Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

noangel
27. kvě 2008

zanett: lendy je nekde pryc myslim u rodicu na delsi dobu a ma jen omezenej pristup na net

zanett
27. kvě 2008

noangel; aha, tak to jo 😉

sisstin
27. kvě 2008

zanett: konečně photo 😀 holky..já jsem rudá jak rak..jsem se spálila 😔

mimakro
27. kvě 2008

Ja mám alergiu na parabény, pleť vééélmi citlivú, ale nečistú + rozšírené póry, pravdepodobne zmiešanú a atopický ekzém. Krém vhodný pre mňa ešte nevyrobili. Radšej ani na slnko nechodím, lebo všetky krémy na opaľovanie obsahujú parabény. ☹

sisstin
27. kvě 2008

já jsem se neopalovala..než jsem došla do města..tak už to bylo 😖

ella1
27. kvě 2008

sisstin a v kréme,čo pužívaš na tvár,nie je ochranný faktor?
ja si vyberám hlavne taký a ked dám makeup,tak to chráni tiež.........

sisstin
27. kvě 2008

ella: já nemám obličej...jenom pravou ruku a kozy 😀 😅

zanett
27. kvě 2008

sis; jo foto, ale takhle zmenseny nevypada nic moc, budu se muset podivat po lepsim...

mimakro; to vidim jedine a pouze na prirodni kosmetiku bez parabenu (resp. kazda prirodni kosmetika je neobsahuje). Zkus mrknout na beremese do rubriky tusim Krasa, kde je diskuze 'Prirodni kosmetika', kde se to probira. Ja jsem tedy fanda prirodni kosmetiky, ale na oblicej jsem hodne opatrna, pac mam sklony k ekzemum a hodne prirodni kosmetiky obsahuji esencialni oleje, ktere ekzem podnecuji/drazdi - takze ja pouzivam prirodku na telo + vlasy, takze s tim ti osobne moc neporadi, ale zkus mrknout do te diskuze. a mmch, jaky krem (potazmo oblicejovou kosmetiku) ted pouzivas?

Jo a jeste: v drogerce dostupna je u vas v CR pry nemecka lavera - ta je dobra (pouzivam kremy na telo a vlasovou kosmetiku) - delaji i dekorativni kosmetiku a opalovaci pripravky s prirodnim UV filtrem 😉

ella1
27. kvě 2008

sis:jáj,no a duhá ruka nič? 😀

lendy1
28. kvě 2008

už jsem tu 😀
holky, nemáte typ na nějaký brozing pudr? Chtěla bych si ho pořídit na léto, ale nikdy jsem to nezkoušela...není v tom třeba moc třpytek? Vypadá to vůbec nějak přirozeně?

zanett, jsem dneska mrkla do DM na Laveru a jak se pozná německá 😀 oni tam teda mají celkově dost omezený sortiment (no skoro nic 😀 ), raději si Laveru kupuji přez net...zajímaly mě ty opalováky a nikde nebyl ani jeden 😖

ella1
28. kvě 2008

to máš jedno aký,v podstate každý sa trošku trblieta na slnku.....
čo som mala,tak taký naj bola klasická egyptská hlinka,len neviem,či sa to vôbec ešte vyrába.....

teraz mám napr. od avonu,tiež dobré......ale začínam pokukovať po tom od lorealu...je v takom istom balení ako mineral.....tak si myslím,že by to tiež mohol byť minerál bronzing........

hej v dm,moc toho od lavery nemajú......asi tak dva sampony a ešte volaco, no užasný výber 😀

malaskoricka
29. kvě 2008

ella a skusala si gely so sirou alebo mydlo?? ja som to skusila vcera smrdi to ako hnoj ale mam pocit z epomohlo

zanett
29. kvě 2008

nazdar lendy 😵

tak ted jsem nechtela nikoho zmast; segra mi potvrdila, ze laveru maji u vas v drogerkach (proto jsem to sem napsala), ale uz se nezminovala o tom, v jakem rozsahu a mnozstvi 😅 Takze mozna zrovna ty opalovaky k vam nedovazeji: http://www.lavera.co.uk/index.php?option=com_vi...

V tom pripade to jisti net 😉

Lendy, k tem bronzerum; ja si taky rikala, ze na leto bych do nejakyho mohla jit, abych nevypadala tak washed out...ale bohuzel ony z vetsiny obsahuji trpytive castecky, ktere by opticky zvetsovaly moje viditelnejsi pory 🙄 , tak jsem si musela nechat zajit chut... 😒 Obecne ale myslim, ze kdyz si vyberes nejaky kvalitni a k tomu poridis nejaky kvalitni stetec + naucis se s tim pracovat, tak by to mohlo vypadat moc pekne 😉

zanett
29. kvě 2008

Jinak, hlasim prima ulovek; poridila jsem si primer od Clinique http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp... a jsem maximalne spokojena 😵 (zatim 😀 ). Rozhodovala jsem se mezi tim, co ma Lendy (Givenchy, ze), pak jednim od Estee Lauder http://www.esteelauder.co.uk/templates/products... a pak tim od Clinique, ktery vyhral, pac je ho 40ml za nejnizsi cenu a rikala jsem si, ze kdyby mi to nesedlo, tak at neutracim hodne ££££. Makeup mi krasne vydrzel cely den a nemela jsem otisky od slunecnich bryli kolem oci + na cele (jak se mi to stavalo jen se samotnym makeupem bez primeru)...takze jsem nadsena - dalsi vec do me kosmeticke sbirky 😀 😀

ella1
29. kvě 2008

malaskoricka nejaký link by si mohla hodiť.....
aj ked ja mám pocit,že asi musím z toho vyrásť.... 😀

lendy1
29. kvě 2008

zanett,
tak ty opalováky od Lavery tady nemají 😖 no škoda, bych je hned na léto vyzkoušela...

a nedělají nějaké bronzery bez třpytků? Nevím, jestli nemám koupit alespoň nějaký na zkoušku v drogérce...

jj, ten Givenchy je moc fajn, vyrovná červené nerovnosti, zmatní a zjemní, teď ho používám denně a spokojenost. A myslím, že vydrží hooodně dlouho.
Ten Clinique je bezbarvý, viď?

já jsem zase dneska na něco narazila 😀
až mi dojde kokosáč, tak zkusím tento olejíček na tělo 😵
http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=de...

a pak se mi líbilo toto, ale tu kosmetiku teda vůbec neznám 😲
http://www.laurendor.cz/detail_3.php?id=15
http://www.laurendor.cz/detail_3.php?id=39

ella a ten od Avonu máš ty kuličky nebo takový ten v hranatý krabičce, jak tam jsou asi 4 odstíny?

ella1
29. kvě 2008

ten nobilis som už aj ja pozerala,ale neviem si vybrať ktorý skôr 😅

fíha,ta laurendor vyzerá zaujímavo.....ceny tam nie sú?

lendy,ten avon mám aj guličky aj ten 4 odtiene.ale tie 4 odtiene to sa mi skôr hodí na líčka,to je už moc trblietavé......

lendy1
29. kvě 2008

ella, jsou, není to tak drahý, tak kolem 300,-Kč, teď ale nevím, jak to udělat, aby se tam ty ceny zobrazili 😖

takže ty kuličky nejsou tak třpytivé? Bych to mohla prubnout a když to nebude ono, tak to Avonu pošlu zpátky 😀

ella1
29. kvě 2008

akože trošku sú,ako každý bronzer,ale tie 4 odtiene sú moc.to je na také prejasnenie a tak.....

noangel
29. kvě 2008

nobilis oleje jsou super sem se mazala v tehu dynovym a mandlovym a nikde ani strije a ze sem mela obri pupek 120 cm v "pase" dynovej ale na bezny pouzivani nedoporucuju je dost mastnej a musi se dlouho vmasirovavat a strasne spini obleceni a jeste merunkovej je supr

ella1
29. kvě 2008

no taký nie moc mastný by som prijala...aj ked v lete ked je horúco je všetko mastné 😒

zanett
30. kvě 2008

Lendy, tak s tema opalovakama je to skoda 😒

K tem bronzerum; vetsina jich trpytky obsahuje, ale uz jsem v drogerce videla i bez nich - maji takovou 'opalenou' barvu bez trpytek - napr. Revlon nebo Barry M., ale nevim, jestli je v CR a jestli konkretne tyhle dovazi i do CR...ale urcite i u vas musej byt nejaky netrpytivy 😉

ten Clinique primer; ne ne, je zelenej - uplne presne ladi k barve te tuby 😀

lendy1
30. kvě 2008

zanett, kdyby tady měli Barry M, tak už mám půlku věcí doma 😀 -prostě tady v ČR není nic 😠 a Revlon snad jen v Praze. Tak se vydám na průzkum drogérek, co mi zbývá... Ještě mě zaujal tento, jenže co já vím, jak je třpytivý...:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

aha, takže ten Clinique je jako Givenchy (barevně teda odpovídají), akorát za jinou cenu 😉 😀

zanett
30. kvě 2008

lendy, sakrys, no jo, ja porad zapominam a nevim, co se u vas da sehnat a co ne ☹

Heled, mrkla jsem se na ten odkaz a zda se, ze to nebude moc trpytivy; light shimmering formula - dobrej na zacatek... 😉

Jinak, moje dlouholeta kamoska z Nemecka si strasne pochvaluje kondicioner Herbal esences (ten ruzovej) - rika, ze ho mam rozhodne vyzkouset, ale ja jsem trochu skepticka, prece jenom to neni prirodni kondicioner - nechci mit zase podrazdenou pokozku hlavy - kdyz mi ji ty prirodny sampony/kondicionery tak krasne zlepsily, ale ona rika, ze kdyz ten kondicioner dam jenom na konecky vlasu tak, aby neprisel do styku s pokozkou, ze to bude prima. No nezlomila me, ale zvedava jsem, tak me napada, jestli s nim ma nekdo zkusenosti - ale teda nevim, jestli se prodava v CR 😅

monkey1
30. kvě 2008

ja by som sa chcela spytat, ci mate niektora skusenost s kremom LOREAL DERMA GENESIS. mala som z neho vzorku a celkom bola dobra... len neviem, od kolkych rokoch by ste ho pouzivali?

dididi30
30. kvě 2008

monkey ja ho mam, je super 😉 mavala som problemi so suchymi miestami na tvary....uz nemam... 🙂

monkey1
30. kvě 2008

dididi dik ;) este otazocka, kolko mas rokov? mozes aj IP 🙂 bo sa bojim, ci neni skoro v mojom pripade s nim zacinat, mam nieco pred 30-tkou 😎

lennik
31. kvě 2008

zanett, Herbal Essences se v CR bohuže taky neprodává. Já si vozím tyhle šampony z Německa nebo když letím do Londýna, prostě nádherně voní!!! A vlasy jsou po nich taky super! Používám řadu s chryzantémou na objem.

lendy, bronzer mám ty kuličky od Avonu a jsou dobrý.

aponchie
31. kvě 2008

Herbal Essences maji u nas v Tesku v Opave 🙂 navic kdyz sem byla v UK tak jsem ho zahledla dokonce v poundshopu za 1,09liber 😀 teda jestli to byl on,ale asi jo pac tady je uplne stejnej a byl paradni vonel,moc nepenil a krasne vydrzel vonet i ve vlasech..ja nemela ruzovej,ale nejake zelene nebo modre a jsou paradni 🙂