Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

kristi
19. čer 2008

lendy, nooooooooooooooo 😉 😉

ja vypadala az do 19 jako picus, jako kluk

zanett
19. čer 2008

kristi, ja myslim, ze Cesky (slovenky, ale treba i holky z Ruska/ Ukrajiny atd) maji hezci obliceje, struktura lebky je lepsi...Anglicanky nemaji vetsinou vyrazny profil (napr. nemaji vystouple licni kosti, ktery delaji nas zajimavejsi atd)

kristi
19. čer 2008

ja myslela,ze se to az tak nelisi...ale vzpomenu si na mrnavy spanelky, nosaty Rekyne apod..tak sjem rada, ze jsem Ceska....

zanett
19. čer 2008

tak, koceny, ja pobezim..mam jeste prace jako na kostele a uz je pul devate...tak zatim 🙂

kristi
19. čer 2008

jo, mas recht, MM prisel z tenisu a sel do hospy a ja pujdu asi spinkat

zanett
30. čer 2008

Dotaz pro lendy (pripadne ty, kdo ma zkusenosti); budu ted delat dalsi objednavku z Clinique a shanela jsem se po nejakym kvalitnim hydratacnim kremu - ne na denni noseni pod makeup (protoze bez UV faktoru alespon 15 neudelam ani krok), ale spis na vecer, po odliceni (ne na noc, pac jak znamo by se hydratacni kremy na noc pouzivat nemely...). Spis jsem hledala neco na vecer, kdyz prijdu z prace a odlicim se, ale nejdu hned spat (tudiz je krem s chemickym UV filtrem zbytecny). Narazila jsem na tento:http://www.garden.co.uk/php/clinique_container.php?*sh...
Mas zkusenosti? Dik... 😵

zanett
30. čer 2008

Sakrys, tak se mi tam ty linky nejak pomichaly, je to tento:http://www.clinique.co.uk/templates/products/3step_pro... 😉

arvetka
30. čer 2008

holky máte některá zkušenosti s pore minimizer od clinique? mám zálusk na emulzi a make-up, budu vděčná za každou referenci 🙂

sisstin
30. čer 2008

zanett: neměly jo? To nevim 😕

zanett
30. čer 2008

sis, nemely (Teda myslis ty hydratacni kremy na noc, ze), protoze pres noc se ma pokozka procistovat - vylucuje maz a s nim odvadi i skodliviny a zbytky necistot z poru (proto je dulezity hned rano plet dokonale vycistit, stejne tak dobre, jak vecer). Hydratacni kremy ten proces narusuji a za druhe tim jakoby 'odvykaji' kuzi na to, aby fungovala sama a ta pak musi spolehat na kremy a jeji schopnost vlastni hydratace je snizena...rikala mi to tak dr. Takze hydratacni kremy jenom pres den a nejruznejsi cistici sera a kremy jen na noc (napr ty, ktery si natres na jebaky pres noc a do rana je mas lepsi... 😉 )

zanett
30. čer 2008

arvetka; nekdo tu mel tusim zkusenost. Ja chodim s pleti k dr a ta mi uz davno rikala (kdyz byl ten Pore Minimazer uveden na trh), ze podobne pripravky nedoporucuje, protoze jenom 'prekryvaji' problem a ti, co maji rozsirene pory je vzdycky budou mit a navic podobne pripravdy docasne stahnou pory, ale maz se tim padem nemuze vylucovat a hromadi se uvnitr a zpusobuje to jeste vetsi problemy (uhry, atd)...protoze vetsinou lide s mastnejsi pleti maji zvetsene pory (a proto je u nich produkce mazu vetsi...)

sisstin
30. čer 2008

zanett: já když si nedám hydraták, tak jsem ráno jak sušenka 😕

lendy1
30. čer 2008

zanett, přesně na tuhle emulzi jsou koukala před pár měsíci a chtěla ji vyzkoušet. Jenže nějak mám nedůvěru v Clinique, měla jsem od nich ten pore minimizer a nějaký čistící gel a přišlo mi to nic moc. Ale zase s tím očním krémem jsem spokojená, tak jsem si divná. Já bych u tohohle krému měla obavu, jestli nebude moc mastný, když píšou, že je to pro hodně suchou pleť.
A co můj oblíbenec Aquasource Superserum od Biothermu, to tě neláká? Ale neznám moc přesné složení....

arvetky, měla jsem ten minimizer, teda jen trošku odlito v parfumérce, ale i tak mi to vystačilo na cca 14dní a nic moc, docela mě to vysušovalo a neměla jsem z toho moc dobrý pocit. Zanett tu někde už psala, jak to je s těmito přípravkama na zmenčení pórů a tak.
Já měla ještě od HR Pore Genious a ten byl celkem fajn, ale taky jsem se ho po pár dnech zbavila. Teď mám Idealist od E. Lauder a to je teda něco- s tím jsem maximálně spokojená a s minimizerem od Clinique se to nedá srovnat.

zanett
30. čer 2008

sis, no to je prave asi ono; pry kdyz se hydr. kremy naduzivaji (a pouzivaji na noc), tak jakoby delaly praci za tu plet, ktera si odvykla se sama hydratovat a pak uz je nutno spolehat jen na kremy (to neplati u zrale pleti - 40+, tam je potreba pouzivat na noc vyzivna a hydratacni sera...ale na to mas jeste spoustu casu... 😉 )

sisstin
30. čer 2008

zanett: tak co se má používat? Bedáky už nemám...a vrásky zas ještě taky ne 😅

lendy1
30. čer 2008

aha, tak já než to tu dopíšu tak to tu pro arvetku už zanett zopákla 😀

zanett
30. čer 2008

lendy, aha, no ja jsem se prave divala na ten gel (ne krem), ktery by mel byt vhodnejsi pro mastnejsi typy pleti, ale rozhodne jeste zkouknu ten od Biotherm (je to oblibena znacka MP, 😉 )....diky 😵

lendy1
30. čer 2008

zanett, no jo..už to mám...jsem koukala na něco jiného 😅 Si to vždy musím se svoji anglinou omrknout jinde 😝

arvetka
30. čer 2008

lendy jak přesně se ten tvůj zmenšovač jmenuje? na jahodě jsem jich nešlě vícero 😕

zanett
30. čer 2008

sis, presne tak jsem se ptala dr. (mne taky ty kremy na jebaky prijdou uz moc, prece jenom uz nejsem pubertak 😀 ). Rikala mi, ze bych na noc mela pouzivat jenom ocni krem, ze pokozka na obliceji se pres noc procisti (to je fakt, rano se vzdycky probudim a mam mastnou T-zonu), rano to jenom vycistim (protoze jinak by ty necistoty/maz jakoby 'zapadly' zpatky do poru) a tecka. Ale chapu, ze kdyz mas suchou plet, ze asi budes chtit pouzivat krem...Jinak ale mi taky rikala, ze bych nemela pouzivat pletovou vodu/tonikum, ale jenom pletovy mliko, protoze tu plet zvlacni (nevysusi jako pletova voda a kdyz si vyberes nemastny a bez alkoholu, tak te ani neumasti 😉 ). Jinak ja ted na odlicovani (vecer) pouzivam babyface od lush a na docisteni tea tree vodu (neni to klasicka pletova voda...) a rano na odliceni aquamarinu (lush) a na docisteni taky tea tree od lush, pac uz mi ta klasicka kosmetika nejak nevyhovuje...teda, vetsinou...

sisstin
30. čer 2008

já od tý doby, co beru tu HA..tak jsem strašně zlenivěla v péči o pleť 🤐 , pže ji mám vcelku dobrou, takže se max. odlíčim, použiju nějakej čistící gel..hydraták a čus 😅

zanett
30. čer 2008

lendy, nasla jsem to; je to ten vlevo nahore?http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/women/catalog... tam k tomu neni moc informaci... ☹ Jaka je konzistence?

zanett
30. čer 2008

jako ja nechapu,co mi ty linky dneska tak blbnou...http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/women/catalog...

zanett
30. čer 2008

Takze ten taky nefunguje 🙄 , lendy, je to takova svetle modra lahvicka (30ml),ze? NO jak jsem psala; nebylo u toho moc informaci, tak me zajima, jaka je konzistence? Jak se vsakne atd. Pouzivas ho pod makeup?

lendy1
30. čer 2008

zanett, jj, je to on:
http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/WOMEN/catalog...

no, ono je to spíš zelený, i to sérum má takovou barvu 😀 konzistence je jako jemné sérum ne krémovitá. Hydratuje teda dost, ale není to nic mastného, ihned se vstřebá, fakt jsem s ním spokojená víc než s Vichy Aqualiou. A ještě mě napadlo, že dobrý lehký krémík (s i bez UV) má Avene-mám od nich vzoreček a není to špatný.
Zanett, do té vody od Lush teď jdu, musím stejně koupit masku-už došla...ale teď si ji nechám v ledničce, protože ke konci už ta konzistence nebyla taková, jak by měla být...

arvetka, je to tenhle:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
dá se sehnat i na Aukru nebo na MMB za fajn cenu i v 30ml verzi-ono toho stačí strašně málo a vydrží dlouho.

tady se píše v češtině, co je to zač, ale, že by zmenčoval póry, to mi moc nepřijde, ale jinak je bezva. Dlouho jsem odolávala, ale každý si ho tak pochvaluje, že jsem ho vyzkoušela a jsem z něj zatím nadšená:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12711496&tab=1

zanett
30. čer 2008

Lendy 😉 Jdu se na to mrknout...

arvetka
1. črc 2008

hrůza, 17 kil 😒 no ale je toho 75ml a jestli fakt vydrží dost dlouho....
o stažení pórů mi ani tak moc nejde, spíš chci matovat 🙂

zanett
1. črc 2008

tak na to je lepsi nejaky primer nez ztahovac poru, ne? 😉

arvetka
7. črc 2008

holky oživuju, mám dotaz 🙂
po mejdlíčkách z lush (konkrétně chci angels on bare skin) používat na noc pleťovku a krém, nebo ne?

A spešl otázka pro lendy:
už jsi zkoušela reniu kosmetiku na vlasy? popravdě ani nevím, že vyrábí i šampóny a tak....kokosáč na tělo je super, ale na vlasy nevím jestli lush american cream nebo zkusit kokos i na vlasy 😒

maddlen
7. črc 2008

Ahojky arvetko,
angeles on bare skin mam doma a pouzivam ho i s pletovkou a kremem 🙂 jsem s nim moc spokojena