Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lucenek
24. lis 2008

ahá...je fakt dávám make up i pudr ale i bez makeupu někdy.....

sisstin
24. lis 2008

asi se taky jenom zpudřim 😕

zanett
24. lis 2008

sis - jj, ty kabuki stetce jsou fakt drahy 😝 Ja jsem si kupovala v UK za £15 (asi nejdrazsi stetec, jaky jsem kdy mela), ale zase je moc prijemny, ty chloupky jsou krasne jemny, je to jako pohlazeni. Ten fixacni pudr, co ted mam, ten nanasim klasickym stetcem na pudr a to je jako smirgl papir v porovnani s kvalitnim kabuki 😝

sisstin
24. lis 2008

tak já nevim ženský..co si mam na ten ksicht koupit 😔

pimpulka
28. lis 2008

kde ste kozmeticky? 😀
nejake novinky? ja mam, jednu malinku....kedze si rada cistim/vynimocne odlicujem tvar lushovskym coalface, tak som vcera nabehla do auparku na nakupy, hned vedla lsuh je botanicus, a aj ked priznam nechodim tam, vcera some este pred lush tam skocila...a nasla som super super mydielko Bio detske mydlo-harmancek a nechtik- kedze som predavacke povedala ze mam zmiesanu a citlivu plet, tak mi odporucila to detske, ze tym nic nepokazim....a mala pravdu, som spokojna s nim ale najnajviac ma potesila cena, skoro polovica ako coalface, v BA stoji 100g toho baby mydla 140skk...kuknite www.botanicus.cz
a este mam z body shopu ten aloe gel, na citlivu plet, hydratacne serum abo jak sa to vola...supnem na tvar, na to este supnem aj vanishing /ale nemusim,da sa to serum samotne aplikovat/ a plet je hydratovanaaa..tot moje novinky, cakam na vase 😉

lendy1
28. lis 2008

mě dneska přišel balíček ze slovenského Lush a jsem nadšená 😵
Snow Fairy - sprcháč-báječná sladká vůně
shimmy, shimmy mě překvapilo, jak je maličké, ale vůní nádherně
pak jsem dostala vzorečky, co jsem chtěla: Fresh Famacy, Almond a Coco...a nakonec Handy Guru a i když jsem u něj žádala jen o vzoreček, tak mi poslali plné balení-prý Vánoční dárek-jééééé
Ještě jsem nic nezkoušela, ale pak písnu... 🙂

obelix
28. lis 2008

zienky teda na zaklade vasej diskusie som nabehla do Lushu u nas v Bratislave kupila som si baby face a Vanishing.. som unesena teraz o tyzden idem znova a dokupujem 🙂)) magnamity urcite !!! potom buffy a aj tea tree vodu a mozno aj nejaky sampon.. Zienky obrovke díííííííky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅

obelix
28. lis 2008

Len som rozmyslala ci mi viete poradit sampon a aj kondis , mam dlhe melirovane vlasy jemne, bez kondišu nerozčesem.. tak ayb som nekupila nejaku blbost !!! 😝

obelix
28. lis 2008

halooo ste tu niekto ???? ja len nejake doporucenie, co si mam este kupit, lebo zeny fakt ja tam necham vyplatu. a doma ma zabije mangel 😝 😅
bez coho by ste vy neodisli z predajne LUSH ?????

lendy1
28. lis 2008

obelix, mě vyhovují šampuky - new a ultimate shine i ta trichomania a kondiše AmericanCream a Jungle-ten možná i víc. Mám delší vlasy, husté, vlnité, nebarvené

Moje top z Lushe: maska Magnaminty, American Cream, Vanishing, voda tea tree, Buffy - to jsou věci, co koupím vždy.
Pak mám spoustu dalších oblíbených...

obelix
28. lis 2008

lendy - díky moc uz som sa bala ze tu nikoho nestihnem 🙂) vsetko co si napisala top : berem !!!! mam to teda v plane ak budu mat. len stale rozmyslam nad tym samponom. ten kondiš mam tiez napisany. mam zoznam dost dlhy 🙂)))
Inak musim sa priznat, ze som preluskala celu tuto siskusiu, teda vsetko co ste napisali ty a zanett. musim uznat ze ste odbornicky 🙂)))
😎 😎 😀 😀 diky moc. mne teda ten vanishing moc pomohol. aj ked som staria do vas, mam 34, a mala by som asi uz pouzivat nieco vyzivnejsie, ale co so mnou ked mam furt tu plet ako pred maturitou 🙂))

obelix
28. lis 2008

jáááj a este som si spomenula, ze niekto spominal aj roladku Angels, lebo aj tu mam na zozname. teda ja neviem, snad nebudem potrebovat aj hypoteku na ten nakup 😖

mihapiha
28. lis 2008

Ahojte, když už jste se tady bavily o Lush výrobcích,tak bych vás poprosila o radu. Uvažuji, že bych něco zakoupila jako vánoční dárky, jen nevím jak se používá třeba mýdlo Fever, čí je to mýdlo přímo na koupel,anebo se to používá místo tělového oleje třeba, po koupeli? fakt nevím...díky moc

a ještě ten minerální make up, nezkoušela jste některá od Rimmel, anebo od Max Factoru. Určitě víte o lepších značkách,ale to je jak si nerálné. díky moc. maniačky...

lendy1
28. lis 2008

mihapiha, ty masážní oleje (Fever) používám tak, že se tím přímo namažu na těle po koupeli, ale jen sem tam a pak to rozetřu. Zkoušela jsem to jak to někde psali v návodu-nejdřív rozetřít v rukách a pak nanést na tělo a to teda nemělo žádný efekt. V podstatě to nahrazuje např. tělové mléko, olej...

ella1
28. lis 2008

mihapiha-len pozor,lebo rimmel aj max factor sú trblietavé, takže ak nemáš perfektnú pleť tak neodporúčam.potom skôr loreal ten je bez trblietok.....

mihapiha
28. lis 2008

ella1, aha... tak plet mám bez bedarů většinou,tak to bych mohla, ne? já mám make up Infinity,ale pomalu dochází, tak se pomaličku dívám co si koupím zase na pár let. neličím se často,ale když už,tak at to vypadá co nejpřirozeněji. nesnáším vrstvu. v létě jen tonovocí a rozjasnujicí krém a v zimě bud jen pudr od avonu, zlaté kuličky anebo ten make up.

kechkat
28. lis 2008

Holky jsem tu nová tak se nezlobte jestli jste to tady už probíraly, ale nechce se mně to celé číst. Chci vyzkoušet kosmetiku Lush, nevíte jak je to s našim zásilkovým obchodem? Oni mají nějaké problémy?

Lendy1 - já jsem si teď všimla že ty obj. ze slovenského Lush? A vyplatí se to? A jakto přepočítávají na naši měnu? Platíš to přes účet nebo na dobírku?

mihapiha
28. lis 2008

tak už jsem teda objednala z Lush.sk, tak se těším, rodina bude mít dárečky a já jsem si napsala o vzorky. škoda, že ten český eshop je tak zanedbaný.

kechkat
28. lis 2008

mihapiha - také jsem používala Infinity, ale nekreje moc dobře.. nemám pleť špatnou, ale nejlíp kreje Dermablend od Vichy

kechkat
28. lis 2008

mih - dívala jsem se na ty české stránky, zarazilo mě to že nefungují, z toho Slovenska se to platí jak? Posílají to na dobírku? 😒

mihapiha
28. lis 2008

kechkat, já právě moc krycí make up nemusím, nemám ráda, pocit vrstvy, holt. raději něco lehčího...
ten Lush z toho Slovenska, posílají na dobírku a mají akci, že při objednávce nad 500, se neplatí poštovné, akce je do 30.11! tak si pospěš

dididi30
28. lis 2008

lush je supis, mam ho odskusany, teda cela nasa rodinka 😵

ella1
28. lis 2008

mihapiha-tak ked máš dobrú pleť, tak môžeš....len ja nemám,nemali loreal môj odtieň, tak som si kúpila max factor a je trblietavý....

obelix
29. lis 2008

takze hlasim nakup. Bola somaz dnes rano, ale mam masku magnamity ( uz ju mam na sebe ) dalej buffy, tea tree vodicku a maly american dream a aj kusok z trichomanie a este som neosolala tomuto http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20385-hsuan... je to vlasova maska a mala tam nalepku ze besteler, tak som spytala predavacky a ta povedala , ze nic lepsie na vlasy nemala 😲 , dali mi nejaku vzorku broskynkoveho teloveho oleja ci co ... inak som rozmyslala nad tym ocnym kremom.. co myslite ?

marcela.m
29. lis 2008

Baby,viete mi niektora poradit nieco fakt dobre na domacu depilaciu tvare?Mate niektora skusenosti s tym novym veet na tvar?Nasla som aj stranky a rozne depilacne sety,ale neviem,ci by to aj dobre depilovalo za tie peniaze.
Nie je tu nejaka kozmeticka,co by poradila?Dik.

obelix
29. lis 2008

marcelka - ja neviem, nemam s tym skusenosti. ja chodim raz za mesiac na depilaciu nad vrchnou perouz ku kozmeticke a ona mi hned aj obocko vytvaruje, ktore potom udrzia´vam. takze ja neviem ☹

marcela.m
29. lis 2008

Ja tiez chodim ku kozmeticke,ale mne to hrozne rychlo rastie.A za depilaciu a obocie zaplatim skoro 200 sk.Tak to je dost.Keby som si aspon medzi tym vedela doma depilovat.Mam opilcu,ale to mi tak dobre nevytrha.A pinzetou to hlavne pri nose fest boli.Vsak viete.

lendy1
29. lis 2008

kechkat, ty stránky českého Lush jsou úplně na h....ceny příšerný, nic navíc a teď ještě před Vánoci dali stop objednávkám z netu...no co to je 😠
Takže doporučuji rychle objednat do 30.11. ze Slovenského Lush-mají akci poštovné a balné zdarma + je možnost si zvolit 3 vzorečky zdarma (to napíšeš do poznámky k objednávce). Přijde to za pár dnů na dobírku. K ceně té dobírky, která bude přepočítaná na české koruny (cca o 15% bude cena nižší) akorát připlatíš cca 50-70,-Kč za dobírku (u dobírek ze zahraničí toto platí vždy příjemce).
Pokud chceš udělat větší objednávku, nebo kupovat dražší věci (např. Vanishing a pod), tak se vyplatí nakupovat přímo na Lush.uk, kde např. ten Vanishing vychází 450,-Kč (v ČR stojí 850,-Kč), pošta je myslím 8 liber do 1kg objednávky (to si systém sám určuje, kolik daný výrobek váží). Já jsem na 1kg naházela do košíku 9 věcí.

lendy1
29. lis 2008

obelix, tak vyzkoušej tu masku a písni jaká je 😉
ten oční krém mám:
výhody: není parfemovaný, což je pro mě ideální-mám citlivé oči a nosím čočky a ne každý oční krém mi dělá dobře-tenhle je bez potíží. Je lehoučký, nic mastného ani hutného, krásně se vsákne do pleti a to během chvilky.
nevýhoda: mohli by udělat trošku jiný mechanismus - je to na pumpičku a občas se to zasekne, takže mi pak vylítne toho krému až moc, ale to je detail...jen obal...

lendy1
29. lis 2008

zanett, jsem zjistila, že ten krém na ruce Handy Gurugu už doma mám 😅
Takže je fajn, pro mě má docela přjemnou vůni, je tam dost bambuckého másla, což je super. Akorát já mám na rukách atopák a musím se nečím promazávat non-stop, takže nedokážu moc objektivně posoudit, zda je opravdu dokonalý nebo ne, protože mě nepomáhá nic a ruce si musím mazat každých 5minut 😝
Já jsem to asi zblbla a napsala jsem jim, že chci ten HG a myslím, že jsem chtěla zkusit Helping Hands 😀