Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

markytkaaa
19. čer 2008

no to je téma pro mě ty jo 😀 Je mi 22 ráda bych si pár let ještě uchovala trochu tý ženskosti a byla přitažlivá hlavně sama pro sebe když se kouknu do zrcadla. Teď je to teda hnus ... měla jsem dřív pevný DD ... v těhu pevný F (fuj to sem se lek 😀) a teď tak jako decentně ocucaný povislý DD 😀 ... pro mě by byla plastika těžkým vysvobozením ... co já bych dala za C ... a nákupy v normálních obchodech se spodním prádlem 😵

Ale z mateřský si na to těžko ušetřím 🙂 A další mimčo mám v plánu někdy až za sedm až deset let 😀

sisstin
19. čer 2008

tak já teda taky matu 😅

kristi
19. čer 2008

zanett, to mas pravdu, ona ta prsa dokazi s tou postavou udelat zazraky, ja si vzdy myslela, jaky ze mam plochy brisko a zase takova slava to s tema vesakama neni, ovsem kdyz je dam do push upky a udelam z nich 2-3, tak mi tricko dole planda a vypadam jeste daleko stihleji

zanett
19. čer 2008

noangel; no jo, to sislani je strasny, alespon ja si nemuzu pomoct a neumim to vyslovit lip (a to jsem si vzdycky rikala, jakou mam krasnou ukazkouvou vyslovnost, jaky krasny mluveny projev a ted 🙄 )

sis; jednou jsme se o tom bavily v jedne diskuzi, pamatujes? Ja si fakt nemyslim, ze by me to chytlo, vubec si to neumim predstavit, prave naopak: cim jsem starsi, tim je ta predstava pro me horsi...Ani nevim, co by se muselo stat, abych je chtela...

sisstin
19. čer 2008

markyt: mě to právě nejvíc štve kvůli tomu prádlu 😒

kristi
19. čer 2008

maryktka, dyk to delaj i na splatky...a pokud ze zdravotnich duvodu, tak to proplaci i pojistovna....

sisstin
19. čer 2008

zanett: no mě by to asi taky nechytlo, kdyby se to nestalo 😕 on každej na to fakt neni 🙂

markytkaaa
19. čer 2008

siss: pak když někde něco seženu tak mi to přijde jako čepice na dvojčata 😀 ... ne jako upřímně, málo kde seženeš podprdu, která vypadá i pěkně a sexy v téhle velikosti. Spíš dělají takový ty důchodky vošklivácký 😉
Ale zase na objednávku na netu jsou pěkný, ale né vždycky sedí .. bez vyzkoušení je to na prd

noangel
19. čer 2008

siss: presne tak mates 🙂

kristi
19. čer 2008

Lendy,ty jsi krasna zenska, uz od svatby jsi proste krasna a slusi ti to moc...

ja mela fotku tech svych povisnutych,ale smazala jsem ji, az se znova vyfotim, tak ukazu, abyste vedely

sisstin
19. čer 2008

markyt: já mám všechno prádlo z netu snad..jako 80D je mi jakž takž, ale musim si zašít ten obvod, pže na mně plandá 😔 ale třeba ty plavky..no to je hnus..a šaty s košíčkama..to mám prostě smůlu, pže aby mi ty košíky byly..tak bych musela mít šaty jak stan..a jinak mám velikost 34-36 😔

zanett
19. čer 2008

markytkaaa; ja mam zase problem shanet pradlo na svou velikost; teda, sehat se da, ale jsou to vetsinou podprdy pro pubertacky - s ruzovyma srdickama 😀

sisstin
19. čer 2008

zanett: ty bys mohla hodit nákou tu fotečku..at víme 🙂

markytkaaa
19. čer 2008

siss: Plavky jsou fajn tankiny 🙂 Většinou ten vršek sedí moc pěkně i bez košíčků, že je to víc obepnutější a přes břicho (teď to fakt mrtě potřebuju) to víc plandá 🙂
Ty šaty s těma košíčkama jsou vopruz, ale co naděláš viď ... já si třeba nedokážu představit jít ven v triku a nemít podprdu ... bych se bála že se umlátím 🙂

zanett
19. čer 2008

sis, fotecku ceho konretne? 😀

noangel
19. čer 2008

siss, zanett: me taky decka nechytli ani sem neplanovala 😀 ale stane se no 🙂 aspon je duvod na ty novy kozenky 😀

sisstin
19. čer 2008

markyta: když v těch tankinách se člověk neopálí a já jsem malá, takže mě to ještě víc zkracuje 😒 do 20 jsem chodila bez popdrdy suveréně..no ted fakt nehrozí 😒

kristi
19. čer 2008

markytkaaa: umlatim 😀 😀 😀 to je mazec, jak nidko neni spokojenej s tim co ma,co?

sisstin
19. čer 2008

zanett: no kozenky vidět nemusim, stačí ksichtík 🙂

lendy1
19. čer 2008

kristi 😵
no já mám doma extrémní případ jak nikdy nechci dopadnout se vzhledem (moje máma), ta po každém dítěti nabrala 20kg a nikde je úplně neshodila a to když se vdávala, tak vážila 60kg při 175cm.

teda holky, vy jste se rozjeli, nestíhám číst...ještě, že je ten fotbal a nikdo mě nevyhání od PC 😀

markytkaaa
19. čer 2008

kristi: Já si vždycky tak přála velký prsa ... že mě ani nenapadlo, že mi bude takhle přáno 😀 ... takhle moc přáno 😀

kristi
19. čer 2008

lendy, jsem taky sama...sel na tenis a pak na pivo, aspon chvilku klid.

marky: no,to si clovek nevybere no..

sisstin
19. čer 2008

markyt: tak jsem ti zkoukla album a kozeny máš teda fakt pořádný 😝

sisstin
19. čer 2008

holky..to mi připomíná to téma: Smotat a jít 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
19. čer 2008

já jsem sama jako každých 12dní ze 14 😅

noangel
19. čer 2008

markytkaaa: dobra masaz bricha 😀 treba pomuze na spevneni po porodu 😉 😀

kristi
19. čer 2008

siss, ty voe..nekdy bych to vymenila, aspon si nemate cas lezt na nervy...

zanett
19. čer 2008

sis, aha 😉 No ja jsem tu mela v pasu asi tri ruzny, ale nejak na nich nebylo nic moc videt - proste je to nejaky moc maly, no zkusila bych si docasne zalozit album, ale to nevim, jestli by mi admini nesmazali - ja, ktere nechce deti, si bude zakladat album o sobe 😀 😀

Jinak, markytka; ja jsem nikdy nechodila bez podprdy (i kdyz bych mohla, kdo jiny nez ja, no ne? 😀 ) - jako prevence proti gravitaci, ale mam obdarenou kamosku, ktera chodila temer vzdy bez a pak ve 21 brecela, ze jsou jeji ctyrky povadly...

markytkaaa
19. čer 2008

Však jo ... pojizdná mlíkárna těší mě 😀

No nic ... jdu je vytáhnout pro Páťu ... ať jsou chvilku ty kozy aspoň užitečný. Mějte se tu 🙂

sisstin
19. čer 2008

kristi: no neříkej, jsme se stihli v pondělí porvat..jako doslova 😅 😅 ale pak byla brutus usmiřovačka 😅