Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

noangel
20. led 2008

no objednas, zaplatis platebni kartou (natukas cislo karty atd) a na ucte se ti blokne castka prepoctena aktualnim kurzem "stred", a pak v den odeslani si strhnou castku zase prepoctenou aktualnim kurzem

pozor u strawberrynet.com pokud zasilku neoznaci odesilatel jako darek tak se musi proclit protoze to jde z USA

sisstin
20. led 2008

já na to objednávání z ciziny nějak nejsem 😲 😔

noangel
20. led 2008

na vlasy je dobrej tenhle www.pro-vlasy.cz prodavaj i mega baleni urceny do kadernictvi

noangel
20. led 2008

ja sem zezacatku taky moc nadsena nebyla nekam tukat cislo karty ale kdyz tam krem stoji 700 kc aj s postovnym kterej u nas maj za 2 litry tak sem to riskla a ted bych se mela pomalu lecit ze zavislosti 🙂

sisstin
20. led 2008

noangel: já jsem shopoholic..já bych se též měla asi léčit 😒

sisstin
20. led 2008

noangel:jééé..ty prameny na připevněný jsou skvělý 😲

noangel
20. led 2008

sisstin: vsak nebyt eshopu tak muj chudak malej nenarozenej bude chodit nahatej a spat se psem v pelisku asi 🙂 zacina me desit ze za 3 tydny nastupuju na materskou a budu mit mnohem vic casu smejdit v shopech

sisstin
20. led 2008

noangel:já mám taky všechno pro prcka z netu 😉 ..ale ty prameny jsou booooožííííí 😲

sisstin
20. led 2008

jdu do nich 😎

noangel
20. led 2008

sisstin: sem rada ze se nekdo dokaze z komsetiky tesit jak ja. pro me je to uplne nejlepsi darek. sem manzelovi zakazala po porodu naky kytky a zlato ale chci jeho kartu a limit za kolik si muzu objednat kosmetiky abych mohla brzo mezi lidi 🙂

bohuzel prodluzovany vlasy neocenim sem spis na kratsi

sisstin
20. led 2008

noangel:já moc moc chtěla prodloužit..ale je to na mě mooooc drahý...ale tohle je super!!!Naprosto..díky moc za odkaz 😵

noangel
20. led 2008

sisstin: neni zac. hlavne bacha na vypis z uctu pak 🙂 at neni moc tlustej

sisstin
20. led 2008

noangel: to je na dobírku za hotový 😅

noangel
20. led 2008

sisstin: ok. uz mlcim 🙂

sisstin
20. led 2008

noangel: ale MP neřeknu,kolik to stojí..by chcípnul 😅

noangel
20. led 2008

sisstin: asi tak. ted si nechavam vsechno posilat do prace takze nema ani tucha kdy a kolik toho objednavam ale jak budu doma..... budu asi porad rikat ze to je pro malyho 🙂

sisstin
20. led 2008

noangel: jééé..už aby to dovezli 😝 ..no já s MP nebydlím..tak moc neví, co objednávám všechno 😅

noangel
20. led 2008

chjo ja vedela jak sem jednou vlezu tak budu debatovat az se budou hory zelenat. zatim sem vetsinou jen smirovala nebo jen rychle nekam neco napsala. aspon uz vim co budu delat na MD nez porodim - sjizdet konika

sisstin
20. led 2008

noangel: ehm..mrkni na počet mých příspěvků 😔

lenkabu
20. led 2008

sis: ty jsi myslím psala že máš ty práškový stíny od Avonu....já mám taky, ty zlatý a jsem spokojená. Teda nějak extra třpytivý mi nepřijdou,ale vypadají dobře a hlavně vydrží.

Co se týká péče o pleť a tělo,tak já nedám dopustit na Yves Rocher 😉

sisstin
20. led 2008

lenkabu: já mám odstín sunshine, chocolate, powder pink, a black 😕

nanyka
20. led 2008

ahojte, tak som vyskúšala tú maskaru YvesSaintLaurent - Volume Effet Faux Cils - je božská !!!! .. 😀
len u nás stojí 1100 sk a ja som ju kúpila v rakúsku za 25 eur 😎 ale určite pri nej už ostanem..

sisstin
20. led 2008

tak co ty třpytivý stíny? 😝

kasli
20. led 2008

Jé super téma, že jsem na něj přišla až teď 😠
Koukala jsme že na začátku jste probíraly řasenky já kupuji od Bourjois a jsem s ním maximálně spokojená, jen nevím jak se jmenuje 😒
JInáč krémy používám střídavě od Aven a od Zepteru, mám dost citlivej ksichtík ten jen tak něco nesnese!
Sis práškové stíny od Avonu jsou super já teď přemíšlím o těch broskvovejch 😉

sisstin
20. led 2008

kasli: a třpytěj se 😒 já prostě žádný třpytivý nemůžu sehnat..dělaly se takový v kuličce od Rimmelu..ale už jsem je dlouho neviděla..a byly to jen takový neutrální barvy..ale třpytily se skvěle 😵

lendy1
20. led 2008

siss, mám také ty od Avonu-asi 4odstíny a kombinuji to, ale jestli chceš super třpitivé stíny, tak mrkni na nyx pigmenty:

http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

jestli chceš vidět, jak to vypadá na sobě, mrkni na fota z těchto diskuzí:

http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=314&i=181...

http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=314&i=194...

nebo mrkni na yootoube a zadej nyx cosmetics

stojí to pár korun a jsou naprostu úžasné 😵

a Jahodu též doporučuji, super ceny, bez poštovného...

a taky jsem se zamilovala do tohotu obchůdku:

http://www.lush.cz/

sisstin
20. led 2008

lendy:ty voe..ty jsou hustý 😲 a jak se to objednává? Já jsem na objednávání z ciziny tydýt 😖

sisstin
20. led 2008

stojí jen tři doláče..to je supiš cena 😲

lendy1
20. led 2008

siss, čekám, že se každou chvíli objeví na Aukru, mrnu, kolik budou stát tam a pokud to nebude přehnané, tak si je koupím tam, jinak na E-bay se dají sehnat za super cenu-celá sada kolem 500,-Kč, ale můžeš si vybrat i jen některé odstíny...no jdu do toho 😀 😵

sisstin
20. led 2008

lendy:když já to fakt neumím na těch cizích eshopech 😢 😢 😢 😢 ne ebay je to kde? Já se tam moc neorientuju 😢