Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
19. čer 2008

lucenek: no doufám, že jo..má sem nastoupat a mít kecy..tak už fakt vraždim 😠

lucenek
19. čer 2008

já sonduju zdali je čistý vzduch páč mi chodí pěkné IP i když nereaguju 😀 😀 😀 otravný to hmyz 😝

lendy1
19. čer 2008

tak já než odepíši na IP, tak tady je zase o pár stránek víc... 😀

kristi, souhlas s holkama-do těch vlasů jdi-to je účes přímo pro tebe. Mě se děsně líbí jak to má Rhianna-no nejraději bych vypadala jako ona-se mi děsně líbí 🙂

a téma hezounci a spol: tak to bych mohla napsat román na toto téma z vlastní zkušenosti 😀 Ale doma mám nakonec někoho úplně jiného...

kristi
19. čer 2008

nonangel, mne tam taky neda "kapku" ale kulaty.... 😔

jo,slunicka sedmitecna jsou agresivni svinuchy

sisstin
19. čer 2008

zanett: tak to máš optimální, tě aspon nebude otravovat s děckama 😉

noangel
19. čer 2008

krsiti : ja myslim ze ok muj bejvalej byl taky o 20 let starsi a panove to zvladaj 🙂

zanett
19. čer 2008

sis, jo, protoze v pripade takovyho velkyho vekovyho rozdilu budu vzdycky mladice 😎 Az mi bude 40, tak moje vrstevnice se budou rozvadet, pac je jejich manzele vymeni za mladsi modely....ja budu ale v nasem vztahu vzdycky mladsi model 😀 ....ted to samozrejme bagatelizuju, ale ja to beru tak, ze si nenabalim nejakyho mladsiho jen proto, ze se to 'ma' a propos, az budu stara, tak mi to bude jedno, budu vzpominat na mladi - to ziju ted a on je proste super, s nikym jinym bych byt nechtela, tak neni co resit...

kristi
19. čer 2008

holky,to jsem rada, ze to nenechavam rust zbytecne, asi mi to fakt bude sluset, taky uz nejsem nejmladsi a tamtem rozcuch si jako matka uz moc dovolit nemuzu no....

kristi
19. čer 2008

muj ex byl o 14 let, ale to mu bylo 36 kdyz jsme spolu byli..to je nekde jinde...

lucenek
19. čer 2008

nedočítám, ale řešíte věk rozdíl??? mezi námi je 12 let a dobrý až i tamto 😀 😀 😀
jj chrobáky otočit na záda 😀

sisstin
19. čer 2008

kris: jéžiš, dyt jsi jak modelka 😉

noangel
19. čer 2008

kristi ty "vycpavky" jsou vsechny kulaty ale zalezi jak to tam soupnou ne? kdyz lehce pod pulku tak to tu kapku udela

jen tak mimo debatu ja se s bejvalym rozesla protoze chtel dite a ja ne 😀

lendy1
19. čer 2008

teda já taky měla jednou nějaký vztah s o 15let starším, ale připadal mi jako důchodce (no mě bylo 20 😝 a vše jsem viděla jinak než teď), takže přišla brzy výměna 😀

kristi
19. čer 2008

siss, dik.... 🙂 jste 0,5l vina a budu ti verit

sisstin
19. čer 2008

tak to já bych zas staršího mín jak o 10let nemohla..já ty mladase taky nemusim 🤐

zanett
19. čer 2008

kristi, jo jo, je mu 51....a 'tamto' je uplne v pohode, no lepsi nez ve dvaceti 😀 Nemam problem, dokaze me ocenit jako zenskou...netvrdim, ze mladsi to neumej, ale on umi prodat svoje zivotni zkusenosti...asi vis, co myslim 😉

sisstin
19. čer 2008

kris: taky bych si něco dala 😔

kristi
19. čer 2008

nonangel : nejsou - jsou kulaty a anatomicky ve tvaru kapky - kulaty ti navrhne kdyz mas vesaky jak ja, kdyz mas kozy pekny a chces je jen prifouknout, tak ti da anatomy

kristi
19. čer 2008

zanett, tusim, to je super... 😉

zanett
19. čer 2008

muj bejvalej byl o 18 let (mne bylo 20, jemu 38, ale byl to American = udrzovanej,vypadal na 28, ale byl to debil...to jsem samozrejme driv nevedela....

Jinak, kristi, ja osobne myslim, ze treba TM je hezoun (mysleno v dobrem) 😉

noangel
19. čer 2008

kristi ahaaa dik za info si to zapisu az je dostanu ja jako darek 🙂

lendy1
19. čer 2008

holky a ty mlaďase jen nemusíte tak nějak všeobecně nebo po zkušenostech? Mě to zajímá, jelikož zase s nima nemám tak špatné zkušenosti 😀

sisstin
19. čer 2008

lendy: no mně se hlavně nák nelíběj vzhledově 😕 to je asi to zásadní..jinak blbej může bejt jak ve 20, tak ve 40 😅

noangel
19. čer 2008

lendy ja vseobecne po zusenostech 🙂 nak to s nima nebylo ono vzdycky sem soncila s tak min o 10 let mladsim az teda MM ten je jen o 6 let starsi a je to malo nekdy bych ho nejradsi prastila je ja malej

kristi
19. čer 2008

zanett, jo jako MM je hezkej, teda byvalo to lepsi, ted mu roste brisko a je to takovej tatik, no 😀 ale ma krasny oci, a je vysokej, neni svalnatej a je proste fajn...ja to neresim, mne uz to neprijde...

Lendy, ja mela svou prvni lasku o pul roku mladsi a dodneska na sebe trpime a kdyz ho vidim, tak jsem v prcicich, ale to je chemie, to neni vekem...

zanett
19. čer 2008

lendy, ja osobne se zajicema zkusenosti nemam, ale ani po tom netouzim, pac nevim, co bychom spolu resili 😀 Oni to ti mladi na me asi poznaji, ja se totiz asi uz jenom tvarim tak, ze ocekavam, ze napr. na prvni rande jdeme do kvalitni restaurace a pote do kvalitniho hotelu (tak to bylo v nasem pripade s MP), nikoliv treba do kina a tak 😀

lendy1
19. čer 2008

siss, no já právě kvůli vzhledu jima taky opovrhovala, jenže pak jsem trošku poopravila svůj postoj k těmto týpkům...

noangel
19. čer 2008

fuj oprava o 10 let starsim

kristi
19. čer 2008

zanett, vecere a hotel...?? jako dobry 😀

sisstin
19. čer 2008

zanett: my jsme na prvním rande popíjely ve steam cofee martini, doma pak šampáno a skončilo to ve vířivce 😅