Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

kasli
30. bře 2008

Ahojky, nevíte náhodou nějaký trik na pupínky v tříslech po oholení žiletkou? Už mě to sejří, že kdykoli se oholím tak mi hned naskáčou pupínky 😠

zanett
30. bře 2008

Tak a je to tam! Nemohla jsem to vydrzet a objednala jsem si baby face! (Mohla jsem si sice zajit do obchodu ve vedlejsim meste, ale dnes mam plno prace a nechce se mi nikam jezdit..), takze uz se tesim... 😀

kristi
30. bře 2008

Zanett, se mas....ja koukam a koukam a asi si objednam neco, az budeme mit konecne vanu a ja se do ni po pul roce ve sprchaci nalozim az po usi

tictac
30. bře 2008

kasli, ja jsem to vyresila tim, ze jsem prestala pouzivat ziletky 😀 Misto toho pouzivam Veet (Immac) gel na odstraneni chloupku, sice tam pisou, ze se to nema pouzivat na intimnich partiich, ale me to problem nedela, navic to neskrabe, kdyz dorusta a taky to neroste tak rychle 😉

kristi
30. bře 2008

kasli, ja to mazu balzamem po holeni. A mozna si to trhas, nebo mas tupou ziletku, tak ji zkus vymenit

lendy1
30. bře 2008

jé, zanett, sakra, že já sem nešla dřív 😔 . Já jsem to totiž zblbla. Já jsem moc chtěla tu Japonečku a naposlední chvíli objednala Baby Face a jelikož mi to jen tak leží v krabičce a nepoužívám to, tak jsem pořád měla zafixované, že to je ta Japonečka, ale včera jsem dělala uklid koupelny a narazila na tu krabičku a říkám si: sakra, vždyť to je Baby face 😲
Takže: skvěle odličuje, i když je to teda netradiční způsob: já si namočím obličej, přejedu po obličeji tím Baby Face a odlíčím to tampónky. Jako odlíčí to vše, ale zdá se mi to nehygienické, jak na make-up nanášíš to baby face, jelikož to pak musím hodně umýt, aby tam na tom nic nezbylo. I když setřu make-up, tak mám pořád mastnější film na pleti. Pro sušší pleť si myslím, že je to ideál a dnes to zase použiji, jelikož mám momentálně pleť značně dehydrovanou. A taky kdybych přišla na jiný způsob používání, tak by to taky nebylo tak špatné...Na tělo mě to nenapadlo-to zkusím, jelikož mi to bezprizorně leží v koupelně a nevím, co s tím...
Tak pak napiš, jak se osvědčilo tobě.

Jo a bambucký mám od Saloos:
http://www.krasa.cz/bio-karite-bambucke-maslo.html

zanett, a co používáš na odličování? Mě mlíčka nevyhovují, pořád hledám něco, co bude např. jako pěna a odlíčí to vše zároveň s umytím obličeje. Teď mám teda tu vodu od Biodermy a s tou jsem max. spokojená, ale zase: než to všechno člověk odlíčí, dlouho to trvá...
a taky si budu muset pořídit nějakou hydratační masku a střídat to podle momentálního stavu pleti s tou kaolinovou, jinak už taky nevím, co s tím...

zanett
30. bře 2008

Cau kristi; co tim myslis, ze se mam? 😕

Lendy, to bambucky maslo vypada moc a moc dobre 😵 Jenom je toho jenom 50ml 😨 Mne by to vydrzelo asi tak na tyden - i kdyz jsem si rikala, ze maslo nebudu pouzivat denne, ale hele co: pred chvili jsem sla do sprchy pote jsem se CELA (!) natrela znovu tim Naked maslem a proste mam z toho strasne prima pocit 😵 (neni mastny, docela dobre voni, konzistence prima)...Jen proste nechapu, jak je mozny, ze mam porad supinky - teda, ted musim rict, ze uz jich mam trosku min (po tom, co jsem se tim maslem obalila jak chleba 😀 ) Hele a jak to bambucky voni? Jak kdyz pouzivala Palmer's s kakaovym maslem a s bambuckym maslem (pouzivaji ho tez tehotne proti striim), tak me to vzdycky dokonale odrovnalo, protoze ten hrozne tezkej, sladko-kyselej puch me dostaval do mdlob 😀 😝 Tak jsem si rikala, ze ta cokoladova sladkost je z toho kakaovyho masla a ta kyselost z toho bambuckyho....ale pak jsem pritelovi jednou kupovala telovy mydlo s bambuckym maslem a to zase krasne vonelo...takze ja netusim, jak ten shea vlastne voni... 😅

Ja na odlicovani pouzivam tohle (musim mit mliko, protoze vody - i bez alkoholu- mi strasne vysusuji plet a ta se pak vic masti a mam tak vic bedaru atd atd..znas to, zacarovanej kruh): tohle je mliko https://www.yourhealthfoodstore.co.uk/details.p... a pred tim jeste pouziju cleanser stejne znacky (ted ho bohuzel nemaji na sklade, tak neni na netu), je to ale v podstate totez, co ten prvni, jen je na odstraneni makeupu a pak to docistim tim pletovym mlikem. Jsou oba ciste prirodni, ale problem je, ze mam docela potiz odstranit ten makeup, tak jsem si rikala, ze zkusim neco jinyho (i kdyz to nebude 100% prirodni)...tak me napadla ta Japonka od Lush (daji se sehnat i jiny ciste prirodni odlicovace, ale ja za to nechci dat horentni sumy...), no ale myslim, ze baby face vypada jeste lip (protoze tam nejsou ty zrnicka - to si neumim predstavit, ze bych tu exfoliacni japonku pouzivala denne). S tim pouzitim; ja jsem si prave rikala, ze bych to navlhcila, promnula v rukach a rukama pak nanesla na oblicej. Protoze ten postup, ktery doporucuji u Japonky se mi zda dost divny: to, ze ma clovek prejizdet tim 'mydlem' po obliceji - to se mi totiz nezda, to musi byt otrocina... 😒

Jeste k tomu odlicovani: ja myslim, ze pen atd je na trhu hodne, i kdyz jsem posledni dobou zadnou nehledala, takze bys s tim nemela problem. Ja proste musim mit na zaver pripravek, ktery neni treba odstranovat vodou, protoze mi to strasne vysusuje plet (i kdyz potom pouziju hydratacn krem). tak jsem si rikala, ze ten baby face by mohl byt prima, kdyz je po odliceni plet vlacna...teda, jen doufam, ze to nebude zadna mastnota 😀 Jeste jsem se chtela zeptat: jak to voni? A jak rychle to ubyva? diky 😵

zanett
30. bře 2008

Tak, ted koukam, ze ten odkaz nefunuje, tak znova: https://www.yourhealthfoodstore.co.uk/details.p...

zanett
30. bře 2008

Zase nefunguje! 😠 Tak ale ted do tretice vseho ! http://www.faithinnature.co.uk/shop_frameset.as...

lendy1
30. bře 2008

ach jo, to jsou zase značky, co u nás nejsou. já to prostě nechápu-proč vše, co je fajn není u nás k dostání 😠
musím mazat, tak jen v rychlosti:
to baby Face skoro vůbec neubývá )použila jsem ho asi 5x a je jako nepoužité-stačí fakt strašně málo a doporučuji spíš míň než víc. Voní to tak zvláštně, ale není to nijak nepříjemný-trošku z toho cítím citrusy. Zkoušela jsem ten postup, jak píšeš, ale nebylo to ono-vše mi zůstalo na rukách a na obličeji nebylo skoro nic.
Bambucký nevoní vůbec- no a vydrží mi tak cca měsíc-jelikož si tím mažu dost ruce a tělo, ale mě stačí se tím celá namazat 1-2 týdně a je pokoj.
To Japonečku jsem právě pak zavrhla kvůli těm částečkám, mě to bylo taky divný na denodenní používání-to by asi nebylo to pravé...
Já myslím, že ti bude stačit se ještě jednou máznout tím Naked máslem a šupinky budou pryč 😉
Už musím mazat, mám káru před barákem, ale večer zase přijdu...

zanett
30. bře 2008

Jo jo, lendy, ja bych taky mela bezet, delam zaverecny projekt do skoly a zaboha se k tomu nemuzu dokopat; no ale budu muset, pac se blizi termin.... 😔

Lendy, s tema znackama je to stejne; ja bych treba rada vyzkousela to bambucky maslo co mas ty nebo i plno jinych znacek, ktery zase nejsou k dostani tady...takze ono to si vyjde nastejno. Nejvic se mi ale libila nabidka v USA; tam maji snad vsechno 😵

K tomu baby face; tak to mi hlava nebere 😒 , to jsem teda zvedava, jak si s tou aplikaci poradim ja 😅

ella1
31. bře 2008

caute.kým som vás prečítala,mi to trvalo 😀
škoda,že u nás nedostať také super veci ako v zahraničí ☹
tak ja som tú neutrogenu nezohnala ani u nás ani v trnave,tak ked pôjdeme do blavy tak asi tam 😒
kúpila som si podkladovú bázu pod makeup od gosh.zatiaľ je fajn.ozaj,dúfam,že tie bázy neupchávajú pleť.nerada by som bola zas dodobaná.
dnes mi napísali od eliciny,že moja obj. je vybavená,tak dúfam,že to príde ešte tento týždeň.už sa teším.

inak,chodiť do tejto témy ide strašne do peňazí 😀
(všetko chcem,čo sem dávate)

ella1
31. bře 2008

a ešte,čo vravíte na túto značku.ja som si zatiaľ kúpila len túto vodu,takže mám to krátko na posúdenie,ale nevyzerá to zle
http://www.sanoflore.sk/

ella1
31. bře 2008

vodu mi neukázalo,takže kúpila som si vodu z ruží. na osvieženie alebo namiesto pleťovej vody.

vrana
31. bře 2008

hurá, tak dneska mi přišly šneci, jdu testovat a za pár dní podám hlášení. 🙂

lendy1
31. bře 2008

ella, mrkla jsem na Sanoflore-ta kosmetika mi je nějak povědomá, jen si nedokážu vybavit odkud ji znám.
Se mi tam líbí to mandlové tělové mléko 😉 a dokonce tuto značku mají v mé oblíbené lékárně, tak se půjdu pozeptat, jestli nemají nějaké zkušební vzorečky 😵

Gosh je prý dobrá kosmetika, zatím jsem na ni slyšela samou chválu, tak pak písni, co ta podkladová báze 😉

a šneci: u mě teda maximální spokojenost: jen v sobotu jsem měla strašně vysušenou pleť (jsem podezřívala šnečky), tak jsem si na pár hodin mázla na pleť to obličejové máslo od Renui a než jsem šla spát, tak jsem to dala dolů a nanesla zase šnečky a už to bylo dobré. Dneska ráno jsem koukala do zrcadla, že vše, čeho jsem se chtěla zbavit, postupně mizí, pleť je vypnutější a fakt teda zlatý šnečci 😵 😵

ella1
31. bře 2008

tá báza od gosh zatiaľ super.len som chcela vedieť,či to nemôže náhodou upchávať pory.ale hádam nie.

ozaj,okolo očí asi šneky radšej nedávať?

ešte mám 1 otázku:aký je rozdiel medzi šnekom a hlemýždom?ja som si vždy myslela,že obidvoje je slimák.

zanett
31. bře 2008

ja myslim, ze snek je obecne oznaceni pro tento typ zivocichu a hlemyzd ma krunyr (nebo ted nevim, jak se to spravne rekne cesky) a slimak ji nema, je holy.. 😉 😀

ella1
31. bře 2008

ahá. 😀 dík.vždy som chcela vedieť,aký je rozdiel a nik mi nevedel povedať.dík. 😀

vrana
1. dub 2008

Tak už mám i YSL řasenku.... Pravda, zkoušela jsem ji jen teď narychlo v práci, na stávající nalíčení..... ale je to bombáááááááá 😀 😀 😀 a že jsem fakt náročná. To bude mít manža radost, že mám zase za co utrácet...

lendy1
2. dub 2008

vrana, tak to je super, že ti vyhovuje 😵

zanett, jsem včera zkoušela ten cukrový peeling a je moc fajn. Nemusela jsem ho rozehřívat, toho kokos.oleje je tam je maličko. Jsou to vlastně jen cukrové kousky s troškou oleje. Když to nanesu na opláchnutou pleť, tak se postupně ten cukřík rozpouští, až se rozpustí úplně (což je super narozdíl od peelingů s nějakými částečkama, co se museli pak smývat a kolikrát jsem to měla ve vlasech a všude...). Na pleti pak zůstane úplně minimální film z toho oleje, ale fakt sotva znatelný. Což mě taky vyhovuje, jelikož se hned nemusím mazat krémem, abych neměla suchou pleť.

Včera jsem přemýšlela, k čemu tu Elicinu přirovnat a naposled jsem měla tak bezvadnou pleť po laseru, takže bych to přirovnala k zákrokům jako po laseru u kosmetičky. Fakt jsem s ním moc spokojená, mizí červené flíčky a drobné jizvičky, žádný nový pupínek se od používání Eliciny neobjevil, pleť je vypnutá, jemnější a zmatněná.
Sakra-to zase zní jak z reklamy 😀 😀

neeve
2. dub 2008

já vás nemůžu číst, všechno pak chci 😀
za prvé šneky, za druhé tu řasenku a za třetí všechno ostatní... 😀
tak začnu s tím prvním... do šneků mám fakt teda jít, jo?

vrana
2. dub 2008

neeve: rozhodně 🙂 je hrozně příjemný a ani nesmrdí (skoro bych to u těch šneků čekala 🙂) , já ho používám zatím jen dva dny, takže extra změny nepozoruji, ale pleť je po něm jaksi příjemnější.

No a řasenka.... už jsem ji ráno zkusila naostro a je to fakt super. Schválně jsem ji dala na vyzkoušení i mamině, udělala test, jedno oko si namalovala jen touhle řasenkou a druhé si k tomu ještě natočila kleštičkama. Rozdíl? Vůbec žádný. Takže kleštičky může zahodit. 😀 Prodlouží, zahustí, prostě vše, co je potřeba. Už ji nedám z ruky!!

neeve
2. dub 2008

jejda... tak jsem ztracená 😀

taky bych čekala, že šneci budou smrdět 😀

lendy1
2. dub 2008

vrana, jo-teď jsi to trefila s těmi kleštičkami: to je fakt přesný. Dřív jsem je používala, ale teď to za ně zvládne YSL 😀

neeve, fakt to vůbec nesmrdí, jen jestli máš nějakou normální až dokonalou pleť, tak to možná bude bez efektu 😉 Spíš bych řekla, že to řeší potíže na pleti, ale u normální pleti to maximálně asi zjemní a zpevní.

vrana
2. dub 2008

jo a zatím mi ani nepřijde, že by mě ty šneci nějak extra vysušovali. A ta řasenka krásně voní 🙂. Jdu testnout i nějaké dva odstíny NYX pigmentů 🙂.

jelenice
2. dub 2008

Holky chtěla jsem se zeptat kde ty šneky objednáváte a jak dlouho trvá než přijdou?Děkuju moc 🙂

ella1
2. dub 2008

jelenice-mne na SK prisli za dva dni.len skoda,ze po preratani kurzu plus postovne ma to vyslo na 1170 Sk 😒 no co uz.zajtra utekam na postu a uz sa tesim.

ella1
2. dub 2008

jelenice a este objedna va sa to na tejto stranke
http://www.elicina.cz/objednavka.htm

jelenice
2. dub 2008

Děkuju moc 🙂