Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
12. dub 2008

jéé, ahoj pimpulka 😉
tak co, YSL objednaná 😀

nire55
12. dub 2008

ja idem nakoniec do toho obchodu v prahe zajtra,tak sa tesim,zistim ake su tam ceny a uvidim ci budem objednavat alebo kupim hned na mieste 🙂

pimpulka
12. dub 2008

caff lendy 🙂 veru objednana, v praci ma kolegyna nacapala ako kukam jahodu a ona ze jeeej aj ja chcem hihi...tak teraz cakam az mi dorazia moje 2prvotiny z jahody a pak po mojich skusenostiach sa aj ona na to vrhne.
Ale musim sa krotit, vcera vecer nic nebolo v telke tak som zas sedela na victorke a vyprasila creditku 😝 za to vsetko moze telka! 😀

pimpulka
12. dub 2008

nire 550 za tu supis mascaru, waaau to su ceske koruny?mna vysla na jahode 615skk ak sa nemylim

nire55
12. dub 2008

vzdy zato niekto moze 🙂 hej,je to v ceskych

pimpulka
12. dub 2008

nire hmm to je fajn suma za nu....kukam ze teraz u vas fici lush...no idem si obzriet ich stranku teda 😎

lendy1
12. dub 2008

ještě mám dotaz: asi na noangel 😵
jaký je rozdíl mezi tím Clinique - All about eyes rich a bez rich. Teda ten rich je bez krabičky za pár korun, takže vyhraje, ale stejně by mě to zajímalo, v čem je rozdíl 😕
All About Eyes Rich:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
All About Eyes:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

pimpulka
12. dub 2008

dobre, som namotana hihi 😅 este jedna otazocka, ten lush ma rovnake ceny na ich sranke ako aj v kamennom obchode? lebo ak ano tak radsej v pondelok vybehnem do auparku -tak viem ze tam lush je- a nakupim priamo, aspon nemusim cakat na dobierku

nire55
12. dub 2008

no ja to zistim zajtra,pojdem do obchodu. lendy,ten ocni krem mam s " rich" ani som nevedela ze je taky bez " rich"

noangel
12. dub 2008

lendy: rich je vylepsenej - podle popisu na jahode podporuje tvorbu kolagenu a uklidnije otoky prirodnima vytazkama a posiluje plet proti podrazdeni; jinak oba proti jemnym vraskam, otokum, kruhum

osa
12. dub 2008

ahojte tak ja uz lush ochutnavam 😀 Zatial hodnotim rozpacito, ta karma - tuhy parfem no neviem, mne Dior vonia viac... 😀 Krem Celestial tiez nic moc, keby so najskor citala a potom objednvala, vedela by som od Lendy1 😖 Sprchac, pletovka a mydielka spokojnost. Balik vonal krasne ako celok 😎

osa
12. dub 2008

ozaj este mi v balicku prisli vzorky pilingov na tvar, ktore vyzeraju nechutne, ale urcite vyskusam 😅

lendy1
12. dub 2008

osa, vy se máte, že vám dá Lush nějaké vzorečky, to tady ani za nic a to můžeš mít objednávku za pár tisíc a prostě nic, ani jeden vzoreček 😠
a co ještě máš za sprcháč a pleťovku?
ten Celestial není špatný, ale prostě si myslím, že je to pro suchou pleť 😒 Je jemný, stačí ho maličko, ale je dost mastný, no 😒 Ale třeba na ruce bude dobrý 😀

noangel, děkuji 😉 tak už se na něj těším, až dorazí z Jahůdky.

zanett, dotaz 😵 :
co ty na to na takovéto oleje na pleť?
http://www.dotek-prirody.cz/pletove-oleje.html

mě to nějak nejde do hlavy, že když je to olej, že to nezanechává mastný pocit, jak tam píšou nebo třeba neucpává póry a tak...prostě jsem k tomu tak trošku skeptická 😖 ale třeba to nemusí být špatný, nevím...

jo, ale od téhle značky mám i bambucké máslo a pak zkusím od nich toto:
http://www.dotek-prirody.cz/bio-karite-vanilla-...
http://www.dotek-prirody.cz/mandlovy-olej-saloo...

osa
12. dub 2008

lendy1 no vzoriek bolo dost, ma to milo prekvapilo 3 mydielka a 2 pilingy...
Sprchac som zobrala The Olive Branch, hned vecer som ho testovala 😉 a pletovku Breath of Fresh Air s aloe

lendy1
12. dub 2008

tak tenhle sprcháč jsem si taky vzala, jsem na něj zvědavá...

zanett
12. dub 2008

Lendy, mrkla jsem na to a zda se mi to zajimave, osobne bych zkusila Santalove drevo. Hele, ja tomu upne verim, ze ty oleje neucpavaji pory a nezanechavaji mastny pocit. Je totiz olej a olej, ze. Napr. kdyz pouzivam baby face/Japonku od lush, tak mam podobny pocit - v te Japonce je dokoonce jeste vic oleju, nez v baby face, ale je paradoxne MIN mastna nez baby face. No a kdyz je dukladne setru/smyju, nemam mastny oblicej a neucpava mi to pory, takze ja bych tem olejum verila 😉 Nejhorsi je mineralni olej (petrolejoveho zakladu), ktery strasne ucpava pory a kuzi nehydratuje, jenom ji jakoby 'povlece' a kuze pak nemuze dychat. Napr. detske oleje jsou vetsinou 100% mineralni oleje (=synteticke) nebo treba i vazelina, to vsechno dela na kuzi chaos, ale prirodni oleje a vosky jsou jiny, takze ja bych se jich vubec nebala 😉 Jak jsem rekla; mne osobne uchvatil ten se sandalovym drevem 😉

zanett
12. dub 2008

Jinak me teda prekvapuje, kdyz nekdo rekne, ze objednavka od lush moc voni (to baleni a ze to provoni cely byt) 😲 Mne to vzdycky prislo v krabici vycpane popcornem (slanym) a pak ty kelimky (nastesti ne jejich obsah 😀 ) vonel po popcornu (coz by bylo prima, kdybych mela slany popcorn rada, jenze nemam...). takze ten popcorn uplne prebije tu typicku lush vuni ☹

copanek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
12. dub 2008

zanett, no to je fakt, já malého mazala ze začátku olejem a děsný, pak jsme přešli raději na tělové mléko a to je o něčem jiném. A když je nejhůř, tak ho máznu tím bambuckým nebo kokosáčem. Ty dětské oleje jsou fakt děsný a ještě tam píšou, jak to hydratuje 😠 A to jsem to tu už jednou na MK schytala, když jsem napsala, že ty dětské oleje vůbec nehydratují, spíš naopak, tak jsem vypadala jak blázen, co to melu 😀

ten Saloos není špatný, mají ty kosmetiku přírodní a levnou a třeba to máslo je fakt bezva, já už mám všude možně po bytě 3ks a průběžně se tím mažu: ruce, tělo, pusu. Opravdu je to moc fajn věcička 😵

lendy1
12. dub 2008

zanett, mě balíček vždy od Lush krásně voní a minule mi pošťačka říkala, že ji z toho voní celý baťoh 😀
U nás tam žádný popcorn nedávají, max. ten polystyren co dávají i na Jahodě.

copanek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
osa
12. dub 2008

aj u nas polystyren + noviny a letacik s novinkami 😉 A co hovorite na tu hennu? Laka ma no nemam odvahu 🙄

zanett
13. dub 2008

Osa, me ta henna taky laka - ta nejsvetejsi, ale taky nemam odvahu. Jednak mam chemicky barveny vlasy, takze bych s aplikaci musela pockat min. mesic (a kdyby se to nepovedlo, tak tu hennu nemuzu 'opravit' chemickou barvou, musela bych pockat, az ta henna uplne odroste 😒 ). Mamka driv hennu pouzivala, ted ji pouziva i moje kolegyne, ktera je puvodem Indka a ma tu techniku zmaknutou z prvni ruky (nektere henny pochazeji z Indie), ale ja se proste taky docela bojim, protoze jde o to, ze nikdo nemuze predem urcit, jak ta barva skutecne chytne (to ostatne nelze 100% urcit ani u chemicke barvy, alle u henny je to myslim jeste vic riskantnejsi)....takze sbiram odvahu...Nejvic se bojim toho, ze by mi to chytlo do cervena/zrzava - prava henna je totiz cervena a teprve ty pridavky z ni delaji jine odstiny....chtela bych mit peknou hnedou barvu (i kdyz puvodne jsem spinava blondyna), cervenou/zrzavou bych nerozdychala - a ted k tomu jeste predstava, ze bych to nemohla 'prebit' chemickou barvou 😒

lendy1
13. dub 2008

zanett a ta henna odrůstá nebo se vymývá, když bych ji dala na svoje nebarvené vlasy?

zanett
13. dub 2008

Henna se postupne vymyva (cca za 6-8tydnu, zalezi, jak casto si myjes vlasy), ale je fakt, ze uplne na puvodni barvu se nevymyje, pred aplikaci chemicke barvy by se musela nechat odrust. Takhe to pouzivala moje mama, ale stvalo ji, ze pak nemuze pouzivat chem. barvu, tak s tim prestala. Navic, ja si po nekolika letech kratkych vlasu nechavam zase narust dlouhe a desi me predstava, ze bych si tu hennu pak musela nechat odrust z dlouhych vlasu... 😒 Ale jinak je ta henna prirodni, ze ji lze podle potreby pouzivat kdykoliv (treba kazde dva tydny atd)....no ale porad na to nemam odvahu

pimpulka
13. dub 2008

lendy ja furt kade chodim a citam, stale narazam na to ze ty si o krok predomnou, resp. to co ja zatial len okukavam, tak to ty hned prehlasis ze mas a ze si s tym spokojna 😀 tak ako aj jahoda a teraz toto bambucke maslo 😅 ...na MK sa baby bavili a tam jedna dala link a velmi ho odporucala, tak som sa namotala tiez....mozte si ho objednat aj tu, maju vela druhov, staci si vybrat http://www.shop.sme.sk/produkt/Salus_Bio_karite...

pimpulka
13. dub 2008

inak postupne pomalinky sa davam na bio a prirodnu kozmetiku, zacala som s yves rocher pletovy krem, krem na ruky, gomaz na umytie tvare...zatial len skusam, nemam negativne skusenosti klop - klop tak ak mate pre mna nejake dobre rady na nejaku znacku, sem s nimi, necham si poradit od skusenejsich 😉

lendy1
13. dub 2008

zanett, takže když bych si třeba dala na hlavu tu hennu a pak chtěla dát do vlasů nějaký světlejší melír, tak to by asi nešlo, že jo? Tak nic, no 😀 Já jsem teď docela spokojená se svoji barvou, ale jednou bych chtěl zkusit mít třeba medové vlásky 😵 Už jsem měla vlasy černý, s blond melírem, do zrzava, do červena...atd. No hnědá mi jde nejlíp, ale ty medový vlasy...jééé 😀

pimpulka,já se tady zase ptám na vše možné zanett, ta je tu odborník, co super poradí 😉
jinak strašně moc čtu různá fóra na kosmetice, koukám na recenze na MUA...
jo a YR není bohužel přírodní kosmetika, ona se tak jen tváří 😖
Já taky poslední dobou koukám, co kupuji, ale u některých kosmet. věcí je mi to celkem fuk, hlavně, že to funguje. Mám z těch přírodních věcí zatím pár kousků od Renui, něco mám od Ahavy, Lavery a to máslo od Saloos. No a něco z Lush je určitě taky přírodní.
Mám hodně ráda tento obchod, často tam nakupuji, mají toho fakt strašně moc, vždy dostanu spoustu dárků k objednávce, pošta zdarma, když to zapltím předem a kolikrát když něco nemají, tak se stačí s nimi domluvit a oni to seženou:
http://www.najadashop.cz/index.php?A=podminky_d...

holky, neměla jste některá odvahu na toto na vlasy: Minerální mycí zem - LavaErde, Rhassoul
http://www.najadashop.cz/index.php?A=podkategor...

herminka
13. dub 2008

Lendy, lávovku používám už od července a jsem maximálně spokojená, ale ne každému na vlasy sedne, někomu je neodmastí dostatečně. Měla jsem nejprve od Logony, která nebyla špatná, ale docela špatně se smývala, a teď mm Tautropfen, která je příjemnější a navíc bio. Podobná jako Tautropfen je prý lávovka Sanoll, která je k dostání na Najadshopu. Jinak ji používám nejen na vlasy, ale každý večer též na mytí obličeje, někdo ji používá i na tělo.

aponchie
13. dub 2008

ahoj zkusim se zeptat ..poradite neco na vrasky pod ocima?co zabira celkem rychle 😉