Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
19. led 2008

kristi: to jsem dělala o letních prázdninách..to člověk moh trůnit na hajzlu 😅 😅 😅 😅

zanett:no já už to mám docela dobrý..ale živě si pamatuju základku a druhé jméno: "beďaří královna" 😠 😅 😅 😅

sami
19. led 2008

Pěkný večer 🙂

A jakvy to máte s kosmetikou.co používáte na tváříčky a kolik do toho vrazíte?

zanett
19. led 2008

sami, nechce se mi uplne vsechno vypocitavat, pac toho mam (pouzivam) opravdu dost, ale co se penez tyce, musim se priznat, ze do kosmetiky davam nejvic penez 😅 Potrpim si na tu kvalitnejsi a ta holt neco stoji 😉

sami
19. led 2008

Taky mám ráda kvalitnější kosmetiku.

Maminka se celý život mazala Niveou, tak to moc nechápe.

Mám ráda kvalitní krémy i parfémky. Jsem prostě maniak.

A člověk si pak může říct, že pro sebe něco dělá, no ne???

lendy1
19. led 2008

zanett, já jsem ohledně toho minerálního make-up mrkla ještě na yootube a dle mě na to nemusí být nějaký specialní štetec, hlavně nějaký asi trochu kvalitnější...no já na zkoušku vezmu ten Loreal (sice ho nemusím, ale když jinej není...), 350,-Kč mě nevytrhne a uvidím, hlavně jsem zvědavá, jestli to opravdu tak dobře kryje a člověk má lepší pocit, jestli to bude alespoň trochu fungovat, tak pak jdu do něčeho kvalitnějšího 😉

sami, ani se neptej kolik do kosmteky vrážím, ještě že je se dá spousta věcí sehnat levněji přez net 😉 😀

Teď jsem objevila Lush, to prostě musím mít 😵 , to zas byla objednávka za nehorázné peníze a brzy mají dorazit i pigmenty od Nyx a to bude taky pár stovek 😝 ale už se nemůžu dočkat....

ale raději používám kvalitnější věci co opravdu fungují a vydrží...

a teď se rozhlížím po nějaké opravdu kvalitní soupravě štětců, neporadíte někdo?

zanett
19. led 2008

lendy, tak drzim palce at se to vyplati 😉 Pak dej vedet, jak to funguje...

sisstin
19. led 2008

mně MP furt nadává..že jsem šiblá..po novu jsem si chtěla nechat prodloužit vlasy..a to už padal do smrtelných mdlob 😅

aponchie
19. led 2008

ja mam asi rok ruzove kulicky na tvar od No.7 asi za 5 liber a jsem max.spokojena.stetec mam z drogerie za 79kc pravidelne peru a cistim a je v pohode.rasenku mam od Oroflame vyhovuje mi.Jinak na ruce si vystacim s indulonou na telo cokoliv co mam (Avon ovesne mleko,Oriflame,Manufaktura a tak hlavne to spotrebovat a nevystavovat si to 😀 )lesky malokdy rtenky vubec,pudr vyjimecne Rimmel,stiny nikdy tekute linky Revlon za 80kc.krem a cist.mleko od oriflame Skindividial rada vydrzi skoro rok cele baleni.nic nepotrebuju vic v zime jeleni luj na rty Vaselina na rty,za kosmetiku dam asi 0kc mesicne 😀 hlavu si nebarvim obcas k holici nebo kamoska zastrihnout.pozustatky kosmetiky z anglie jako YSL lesky,Givenchy lak na nehty Fendi telove mleka a parfem a jinak nic nemam nepouzivam

zanett
19. led 2008

sis, no a nechas si ty vlasy prodlouzit, nebo ne? Ja jsem si po ctyrech letech v relativne kratkych vlasech (asi po ramena) rekla, ze bych si mohla zase nechat narust dlouhy, ktery jsem mivala pred tim, tak uvidim, jak mi porostou. Nechala jsem se totiz kdysi ostrihat proto, ze mi prislo, ze s dlouhyma vlasama je moc prace a chtela jsem neco smrncovniho...no a dopadlo to tak, ze s kratsima je prace jeste vic a kdyz mam bad hair day, tak rozhodne nevypadam smrncovne, tak zase zkusim jit do dlouhych (nebo alespon delsich)....tak uvidim, jak porostou...ale uz jsem asi 5 tydnu nebyla u kadernice a zacinam mit abstak (driv jsem chodila kazdy 3-4 tydny na zastrih, pac jinak jsem vypadala zarostla jako pudl)....tak ted jsem zarostla, nejhorsi je to obdobi mezi kratkyma a dlouhyma, takovy neslany nemastny....Na prodlouzeny vlasy bych asi nemela nervy a cas (a asi ani penize 😀 ), vzhledem k tomu, kolik casu stravim delanim makeupu.... 😀

sisstin
19. led 2008

zanett: no...ne..jsem uvážila, že je to na mě fakt moc prachů..a mně dlouhý narostou 🙂

zanett
19. led 2008

Tak to mas dobry, ze ti rostou tvoje vlastni....teda, mne ty moje samozrejme taky rostou, ale nevim, jak rychle, mam pocit, ze vzdycky dorostou do urcite delky a pak se jakoby 'zastavi' 😀

sisstin
19. led 2008

zanett: jo...někdo to tak má..že už mu přes určitou dýlku nenarostou..mně až do pasu...ale ty prodloužený stejně vypadaj líp 😒

smoulinda
autor
19. led 2008

Jo tak s tím mám taky problém. Mně prostě narostou vlasy po ramena a tím to hasne. Dál už prostě ne 😝 😀

lendy1
19. led 2008

siss, já bych do toho teda nešla, když jsem ještě pracovala tak k nám chodili různé "dámičky" a vždy to bylo poznat, že mají prodloužené vlasy, to raději své - přirozené a počkám si až je budu mít zase hoooodně dlouhé 😀

sisstin
19. led 2008

mě štve, že jak mám blond melíry..tak to strašně zeslabuje ☹

lendy1
19. led 2008

siss, tak já mám opačný problém, mám vlasy silný jak blázen...ale teď jsem si právě objednala šampuk od Lush a mají tam i šampuk pro posílení vlasů, cena celkem jde, hodně lidí si to tam pochvaluje, tak uvidím...

sisstin
19. led 2008

lendy: já mívala taky konský žíně..ale když jsem se barvila na černo 😕

lendy1
19. led 2008

ty brďo, to jsi takový experimentátor? 😀 Já bych jednou chtěla strašně moc zkusit blond, ale bojím se toho, max. jsem šla do melírů...

sisstin
19. led 2008

lendy: já jsem od přírody špinavá blond...ale pak jsem šla do tmavě hnědý, po fialovou až černou..pak do toho zas blond a červený melíry..a pak furt víc a víc blond..až mám jenom blond melír..a v tom se cítím nejlíp 😉

lendy1
19. led 2008

podle mě ti i ta blond moc sluší 😉

andira
19. led 2008

Zdárec soudružky, chci vám všem doporučit nejlepší obchod se značkovou kosmetikou na světě 🙂 🙂
Je to www.strawberrynet.com, už jsem tam nakoupila hafo věcí, skoro za poloviční ceny nebo aspoň výrazně levnější, používám Lancome a Clinique, a když se dosypu (což je teď často 😀 , tak si pod krém dávám Normaderm od Vichy, už ho tu pár holčin zmínilo a je super. Z parfémů zbožňuju nejvíce Chanel, hlavně Modemoiselle a Chance, které nosím už pár let, občas to ale samozřejmě prohodím s dalšíma favoritkama z mého skladu kosmetiky (jak nazývá můj manžel naší koupelnu 😀 😀

sisstin
20. led 2008

andira: jak je to s poštovným? 😕

kristi
20. led 2008

no, Andi...ja se nevyznam v tom objednavani??

sisstin
20. led 2008

kristi: já taky ne 😖

sisstin
20. led 2008

kristi: musíš dát CR..a pak měnu 😉

sisstin
20. led 2008

holky..neznáte nějaký super třpytivý oční stíny? 😕 Já si ted objednala ty nový práškový od Avonu s aplikátorem..vypadaj třpytivě..ale jsem zvědavá, jaký budou v reálu 😕

noangel
20. led 2008

zdravim zpriznene duse (tim myslim kosmeticke maniacky 🙂) doufam ze mi nebudete nadavat ale mrknete na www.cheapsmells.com objednavam uz jen odsud bohuzel omezene protoze me to nebere mou platebni kartu tak musim pres manzelovu a tak se musim krotit postovni je 2,15 libry za kus ale vzhledem k cene zbozi je to skoro nic. vetsinu maj skladem taze naposled jsem objednala v stredu ve ctvrtek poslali a v utery jsme mela doruceno a to z UK ceska posta a cesky eshopy by si mely vzit priklad

kristi
20. led 2008

siss, mrknu na to

sisstin
20. led 2008

noangel: já furt nerozumím tomu, jak se to přepočítává na koruny? 😕

sisstin
20. led 2008

a nějakej českej eshop na kosmetiku víte? 😕