Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

nanyka
3. led 2008

lendy, tak ma zaujal ten kokosový olej (milujem takéto natur mňamky 🙂 )..a našla som ho všade v bio obchodoch, musím ho vyskúšať 😉 po práci už aj idem 😀
inak bambucké i kakaové maslo je tiež perfektné na telo..a na vlasy si robím zábaly z olivového oleja - bez nich by som bola stratená, nakoľko dosť často mením farbu vlasov tak im aspoň takto pomôžem 😅
parfémiky moje obľúbené: paco rabanne - ultraviolet, dior - pure poison, giorgio armani - she, clinique - happy..

lendy1
3. led 2008

nanyka, já mám přímo tento:
http://www.najadashop.cz/index.php?A=podkategor...

tenhle e-shop je skvělý-mají toho spoustu..., ještě mě zaujalo Bio kosmetika Lavera-poslali mi pár vzorečků, tak to vyzkouším.
Ten olej Reniu je fakt úžasný, i když prodávají i jiné značky a daleko levnější, ale je to fakt paráda...už mi došel ten v mini balení, takže budu objednávat už ve velkém a zkusím ho i na vlasy, jelikož je mám suché a vlnité, tak třeba s tím tento olej něco zmůže...

lulufon
3. led 2008

babenky, uz ste vyskusali tu novu maskaru od Oriflame, tu s tym novym kartacikom, myslim ze sa vola wolnderlasch???nerobi hrudky?potrebovala by som nejaku maskaru na zhustenie rias, ale za rozumnu cenu.dik

aponchie
3. led 2008

na telo mam moc rada kokosove mleko Palmers je to taky prirodni a nadherne voni myslim,ze pouze v cizine nebo mozna v praze ho sezenu jinak nevim.jo a jeste mam rada freemen na nohy a ruce nadherne voni a olejicky do koupele z body shopu tady v cesku takove vune nejsou jak v UK

nanyka
3. led 2008

lendy, tak mám ten kokosový pan. olej jupiiii, krásne voní, pokožka je po ňom jemná, je úžasný 😀
velký dík za tip! 😉

inees
3. led 2008

Já se přidávám k lendy1 v adoraci řasenky YSL - je naprosto boží a platí zde to okřídlené: "Která jednou zkusí, už nechce jinak", také si ji musím pořád a pořád znovu kupovat, páč je to jediná řasena, která z mých neviditelných řas udělá pořádný vějíře.

kristi
3. led 2008

ktera presne??? ja mam rasy naprd....

mersedesa
3. led 2008

holky chcela by som sa spytat či neviete o nejakom kreme na strie po porode na brušku,viem,že nezmiznu uplne ale aspon ich nejako zmiernit,pretože mam na brušku tetovanie a to sa mi poriadne poroztahovalo tymi "striami" a vyzera ako rozmazane. 😀

inees
3. led 2008

Kristi: YSL effect faux cils, prostě s efektem umělých řas, v Sephoře stojí tuším 850Kč, ale v cizině ji mají za tak 21eur i míň, tady v ČR jsou strašný zloději... 😠

aponchie
3. led 2008

doporucuju nasetrit penizky a zajet si v lednu do londyna na nakup vseho uz setrim dva roky a chystam se na kosmetiku parfemy a vse mozne tady je vse desne predrazene

kristi
3. led 2008

Inees, dekuju.....tak az mi dojde, tak zakoupim a beda vam,jak mi to neudela rasy....

sami
7. led 2008

Tak já používám většinou Vichy nebo La roche posay.

Obě jsou výborný, ale Vichy o něco lepší.

Z drogérovek miluji Niveu, Loreal a Dermacol.

Co se týče šmínek...na to jsem trošku lempl ☹

Mám ráda kvalitní řasenky, jinak používám makeup od Vichy nebo Acnecolor.

Stíny nepoužívám vůbec, jen tužky na oči a tvářenku.

Parfímy střídám podle nálady.ˇ.....teď miluji Moschino I love love a cK Eternity.

Vlasům prosívám Elseve a Gluskur . 1. týdně dávám masku do vlasů a fakt to má výsledek.

P.S. Myslím si, že na kosmetice a na všem co se týče naší krásy, bychom jsme určitě neměly šetřit.
CHceme se přece líbit našim polovičkám...........a určitě jak se o plět staráme, tak to půjde poznat i v pozdějším věku.

Vidím to na své mamince 😉

bobd
18. led 2008

ahojte,
tak ja uz mam kupeny altermedik 😵 budem informovat, co a ako som s nim spokojna. dnes je prvy krat na mojom xichtiku 😎

aponchie
18. led 2008

co na stazeni poru at ten make up nedela na tvari tecky po dolicich?

kristi
18. led 2008

zkus od vichy, normaderm

lendy1
18. led 2008

Já jsem nemohla odolat kosmetice Lush, ty jejich serepetičky jsou úžasný, našla jsem tuto kosmetiku vychválenou na několika servrech, tak jsem včera udělala mega objednávku a jsem strašně zvědavá a natěšená 😵 😵

aponchie
18. led 2008

kristi:ten jsem mela ve vzorku a moc ridky vubec neslo videt na obliceji nic 😒

monkula
18. led 2008

aponchie, ja mám od Palmers kakaové maslo, nosí mi ho švagriná z UK, skvelé na opalovanie 😉 😉

qwe
19. led 2008

Ráda bych si objednala ten vychvalovaný kokosový olej Reniu.Prosím Lendy1,to máš ten bez vůně nebo s vůní kokosu?Děkuji.

zanett
19. led 2008

Uz jsem se ptala v jedne diskuzi, ale bez uspechu; zajimalo by me, zda mate nekdo zkusenosti s mineralnim podkladem (makeupem). Pro anglicky mluvici, mam na mysli napr tento http://www.afterglowcosmetics.com/organic_miner.... Jde mi hlavne o to, aby neobsahoval bismut (jako je tomu u mnohych jinych komercnich mineralnich makeupu). Jedni si ho bud strasne chvali, nebo naopak strasne kritizuju, neni jakoby stredni tabor, no a protoze je to strasne moc penez (v UK stoji kolem £27!), tak bych si ho chtela proverit pred tim, nez si ho zakoupim (zaujalo me totiz, ze je udajne vhodny pro aknozni plet, z velke casti je prirodni, s prirodnimy UV filtry atd, ale udajne opticky zvetsuje pory a jemne linie. V soucasnosti pouzivam uz nekolik let makeup od Vichy -dermablend; je vyborny, ale chtela bych prece jenom mozna neco prirodnejsiho).

A za druhe: dekorativni kosmetika dr.Hauschka: zaujala me rtenka (jeji odstin, zda se uplne vyborny), ale nejsem si jista konzistenci (vydrzi? Nevysusuje?)...a protoze je taky dost draha (cca £18!), chci si ji proverit pred tim, nez bych si ji pripadne zakoupila....

lendy1
19. led 2008

qwe, mám s vůní kokosu, já tu vůni miluji, takže mi neva, že je trochu intenzivnější, ještě jsem slyšela chválu i na tento, je i levnější, takže příště vyzkouším tento:

http://www.biosfera.cz/product_info.php/product...

zanett, nevím, jestli ti to trochu pomůže, ale posílám odkaz na diskuzi o minerálním make-upu:
http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=314&i=182...

lendy1
19. led 2008

teda zanett, přelouskala jsem teď pár info o tom minerálním make-upu (taky mám Vichy Demablend) a jdu do toho 😀 to musím vyzkoušet...

zanett
19. led 2008

lendy, dik za info, prelouskala jsem celou diskuzi, ale musim rict, ze tam zminovaly hlavne makeup od Loreal ci bare Minerals, do kterych bych nikdy nesla, protoze jsou to maximalne komercni znacky a prave oba makeupy od techto dvou obsahuji mimo jine bismut (ted kazi vysledny vzhled)...ale diskuze rozhodne podnetna 😉

Jinak, ja bych si ten afterglow uz byvala davno koupila, ale jak jsem pochopila, je k tomu potreba spesl stetec, coz tady v UK stoji min £15, takze 15+27=42. No a £42 mi prijde opravdu hodne specialne kdyz nevim, zda to bude opravdu fungovat....Ale nalomena tedy rozhodne jsem 😉 Mam totiz trochu problematickou plet a potrebuju jistejsi kryti, coz mi momentalne vyborne poskytuje Vichy, ale prece jenom, napr. v lete je ten tekuty makeup dost tezky....

sisstin
19. led 2008

zanett: zkoušela jsi solárko..to je problematickou plet super..teda na akné a virážky.. 😉

zanett
19. led 2008

sis; ja mam alergii na slunecni zareni a v lete (resp. od dubna do zari) musim pouzivat sunblock, u me opalovani nehrozi...ale ze to pomaha jsem slysela taky... 😉

sisstin
19. led 2008

zanet: aha 😒 a HA bereš? Já ted beru jeanine..a plet se dává dokupy..už žádnej bedar...jen černý tečky..a bílý..ale to se už dá přežít 🙂

zanett
19. led 2008

Sis, ja jsem ztracenej pripad, protoze HA brat nemuzu kvuli zilam a tromboze 😒 Ja jsem si s tim v 18 zkusila svoje, takze do HA bych stejne nesla, ani kdybych po ni mela super porcelanovou plet 😔 , prave proto musim nedostatky doladit kosmetikou a licenim, pac vsechno ostatni selhalo....Ja totiz nemam bedary jako takovy (ty jsem mivala kdysi v puberte 😀 ), ale spis cerny tecky (nos a trochu brada) a hlavne takovy jako cerveny flicky (skvrnky), dr. rikal, ze je to dospelacky akne a at na to piju koprivovy caj (na vnitrni procisteni), tak teda piju a musim rict, ze caj je hnus zelenej, ale zda se, ze pomaha, ale bohuzel ne tak, abych si vysla bez makeupu, tak to holt musim vzdycky doladit...

sisstin
19. led 2008

zanett: hodně vody a čaje pomáhá strašně moc...já měla krásně čistou plet(na moje poměry 😝 ), když jsem pila tak 5-6litrů neperlivý vody denně..ale jako moc to v reálným životě nejde..páč jsi furt na záchodě 😅 😅 😅 ..mně se strašně zlepšila pleť v těhu...takže jsem asi po 10let v létě mohla vylízt bez pudru a make-upu 😅 ted si make-up dávám..i pudr..ale moc krýt nepotřebuju..dávám to, abych nebyla mastná..ale v létě si to nedávám..páč mi to všude teče 😠

zanett
19. led 2008

😲 tak sest litru by me asi porazilo! Ale myslim, ze mas pravdu, voda holt procistuje... 😉

Jinak, v lete strasne trpim, protoze ten sunblock je samozrejme mastnej (takze bedary se vesele mnozi), ale normalni lehka emulze s UV filry nestaci. No a kdyz na to dam jeste makeup (protoze jenom pudr je nic, jelikoz se hned vpije), tak jsem jak rizek v trojobale 😀 😀 😀 😀

kristi
19. led 2008

ty voe, 5-6 litru? ja tak 2,5 a furt chodim curat.