Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

musilka
18. bře 2008

určitě taky už jsem na to přišla. A teď mám i jedny super stíny od Aonu. Jsou v tom 4 barvy má to zrcátko a celej den krásně držej 😉

sisstin
18. bře 2008

elis: mně vyhovuje Lash Architect od Lorealu 😉

aponchie
18. bře 2008

ja mam po nekolika pokusech konecne najity make up pro mastnou a smisenou plet je to Revlon Color Stay..je bajecnej nemusi se prepudrovavat neni ridkej ani hutnej je paradni stal me pres 400kc ale kaslu na to jsem nadsena polovinu tech poru mam v tahu tim make upem a ted sem sla na ples a dala si jest epudr a uz to nebylo ono zvyrazni se ty vrasky kolem ust a oci takze tak a to jsem zkusila kde co.pod nej pouzivam malinko denniho kremu skindividual.akorat se blbe lije z lahvicky je sroubovaci a nema pumpicku 😠 ve Zline se udajne Revlon prodava zkusim tam zajit a zeptat se jeste na pudr.ale je to nebe a dudy .doporucuje se dat 2slaboulnke vrstvy v rozmezi 15min a efekt je smrncovni 😉 paradoxne mam tu nejlevnejsi rasenku zase.mam dlouhe cerne rasy ale i tak si je maluju(Oriflame takova stribrna obycejna v akci za 59,nebo99)anebo Maybeline.Blackest Black

elis..
18. bře 2008

sisstinko,děkuji za tipy,určo se na všechny podívám!co říkáte na to,že ocet a čokoláda podporujou pupence?

sisstin
18. bře 2008

elis: hele..s jídlem to podle mě nemá, moc společnýho..taky se mi hodně zlepšila plet, když jsem pila 5l vody denně..ale to je jaksi nerealizovatelný, páč furt lítáš čůrat 😕 😅

musilka
18. bře 2008

elis jednoznačně souhlasim 😉 miliju nakládaný okurky a jakmile jich sežeru víc tak jsem do 48 hodin jak ropucha 😉 a po čoko toéž

elis..
18. bře 2008

Takže je to pravda:Dsakla,já zbožnuju utopence:Dtakže ty si budu dávat jedině,když nikam nepůjdu aspon týden:D já si taky myslim že to v tom určo bude...ale nejíst čokoládu?to bych nezvládla 😀 no to mi povídej s tim pitím,já vypiju 2 litry jen v tom případě,že je někde poblíž wc:D

musilka
18. bře 2008

a ještě mi řikala kožařka pít kopřivovej čaj

aponchie
18. bře 2008

ocni stiny Mac
lesk Burjois
lak na nehty Givenchy
perlet na telo YSL
krem na pusu Oriflame
krem na telo Excipial a indulona
make up revlon
rasy oriflame
.......................kozarka mi rekla i s kosmetickou,ze pory nezmizi nikdy max.se mirne stahnou ani to brouseni kuze nepomuze,prej nerypat stroupky(nechaji fleky)nejdou uz odstranit,rozsirene nebo praskle zilky nechat laserem odstranit(mohou se rozsirovat)staci sklerotizace.brouseni pleti se nesmi delat ted ale v zime ale prej to udela skoro kazdej jen at ma prachy..cistit co 6tydnu.masku a peeling 1xtydne ja mam kaolinovou,a peeling sjindividual.a doporucila mi hodne hydratacni krem v zime.treba nivea

lendy1
18. bře 2008

siss, zkus tu bázi pod oční stíny-to je úplně o nečem jiném než ta mastná vazelína. Má to buď Artdeco (v parfumerce) nebo taky ten Rimmel - cena u obou cca 200,-Kč. Mám doma ten Artdeco a jak se ráno namaluji, tak se večer odlíčím 😀
moje NEJ, NEJ řasenka je YSL - řasenka s efektem umělých řas-jsem ji tak vychválila na BRMS, že spousta holek neodolala 😀 . Ale fakt je prostě jednička mezi řasenkama-koupila jsem si ji na doporučení a každá jiná mi proti témo příjde, že nemaluje vůbec. Jsem už na ní závislák 😀

elis..
18. bře 2008

taky se na ní podívám...juu to budu klásná:D

elis..
18. bře 2008

Lendy1,jukala jsem ti na fotky a máš strašně moc krásnou pleť,závidím🙂

sakura77
18. bře 2008

tak ja som si asi tak 2 roky dozadu koooooooonecne nasla make up co mi uplne sadol,pekne zakryl a nevyzeral ako maska na ksichte,to som teda ozaj vyskusala vsetky mozne aj nemozne,toto bol od rimmelu-recover ,nedavno mi dosli zasoby a prekvapko v obchodoch-nikde nic,ja sa na to mozem!!!!

no a prave som si kupila kren proti celule od lorealu-nemusi sa masirovat 😅 avraj do mesiaca 1,9cm dole tak som hrooozne zvedava 😉 niezeby som tomu verila,ale jeden nikdy nevie.... 😀

zanett
18. bře 2008

Jo jo, to je pravda s tim koprivovym cajem, mam to od dr taky doporuceno, chutna teda strasne (mel by se pit bez jake koliv prichute - za den dam tak maximalne 1-2 salky, ne 5, jak mi bylo doporuceno, ale zlepseni vidim...i kdyz prvni zlepseni je viditelny az tak po dvou tydnech nepretrzityho piti....
Elis, jeste me napada; kolik ti je let? Mne dr rikala, ze jakoby druha hormonalni vlna (i kdyz v mensim) prichazi kolem 21. roku - na me to teda platilo - jako pubertacka jsem mela strany akne, to se zlepsilo kolem 18.-19. roku a pak dobry a pak v jednadvaceti jsem zase vypadala na 15 😀
Elis, sis ma pravdu; cim min vrstev, tim lip (vetsi vrstva makeupu spolu s vylucovanym potem a teplem pokozky tvori vybornou pudu pro rust a mnozeni bakterii, ktere akne zhorsuji...)

ella1
18. bře 2008

čajíčky sú super,dodržiavanie pitného režimu tiež,len ja málo pijem,tak čo sa čudujem potom,že? 😅

elis-s tou saunou by som nesúhlasila,lebo mne to veľmi pomáha,pretože sa ti y tela vzplavujú toxíny a čistí to pleť,aj sa pekne prekrví.ja mám radšej parnú saunu a ešte ked dajú do toho eukalyptus,čo je dobrý na akné....samá radosť.
teraz som si kúpila čajovníkový olej a ten tiež pomáha na zapálené....
inak,často si musím robiť peeling,masku čistiacu a veľ hydratačného krému,aby neboli vrásky.

a s tou druhou pubertou-no ja mám len jednu,ale drží sa od 14-tich a nie a nie sa pustiť! 😠

lendy1
18. bře 2008

elis, to je dobrý make-up a foťák 😀

jinak já piju čistící bylinkový čaj + kopřivový už cca 1.měsíc + zinek a Biosil a už pozoruji nějaké malé změny-huráááá 😀 teď ještě ty šnečky... 😵

zanett, tak hormonální vlny si už nepamatuji, můj 21. rok to už je pro mě středověk-to si vůbec nic nevybavím 😀

roza
18. bře 2008

Nevíte některá recept proti velkému pocení? Samozřejmě antiperspiranty a tak, ale když ani to nepomůže?

melory
18. bře 2008

menej kavy...

lendy1
18. bře 2008

roza, Vichy má toto:
http://www.kasa.cz/kosmetika-hodinky/koupit/390...

je to 7.denní kúra. Používá se to nějak, že postupně snižuješ dny aplikace než se dostaneš na nějakou udržující frekvenci používání. Dělám to přez léto, můžeš k tomu normálně dál používat anti- nebo deo- . Jinak je to sice malé balení, ale vydrží to strašně moc dlouho...

lendy1
18. bře 2008

jo, ještě, je v tom hliník, takže já to právě používám jen málo přez léto. Na nějaké delší používání - nevím, nevím...

roza
18. bře 2008

Lendy, díky, na to jsem koukala, takjestli máš zkušenost a je fakt k něčemu, tak to vyzkouším.
Melory, kávu piju občas, takže tou to nebude 🙂

ella1
18. bře 2008

a čo šalvia? piť aj umývať sa. 😉

roza
18. bře 2008

Elli, myslíš sušenou? Máš nějaké zkušenosti?

ella1
18. bře 2008

piť šalviový čaj.pomáha.menej som sa potila,aj na nohy je to super,komu sa potia.aj sa umývať. 😉

roza
18. bře 2008

Tak to taky zkusím, děkuji za tip. 🙂 🙂 🙂

ella1
18. bře 2008

niet zač. 😉

roza
18. bře 2008

Ale je, za všechny dobré tipy jsem ráda 😀

sisstin
19. bře 2008

čus Lendy 😀

sisstin
19. bře 2008

lendy: dneska jsem vybalila tu tvářenku od Borjois..a ten štěteček je teda krize 😕

lendy1
19. bře 2008

siss, ty jsi jako Velký bratr 😀 - všechno vidíš 😀

já jsem poslední dobou nadšená z té hnědé barvičky od Stila - pořád to kombinuji s nyxem 😵 a uvažuji, že si pořídím tu jejich růžovou:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...