Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

luucia
26. zář 2007

tak to já zas nemám po ránu ráda spěch, takže od vstátí z postele do odchodu mi to trvá 3/4 hodiny

sisstin
26. zář 2007

luci: tak to já co nejdýl spinkat... 🙂 😅

katarina82
26. zář 2007

sis, tak to mi nehrozí. Vyhrabu se z postele, umeju se, namaluju ksicht, něco na sebe hodím a jedu. Dohromady tak 20 minut.

luucia
26. zář 2007

tak já zítra brzo vstávám, takže si jdu lehnout, ať nemám takový pytle pod očima! papa

sisstin
26. zář 2007

kat: taky tak..asi 20minut 😉

sisstin
26. zář 2007

luci:brou hou 😉

myska
26. zář 2007

jojo, já jsem taky somrovala každou minutu, co můžu být v posteli, takže taky 20 min.

katarina82
26. zář 2007

luci, dobrou 🙂

sisstin
26. zář 2007

to vstávání je nechutný..a hlavně v zimě 🙄 fuj fuj

sisstin
26. zář 2007

nejlepší bylo, když mi bylo v prvním trimestru blbě..a vstávala jsem v pět.. a pak pěkně 30 minut v přehřátý smradlavý MHD..to bylo labůžo 🙄

katarina82
26. zář 2007

sis, jj, v zimě 😠 A to já ještě musela vstávat v zimě dřív, bo jsem deset minut škrábala auto 😠 😠 😠

neeve
26. zář 2007

Super téma, to se chytně 😀 😀 😀

Jak jste tu řešily ty řasenky - vyzkoušela jsem možné i nemožné a naprosto nejlepší je 2000calories od Max Factor (a moje kosmetička mi říkala, že jí to tam říká hodně ženských) a pak je taky dobrá od Rimmelu taková celá červená, je levnější, taky dobrá. Ale MF je MF. 😉

Když už jsem u té kosmetiky, tak mě napadlo, abych napsala těm, které jsou teprve těhu, aby dobře vybíraly, jaký sprchový gel si vezmou s sebou do porodky. Nejlépe takový, u kterého se předpokládá, že už je a bude na trhu dost dlouho. Ta vůně toho sprcháče vám bude vždycky připomínat porodnici a kdykoliv si ho za čas znovu koupíte, tak budete velmi nostalgicky a rozněžněle naladěný 😉 Ale faaaaaaakt 😀 😝

sisstin
26. zář 2007

neeve: já na sebe patlám ten sprcháš od Johnson 🙂 a dělá mi dobře 🙂

smoulinda
autor
27. zář 2007

Tak to zatím fakt vypadá na tu MF 2000 calories......Takže já ji vyzkouším. No to jsem zvědavá. Na kolik vyjde???

zdenicka
27. zář 2007

tu may factor jsme v drogerce prodavali okolo 300kc,ale ono je to vsude jiny..

neeve
27. zář 2007

Smouli rozhodně 😉 stojí kolem tří kil 😉

neeve
27. zář 2007

Nevím jestli to sem patří, ale už asi měsíc mám šíleně popraskaný rty a koutky. Vyzkoušela jsem labella, zázračný kelímek od oriflamu, med, kosmín z lékárny... nic nefunguje. Nejvíc pomohl asi bepanthen 😅 ale jen na chvilku, pořád se to dělá znovu... tož já už nevím 😒

sisstin
27. zář 2007

neeve: já snad taky měla měsíc furt koutky..a nepomáhalo nic..ale přikládala jsem to těhotenství 😕

luucia
27. zář 2007

holky, to je nedostatek vitamínu B! 😉

sisstin
27. zář 2007

luci: a tem je v čem? Mimo v droždí a v pivu..mě to pak přešlo samo od sebe 😕

melory
27. zář 2007

som spravne?

sisstin
27. zář 2007

melory: to my nevíme 😕 😅

melory
27. zář 2007

neeve - tak na tie pery mne pomohol med...natriet medom.

luucia
27. zář 2007

siss - maso, vajíčka, celozrnné pečivo, luštěniny, ořechy, různý semínka, neloupaná rýže!! ale můžeš si v lékárně koupit B komplex a je to! 😉

neeve
27. zář 2007

Sis, v těhu jsem to neměla, možná proto, že jsem brala ty těhu vitamíny a jedla pořád dokola hlávkový salát - denně snad dvě hlávky 😀 (to byla manie) a to všechno obsahovalo vitamin B. Tak si asi koupím pangamin.

sisstin
27. zář 2007

luci: mě už to přešlo samo od sebe 😕

neeve
27. zář 2007

Med nepomohl... 😒

luucia
27. zář 2007

holky, jakej máte osvědčenej makeup, kdo máte mastnější pleť??

sisstin
27. zář 2007

neeve: tak ten B-komplex..jak psala Lucka 😉

melory
27. zář 2007

mejkap co ma v sebe aj puder...tie drzia