Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

nire55
13. dub 2008

tak uz mam buffy na zadecky,vecer vyskusam 🙂 ,fresh farmacy.ceny su rovnake ako na nete a krasne to v tom obchodiku vonalo,mnam

pimpulka
13. dub 2008

caff nire prave som nad tym dumala ako ta potom este budem tu nahanat aby si na mna nezabudla ze som chcela vediet ci ceny lushu su na nete ine ako v kam. obchode a kukam ty uz podavas infosky 😉 supis tesim, ale asi to je naozaj lepsie kupit v obchode, prides, ovonias, vyberies, nemusis aspon na postu cakat, ked uz bude tovar osvedceny, doobjednavka moze byt postou 😀

pimpulka
13. dub 2008

lendy, no nech sa paci, a ja naivne ze ako sa rozmaznavam prirodnou kozmetikou a kukam ze ani tak moc prirodna ta YR neni..no neva 😕

pimpulka
13. dub 2008

ups nire, teraz som na vazkach...kukala si ten lush abo ten buffy mas odinakadial?

nire55
13. dub 2008

mam od lush,tiez ma zaujimalo ake budu ceny ale ked to vide na stejno,nie je co riesit,ja mam kamenny obchod skoro pod nosom,myslim ze tam zavitam velmi skoro 🙂 a ukrojili mi kusky z mydiel a nic som zato neplatila

pimpulka
13. dub 2008

no parada, obzrela som si ich stranku a moc ma tie vyrobky zaujali, je fajn ze si clovek moze v klude doma co to o vyrobkoch precitat a do obchodu prist uz s hotovymi poziadavkami, aspon sa tam neciti jak stratena mys 😅

nire55
13. dub 2008

ja som sa ta k citila🙂ale predavacka bola zlata a ochotna,a hlavne na vsetko vedela odpovedat. vie tu niekto,kto daval info o stranke www.cheapsmells.com ,mne sa zda ze to bola noangel,potrebovala by som nejake info len sa mi nechce spatne hladat

noangel
13. dub 2008

nire: ano ja ptej se 🙂

nire55
13. dub 2008

som smutna,neda sa tam platit cez PayPal,ze? a kartu mi to nezoberie,ako tebe 🙂 no len som chcela vediet ako je to s postovnym,ked to spravne chapem tak k cene vyrobku sa este prirata 2,15 libry za kazdy vyrobok a to je ako postovne?ziadne ine platby?

noangel
13. dub 2008

neri: jj zadnej paypal ☹ a jo za kazdej kus v objednavce 2,15 nic vic se neplati. a zasilaj hodne rychle vetsinou ten stejny (pokud je to obj dopoledne) max druhy pracovni den objednavku expedujou pa uz to zdrzuje jen ceska posta 🙂 ale ta doda max do 3 dnu takze rychlovka

nire55
13. dub 2008

a akou kartou si platila ty? Kreditnou or embasovanou kartou? Visa or Maestro? od ktorej banky?

noangel
13. dub 2008

nire: mou visa elektron neembosovana a neprosla. mamcina mastercard embosovana neprosla, jen manzelova embosovana mastercard projde

nire55
13. dub 2008

tak ja to skusim,aj s priatelovou a uvidim

pimpulka
13. dub 2008

nire na tej stranke od noangel si nasla nejaky fajn tovar lacnejsi ako na jahode? preto ju vyskusas?

noangel
13. dub 2008

nire: drzim palce at aspon jedna projde 😉

nire55
13. dub 2008

a este cakam ze sa mi ozve sesterka z anglie,tak ju vyuzijem.nasla som tam Tigi sampon,fashionistu aj kondicioner za super cenu,ja ho pouzivam a tu ho kupujem v salone Tony & Guy a je to tam predrazene

nire55
13. dub 2008

inak pimpulka,je tam kopec fajnovych veciciek 🙂

aponchie
13. dub 2008

ojojoj takze nic asi 😝

pimpulka
13. dub 2008

nire 😅 ja uz som zufala, neviem co skor 😖 teraz sa zameriam na ten lush...uz skumam a baby cmarali ze sampony a balzamy vonaju super, tak vyskusam, len ked ja si neviem predstavit kolko je 100g toho kondicioneru v lush, teda ze na kolko pouziti 😖 nuz co, kupim najmensie balenie, do 200skk su a uvidim...prinajhorsom sa potom k nim uz nevratim 😕
nire uspesne nakupovanie prajem 😉

lendy1
13. dub 2008

aponchie, teď jsem ti chtěla odepsat 😉
co zybýrá rychle? Asi jen pytel přez hlavu 😀 nééé, to je sranda. Fakt nevím, jelikož se zatím rozhlížím a zkoumám co a jak za krém proti počínajícím vráskám kolem 30.roku. Předpokládám, že asi nic drahého nechceš, co? Např. Lancome nebo E. Lauder? Tak když tak zkus jít do drogérky Rossmann a mrknout tam na jejich kosmetiku (teď nevím přesný název 😝 ), stojí to pár korun (myslím tak do 100,-Kč), ty jejich krémy jsou prý dost účinný, i když tak levný a v nějakých testech očních krémů a krémů nočních proti vráskám se umísťuji na předních místech a ty luxusní značky jsou až hodně vzadu. Nebo zkus i krém proti vráskám na oči od Baley z DM.
Osobně jsem nezkoušela, ale třeba to pomůže a je to za pár kaček 😉

lendy1
13. dub 2008

pimpulka, ten nejmenší kondicioner třeba American Cream vydrží fakt dlouho, je to tak asi poloviční množství normálního kondicioneru.

lendy1
13. dub 2008

a já jsem si teď chtěla něco objednat taky pro malého a jsem v koncích (teda žádnou kosmetiku 😀, ale oblečení ). Vůbec nemůžu nikde zjistit na stránkách Nextu, jestli zasílají zboží i jinam než po UK 😝 Ale asi ne, co?

pimpulka
13. dub 2008

lendy, cize ten najmensi kondicioner od lushu by sa dalo povedat ze vydrzi asi tak dlho ako 250ml klasickeho kondicioneru kupeneho v beznej drogerke? dobre som pochopila?

lendy1
13. dub 2008

herminka díky moc, jsem četla, že to je dobré na mastné vlasy a navíc je to přírodní-paráda 😵 . Já to koupím při příští objednávce v Najadě pro kámošku. Ona si musí mít vlasy každé 2 dny, tak tohle by jí mohlo třeba pomoci, protože běžné šampóny na mastné vlasy prý jsou na nic 😖

lendy1
13. dub 2008

pimpulka, to zase ne, já jen, aby jsi si představila to množství, kolik toho asi je 😉
Já si toho kondicionéru musím dát po používání šampuku dost, ale třeba s běžným šampónem se tolik kondicioneru dávat nemusí. Ale používám ho tak 2x týdně už cca 2měsíce a ještě tam mám.

ella1
14. dub 2008

caute. včera som bola v Lush a kúpila som si masku.tú levandulovú a musím povedať,že ked som si ju umyla(robí aj peeling),takú jemnú pleť som doteraz nemala po žiadnom peelingu!
dalej som kupila guľu do kupeľa-thing pink(tak sa dcéra zabavila vo vani)a ešte tú s tými morskými riasami(ešte sme neskúšali),no,celý byt mi ešte dnes vonia po tej ružovej 😉
a dostala som aj darček-krémik na nohy 😉
dalej som kúpila makeup LRP,perfektne kryje a vyzerá super!
škoda,že som zabudla na tú neutrogenu 😅 no nevadí.......

lendy-myslím,že next neposielaju........ale neviem ako to robia baby,čo to normál predávaju napr. na MMB

noangel
14. dub 2008

lendy: veci z nextu na ditatka se daj dobre drazit na anglickym ebay

aponchie
14. dub 2008

lendy:me je to celkem jedno co to bude hlavne at to pomaha 😀 a je fakt mozne ,ze nektere drahe kremy sou na prd oproti tem levnym ja jsem mela Clarins a nic to nedelalo naopak sem s eosypala 😝

nire55
14. dub 2008

caute: tak buffy je uzasne,vona ma nejak neohurila ale pokozka sa fakt nemusi kremovat,aj drahy si pochvaloval 🙂
dnes som si kupila podkladovu bazu pod make up od Dermacolu,som zvedava zajtra.
ja mam make up od Clarins,ten je celkom fajn,ale uz mi dochadza denny krem od Clinique,neviem aky mam teraz kupit,asi sa vratim k Biderme,s tou neboli problemy a cenovo je prijatelna,no a ste cakam na " sneky"
ozaj,pozna niektora z vas dekorativnu kozmetiku Arabesque?

pipisek
14. dub 2008

tak já přispěju taky svou troškou do mlýna
podle Testovin byl vyhodnocen jako nejlepší oční krém proti vráskám oční krém od Vichy a na druhém místě překvapivě oční krém zn. Rilanja a podržte se, stojí asi 80,-Kč a je z Droxi - Schlecker
pro ty, které nevěří - myslím, že někde na webu by se ten díl Testovin dal najít
já tenhle pořad celkem uznávám