Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

babulka
27. zář 2008

Baby, neviem, ci to tu uz padlo, popisali ste vela - neviete, kde najlepsie nakupim MAC kozmetiku? Na strawberry.net napr. nemaju make-upy, a neviem preco, nefunguje mi ich stranka maccosmetics.com

lendy1
27. zář 2008

zanett, no, že by jsis zřídila zásilkovou službu na objednávání a dodání kosmetiky z UK pro nás tady v ČR 😀

babulka, tak MAC jen v jejich prodejnách, na Jahodě, kde nemají vše nebo na e-bay 😉
http://www.maccosmetics.com/ - mě to funguje 🙂

noangel
27. zář 2008

zanett dela ze to nepochopila 😉 😀

zanett
27. zář 2008

aaaale, noangel, nedelam, ze jsem to nepochopila 😀 , ale na nejake jine diskuzi (tusim neco o obleceni...Obleceni neni dost nebo tak) o tom holky vtipkovaly,ze bych jim posilala obleceni z Nextu (tak jsem jim ze srandy rikala, ze si na zivnostnak zaridim zasilkovy obchod 😀 ), ale pak z toho nebylo jasne, kdo to myslel ve srande, a kdo to myslel vazne 😀 😀 😀 😀 ...tak jsem se tady ptala pro jistotu znovu, aby nedoslo k nedorozumeni 😀 Tak jo, tak mi reknete, kolik budete ochotne za mou zasilkovou sluzbu zaplatit, a uvidime 😀 (hele, ted vazne, noangel; nektery holky si za libru uctujou 37 Kc? Ja nemam moc prehled o tom, jaky je ted kurz, naposledy, kdyz jsem se o to zajimala, tak to bylo kolem 40 Kc/libra, ale to uz je davno, ted to asi bude lepsi, ze? No ale pokud je o trochu min (treba 35kc/libra), tak je chapu, ze na tom chteji trochu vydelat - zadarmo ani kure nehrabe, ze, ale pokud je ten kurz o hodne min (treba 30 Kc za libru a min), tak to uz je dost, to uz by se kupujicim vyplatilo do UK zajet a nakoupit si sami, nez platit tolik navic...) 😉

aponchie
27. zář 2008

presne tak,libra je cca kolem 30kc vsak na strankach finance.cz nebo centrum.cz je kurzovni listek a nez fakt nekomu davat38za libru tak to neni takovej problem v dnesni dobe jumpnout na letadlo a nakoupit si treba s kamoskou 😉

noangel
28. zář 2008

zanett ja to myslim vazne kdyz se rozhodnes pro ten zivnostak mas me jako zakaznici jistou 😉

pimpulka
2. říj 2008

no kde ste kozmeticky? 🙂 ziadna nova inspiracia, ziaden novy objav nemate?

lendy1
2. říj 2008

pim, u mě nic 😀

Jsem měla teď poprvé v životě alergickou reakci (nebo nevím co to bylo) na kosmetiku 😝 Respektive na masku Magnaminty od Lush. Vůbec to nechápu, používám ji každý týden, prošlá není a teď naposled, když jsem ji dala dolů, tak mi hořeli tváře, byla jsem celá červená a naskákali mi takové maličké puchýřky. No za pár hodin to zmizelo, ale fakt děs. Nechápu... 😖

zanett, tak já budu mít teď tu zelenou bázi od Clinique, Givenchy nikde není a ten Clinique nakonec budu mít až z druhé strany světa, protože taky není k sehnání 😝 Tak jsem zvědavá, jaká bude... 🙂

pimpulka
2. říj 2008

lendy ani u mna nist...este si pockam na zanett, co ona na ten vanishing po niekolkodnovom pouzivani....nech sa inspirujem
uups to aj mna prekvapilo ze magnaminty ti spravilo sarapatu...ja ho inak mavam furt v chladnicke...pre istotu..a vzdy asi tak 10min pred pouzitim ju vyberem nech neni tak ladova..iba 1 balenie som mala, doslo mi a kedze som nemala cestu do auparku, skocila som do lekarne pre doliva masku ale hned jak ju miniem idem pre magnaminty zas

lendy1
3. říj 2008

holky, jsem si hrála 😀 a potřebuji poradit 😵
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

mě se líbí ta černá barvička, rovné vlasy a ofina, ale to mám asi se svými vlasy smůlu 😖

zanett, co ten Vanishing?

aponchie
4. říj 2008

me se libis ted a na te fotce co jsi pred par mesici 😉 ta kleopatra je moc tvrda na muj vkus

kristi
4. říj 2008

lendy, sis taky hrala, jo??? ja taky...sranda, fakt...

kristi
4. říj 2008

mne se taky ta Kleopatra nelibi, zkus hodit naky mikado...

zanett
4. říj 2008

ahoj holky, lendy, ta alergie me mrzi, to taky nechapu 😒 Moje segra to tak mela s barvou na vlasy - chodila se par let nechat barvit ke kadernici a pak najednou z niceho nic mela alergickou reakci (na tutez barvu, kterou pred tim mela dva roky), je to pry klidne mozne mit najednou reakci na stale pouzivany vyrobek (ale nechapu, jak to)

JInak, vanishing cream je uplne super 😵 Pouzivam ho ted neco malo pres tyden a opravdu prima, protoze mam fakt cistsi plet, az to mu nemuzu sama uverit. Dokonce jsem porusila pravidlo a davam si ho i na noc a opravdu se rano probudim s krasne cistou pleti, takze se za tu cenu opravdu vyplati a dokonce jsem si zvykla i na tu 'lekarnickou' vuni 😀 (ta vune bude asi zpusobena tou levanduli, ale to mi doslo az pozdeji, protoze nejdriv je citit jen nejaka chemie 😀 ) Dobry je, ze kdyz si ho dam rano, tak pak uz nemusim pouzivat primer...neumim si to vysvetlit, ale makeup drzi cely den jako pribity (I kdyz ten Clinique primer je dobry, ale ted, kdyz pouzivam VC mi prijde uplne zbytecny) a dokonce mi ted normalni hydratacni krem Vichy pripada moc hutny (v porovnani s VC)...jen doufam, ze na nej nebudu nekdy alergicka ja (obsahuje totiz dost prirodnich ingredienci a ty jsou taky alergenni....byla by to skoda, protoze je to snad nejlepsi krem, co jsem kdy mela 😉 , i kdyz nema SPF)

zanett
4. říj 2008

cau kristi, hele, vis, ze je to proti pravidlum mit v pase fotku sve matky? 😀 😀 😀 😀 😀 (kde jsi k tem vlasum prisla? Nebo si hodlas kupovat paruku a zkousis, kterej model ti bude sedet lip? 😀 😉 )

kristi
4. říj 2008

zkousim, co si necham narust na hlave,ksicht je muj, tudiz je to realna fotka...

zanett
4. říj 2008

ja vim 😉 jen jsem dneska snidala vtipnou kasi 😀 Hele, ale ja myslela, ze si chces nechat udelat takovy ten 'bob' a la Victoria Beckham? 😕

kristi
4. říj 2008

este nevim, koumu, premyslim...taky jsem ho tam dala k ty fotce ale meli tam ten jeji kratkej, mne se vic libila ta delsi verze...

zanett
4. říj 2008

aha 😉 Ja jsem byla skalopevne presvedcena, ze chci zpet svoje dlouhy vlasy (teda, jsem presvedcena porad), ale jedna znama si ted nechala dlouhy vlasy ostrihat na kratky mikado a jemne prosvetlit (driv byla tmava bruneta) a vypada vyborne (alespon o 10 let mladsi)... ja si totiz myslela, ze delsi vlasy jsou lepsi a kratsi udelaji cloveka spis starsim, nez mladsim, ale ta Joanna me nahlodala (teda, porad si pestuju dlouhy, jde to ztuha, ale jde to)...

kristi
4. říj 2008

nene, to je prave naopak cim vic starnes, tim vic zkracovat vlasy.....

zanett
4. říj 2008

Kristi, ja vim, to se tak rika, protoze dlouhy vlasy ti jakoby opticky zvyrazni povislou kuzi na obliceji/krku, ale na druhou stranu si nemyslim, ze jsem v kratkych vypadala lip (mladsi) a vetsina zen, ktery znam vypadaji v kratsich vlasech starsi (i kdyz je rozdil mit uces tzv. 'na kluka' a nebo treba kratky mikado), znam spoustu 40-letych, ktery maji dlouhy (=delsi) vlasy pod ramena a vypadaji smrncovne, ale jde asi predevsim o strih. I kdyz je fakt, ze nic se nema prehanet, zrovna vcera vecer jsem v televizi v jedne talk-show videla jednu herecku (Anglicka hvezda), ktere je neco pres 60 a to je chodici reklama na plastiky a mimo jine mela taky dlouhy (prodlouzeny) vlasy - kdyby byla o dvacet a i vic let mladsi, tak by ty vlasy na ni vypadaly luxusne, ale v jejim veci (i navzdory vsem tem plastikam) vypadala dost smesne (proste skoro duchodkyne ve vlasech po pas nemuze nikdy vypadat dobre)

zanett
4. říj 2008

.....chtela jsem napsat '..V jejim veku'

lendy1
4. říj 2008

tak teda žádná změna nebude 😀

kristi, jj, je to sranda, ten program. Já jsem se k tomu včera konečně dokopala a některý účesy jsou teda na mě obzvlášť vydařené 😀 . Rozhodně nemůžu mít nic extra kudrnatého, krátkého (ani mikádo) a světlého 😝

tak já si ten Vanishing z příštího rodičáku pořídím... 😉

olise69
4. říj 2008

lendy, nešpekuluj!
najlepšie foto - terajšie!
Kde ste prišli na ten program ?

lendy1
4. říj 2008

olise:
http://www.taaz.com/

nejdřív se tam zaregistruješ, pak si tam nahraješ fotku (chce to nějakou, kde máš stáhlé vlasy dozadu), pak si v tom programu doupravíš přesné rysy (oči, ústa, vlasy...)-to tě navede, no a pak můžeš experimentovat-s vlasama-různé střihy, barvy, melíry, s make-upem - oči, rty, barva pleti, tvářenka...
já jsem to včera jen prolítla, takže nevím, jestli se tam dá dělat i něco dalšího.
Každopádně je to fakt sranda 😀

pimpulka
4. říj 2008

caffte...no tak uz aj ja som namotana na vanishing...zanett inak mne ta lekarnicka vona straasne vonia, teda ak myslime to iste...napr. ked gynekolog pred ultrazvukom nacpe na mna ten ciry gel...aby sa ten sosak lahsie klzal...no tak tu vonu ja oznacujem ako lekarnicku a tu milujem 😀

olise69
4. říj 2008

lendy: to je fajn na príjemné strávenie upršaného popoludnia.
Len dúfam, že nezaplačem, keď nič nezapasuje k môjmu ksichtiku. 😀 😀
Už sa teším !!!

pimpulka
4. říj 2008

baby, hlavne tie co si lush objednavate z netu: objednavali ste napriklad z lush stranky z Velkej Britanie? ma zarazilo ze vanishing na SR stoji 945skk a v GB 15GBL....cize ak spravne ratam tam to vychadza na 600SKK..este som neprezrela ako to je so shippingom

pimpulka
4. říj 2008

prave pozeram a spoluziacka z VS je jedna z top zamestnankyn lush na SR.... 🙂 no neviem ci mi ta konexia nejak pomoze v zjednani slov. lush cien 😅 ...iste ne

darina77
4. říj 2008

Pimpulka, možno aspoň vzorky ti dá. Ináč ja som už rozmýšlala tiež nad tým, že si objednám z GB, pozerala som poštovné na Slovensko je 17 libier. Musela by som si však objednať viac aby sa mi to oplatilo. Ale ceny fakt lepšie, napríklad mne sa teraz najnovšie veľmi páči banánový krém na telo Sympathy for skin v UK je lacnejší o 130,-Sk.