Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lucenek
16. pro 2008

jakoubka a ceny?

jakoubka
16. pro 2008

Lucenek-Ve fannu Chanel 1020Kč
A loreal kolem 300kč.
Zkus mrknout na Jahodu na ten Chanel 😉

lendy1
16. pro 2008

pimpulka, taky jsem na tu masku koukala a asi si ji teď na zimu pořídím, potřebuji víc hydratace.

luci, výborný je i Dermablend od Vichy (cca 500,-Kč) ten kryje asi úplně nejvíc ze všech make-upů, ale i Cover od Dermacolu (110,-Kč) , ale s tím opatrně, spíš je lepší trošišku přimíchat do jiného make-upu. Pak dobře kryje i Normateint od Vichy a 24-hodinový od Dermacolu. A make-up od LRP a teď nevím název...
Drogérkové kromě Dermacolu nemám vůbec vyzkoušený.

jakoubka
16. pro 2008

Lucenek-tak na Jahodě 1035Kč,jestli jsem se dívala dobře

lucenek
16. pro 2008

jj díky za rady seberu vzorky a pak uvidím.... 😉

lennik
17. pro 2008

moc dobrý makeup je Teint Innocence od Chanelu, je tak středně krycí a hezky rozjasní pleť.

martinka79
17. pro 2008

zdravím, potřebpvala bych od vám poradi odličovač na oči a make up. mám spíše problematickou a sušší pleť. 😉

arvetka
17. pro 2008

lendy
ten normateint až tak nekryje...s dermablendem se to nedá rozhodně srovnat.

lendy1
17. pro 2008

arvetka, jj, to je fakt. Mě teď ten Normateint vyhovuje víc, je takový jemnější a zase tolik krycí už nepotřebuji 🙂

arvetka
17. pro 2008

lendy
taky tak🙂
já jsem s ním spokojená moc🙂
předtím jsem měla stay matte (nebo tak nějak 😅 ) od clinique, ale ten je teda podstatně hutnější, více krycí a "viditelný".
ale jinak bych si asi od vichy na pusu nic nedala 😕

lucenek
17. pro 2008

holky nevíte...neexistuje náhodou něco pod oči, jak jsou kruhy? nějaký bílý pudr nebo tak nějak bez perleti na zamaskování? děkuji

magika
17. pro 2008

Lucí...stává se z tebe zombie? 😀 ...hele mně pomáhá pěnový makeup od Rimmelu,ale třeba na opuchlé oči po ránu je nej pytlík vyluhovaného čaje-černého..je v tom kofein a mně to pomáhá 🙂

lucenek
17. pro 2008

mag asi jo tmavé pytle pod očima ale potřebuju něčím o zakrýt korektor nepomáhá vůbec

magika
17. pro 2008

lucí...zkus jít na kosmetiku na biolampu...to je sice dražší,ale zaručené

lucenek
17. pro 2008

a to mi jako ty pytle vybělí jo? 😲

zanett
17. pro 2008

lucenek - ja pouzivam od Vichy dermablend (korektor v tube, maji jeste v kelimku, ale s tim zkusenost nemam) - doporucuju 😵

lucenek
17. pro 2008

zanett a asi nejsvětleší že?

magika
17. pro 2008

Lucí..ano a v kombinaci s masáží je to dokonalý relax.....zkušenost mé mamky 🙂
Tedy nevím,jak hodně to máš,ale určitě se s tím něco dělat dá

zanett
17. pro 2008

lucenek - jj, ja pouzivam ten nejsvetlejsi 😉

lucenek
17. pro 2008

transpantace xichtu 😀 u mě jedině 😀

lendy1
17. pro 2008

tak jsem si dneska koupila ty hydratační masky od LRP, vzorečky žádný neměli, abych zkusila tu Hydraphasi, tak musím prubnout jinou lékárnu, což je s kočárem docela problém... 😖

s tím korektorem, nemá být na kruhy žlutý korektor? Prý pohlcuje tu fialovou barvu pod očima. Dneska jsem zrovna koukala na nějaký korektor od LRP a měli žlutý, zelený a nějaký neutrální, ale ta cena 😝

zanett
17. pro 2008

lendy - jj, na tmave kruhy pod ocima idealne zluty (dozluta) 😉 Zeleny na cervene fleky atd a neutralni na to ostatni 😉

lucenek
17. pro 2008

fakt díkec za rady...by mě nenapadlo takže do lékarny a žlutý....

lucenek
17. pro 2008

http://www.krasa.cz/tvar/?stranka=3

lendy to je ten dermablend?
a na str 1 je dekoračka lavery tak kukni, ale to ty asi znáš

jakoubka
17. pro 2008

Leni-První je krycí,ten druhý je pudrový a na třetí jsem taky nepřišla 😲

lenki33
17. pro 2008

ahojte, mate niekto skusenost s bourjois 10hour sleep effect makeupom??

lucenek
17. pro 2008

lenki já je super ale krycí schponost pod 50% ale jinak fakt super

lenki33
17. pro 2008

a v com je teda super??? krycia schopnost je dost dolezita, nie?? skus ho prosim trochu popisat

lenki33
17. pro 2008

a este k odlicovacom, tie co pouzivate babyface z lush, ked si odlicujete oci, nevadi vam to??
ja som teraz pouzivala hydrofilny olej na odlicovanie od nobilis tilia a na vzdy sa mi akoby dostalo do oci, s klasickymi odlicovacmi sa mi to nikdy nestavalo
da sa pouzit na odlicovanie aj sweet japanese girl,s tym tu nema nikto skusenost??