Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

vrana
2. dub 2008

No já je koupila na elicina.cz a přišlo mi to po 3 dnech.

marcet
2. dub 2008

vrana:a jaké máš ty NYX pigmenty?? 😉

ella1
2. dub 2008

baby,čo sú to tie NYX pigmenty?na sk to asi nemáme,lebo vôbec nič mi to nehovorí. 😅

lendy1
2. dub 2008

ella1, mrkni do této diskuze 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jsou to vlastně stíny na oči-sypké pigmenty, jsou takové výraznější (ale zase jak které barvičky), jsou třpytivé a úžasné 😵 😀

holky, po 15.4. budu objednávat věci z LUSH, jelikož je tam poštovné 150,-Kč 😝 a zdarma je až od objednávky nad 1.500,-Kč, tak kdyby jste někdo něco chtěl malého a nechtělo se vám dávat tolik peněz za poštovné, ale zaplatit jen normální poštovné dle pošty (30-40,-Kč), tak písněte, objednám a pošlu 😉

ella1
2. dub 2008

pekné.a neopadávajú pri aplikácii?niektoré totiž áno,mát to všade pod očami.

ja som zistila,že som už pár krát obehla okolo lush v auparku 😅 pamätám si len,že výrazná vôňa odtiaľ išla.

zanett
2. dub 2008

Ahoj lendy 😵 Musim se podelit: dnes mi konecne dosel ten bab face od lush (priste se ale asi donutim skocit do obchodu pac cekat tri dn na dobirku se mi uz moc nechce). Hned jak jsem prisla z prace domu jsem se na to vrhla a musim rict, ze zkusenost prozatim vyborna. Proste jsem ho namocila pod hodne teplou vodou a promnula v rukach a pak si nima potrea obicej - je fakt, ze ma takovou voskovou bazi, nepeni, takze je to ze zacatku trosku slozitejsi, ale pak jsem to jen oplacha teplou vodou a zbytek otrela vatovym tamponkem - zadne pouzivani nejakych vod, mlek atd, proste prima 😵 Plet jsem po tom mela naaaadherne hebkou, ani suchou, ani mastnou, takze po prvnim vyzkouseni jsem rozhodne nadsena...uvidim, jak budu vypadat, az se rano probudim, snad nebudu mastna jako hranoka 😀

Jinak jsem vypozorovala, ze slozeni Japonky (odicovac) a Bufu na zadky (teovy kondicioner) je v podstate totez, tak jsem cela nazhavena je vyzkouset, nebo respektive jen jeden z nich a po vyzkouseni uvidim, jestli se vrhnu i na ten druhy....Zacinam tomu lush prichazet na chut.... 😵 😉

zanett
2. dub 2008

Jezis, ted jsem si vsima, ze mi nefunguje pismeno L na kavesnici 😠

lendy1
2. dub 2008

zanett, tak paráda 😉 to jsem ráda, že ti to vyhovuje.
Buffy je u mě v seznamu právě na další objednávku 😀
už jdu raději spát...

vrana
3. dub 2008

marcet: právě že ještě žádné, chci si zkušebné vzít tak dva odstíny, ale nemůžu se rozhodnout ☹

ella1
3. dub 2008

baby,co máte skúsenosti cez aukro.moze to byť tak,že aj ked je tam napísané,že poštovné hradí predávajúci,tak kvôli tomu,že to posiela na slovensko,tak to musím hradiť ja?
lebo tým pádom,ked to ešte prepočítam na náš kurz + poštovné,tak sa mi to teda neoplatilo kúpiť ☹

ella1
3. dub 2008

aha,čo som našla.

https://www.youtube.com/watch?v=3WBDOkzAaKc

inak,mohli by aj robiť telové mlieko.na také strie by to bolo super,nie?

melory
3. dub 2008

ahojte, ja som dnes neodolala, a nabehla ovonat nove moschino...juuuuj na leto pre mna ako stvorene, a uz davno som neodolala zlto-zlatym tienom goss

pacna
3. dub 2008

baby nemate z Avonu maskaru SuperSHOCK? Vypada dobre. 🙂

pacna
3. dub 2008

sory mam blby den tak do tretice 😠
www.avon.sk/PRSuite/cafe/whatshot1.jsp?index=0
😀

lendy1
3. dub 2008

pacna, mám 😉 . Ale zavřenou a neotevřu ji 😀 . Už ji mám danou v prodeji...Sehnala jsem ji za super cenu, ale nebudu riskovat a raději si počkám na další YSL 😀

ella a co jsi chtěla koupit na Aukru? Většinou teda platí poštovné kupující a někteří na Slovensko neposílají nebo za šílené poštovné.

ella1
3. dub 2008

mascaru. a bolo pri tom napísané,že poštovné hradí predávajúca.nebolo tam,že na slovensko to ale neplati.a teraz mi napísala,že bohužiaľ ale kedze to ide na slovensko,tak postovne mám uhradiť ja.

no a ked to vsetkom spocitam,tak ma to vyjde to iste co v obchode 😒

zanett
3. dub 2008

Lendy, jsem ztracena; objednala jsem si z lush dalsi dva baby face + sladkou Japonku + tea tree toner 😅 (to mnozstvi hlavne kvuli tomu postovnemu - i kdyz jsem rikala, ze si pro to radeji zajdu do shopu, tak mam pred sebou pomerne narocny vikend - uceni a urcite nebudu mit cas). Takze jsem neodolala a protoze se mi s tim baby face strasne prima odlicuje, rozhodla jsem se pro Japonku (na pouziti tak jednou tydne). No a k tomu ten toner (to abych ty oleje pak dostala z obliceje)....TAk a ted mam zas az do vyplaty s nakupovanim utrum 😀 😒

lendy1
3. dub 2008

zanett, tak pak písni, jaké to je 😉

ella, tak třeba zkus váš mimibazar, jestli by tu spiralu někdo nedokázal sehnat za fajn cenu. Nebo objevit někoho, kdo by to za tebe koupil na e-bay a zasláno by to bylo přímo k tobě na Slovensko-to by tě vyšlo úplně nejlevněji...

ella1
3. dub 2008

len ja som ju už kupila.to by bolo asi blbe to zrušiť,nie?alebo,ked tam nebolo napísané,že na Sk nezaplatí poštovné.......aby mi tam nedali hned negatívne hodnotenie.... 😒

lendy1
3. dub 2008

ella, našla jsem to v ukončených aukcích na Aukru 😉 . Ta slečna tam nikde nemá napsáno, že by nezasílala na Slovensko, tak být tebou, tak bych ji nějak mile požádala, jestli by to nešlo zrušit. Napiš ji, že jsi nová na Aukru a že jsi netušila, že poštovné zdarma platí pouze po ČR (to tam právě nikde uvedené nemá). Zdá se, že je to fajn prodávající, tak snad by s tím neměl být takový problém. Navíc to fakt není ta YSL s efektem umělých řas.
To je tato:
http://www.aukro.cz/item336145932_ysl_mascara_v...

jestli se ti to podaří zrušit, tak pak písni Verče, jestli by ti to na Slovensko nezaslala a kdyby jste se nedohodly a ty by jsi na tu řasenku nespěchala, tak mi pak písni do IP, něco mě napadlo, jen se mi to nechce psát sem 😉

lendy1
3. dub 2008

ten odkaz, co jsem ti posílala, to je asi nějaká zaváděcí cena 😀
Normálně ji seženeš nejlevněji za těch 560,-Kč a to je fakt úplně nejnižší cena 😉

ella1
4. dub 2008

dík.skúsim sa s ňou dohodnúť.
(a tiež som si neskoro všimla,že nie je s efektom um. rias.ale to by až tak nevedilo,lebo to bola moja chyba.)

inak včera som prvý raz skúšala elicinu.tak môžem povedať,že teda hned bola pleť akási krajšia....a vy si dávate na to ešte nejaký krém?lebo aj na ich stránke bolo písané,že na suchú pleť sa má používať 2-3 dni,na mastnu 5-6 a ked je pocit napnutej pokožky,tak kľudne na to hydratačný alebo výživný krém.

gijar
5. dub 2008

caute baby, normalne som na webe moja svadba, ale narazila som tu na diskusiu o "snekoch" Elicine, mam obcas nejaku vyrazku na xichte ale hlavne cervene fliacky po starsom akne aj sestra to ma, sestra ma horsie akne, tak som chcela zistit ci to urcite pomaha a objednam ked tak tu Elicinu cez e-bay,tram je za 20dolcu....a bude pre nas obidve...dik za radu

lendy1
5. dub 2008

gijar, tak na to přesně je Elicina, fakt to zkus a za cenu 20dalerů z e-bay to stojí 😉

ella, já dávám ráno přez elicinu ještě hydra.krém na noc už ne. A mám pleť smíšenou 😉

nire55
7. dub 2008

lendy1: prave som to tu prelustrovala,prvy krat pocujem o elicine,fakt je to take dobre?mam dost znicenu tvar a drobne jazvicky by sa hodilo odstranit,aj flaky,nanasa sa to len na konkretne miesta alebo na celu tvar?

lendy1
7. dub 2008

nire, pro mě je to fakt super krém (hlavně díky svým účinkům), když prolistuješ pár stránek vzad, tak určitě objevíš i další příznivce 😀
U mě teda pořád spokojenost největší, ty jizvičky fakt krásně mizí stejně tak jako různé červené flíčky, pupínek se neobjevil žádny, co jsem začala používat Elicinu a dokonce jsem v pohodě prožila měsíční období, kdy moje pleť je vždy nejhorší a teď nebyl sebemenší problém. Jo a nanáší se na celou tvář, myslím, že tam je i návod, jak ten krém používat. Já to nečetla (beztak to tam je v AJ) a dávám ho 2x denně.

holky, tak tu Elicinu ještě někdo vychvalte, ať nechválím pořád já 😀

zanett, včera jsem použila Baby Face na tělo a super 😵 Už vím, jak to využiji, mám z toho stejný pocit jako z bambuckého másla a BF ani takto neubývá. Mě s tím fakt odličovat nejde...
čekám teď na 15. a hned posílám objednávku do Lush a mám pak zase na celý měsíc s kosmetikou útrum.

nire55
7. dub 2008

lendy1,tak dakujem,v srpnu mam svadbu tak s tim ksichtikom musim nieco spravit,ked budem mat trosku viac casu tak si to tu dokladnejsie precitam ale ako vidim,tak zacnem minat viac peniaztekov na kozmetiku ako doposial 🙂

zanett
7. dub 2008

Ahoj lendy, jo ja taky cekam na 15. 😀 Ja tomu teda zacinam tak moc prichazet na chut, ze uz si planuju, co si poridim dal; rozhodne mam zalusk na Buffy (to uz jsem tu myslim psala) a potom jeste velice vazne uvazuju o Mask of magnaminty...Japonka je moc prima, ale obcas mam pocit, ze po celem dnu stravenem v kanclu s klimatizaci pak potrebuju nejakou vzpruhu a opravdu hloubkove vycisteni, takze me ta maska moc zaujala. Sice jak rikam, Japonka je prima a rozhodne se ji nevzdam, ale ta maska me opravdu laka (nebo si rikam, ze treba po cviceni, kdy jsem cela rozhohnena...atd atd atd (zname, ze 😀 ) by se mi to hodilo, protoze prece jenom asi vycisti lip nez peelingova japonka...

Lendy a na co jeste z lush mas zalusk ty? Inspiruj me? 😀 😉