Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
16. bře 2010

lucenek - a pouzivas to na suchou plet? Na suche to funguje lip, pac to neni rozredeny vodou. A taky zalezi, jak casto se to pouziva. Ten muj se doporucuje pouzivat 2x denne, ale kdyz jsem to zkousela, tak to bylo uz moc, takze pouzivam jen jednou denne a to se zda optimalni.

lucenek
16. bře 2010

Leni používám to přesně jako ty na čistou poet myju si tím obličej, a taky jednou denně ale plet mám mastnou, smíšenou ☹

rebeka1977
16. bře 2010

Ahojte...ak by ste mala niektora zaujem, viem Vam dodat kremiky , dekorativnu kozemtiku vseho druhu (takmer), za omnoho lepsie ceny ako su u nas v kamennych obchodoch...ak by ste mali zaujem napiste mi di IP - ja vam urobim ponuku...len potrebujem vediet presny nazov.

Ja osobne pouzivam cistiace, odlicovacie mlieck aod Helena Rubinstein, kremiky Estee Lauder a Lancome...ale mozem zohnat aj ine.

Pekny vecer

monkula
16. bře 2010

rebeka, to je normálna reklama toto... 😀

klara_klara
16. bře 2010

ahojte nepouzivate niektora pripravky na redukciu celulitidy od dermacolu? mate s tym dobre skusenosti?

diddlina
16. bře 2010

Rozhodně to neberte jako vynucování pozornosti, koho to nezajímá, tak ať ignoruje, ale narazila jsem na dost zajímavou soutěž, tak proč na ni neupozornit, že... 😉
http://www.maxiluxus.cz/souteze/vyhrajte-nocni-...

rebeka1977
16. bře 2010

monkula: ale no tak, aka reklama....len vam chcem pomoct 😀 ...to by sa sem potom nemohli davat zaidne odkazy na webove stranky...a ved aj ostatne tu pisu co pouzivaju

monkula
16. bře 2010

rebeka, ja žartujem... pomoc je vždy krásna... 😉

rebeka1977
16. bře 2010

od dermacolu som pouzivala aj proti celulitide a aj pre tehulky cele tehotenstvo - poctivo, je pravda, ze som mala pruznejsiu pokozku, hydratovanu...ale myslim, ze to by zvladla aj modra nivea...
osobne neverim kremom na celulitidu, ani tym najdrahsim

zuzka11
17. bře 2010

jeeezis, jsem nemal cas nakouknout a kecalky zase prisly, supeeeeer 😉 😀

Zany - pouzivala jsem to na plet omytou vodou, takze "trosku na vlhko" 😉 a strasne mi to plet presusovalo......hrozne se mi rozhodila........2x denne si nedovedu predstavit, ja to davala jen vecer.......

lendy1
29. bře 2010

holky, potřebuji poradit nějaký dobrý oční gelík na kruhy pod očima.
Zatím jsem si donesla vzorky Biothermy:
http://cz.strawberrynet.com/skincare/biotherm/a...
a Lancome:
http://cz.strawberrynet.com/skincare/lancome/hy...

Lancome asi nebude to pravé, ten Biotherm je lepší, ale klidně uvítám jakékoliv tipy. Láká mě i Ryor, ale nevím...
Potřebuji něco, co bude svěží, hydratační a ve formě gelu. Jde na mě nějaká jarní únava a i když hodně spím a piju, tak ráno mám kruhy pod očima jak kola od vozu. Přez den se to většinou už zlepší, ale to ráno a celý dopoledne je děs...

lucenek
29. bře 2010

Leni já mám vichy takovej pidi gelík je super a ještě je tyčinka ale přijde mi lepší ten gel

bellada
29. bře 2010

lendy - nad Ryorom aj ja uz dlhsi cas uvazujem, poydava sa mi ich kaviarova rada a luxury rada
na ocne partie toto http://www.ryor.cz/sk/ryor-luxury-care/katalog-...
http://www.ryor.cz/sk/ryor-luxury-care/novinky.htm tento sa mi paci najviac 😉
http://www.ryor.cz/sk/katalog-vyrobkov/intensiv...
uvitala bz som nejake recenyie babulkz, nepouzivate niektora nieco y tejto kozmetiky?

pimpulka
29. bře 2010

ahojte baby 🙂 nemam skusenosti s ryor kozmetikou, tak zas neporadim, ale neni to jedna z tych "neublizim,nepomozem" kozmetik? Bola by som prijemne prekvapena keby ste ma presvedcili o opaku, lebo cenovo to je naozaj OK. 😉

pimpulka
29. bře 2010

resp. aby som bola presna..ryor pouziva moja kozmeticka, mliecko a pletovu vodu...ale masky myslim uz pouziva inej znacky...aj finalny krem+make up

lendy1
29. bře 2010

Luci, jj, ten Vichy jsem kdysi dřív taky používala, ale to bylo ještě před Aqualia řadou-zkusím zítra někde vyžebrat vzorek...

S tím Ryorem právě nevím, moc téhle levné kosmetice nevěřím 😖
Složením mě nic moc nezaujalo, nejvíc toto:
http://www.ryor.cz/sk/katalog-vyrobkov/intensiv...
jenže stojí 60,-Kč, tak nevím, co od toho vzhledem k ceně očekávat 😀

lucenek
29. bře 2010

leni 😀 😀 😀 tě znám 😀 😀 😀
já měla ten gelík v pudélku ale už se asi nedělá, nikde jsme ho nenašla a ten teda byl na kruhy jednak vaky zmizly vyplo to plet a zesvětlalo...to byla pecka....ted jsou pouze v nabídce tyto dvě tyčinky na kruháče 😖

bellada
30. bře 2010

co sa tyka toho Ryoru - nemam s tou znackou ziadne skusenosti, ale chystam sa navstivit ich specializovanu znackovu predajnu a uvidime...tiez velmi neverim hociakym lacnym vecickam, ale na druhej strane som sa uz par krat prijemne prekvapila, ze aj lacnejsie veci mozu byt kvalitne, ved ani Saloos nie je luxusna znacka a ake dobre veci maju 😉 predsa len je to cesky vyrobok a v nasich krajinach je ta vyroba asi lacnejsia, odpada doprava, drahe reklamy a nemusim ani zbytocne plati za meno znacky, takze si mozu dovolit aj lepsie ceny a prave ta Luxury rada je ta drahsia.

napr. ma velmi zaujimaju tie retinolove kapsule http://www.ryor.cz/sk/ryor-luxury-care/katalog-... u inych znaciek to byva dost drahe a retinol je velmi ucinna latka v kozmetike, malo by to mat tusim podobny efekt ako chemicky peeling, len neviem aka je tam koncentracia, ak je v cistej forme urcite bude ucinnejsi ako napr Glyco A, ktory mi uz nejak nezabera sa mi zda, no neviem... ale asi vyskusam 🙂

pimpulka
1. dub 2010

ahojte...vcera som skocila do ryor na heydukovej v BA...maju komplet sortiment, co sa mi lubilo, ze mali rozne kapsule aj v "sacku" - v nich 3kapsule, za 2,10€ ....akoze na vyskusanie, lebo komplet balenie kapsul stoji okolo 18€ ak sa nemylim ...maju tam hned aj kozmetiku, zakladne cistenie 14€ co sa mi tiez zda OK.

bellada
1. dub 2010

jeej pimpulka ty si tam uz bola, mne nejak nevychadza cas sa tam ist pozriet, ale dobre vediet, za tam maju aj vzorky, asi najprv vyskusam tie 😉

pimpulka
1. dub 2010

bellada predavacka mi ani nedala na vyber 😀 povedala som ze tuto kozmetiku nepoznam, potom som povedala slovo kapsule a ona hned sacky vytahovala 😀 ...brala som kapsule na ocne partie, tak vravela ze 1 kapsulu mozem aj na 2x...ale chod tam az po sviatkoch, maju uzavierku ci daco take tak ten nakup bol dost hekticky...kupila som krem,ocny krem, kapsule a gel na umyvanie tvare..zatial som spokojna, po 1dni 😀

bellada
1. dub 2010

diky za info, ja urcite az po sviatkoch, dnes uz cestujem prec z BA...inak veselu a prijemnu Velku noc vsetkym 🙂

ciatko
1. dub 2010

lendy, ten ocny gel od Ryoru ani nekupuj, zbytocna kupa, nula bodov.

mna v Ryore (na Heydukovej) odradila prilis akcna pani, vychvalovala vsetko prirodne, pritom to bolo nabite chemiou. tovar sa kupoval cez pult, co neznasam. nabulikovala ma na odlicovac, pritom som chcela nieco vyslovene bezolejove, nakoniec som ho kupila, hrozne mastny bol.

ciatko
1. dub 2010

pumpulka, "predavacka mi nedala na vyber" to uplne presne vystihuje 😀

ciatko
1. dub 2010

a ten dvojfazovy Ryor odlicovac ma stipal, pritom nemam extra citlive oci, este ma snad ziadny nestipal

pimpulka
1. dub 2010

ciatko takze ocny gel nist? Ja mam krem..no zatial nestipe..ale na zazraky som si ho nekupila 😀 berem s rezervou...asi si neskusila tu ich kozmetiku ze? Lubi sa mi cena, no neviem neviem...ja kde chodim, nechavam 26-31€ podla toho aku masku si vyberiem...cize 2x tolko ako v Ryor 😒

verisek
1. dub 2010

ahoj holky, nemate zkusenost s necim co by aspon troch zmirnilo strie?? mazu se cele tehotenstvi Elancylem a stejne se mi na boku udelaly..hnusny, fialovy.. jsem z toho nestastna, dnes jsem mluvila se znamou a pry mam prijit tak 2 mesice po porodu na laser.. radsi se nedivam ani do zrcadla ☹

dagina
3. dub 2010

Ahojky maminy, nepoužíváte některá krém Mary Kay?? Mám hydratační krém proti stárnutí s SPF 15, bohužel ho nemůžu mít, používaný je týden, takže opravdu moc neubylo.

soanpe
3. dub 2010

dagina, tak ho vrat .pokud nespotřebuješ víc než 30% a máš krabičku, tak ti vrátěj prachy

jinak co se týká krémů z týhle znašky, tak jsou na nic 😠 jsou komedoidní 😝 takže jse zase u saloos levendulovýho oleje