Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

negrovka78
25. únor 2008

siss-není zač 😉

sisstin
25. únor 2008

negr: tě asi zabiju..už tam šmejdim 😅

sisstin
25. únor 2008

zanett: ty asi vyrosteš..ale už čumim na Loreal..happyderm..to je supiš řada 😝

sisstin
25. únor 2008

tak naštěstí tam nefunguje košík 😎

lendy1
25. únor 2008

negrovka, no já mám doma micerálku od Biodermy, byla teď s časákem Marianne za bezva cenu, ale zatím jsem nezkoušela, každopádně si to každý pochvaluje, takže to bude něco podobného.

zanett, ty mi dáváš 😀 , ale máš pravdu, to je fakt 😉 . No, tak já počkám na tu H.R. a když to nebude ono, tak poputuje dál a asi budu šetřit na laser, to je opravdu jediné co zabýrá. No já pořád tajně doufám, že najdu i nějaký super krém, ale už jsem vyzkoušela kde co a nic moc 😖

jo a ještě k minerálnímu make-upu, kdyby někdo chtěl vyzkoušet za malý peníz, tak prý ho taky mají v Rosmannu od Essence a stojí pár korun-vyzkoušeno nemám, kvalitu nemohu posoudit...

negrovka78
25. únor 2008

siss-já normálně nakoupila 😅

negrovka78
25. únor 2008

a zrovna teď 😉

zanett
25. únor 2008

lendy, ja jsem na vsechny kremy rezignovala, resp. od nich necekam zazraky, protoze kdyby byly tak zazracny, jak se delaji, tak by kolem bylo mrte prenadhernych krasek jak z magazinu, coz neni... 😀

aponch.: jo jo, ta mikroderbaabraze tak funguje: jemne krystalky ti jakoby obrusuji vrchni cast kuze - je potreba to nekolikrat opakovat (mne doporucovali 4-6) a pri kazdem dalsim opakovani je ta plet obrousena do vetsi hloubky. Ja na to sla dvakrat, ale vubec spokojena jsem nebyla, protoze mi to strasne podrazdilo plet. Navic to neni vhodne pro ty, co jsou nachylni k cervenym zilkam v obliceji, coz ja bohuzel jsem ☹ Mela jsem ty zilky jednou odstraneny laserem, ale postupem casu se objevuji nove (jeste jsem zapomnela; asi pred dvema lety jsem si koupila tu domaci sadu na mikrodermaabrazi - je trochu jemnejsi nez ta, co se pouziva v salonech), ale nejenomze jsem nevidela zadne vysledky, ale navic mi jeden dr. rekl, ze ty hlinikove krystalky, ktere se pri tom vyuzivaji jsou jedovate, kdyz se dostanou do organismu (a dostanou se velmi snadno, ja jsem je vzdycky mela vsude: ve vlasech, za nehty, v usich, v puse, v oboci...), tak jsem toho nechala...Ja sice za krasu utratim hodne 😅 a jsem ochotna udelat dost, ale ne napriklad za cenu vlastniho zdravi...proto treba taky nejdu do zadnych peelingu. Teda, rozhodne ne ted (mozna, az budu hodne starsi a vrascita, tak pak snad...pokud do te doby nebude objeveno neco lepsiho...) 😀

zanett
25. únor 2008

Mmch, chtela jsem se jeste zeptat, zda ma nekdo zkusenosti s australskou kosmetikou Miessence, konkretne s jejich barvou na rty (zamerne nerikam rtenkou, protoze oni delaji barvu- krem a lesk na rty v takovem jakoby pudrovem kalisku, nebo jak to napsat.... 😅 ). Protoze je ta kosmetika ciste prirodni (a taky importovana az z druhe strany sveta), tak je dost draha, proto me zajima, zda nekdo nema zkusenost, protoze me to laka, ale dat tolik penez do neceho, co mi nemusi vyhovovat (konkretne myslim dekorativni kosmetiku), to by byla skoda...

lendy1
25. únor 2008

zanett, kolik to stojí? Myslím ta barva na rty. cca...kdyžtak pověřím manžela, ať ji tam někde sežene 😀

wladka
25. únor 2008

baby, ja odvesny.. na prsia co poradite?? len nie plastiku, z tej mam fobiiiiu 😀, to je az posledna moznost .. po kojeni, 17mes, ich mam onicom 😝 , mam z toho depky.. 😝

wladka
25. únor 2008

a chcem aby boli plneee.. 😀 ..nejaky geeel neexistuje??

markytkaaa
25. únor 2008

Taky bych chtěla nějak zpevnit ... ale tíha mých Éček půjde asi tak maximálně odříznout 😀

etuska
25. únor 2008

Skusali ste niektora francuzsky il?????? 🙂

etuska
25. únor 2008

na tvar,nie na prsia 😀

elis..
26. únor 2008

Ahojky,jste moje poslední naděje ☹ 😀 Vysadila jsem před půl rokem antikoncepci a od tý doby mám plný záda a obličej pupínků! Fakt mě to už začíná štvát a začínám bejt už zoufalá, protože jsem s tim nikdy žádný problémy neměla..Zabírá na to vůbec něco?Já už snad vyzkoušela uplně všechno a pořád stejný 😠

zanett
26. únor 2008

lendy, ten krem stoji od 14 do 16 liber (jak jde) a ten lesk od 12 do 13 liber. Je ho 5g (tak proto si myslim, ze je ta cena dcela neumerna)... 😉 teda, pokud samozrejme nebude superzazracny 😀

lendy1
26. únor 2008

zanett, já nejdřív četla 5kg!!!! 😀 😀 😀 , no ale za 5g to je teda dost. A mají to fakt jen v Austrálii? Jsem se ptala večer manžela, kam teď razí, ale letí na druhou stranu a do Austrálie až na podzim 😒

wladka, hodně si holky pochvalují krém na zpevnění prsou od Matis, je to teda trošku dražší záležitost, ale je prý moc fajn. Kdyby jsi chtěla, někde najdu přesný název. Nebo zkusit nějaké tabletky...ale myslím, že obojí stejně nějak zázračně nepomůžu.

Elis a co jsi zkoušela?

Nemáte někdo zkušenost s pleťovou maskou Queen Helen? Stojí pár korun a prý je bezvadná na smíšenou nebo mastnou pleť...

A jinak včera jsem zkoušela tu micerálku od Biodermy a je naprosto úžasná, krásně odličí, vše je pryč, je naparfemovaná, vhodná i na citlivou pleť...

ella1
26. únor 2008

elis-to isté.
dosť mi pomohlo solárko,sauna a manžel mi musí poriadne drhnúť chrbát 😅

wladka
26. únor 2008

elis, v lekarni dostanes kupit zineryt, alebo masticku skinoren.. pomoze 😉 , a vodu s obsahom alkoholu, treba to cistit.. solarko moze pomoct, ale naopak mozu sa vytvorit pigmentove flaky.. ale za vyskusanie nic nedas.. ja mam naopak flaky.. takze.. a kup si selen, a zinok.. v tabletkovej forme, treba aj z vnutra nieco.. nestaci iba z vonka osetrenie.. 😉 .. to mas asi acne vulgaris..

lendy, Matis poznam.. s tou kozmetikou robim kozmetiku 😀 , je sialene drahy, aj osetrenie tou znackou tiez.. ale na prsia nieco, to mi nic nehovori.. napiiis, ak sa ti da.. ja kuknem, ci to ma moj dealer..

lendy1
26. únor 2008
sisstin
26. únor 2008

neg: mně tam nakoupit nejde..jak mám víc jak 3 pol., tak se další nenačítaj 😠

lendy: ta krasa mi taky blbne..zas pro změnu jak mám víc položek...tak už pak nejedou stránky a nejde mi listovat 😠

elis..
27. únor 2008

Ellli1-O tom solárku jsem právě taky uvažovala 😉 tak to zkusím a tu saunu tak tu taky neváhám a klušu tam🙂 Koupila jsem si vitamíny-snad bioaktivní acko,obsahuje hodně toho selenu,tak čekám na výsledek. Taky jsem si nakoupila přípravky pro kosmetiku,než abych za to dávala týdně 400 kč,tak si to budu dělat sama,bude to snad lepší,tak uvidím,protože prášky už se mi brát nechtějí.Moc děkuji za radu,snad už se toho zbavim,každej se mi směje, že jsem jako vochomůrka 😀

Wladko: ty mastičky určo taky vyzkouším a vitamínky už mám,psali na internetu, že jsou docela dobrý..každej den mi 150 pupenů zmizí a 200 se udělá 😀 😠 hlavně ty záda jsou taky hrozný a znáte ty zvědavý lidi-koukaj a hned si o tom začnou povídat,takže bazén byl pro mě teď zakázaný ovoce:(

laola
27. únor 2008

Tak dnes mi došel Vichy dermablend-fixační pudr, tak už se těším, jak ho ráno vyzkouším 😀

zanett
27. únor 2008

wladka, to je prekonany mytus, ze na akne je potreba voda s obsahem alkoholu!!!! 😲 Spoustu tzv. odbornych pripravku na boj s akne alkohol jeste stale obsahuje, ale nemely by. Kazdy dermatolog (i kazda kvalitni kosmeticka) ti potvrdi, ze alkohol vysusuje (a kuze tak vypada starsi a starne rychleji) a hlavne; agresivne odmastena mastna/smisena plet je vyprovokovana k vetsi produkci mazu, coz zpusobuje pupinky a dlouhodobe akne zhorsuje! Takze alkohol rozhodne ne!!! (ted je dobry maximalne na docasne lokalni pouziti - napr. zanicene pupinky, ktere by mohly nakazit okolni cast je dobre dezinfikovat pripravkem s malou koncentraci alkoholu, ale celoplosne pouzivani alkoholu udela vic skody nez uzitku!).

Dale slunce/solarko si s akne poradi jen kratkodobe, dlouhodobe je lepsi to neaplikovat jako 'lecbu' Ale ten selen a zinek je moc dobry, mne pomohly oba moc (napr v kosmetice La Roche je obsazeny selen, ktery taky pomaha proti predcasnemu starnuti)...a zinek pracuje nejlepe v kombinaci s vitaminem C (elis, zkus se podivat po preparatech, ktere kombinuji Zn i Vit C dohromady v jedne tabletce).

Lendy, ta miessence je australska, ale k dostani je i tady v Evrope. Nevim, jestli i v CR, ale tady v Anglii v pohode, jen ta cena... 😒

Jinak, ja jsem dnes definitivne skoncila s Dermablendem od Vichy. Zkusenosti jsem za ty roky mela dobre, ale jak ted zacinam videt prvni vysledky toho laseru, na kterym jsem byla minulou sobotu, tak me napada, ze uz nepotrebuju tezky kremovy podklad, dnes jsem mela mineral od Afterglow (ja vim, ta cena strasna, ale vyplati se) a byla jsem moc spokojena, dokonce jsem ochotna za to dat ty penize (£28 liber, Dermablend tu stoji 13 liber, takze ten mineral je vic nez dvakrat tolik, ale je poznat, ze je to kvalita...)Takze ja o kremovych podkladech nechci uz ani slyset...

lendy1
28. únor 2008

tak já byla včera v drogérce pro bázi pod make-up od Dermacolu. Báze je úžasná-krásně vyrovná pleť a zjemní ji a vyhladí - super. No a při té příležitosti jsem tam objevila make-up cover - je ho jen málo oproti klasickému maku-upu, psali, že je hodně krycí a může se použít jako make-up nebo korektor. Stál 54,-Kč !!!!!! (asi doprodej, nebo nevím...)- tak jsem ho vzala a ani extra nevybírala odstín, jen jsem to tak tipla, co by mi mohlo sedět. Takže včera jsem ho zkusila, dnes opět a výsledek je super. Spolu s tou bázi je to bomba. Toho make-upu stačí 1/3 oproti třeba Dermablendu, krásně kryje, bezvadně se na té bázi roztírá a vydrží celý den, tím že je toho make-upu potřeba míň je krásně jemný a lehký. A odstín jsem tipla úplně dokonale, ještě líp než u Vichy.

zanett, prosím tě, nemáš zkušenosti s tímto?:
https://www.ernolaszlo.com/flash.asp
četla jsem o tom samá superlativa, že je to pro smíšenou pleť a že to dlouhodobě zmatňuje, barevně vyrovnává a minimalizuje póry...na e-bay je to za pár dolarů...

laola
2. bře 2008

Holky, nevíte některá, kde by se daly sehnat nehtové tipy Trosani? Na jejich stránkách jsem bohužel nepřišla na to, jakým způsobem to objednat... 😒 Díky

elis..
3. bře 2008

Čauky holčinky, tak jsem si koupila tu kosmetiku od La Roche,koupila jsem si jí přes internet,protože v normální lékárně bych se asi nedoplatila..tak jsem na to zvědavá,jestli mi to fakt pomůže:(nechám za veškerou kosmetiku 2500 a to jsem si neikdy nedovolila,tak z toho mám trošku depku 😒

marcet
3. bře 2008

elis: Já La Roche používám už docela dlouho a jsem s touto kosmetikou spokojená,ale ještě můžeš vyzkoušet kosmetiku EUCERIN ta se také prodává jedině v lékárně a vyjde levněji než LA ROCHE.Asi před týdnem jsem si koupila zklidňující krycí tyčinku a dobrý ;)

marcet
3. bře 2008

lendy1:a kolik stála ta báze? 😉