9.) - bude vyzadovat vecerni makeup. Ja jsem uz dlouho nikde nebyla, snad 3 mesice (kvuli rovnadlum 😝 ), takze jsem vysla ze cviku delat si vecerni makeup...premyslela jsem, ze bych tentokrat zvolila ocni stiny dofialova - sice jsem takovou barvu jeste nepouzila a jsem vuci ni pomerne skepticka, ale pamatuju si prave z teto diskuze, ze mi nekdo doporucoval, ze by mi sla vyborne k mym zelenym ocim...problem je, ze ja jsem vylozene 'teply' typ (tzn. studene odstiny mi neslusi) a mam takovy dojem, ze kazdy odstin fialove je studeny, nebo ne? Nechci zadnou temne fialovou, spis svetlejsi, pac mam pomerne uzke oci a svetlejsi barva je opticky zvetsi....tudiz by me zajimalo, ma-li nekdo tip na prima fialkovy odstin stinu (podotykam, ze preferuji praskove stiny bez trpytek, ale na vecer bych trochu trpytek snesla)....mam 5 dni na to si nejaky poridit, ale nerada bych slapla vedle a pak by mi to jen lezelo v koupelne....
Mmch- na te fotce v albu jsem nalicena (oci), ale jen velmi mirne a na te fotce to prakticky neni videt; na tu sobotni akci bych brala neco dramatictejsiho (protoze se tam urcite bude fotit a nenapadny makeup na fotkach proste nevynikne)...
Takze jestli ma nekdo napad (lendy?), tak sem s nim, diky moc 😵