Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

soanpe
6. bře 2010

zuzi
já tu vodu z biodermy používala asi před 2,5 lety a je fakt dobrá. tehdy byla v marianne jako příbal. já je u nás v trafice zkoupila všecky.takže mě vyšly na 50,- 😎 😀

zuzka11
6. bře 2010

Nestvete me 😀 😀 ja si myslim, co super jsem objevila a vy to uz dva roky pouzivate 😀 A ty soanpe me nestvi vubec - takove vychytavky ....i ja bych zkoupila snad celou Prahu 😉 😀 😵

Taaaaak, damy a ted se ukazte, mam super vzorky make upu - Clinique a Estee lauder - da se nekde sehnat levneji?

Btw - Lendy - jak ses rozhodla s tim bezbarvy, leskem na vlasy, sla jsi do toho?

alexandrah
6. bře 2010

zuzi, padanie zatial nie, ani nechceeeeeeeem, KONECNE!! mam huste a leskle vlasy, si to uzivam!!!!!!§
kocky, takze idem ukradnut riskovi tu micelarnu vodu, a dam ju do skrinky k sebe ... 😎 😎 😎
inak, estee lauder som este neskusala, to bol moj dalsi typ, je to dobree??
a ja milujem vonu ylang ylang ... davam si to do kupela, je to vraj silne afrodiziakum ... nepozorujes nieco, ked sa tym natries?? 😎 😀 😀

zuzka11
6. bře 2010

Ali 😀 Kdyz si to napatlam v 5 rano na oblicej - to vstava tygr, tak nepocituju fakt nic 😉 😎 😀 Od Estee mam rada to pory minimalizujici serum...modra lahvicka...a ted jsem dostala cirou nahodou ten vzorek make upu a moc mi sedl......

Jo, ja Adamovi muzu ukradnout leda Rybilku 😀

alexandrah
6. bře 2010

😀 😀 😀 to je pravda!!!

soanpe
6. bře 2010

zuzi
kdo umí, umí 😉 😎 😀

start1406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka11
7. bře 2010

Nejde to otevrit....nabiha tam nejaky kino tip 😝 😠

monkula
7. bře 2010

máte nejalé dobré skúsenosti s nejakým make-upom z Avonu?

bellada
7. bře 2010

detsku Biodermu vodu ABC derm pouzivam aj ja, je uplne rovnaka ako Sensibio, len ovela lacnejsia 😅 😝 na odlicovanie vyborna

monkula - este som sa nestretla s dobrym make-upom od Avonu, puder sa este ako tak dal...

alexandrah
8. bře 2010

monkulka - ja nepouzivam make up, tak neviem ...

monkula
8. bře 2010

bellada, alex, ďakujem...

alexandrah
8. bře 2010

monkulka - pouzivam ale vynikajuci kryci puder manhattan, ani nestoji vela (cca 300sk), kupis v kazdej dmke ... to mam fakt aj namiesto make upu!!!

monkula
8. bře 2010

alex, dík...

alexandrah
8. bře 2010

neni zac!!

soanpe
8. bře 2010

monkula a zkusila jsi nějaký minerální mak upy? já mám od Mary Kay,ale kámoška používá Loreal a taky slušný
přijdemi, že odráží světlo,takže plet vypadá líp 🙂

monkula
8. bře 2010

soan, rada by som skúsila, ale ja sa v tom moc nevyznám... ale tiež som niekde čítala chválu na nejaký minerálny make - up od L ´orealu...

ciatko
11. bře 2010

ahojte kocky, chcela by som sa spytat, ci niektora z vas kupuje cez net OPI laky na nechty a vie odporucit dobry e-shop, najlepsie v europe. dakujem

zanett
11. bře 2010

ciatko - ja jsem je driv pouzivala (ted uz min, ale mam jich jeste docela dost, tak je sem tam pouziju, ale uz si nekupuju dalsi).

Tady odtud jsem si je kupovala: http://www.lenawhite.co.uk/

ciatko
12. bře 2010

zanett, diky moc🙂9,95 lib. sa mi zda vela, dostat aj za cca. 5,50$, len neviem kde😒

m.a.r.t.i.n.a
13. bře 2010

Ahoj !
Viete mi prosím poradiť nejaký dobrý, ale fakt dobrý samoopalovák na tvár, ktorý nezanecháva oranžový nádych ? Moc díky.

bellada
14. bře 2010

martinka - ja mam dobru skusenost so samoopalovakmi z lekarne napr. tieto 3 http://www.docsimon.sk/kategorie/samoopalovacie...
mometalne mam Vichy http://www.vichy.sk/products-CSLHB001/capital-s... a tiez spokojnost, prirodzena farba

soanpe
14. bře 2010

ciatko
http://www.nehty-design.cz/index.php?cislo=268&... a na různých veletrzích se dá koupit i za 150,-Kč

zuzka11
15. bře 2010

Holky, nemate nektera zajem o Glokolic Exf.wash od DDF? Koupila jsem, ale nesedi mi, pouzila jsem asi 3x.....klidne i vymenim za neco, co zase lezi v supliku vam........

alexandrah
15. bře 2010

zuzi, hanbim sa, ale co to je?? voda, ci pena na cistenie?? alebo take daco?? mne lezia akurat v sufliku 2 make upy, nepouzivane vobec, jeden loreal, a jeden oriflame, giordani - ten je este zabaleny, ak mas zaujem ...kludne poslem aj oba ...ja make upy nepouzivam, neviem, preco som ich kupila ...

zuzka11
15. bře 2010

Ali - je to tohle, se 7%kys.

http://cz.strawberrynet.com/skincare/ddf/glycol... je to uzasne, me to bohuzel nesedlo....... 😔 ☹

alexandrah
15. bře 2010

fiha, tak tuto znacku nepoznam...

zanett
16. bře 2010

zuzi - proc ti to nesedlo? Objevila se ti vyrazka/ alergie/podrazdneni nebo ti to pokozku presusovalo?

lucenek
16. bře 2010

taky se přidávám,nesedlo, ne teda vyrážka, ale prostě úřijde mi to jako kdybych se umyla kde čím jiným....no efekt....mám to asi měsíc ☹

lendy1
16. bře 2010

luci, já teda rozdíl vidím, používám DDF až po odlíčení, jen čištění a ta pleť je po DDF daleko hladší, nevysušená...

ciatko, OPI kupuji v e-shopu z USA, vyjdou na 4,99+2pošta (v dolarech)/ks