Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

pimpulka
18. črc 2008

jaaaj a zabudla som....mne sa hlavne teraz v lete strasne osvedcilo z body basics papaya and macadamia body butter...telove masielko...parada....natrem, hned sa vsiakne a ma mnaaaam vonu....ale najnajviac sa mi na nom lubi to,ze nezanecha mastny film na pokozke, mne to proste vadi ak sa namazem na telo, ruky atd. a stale to na sebe citim...toto ne, a ked sa nim natieram, fakt to je take prijemne lahucke masielkove

pimpulka
18. črc 2008

prave citam ze ten kokosak je dobry aj na suche vlasy...hmmm to by bolo daco pre mna 😎 len este musim vydumat ako ho aplikovat 😀

pimpulka
18. črc 2008

ella ja odporucam ten coalface...ale skus si predtym radsej skocit do auparku pre vzorku..mne 1x dali vzorku a mala som ju na viac ako 2tyzdne 😉 aaaaaalebo skus na jahode, prave dnes som kukala totok
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx...
nemala som, len sa mi to pozdava...hoci cenovo to vyjde drahsie ako nejake mydielko z lusch 😖

ella1
18. črc 2008

normálka,dáš na vlasy,môžeš zabaliť do folie a potom umyješ.ja to robím s olivovým olejom a ked mám čas,tak si ho nechám aj pol dňa.a potom umyješ,normálne.

a tým bambuckým od saloos(dtský balzám) som vymasírovala dcéru a mala pokožku jak miminko.tiež som ho skúsila na sebe.a super.

body basic je už len v avione?nevieš náhodou?

pimpulka
18. črc 2008

ella hej body basics je v avione a ci este niekde to neviem...minule som po dllhom case bola v avione tak som tam skocila....a tie ich body butter su lacnejsie ako v body shopoch, aspon mne sa tak zda...inak sme krajanky, teda mestanky ci jaks a to vola 😀

pimpulka
18. črc 2008

ella a ten kokosak dam na suche vlasy? tesne predtym ako by som sa chystala si ich umyt, nanesem kokosak, folia, beham po dome , pak dam dole a klasika umyjem vlasy sampon+kondicioner?

ella1
18. črc 2008

no rozmýšľala som aj nad tým coalface.takže makeup ide s tým v pohode dole?

ja len tak,lebo len nedávno otvorili v avione a kedysi bol v tescu na kamennom námestí.ale tam som nebola od vtedy ako vymysleli tieto obch. centrá 😀

si z Ga?

zanett
18. črc 2008

ella, ta aquamarina neni na odlicovani makeupu. Je to cleanser na vycisteni pleti - idealni na rano, smyje pot a necistoty vyloucene/nahromadene na obliceji pres noc, ale s makeupem si neporadi, na to je treba neco mastnejsiho, prave jako babyface atd...Vim, co hledas, taky by se mi takovy vyrobek hodil... 😉

Lendy, jaky prekvapko! 😵 Ja myslela, ze budes pryc cely tyden.. 😉

pimpulka
18. črc 2008

jaaaj ella juj ja sa moc casto nemakeupujem 😀 joj tak berem spat moju radu...ci to zmyje make up to veru netusim, ale mozno aj hej...je to take mazlave, podla mna by to s nim slo...ak este to dorazis plet. vodou...ja pouzivam tu mycelarnu vodicku bioderma a ta sama o sebe zmyje make up

pimpulka
18. črc 2008

ella ano som z GA 😉

ella1
18. črc 2008

len zanett ja by som chcela tak,že opláchnem tvár,umyjem s niečím a opláchnem a je to.
a s tým babyface mi to nejde.ked dočisťujem s pleť. vodou tak tampony sú poriadne špinavé.
kedysi som na to používala obyč. mydlo(viem drsné,ale super účinné) a potom niečo od vichy a LRP.
ale chcela by som niečo z prírodnej kozm.

zanett
18. črc 2008

ella, ten duvod, proc jsou tampony porad spinave je treba to, ze nejsou spinave od makeupu, ale od toho babyface. Ja to delam tak, ze si navlhcim oblicej, aplikuju babyface (bud jim samotnym prejizdim po obliceji, nebo ho promnu v dlanich, on se krasne rozpousti, dlane pritisknu na oblicej a jemne masiruju), pak se ho snazim co nejvic oplachnout teplou vodou a potom jeste mokry oblicej otru tamponkama - tim se zbavim nejvetsich prebytku babyface na obliceji a pak jen docistim tamponkama navlhcenyma v tea tree vode - staci dva a jsou krasne ciste 😉

ella1
18. črc 2008

skúšala som to tak,len som mala pocit,že nemám dobre čistú pleť,ked tie tampony boli také špinavé.
ale skúsim znova a potom tou teatree vodou. dík za tip.

lendy1
18. črc 2008

mě se na odlíčení veškerého make-upu osvědčila buď ta micerálka od Biodermy a pak odličovací pěna Amia za 40,-Kč z drogérky - sice v drogérce kosmetiku nekupuji, ale tohle mi bylo doporučeno od jedné odbornice a fakt to odlíčí během chviličky vše-potřebuji něco rychlého, takže opláchnu tvář, omyji tou pěnou a smyji vodou a je to. Pro jistotu ještě přejedu Biodermou, ale fakt nikde nic nezůstane. Jen na oči musím použít ještě něco speciálního.

zanett, my byli na takové krátké dovče 🙂 a bohatě to s tím našem drakem stačilo 😝

teď jsem mrkla na Aukro, asi udělám větší objednávku od Artdeca 😀 :
http://www.aukro.cz/item398273504_art_deco_fixi...
http://www.aukro.cz/item399931547_art_deco_camo...
http://www.aukro.cz/item401253224_art_deco_camo...
http://www.aukro.cz/item402419999_art_deco_eye_...

pimpulka
18. črc 2008

lendy 😉
este davnejsie sme sa trosku bavili o balzamoch na pery, tak toto si neviem vynachvalit:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx...
moje problematicke a non stop popraskane pery su vlacne....snad aj v zime budu take 😅

ella1
18. črc 2008

mne na pery pomáha jedine kalciová masť.fakt!večer natriem a do rána sú v pohode.inak ich mávam vysušené.......

monkula
18. črc 2008

a tá pachuť T inevadí? 😅

ella1
18. črc 2008

však ju nejem 😀 mám ju na nočnom stolíku a tesne pred spaním si natriem......ráno sú hebké....

monkula
18. črc 2008

ella, pýtam sa preto ,lebo ja neznesiem nič na perách... ani rúž, lesk s ovocnou chuťou o chvíľku zlížem 😅 😅

ella1
18. črc 2008

jáj 😀 no ved pochybujem,že kalciovka by ti chutila 😀 takže možno by ti vydržala na perách... 😀

monkula
18. črc 2008

aj som ju nestrpela ani na bradavkách, po dojčení, vadil mi ten zápach ,tak pochybujem, že by som ho strpela na perách....

A k téme... U kaderníčky som si kúpila kúru na vlasy, za 150 Sk kilovú pikslu, je perfektná.. voňavaá, vlasy mám ako hodváb, no úžasná.... 😵 😵

peta1510
18. črc 2008

Vedel by mi niekto poradit?Od porodu mam akosi rozhadzanu plet,neviem ju dat dokopy.Mam zmiesanu pôet,ale v poslednej dobe mam vkuse na nej nieco vyhadzane,jlavne v okolo licnych kosti,same akne a take zakerne,zbavim sa jedneho,supho dalsie.Aj vitaminy som uzivala a nic 😠

ella1
18. črc 2008

jáj,tak nič.ale ja som spokojná s ňou.za dvacku a vydrží nekonečne dlho....... 😉

no a čo to je za kúru.ved sa podeľ nech máme aj my vlasy ako hodváb 😀 😉

monkula
18. črc 2008

ella, od firmy Puls z Bardejova...
Ale ja mám bylinkový, ten na stránke nebol: 😅 😅
http://puls.sk/e-obchod?page=shop.product_detai...

kosorek
18. črc 2008

Čao máte někdo zkušenosti s kosmetiky čistění pleti ultrazvukem? je to prý super 😅 žádné fleky a nic podobnýho když odcházíte od kosmetičky 🙂 😉 😅

pimpulka
19. črc 2008

😀 baby teraz mi ponukate kuru na vlasy ked uz som v zufalosti nakupila Tigi a kokosak? 😀 no neva, dik, ved do buducna sa tato info zide...

pimpulka
19. črc 2008

kosorek hej ja...bola som az raz! 😀 s takym strojcekom vrncakom ti beha po tvari, prijemne...bez bolesti....bez flakov....len treba jej vzdy povedat kedy si bola naposledy na obycko vytlacani...ja som bola asi po 3mes a vravela ze OK....planujem chodit na ultrazvuk tak raz do roka...ved aj moja vytlacacia kozmeticka mi vravi ze mne staci na kozmetiku raz za 3mes 😢 ..ked mne sa tam moc lubi a rada by som castejsie 😀

binki
20. črc 2008

peta1510: Matis dělá mandarinkovou pastu pro problematickou pleť, večer natřeš na pupínek, do rána ho to zničí a beze stop, jednu dobu jsem to používala a pomohl...

dior
20. črc 2008

ahojte paradnice 😅 😎 😵

...potrebujem poradit nejaky dobry krem na rozsirene poriky 😖 😠 -plet mastna

Ella-mas krasne vlasky 😉 🙂

ma_se
20. črc 2008

peta1510,skus si kupit PSYLLIUM je to na precistenie criev a aj posobi dobre na plet....