Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

mihapiha
21. pro 2008

Simour a ty jsi kosmetička? pokud ano,tak porad jak si doma perfektně vyčistit plet. mi se práve zdá, že ta napářka až tak účinná není. spíše se mi nechce stát a napařovat, to je lepší ležet a relaxovat u toho a změkčovadlo udělá za mě tu práci, pak už jen to vymačkavání. Parafinová maska, určitě prohřeje pory se uvolní, a nestahuje??

simour1
21. pro 2008

miha,jj,jsem.Chápu s tím změkčovadlem,u mě to samý 😀 parafín je vynikající buďto formou napářky a nebo se dá po vyčištění použít jako maska ke stáhnutí pótů.Opravdu funguje suprově...proto se využívá i jako zábal na ruce-vyhladí každou vrásku,samozřejmě ne napořád. 🙂

potal
21. pro 2008

ahojky,chtěla bych se s vámi podělit o mé zkušenosti s přírodními maskami firmy EPAM mám od mládí jizvy na obličeji narazila jsem na oživující masku s mumiem....již po první aplikaci znatelné zlepšení mé pleti,po měsíci si lidé z mého okolí mysleli,že jsem si nechala udělat plastiku....úplně nová plet!!!! čistá,napnutá,zdravá prostě nádhera,kupuji to na www.epam.eu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 miška

petrolejka
21. pro 2008

Nechci vám kecat do vaší diskuse, ale leta chodím na kosmetiku a kosmetička zásadně používá změkčovače nanášené na obličej, na to igelit a nechat půl hoďky působit. Zakázala mi napařování. Klasickým napařováním se pleť horkem ničí a póry uměle roztahují, takže opakováním se problém může naopak zhoršit. Kdežto změkčovač pleť uvolní a tím usnadní vymačkávání.

petrolejka
21. pro 2008

Potal, co je mumium? Jinak to zní skvěle, potřebuju zregenerovat, po těhu a kojení mám pleť dost hroznou, dokonce uvažuju o změně kosmetiky. Používala jsem vždy Vichy a byla spokojená a v poslední době mám na pleti suchá místa a v bazéně se mi dělají fialové mapy na tvářích. Anebo že by to bylo věkem? 😀 😎

lucenek
21. pro 2008

petrolejka kukni na ten odkaz je to maska čéče dle popsi zní dobřa nad ní a eukalyptovou uvažuju...že by post ježucha 😀

petrolejka
21. pro 2008

Lucenek, taky uvažuju, že si sama nadělím. Před pár dny jsem dokojila a dala si závazek se vylepšit. Dietka, posilovna, solárko, masáže, kosmetika. No a potřebuju i nějaké serepetičky a nové krémíky a tak. Moooc se těším. Je nehty mám hezký. Od přírody, to je moje jediný štěstí. No ono po té pětatřicítce se to všechno jaksi rozpadá, hormony poblbaný. Tak vytáhnu do boje. Tak za 3-4 měsíce se chystám na botox (čelo, meziočí), už jsem jednou byla a výsledek byl úžasnej. Mám na čele výrazné mimické vrásky už od puberty a nosím vlasy z čela, takže nic moc. 😎

lucenek
21. pro 2008

tak krémiky u mě nové budou z lushe a botox? bych se bála.... 😖

petrolejka
21. pro 2008

Jo tak ne mumium, ale mumio. Já se děsila, že je to z mrtvol. 😀 A je to teda kouzelná věc, to jsem vůbec neznala.
Lucenek, bojíš se, že je to svinstvo? Taky jsem se bála, že mi to blbě napíchne a budu mít spadlý víčko nebo tak něco, ale bylo to fakt skvělý. Myslím, že svinstva do těla dostanu víc jednou procházkou po maičce Praze. 😀

lucenek
21. pro 2008

mno právě botulotoxin je paralytický jed...způsobí ochrnutí nervu..a na čele asi není kde blbě píchnout ale třeba ty vrásky okolo pusy to musí být sekec když napíchnou blbý nerv máš povadlý koutek jako po mrtvici

petrolejka
21. pro 2008

No, riziko tu je. Ale zas to časem odezní, tak by to nebylo na vždycky. 😀 Mně to dřív připadalo nepřijatení ale te'd mi daleko nepřijatelnější připadá pohled do zrcadla. Sice se postivě mažu snad od dvacítky, vyklepávám pleť, kupuju si dražší krémy, ale stárne to. Jasně, že nějaké vrásky mít budu, jako každá staršá ženská, ale to čelo ala Dan Bárta, to je trošku moc. 😀

mama04
21. pro 2008

Ahoj Petro a Luci, žena je krásná od přírody. Ale někdy ji musíme pomoci 😀

petrolejka
21. pro 2008

Mama, Ty tady špioníš? Jasně, že jsme krásné. 😀 Ale mohlo by to být i o špetku lepší, protože po ulicích běhají čím dál tím mladší a mladší holky. Čím to asi je? 😀

lucenek
21. pro 2008

mno to je fakt ke vzteku a ono už 13 14 ti leté lozí po klubech a malujou se a to se pak neí čemu divit že na ženský se chlap nepodívá radši sladkýma kecama oblbne náctku...že jo....my už máme mozek...velká nevýhoda pro ukecávače 😀 😀 😀

petrolejka
21. pro 2008

Lucenek, ani se nenadějem a budou nám konkurovat vlastní dcery. Když vidím, jak nám uběhl první rok, tak to ani nestíhám sledovat. 😀

mama04
21. pro 2008

Jen jsem viděla 2 známe tváře tak jsem jukla. Taky bych potřebovala něco dodělat a předělat atd., ale nijak mě to netrápí

mama04
21. pro 2008

Musíme se pořád hlídat, aby nás 14letý nepředběhly.
Petro já vůbec nestíhám užívat. Letí to kosmickou rychlostí

lucenek
21. pro 2008

já bych potřebovala plastiku víček horních přepadábaj a mám jako by podbradek...to by mi stačilo ufiknout 😀

petrolejka
21. pro 2008

Lucenek, já ten podbradek mám odjakživa (i když jsem byla hubená jak nudle), roky jsem ho zkoušela hřbetem dlaně vyklepávat a prd. je dědičný a sedí tam, sviňák. Asi jen kudla by pomohla, protože jestli mi věkem ještě povolí kůže, ta snad budu mít vole nebo co. 😎
Ta víčka, na to asi chodí hodně lidí, to se vytahá každýmu. Však si to dopřej, to si nechávaj klidně dělat i chlapi. 🙂

lucenek
21. pro 2008

petro...mno víčka mám takové snad od narození ale jedno je víc jak druhý takže když se namaluju stejně tak mám každé oko jiné.....a to vole mě čeká taky pak můžem spolu zabékat 😀

petrolejka
21. pro 2008

Lucenek, ty asimetrie obličeje, to je děs. Já mám po bouračce jedno oko trošku větší než druhé (vzala jsem to hlavou o volant), takže musím nosit účesy asymetrické v obličeji, aby to nebylo vidět. A taky odjakživa jedno víčko mám rozmazaný víc než druhý, vždycky se mi otiskne tužka na horní víčko. Taky jedno obočí mám rostlý na konci trošku výš. 😀

lucenek
21. pro 2008

jé tak nejsem sama...nazývám se pasquilem 😀
ale to bude dobrýýý až to všecko povadne tak se to sleje v jedno a nic nepůjde poznat
kdybych tu měl vypsat co mám jinak a tak tak si mě představíš jako quasimoda 😀

petrolejka
21. pro 2008

Já myslím, že asymetre mají skoro všichni (však i prsa nejsou stejná ... teda aspoň ta moje ne). Ale jde o detaily, kterých s ostatní na první pohled nevšimnou. naštěstí. 😀

mihapiha
21. pro 2008

to je sranda, že nejvíce jsou k sobě krytické holčiny, které vypadájí prostě super! ženské, co blázníte?

petrolejka
21. pro 2008

Miha, to víš, dítě spí, chlop v práci, doma naklizíno, tak se nudím a pozoruju v zrcadle ... a problém je hned na světě. 😀 😎

mihapiha
21. pro 2008

Petrolejko, mi to mluv... to je strašné ta dovolená.

lucenek
22. pro 2008

tak mám dermablend č 15 a super....
sem flekatá červené skvrny, kruhové objezdy pod očima barevné nerovnosti takže díky díky díky všem za rady mám to, co jsem fakt potřebovala....

lucenek
25. pro 2008

...akorát je mooc světlý...v lékárně to tak nevypadalo..tak budu muset mixovat no 😅

mihapiha
25. pro 2008

Tak já mám taky 15,ale normateint, a mi vyhovuje, jsem bledá tvář. vypadá úplně přirozeně, sice se odpoledne lesknu, ale to musí zpravit nějaký dobrý pudřík.

darina77
31. pro 2008

v lush majú výpredaj vianočných výrobkov, všetky sú so zľavou 50% a ešte sa chcem opýtať má od nich niekto očný krém?