Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
17. únor 2008

zanett: no zas tak úžasná není..mám černý tečky i rozšířený pory....ale není to tak strašný..ono jde fakt o zvyk 😉

kasli
17. únor 2008

Zanett a jaký ten minerální make-up v sobě nemá ty věci co tu píšeš? Jsem líná to hledat 😝

lendy1
17. únor 2008

kasli, myslím, že tak od 12. stránky jsme se začali bavit o min. make-upu 😉 zkus mrknout...

sisstin
17. únor 2008

jo holky..jdu cvičit..a včera jsem si vydražila úúúžasnou soupravu značkovou..za 151 Kč 😀

lendy1
17. únor 2008

ještě by mě zajímalo, jestli nemá někdo zkušenost s kosmetikou značky Body Shop (teď nemyslím, ty krámky, co jsou skoro v každém větším městě), ale toto:
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/index.jsp?c...

zanett
17. únor 2008

jo, lendy, s bodyshopem zkusenosti mam. Maji tady jeden zrovna v nasem meste. Muj pritel ma rad radu pro muze, ja mam rada nektery veci, ale je treba si davat pozor, protoze hodne veci, ktere se prezentuji jako prirodni jsou maximalne umele. V prve rade to vubec neni prirodni kosmetika (pro ty, kdo uprednostnuje prirodni). Ja mam rada jejich esencialni oleje a vyzkousela jsem i telova mleka/sprchove gely. Nejsou spatny, ale rozhodne si myslim, ze jsou predrazeny (protoze za tu jejich cenu lze uplne snadno poridit organicky a zcela prirodni vyrobek bez chemikalii) 😉 Jedinou spatnou zkusenost mam s tou radou 'Vitamin E' - zkousela jsem ocni krem a byl snad jeden z nejhorsich (strasne me palily a stipaly oci a kuzi kolem oci jsem potom mela strasne suchou a napnutou). Musim ale rict, ze docela dobry (i kdyz zcela synteticky) jsou ty jejich vune - jsou hodne koncentrovany a opravdu voni dlouho...

zanett
17. únor 2008

kasli, k tomu mineralu, jen ve zkratce; mrkni na
http://www.elementalbeauty.co.uk/p/category/070...
nebo na
http://www.afterglowcosmetics.co.uk/face/afterg...

nebo na
http://returnallhealth.co.uk/sess/utn;jsessioni...

Se vsemi vyse uvedenymi mam zkusenosti, kupovala jsem od nich (jenom si dej pozor na znacku barenaturals -bare minerals, prezentuji se jako lepsi, ale bohuzel kvalita jejich makeupu je stejna, jako kvalita tech komercnich: loreal atd)

kasli
17. únor 2008

Zanzett díkas, ale tohle jsou všechno UK stránky, to je jaksi mimo moje pole působení!! Dá se to někde sehnat i u nás?

sisstin
17. únor 2008

kasli: nedáááá 😅

zanett
17. únor 2008

Kasli, ja bydlim v UK, ceske stranky nepotrebuju, tak nevim, ale kdyz je prostudujes, tak nektery rozesilaji do celeho sveta 😉

kasli
17. únor 2008

Zanzet bohužel moje Aj není zas tak dokonalá 😅 takže to budu muset zkusit s tou komerční kosmetikou tipu l´Orelal 😝

sisstin
17. únor 2008

kasli: navíc je to opět přes paypal 😠

kasli
17. únor 2008

Sis to sice nevím co je, ale ten název se mi nelíbí 😀 😝

zanett
17. únor 2008

Aha, to me mrzi, ze jsem ti moc nepomohla 😒

sisstin
17. únor 2008

zanett: nechceš si dát aspon pidi mini fotečku? 😀

kasli
17. únor 2008

Jo ještě se zeptám, máte někdo zkušenosti s odstraňováním nebo maskováním kruhů pod očima?

sisstin
17. únor 2008

kasli: a jak dlouho se maluješ? Já po víc jak 10-leté praxi tak 20 minut na běžný chození 😕

sisstin
17. únor 2008

kasli..to bylo jinam 😅

lendy1
17. únor 2008

tak schválně, jestli se tato diskuze objeví, tak kde má...

bobtail
17. únor 2008

Kasli já mám zkušenost s maskováním kruhů pod očima 🙂 . Mám je dědičné a je jedno jak se vyspím, prostě tam jsou 😖 . A došla jsem k tomu, že zamaskovat nejdou 😠 . Jo jednou mi je zamaskovali, tak že opravdu nebyli vidět, ale měla jsem pod okem asi tak půl tuny korektorů a make-upu, takže jsem vypadala jako maska...

lendy1
17. únor 2008

co to dělá tady? my chceme svoji diskuzi zpátky na koníka. pomoooooooc!!!!

zanett
17. únor 2008

To taky nechapu 😕 Oni si presunou diskuzi jen tak lazo plazo a kde ji mame hledat??!?!!?

kasli
17. únor 2008

Co to je, já to vůbec nemohla najít! Pomooooc 😲

lendy1
17. únor 2008

hurá, jsme zase zpátky 😀 , zirafko, díky 😉

lendy1
17. únor 2008

kasli, na ty očka zkus oční gel od Vichy, je to takové lehké, trošku chladivé a super. V lékarně ti dají i vzoreček 😉 Maskování mi moc nepomáhá, nebo musím mít opravdu čas a chce to kvalitní korektor.
Teď budu zkoušet oční krém od Clinique - All about eyes rich, tak uvidíme, jestli bude fajn-je na něj samá chvála.

aponchie
18. únor 2008

ja jsem Revlon make up koupila pred 5lety nahodne v interpsaru neli stanek pred kasama jen tak ze zvedavosti a sakra je to presne ten co mi sedne na netu nic neni tak nevim ale zdalo se mi ze jsem ho zahledla v polsku minuly tyden ale to si nejsem jista kazdopadne u toho byla nejaka silena cena 500kc a ja ho mela za 150kc asi zrejme je doprodavaly 😠

kasli
18. únor 2008

No konečně je to tu zpět 😵 Lenkdy díkas zkusím vzoreček, doufám, že po něm nenateču! Já mám na ty krémíky štěstí 😖

Ještě se vrátím k těm minerálu, u nás se dají koupit jen od L´Orealu nebo to májí i jiné firmy?

Jo a máte někdo zkušenost s kosmetikou Lavera, kamarádka si jí děsně chválí a pořád mě do ní lanaří!

macanet
18. únor 2008

Dnes jsem byla v Polsku a vzpomněla jsem si na vás.V jednom obchodě ve Wylzbrychu byla slečna a prodávala kosmetiku, ptala jsem se na REVLON, nebo jak se jmenuje ta, co jste tu o ní psaly 😉 Říkala, že už jí snad ani nedělaj, ale ona nabízela tuto http://www.inglot.cz/ viděla jsem stíny a zkoukla je , měli i v kelímkách hoodně třpitkatý a stáli na naše kolem 140kč 😉

aponchie
18. únor 2008

to je jak naschval neco mi sedne a uz se to nedela 😠

lendy1
18. únor 2008

kasli, no už jsem to tu někam psala ten mineral má ještě Avon, Mary-kay tady v ČR...
Lavera - mám několik vzorečků krémů doma, nějak se nemůžu k tomu odhodlat je vyzkoušet. Co je však od nich super je krém na ruce a balzám na rty, s tím jsem od Lavery moc spokojená. Jinak je to přírodní kosmetika, takže žádný chemický sajrajt...což je super...