Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

osa
9. dub 2008

ahojte, ako sa daju objednat "sneky" na SK? Vdaka.

pacna
9. dub 2008

ahoj osa ja som sa na to informovala u tej firmy a počita sa kurz a poštovne podla cennika pošty. 🙂

ella1
10. dub 2008

cauko. osa na Sk ťa to vyjde 1170 Sk.po prepočítaní kurzu.v tom je už aj poštovné. 😉

marcet
10. dub 2008

Tak šneci jsou doma,tak jsem na ně zvědavá 🙂Dneska odlétám do Londýna,tak je začnu používat až se vrátím 🙂

ella1
10. dub 2008

sú fakt super.

akurát,že som dostala z volacoho alergiu-cervene fľaky na tele,svrbia.............tak dufam,že nie z toho,ved na tvár to super pomáha.

marcet
10. dub 2008

ella1:už se na ně těšim 😀

noangel
11. dub 2008

pro priznivkyne vlasove kosmetiky TIGI super akce sampon a kondicioner kazdej 750 ml i s postovnym 21 liber http://www.lookfantastic.com/hair/tigi-bed-head...

lendy1
11. dub 2008

noangel, prosím tě, vysvětli mi, jak se to tam objednává a platí a tak...mám svého domácího angličtináře na dlouho pryč a prostě je to nad moje síly. Na tuto stránku chodím vždy pokukovat, ale zatím jsem neměla odvahu něco objednat...a přitom tam mají takové lákadla 😵 😀

kartou se tam platit může, že jo, dodání po Evropě cca týden a poštovné cca 4 libry? Je to tak?

osa
11. dub 2008

ahojte, tak uz mate na svedomi aj moj "rodicovsky prispevok" 😉 Konecne som Vas precitala cele, lush uz ku mne nesie postar coskoro a "sneky" objednam v tesnom zavese... 😀

noangel
11. dub 2008

lendy: ty znas lookfantastic a nedas sem link ?!! 😠 😀
jj berou karty vsechny klasika: visa, visa electron, mastercard, postovny je za polozku 2,3 a za kazdou dalsi 1,50 myslim, 3 ks sem platila 5,30 postovny
a objednani klasika musi se zaregistroivat pak jen prihlasit a hazet veci do kosiku 😉 a pak kliknout na kosik zkontrolovat a odklikat zaplaceni (vpravo nahore tlacitko checkout)
pisni me do IP jestli chces vedet neco konkretniho nebo me klidne pisni tvoje udaje ja te zaregistruju a pak uz muzes nakupovat

lendy1
11. dub 2008

noangel, díky, i za IP 😉
registraci jsem zvládla, teď jen se rozhodnout, co "NUTNĚ" potřebuji 😀

a to poštovné se tedy navyšuje za každou položku? Není tam třeba nějaký strop?

Já to vidím asi na:
OPI AVOJUICE PEACH - ty jejich mlíčka na ruce miluji 😵

a dochází mi Lip Injection -ten je taky jasný
Too Faced má tak krásné věcičky...pořád mě láká ta jejich řasenka Lash Injection 😀

mohl by mi někdo ve zkratce říct, na co je toto:
http://www.lookfantastic.com/beauty/too-faced-n...

a toto:
http://www.lookfantastic.com/beauty/too-faced-n...

ty růžové OPI laky na nehty 😵 - ty teda jsou...
no a na vlasy TIGI nebo Joico - to budu muset prostudovat, co přesně mají a za kolik...

lendy1
11. dub 2008

noangel a jak je to s těmi member price?

noangel
11. dub 2008

lendy: jak se zaregistrujes tak ses member 😉

lendy1
11. dub 2008

fakt? tak to je teda super, ty member ceny jsou fajn. Díky moc.

noangel
12. dub 2008

lendy: nz. pak se pochlub co sis objednala 😉

noangel
12. dub 2008

jinak Too Faced Borderline Anti-Feather Lip Pencil - je proti rozpijeni rtenky nebo lesku mimo linii rtu a Too Faced Wrinkle Injection - Line Filler - vypnovac vrasek da se pouzit bud jen lokalne nebo pod makeup na celej oblicej

zanett
12. dub 2008

tak jsem tu zase; lendy, k tve otazce; ano, ta Japonka je jako peeling, ale velmi jemny (nebo alespon me to tak pripada), i kdyz ucinny.

Navic, vcera jsem vyzkousela Mask of Magnaminty a musim rict, ze jsem spokojena 😵 Takze dalsi vyrobek, ktery zaradim na pravidelny shopping list 😀 Moc dobre se nanasi, staci trosku na cely oblicej (takze si umim predstavit, ze i maly kelimek - 125g- vydrzi tech predepsanych nekolik mesicu) a za deset minut je ztvrdla a muze se umyt - musim rict, ze s podobnymi maskami mam zkusenost, ale vsechny sly velmi tezko smyt, kdezto tahle jde smyt velmi lehce a plet jsem po ni nemela vubec zarudlou (jako po jinych maskach), alle prave moc peknou a opravdu se mi zdalo, ze mam mensi pory.... 😉

lendy1
12. dub 2008

zanett, ahoj 😉
na tu masku se už těším 😵 , vezmu jich asi rovnou víc a pak to hodím na Aukro nebo MMB, ať si ji taky někdo užije za nějakou fajn cenu než s přirážkou 150,-Kč za poštovné 😠

noangel, no vezmu si určutě teď něco z Too Faced, asi tu řasenku nebo tužku na rty a samozřejmě ten zvětšovací lesk, kterého už mám na dně. Porovnála jsem ceny Tigi a něco je levnějšího na lookfantastic něco zase na Jahodě. Co od Tigi máš doma?

noangel
12. dub 2008

lendy: mam sampon na hnedy vlasy (voni po cokolade), dal moisture maniac - voni ovocne musela sem prejit na hydratacni jak ted kojim sem cela vyschla vecne vcetne vlasu k tomu stejne rady kondicioner a nevymyvaci kondicioner superstar - voni po jahodach jeste mam ted objednanej small talk na upravu vlasu se vsim zatim max spokojnost

silvietotik
12. dub 2008

Ahojky,
chci vám poradit super masku na vlasy.. Mám ji vyzkoušenou a dělá zázraky..
JSem od přírody tmavší typ s hnědými vlasy, barvím se na blond /melíry/ Vyzkoušela jsem masku z 1 PL olivového oleje, 1 vejce a půl salátové okurky i se slupkou.. Rozmixujete na kaši a dáte na vlasy asi tak 20 minut... Fakt je to super a nemám tak zničené vlasy a hlavně ta maska moc nestojí..

cipovinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvietotik
12. dub 2008

Musíš být asi hodně smutný a zklamaný přírodní úkaz, když všude takhle prudíš..

nire55
12. dub 2008

tak som si to tu precitala od prvej strany,trvalo to dlho ale stalo to zato,urcite skrachujem lebo tolko toho chcem,hned pojdem najst YSL maskaru a v pondelok navstivim obchod LUSH v Prahe,uz sa tesim 🙂
lendy1: ty mas buffy na zadecky?

cipovinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvietotik
12. dub 2008

Ty jsi jistě taky nádherná 😎 Jsi mi volná, ale nech si ty svý oplzlý připomínky.. Navážíš se tady do všech..

cipovinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cipovinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pimpulka
12. dub 2008

ahojte baby...fajn tema, kedze sa v nej pise a cakach-mackach kozmetickych tak aj mne dost blizka 😀 nire neviem presne ktoru mascaru myslis od YSL ale fajn ceny su na jahode...ze lendy? 😉

nire55
12. dub 2008

no tu s efektom umelych rias,viem o jahodke,a vdaka tejto teme o roznych inych super strankach,ale nasla som ju dnes na aukre za 550,co je super cena

lendy1
12. dub 2008

nire, zrovna teď jsem poslala objednávku do Lushe, takže buffy vyzkouším a příští týden poreferuji 😉 . Nakonec jsem tu objednávku dost pozměnila, ale maska, buffy a parfém Karma zůstali, takže jsem fakt zvědavá a moc se těším 😵

teda u Tigi jako fakt nevím 😅
na moje vlasy mě zaujalo:
TIGI Bed Head - Ego Boost – bezoplachový kondicionér
TIGI S-Factor - Smoothing Shampoo – šampon pro hedvábně hebké a uhlazené vlasy + kondicioner
TIGI Bed Head – Moisture Maniac Shampoo – revitalizační šampon + kondicioner
TIGI Bed Head – Control Freak Extra Extra Freak, ale to nevím, co a jak s tím...
TIGI Bed Head – Control Freak Serum – sérum pro uhlazení a vyrovnání vlasů