Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

peta1510
21. črc 2008

Fiha,tak o teda dost dlho vydrzi,nie? 😲 A ty si to objednavas cez net?

aponchie
21. črc 2008

holky da se nekde koupit kokosove mleko na telo od Palmers? 😝

monkula
21. črc 2008

aponchie, mne nosí od Palmers kakaové maslo švagriná z UK, tu som ho nevidela 😅 😅

lendy1
21. črc 2008

peta, já používám šampuk 2x týdně a mám ho cca od začátku roku a ještě tam mám něco pod 1/2, fakt vydrží dlouho, jelikož stačí přejet 2x po mokrých vlasech a pění dost a dost.

peta1510
21. črc 2008

aj tak si to neviem predstavit pouzivat vo forme mydla 🙂 ,sranda

darina77
22. črc 2008

Aj ja som už lush závislá, baby lush by vám mal platiť za reklamu- tiež som sa o nej dozvedela prvýkrat tu. Veľmi sa mi páči masážny olej fever má takú peknú vôňu aj keď na leto je dosť silná. Ja tie peny do kúpeľa používam na viac krát a aj tak urobia strašne veľa peny, moja naj pena je Bathos a ten červeno biely Comforter.
Chcem sa opýtať tie bomby do kúpeľa môžu používať aj deti? Konkrétne moja 6 ročná dcéra zbožňuje bombu Think Pink a hľadá vo vani tie srdiečka čo sú v nej, ako nedám jej tam celú bombu asi štvrtinu, ale aj tak mám niekedy pochybnosti. Dávate to aj vy vašim deťom?
Lendy, už si vyskúšala ten Soft touch čo si si objednala, mne sa celkom páči, určite si ho ešte objednám.

ella1
22. črc 2008

darina-aj moja dcéra má rada tie bomby.a tiež najradšej thing pink.ja som jej tam prvý krát dala celú.potom som niekde čítala,že sa môžu použiť na viackrát.
neviem,pochybnosti nemám.mala by som mať?našla si tam niečo čo by nemalo byť v zložení?alebo prečo si myslíš?

inak ja som sa teraz trochu vyhádzala 😝 ale kedže čakám svoje dni,tak to beriem.ale počítam,že potom budem mať zas peknú pleť 😀

lendy1
22. črc 2008

dari, Soft touch je výborný 😵 : nejdřív mi to docela smrdělo, ale teď mi to už příjemně voní,zatím si tím mažu ruce a překvapilo mě, jak se Soft touch ihned vstřebal a ruce jsou po něm krásně hebký. Ještě to vyzkouším někdy na celé tělo.

Jinak 2 holčiny na Aukru teď prodávají domácí balistiky jako od Lushe za nízké ceny, tak až zase nějaké vytvoří, tak je vyzkouším...minule byli hned pryč a nestihla jsem to 😢

a ty balistiky má i Bomb a taky za jiné ceny 😉
http://www.bomb-cosmetics.cz/cs/produkty/koupele/

ella1
22. črc 2008

nedávajte sem už stránky.ved kto to bude platiť? 😀 😀 😀

lendy1
22. črc 2008

ella 😀

ale tyhle vypadají nááádherně a ty dole jsou fakt krásný už od pohledu 😀
http://www.bomb-cosmetics.cz/cs/produkty/koupel...

darina77
22. črc 2008

Ella, ani neviem prečo som mala pochybnosti, možno preto že doteraz používala vyslovene detskú kozmetiku. Ale ináč v pohode nevyšli jej žiadne vyrážky ani nič podobné. A to Think pink mám vyloženú v kúpeľni na poličke a každému sa páči, ale zas mala som Sakuru a o ničom vôňa. Ešte máme radi aj tú bombu Butterfly ani nie tak pre jej vôňu ale sú tam vo vnútri trbietavé motýliky.

ella1
22. črc 2008

jej aj ty si z Ga?
no nás na polici čaká fairy jasmine a mali smeaj tu butterball,tá voňala krásne.no a iné...
inak včera som prišla na to,že z čoho voňajú dcérine obliečky.ked som prvý krát objednala lush,tak som prázdnu krabicu nechala v srini,nech to tam prevonia.pred týždňom som prezliekala periny a rozmýšľala,že ved ten prášok predsa tak nevonia.a včera mi to zaplo!že tam cítim lush!
super voňajú aj po týždni!

lendy-ked inak nedáš,pôjdem to presnoriť 😀

peta1510
22. črc 2008

Ahojte,mozete mi niektora poradit stranku na nyx?

lendy1
22. črc 2008

ofiko:
http://www.nyxcosmetics.com/
ale poštovný je tam děsný.

pak se dají koupit i tady, zasílají prý i do ČR, poštovné je asi 20 dolarů-moc jsem to nezkoumala, tak nevím, jak to přesně je:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/brands/n...

nebo se dají koupit na Aukru nebo na MMB

peta1510
22. črc 2008

Lendy,dik,ty mas snad starnku na vsetko 😉

sylvie
22. črc 2008

ked tak citam o tych ucinkoch psyllia, tak posobi dobre aj na travnie, s cim mam dost problemy, takze zabijem 2 muchy jendou ranou..
peta a vraj je vhodne na dlhodobe uzivanie..

http://www.mojalekaren.sk/dr-popov-psyllium-100g/
http://www.bio-obchod.sk/produkt-1122/vlaknina-...

ozaj skusali ste niekto aj ten zeleny jacmen? ten ma myslim podobne ucinky ako psyllium..

peta1510
22. črc 2008

Sylvi,ved sa chystam uzivat to minimalne mesiac,aj mamina sa na to dala,tak si fujkame spolu 😀 Ty si to to uz mala alebo sa na to chystas prvy krat?

sylvie
22. črc 2008

peta, este sa len chystam.. prvy krat som sa o tom dozvedela tu.. tak ako o lush.. 😉

peta1510
22. črc 2008

Ja tiez.. 😀 Len som sa divala,o com sa to toci 🙂 A dnes som sa rovnako tak divala,ked sa hovorilo o tienoch Nyx 😉 Aj sa chystas nieco z Lush objednat?

sylvie
22. črc 2008

zatial nie.. 😉 este o tej kozmetike neviem vela.. a ja by som urcite neobjednavala, ale isla rovno do auparku, nech si to mozem aj omakat.. 😉

darina77
23. črc 2008

Ella, áno aj ja som z Ga teda z jednej dedinky vedľa Ga. Ten fairy jasmine no priprav sa budete sa pekne trblietať, ale nie nejak brutal
Pozerala som tú stránku anabel sú tam naozaj lákavé ceny aj výrobky, ale ak som dobre pochopila neposielajú objednávky aj na Slovensko, škoda ale určite sa tam niekedy v auguste alebo v septembri vyberiem osobne len musím preštudovať mapu kde majú najbližší obchod

ella1
23. črc 2008

no,to viem,že sa budeme trblietať,tak si to nechávam na nejakú dobrú príležitosť.
vidíš,to som nepozerala,či posielajú na slovensko.no škoda,vyzará to veľmi dobre.tie košíčky boli chutné 😉

sisstin
23. črc 2008

já si objednala další sadu Nyxáčů i s glitrama 😀

lendy1
23. črc 2008

siss, ty brďo, co s tím děláš 😀 ? Já je používám každý den a myslím, že je budu mít snad 100 let 😀

sisstin
23. črc 2008

lendy: no já jich mám taky mrtě 😅 ale tak ...to se hodí vždycky..jsou tam i odstíny co nemám..a je k tomu taštička a lesk 😝 za 740...to jsem prostě musela 😅

lendy1
23. črc 2008

no to jo, oni i na Aukru už jsou za směšnou cenu a i ty lesky na rty-na Aukru jsou za 1/2 co jsem je koupila já a ještě vč. pošty 😠

sylvie
25. črc 2008

caute, vcera som si kupila to psyllium, tak som si to dnes rano dala.. teda je to poriadny humus, ked som to pila, tak ma z toho dobre naplo, ledva som to vypila.. no neviem ako dlho to vydrzim.. 😝

Chcela som sa vas opytat, do akeho mnozstva vody to mam zarobit? a kedy je najvhodnejsie si to dat.. rano alebo vecer?

arvetka
28. črc 2008

holky mám investigativní dotaz: jak rozeznat fake od origoše?
chci si z mimibazaru objednat oční stíny lancome a bojím se, abych nenalítla, protože úplně stejný tip se dá sehnat za 250 i za 650. tak coooooooooooooooooo? 😲

nursik
28. črc 2008

Já mám dobrou zkušenosti s kosmetikou od HWC clubu, mají přípravky na celé tělo, pro muže, ženy, děti, voňavky i dekoračku. http://www.hwc-produkty-prilezitost.websnadno.cz/.

lendy1
28. črc 2008

arvetka, hoď sem link, ty Lancome stíny se fakt hrozně padělají 😠