Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
23. kvě 2008

jj, lendy, muzes se potom hned nalicit. Me ta slecna po zakroku nalicila (teda, dala mi podklad LRP) a rikala, ze jestli mam u sebe nejaky dalsi liceni (rasenku atd), at ji to dam, ze me nalici 😀 - no nic jsem u sebe nemela, ale bylo prima, ze mi udelali 'kompletni udrzbu' 😀 A kam na to jdes? To lasercentrum, kde jsem byla ja, je jakoby pobocka Asklepionu, takze dobry, kdyby se mi chtelo letet do CR, hned bych na to sla znovu....ale ja mam ted za sebou tri aplikace toho Nlite, jsem taky spokojena a reknu ti, ze uz premyslim, ze tam pujdu znova 😅 , teda, ne ze bych to potrebovala tak zahy, jen mam pocit, ze je to silne navykovy 😀

sami
23. kvě 2008

Holky kouala jsem na něho........ale ta cena☹ a je to jen 15 m ......stojí 850 kc

.piště ještě nějké typy....

zanett
23. kvě 2008

sami, ja vim, ta cena me taky nejdriv dostala 😒 , ale u tohoto vyrobku rozhodne plati, ze dostanes, za co si zaplatis, takze ta kvalita prevysi cenu. A k tomu mnozstvi: ja si taky nejdriv rikala, ze je to takovej malej kelimek, ze to asi bude za mesic pryc, ale ta konzistence je fakt skvela a staci jenom troska a ta pokryje cele ocni okoli, takze tusim, ze mne to alespon 4 mesice vydrzi (pouzivam ho minimalne dvakrat denne, nekdy trikrat, kdyz se odlicim po prichodu z prace...) - kdyz by ti vydrzel tech 6 mesicu, tak si koupis dva kelimky za rok (coz je 1700 Kc) a to si myslim neni tak hrozne (zalezi samozrejme na tve financni situaci).

JInak, doporucila bych ti nejake jine, ale s ocnimi kremy jsem vzdycky mela problem a stridala je, protoze davam prednost prirodni kosmetice, tak jsem jich par prirodnich vyzkousela, ale ty byly taky dost drahy (i kdyz ne tak moc) 😔

lendy1
23. kvě 2008

sami, dá se sehnat za cca 450,-Kč 😉 -mrkni na MMB:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13007813&tab=3
na Aukro ho taky mají, ale za víc. No a na Jahodě nebo e-bay je ještě o něco levnější...

zanett, vybrala jsem si právě Asklepion. On ten laser nemají všude, tady jo...

sami
23. kvě 2008

A co takhle Myokine oční.....na první vrásky?

lennik
24. kvě 2008

Sami, ja mam All about Eyes od Clinique z Jahody za 390,-, coz si myslím, že je super cena. Myokine jsem nezkoušela, ale třeba Q10 oční krém od Nivea je taky hodně dobrý. Protože se mi taky začaly dělat vrásky kolem očí, tak ted používám Perfectionist od E.L., je to taková tyčinka přímo na vrásky, mají ho na Jahodě za 500,-, mám ho asi týden, tak uvidím. Dávám si ho pod All about....od Clinique. Holky mám ted úžasný peeling/masku od Benefitu, voní jak rozmačkaný mandle a obličej po něm mám jak vyžehlenej!!!

zanett
24. kvě 2008

lennik, mas nejake dalsi zkusenosti s kosmetikou Benefit? Uz nejakou dobu uvazuju nad jejich dekorativni kosmetikou, ale ta cena se mi zda dost zavratna, tak porad premyslim...Zaujal me treba jejich primer...

lennik
24. kvě 2008

zanett, mam od Benefitu jeste růžový pudr Dandelion, ja ho používám jako tvářenku a jsem s ním hrozně spokojená. Měla jsem kdysi vzorek jejich make-upu a ten byl taky super, celkově je mi ta značka hodně sympatická, i když ty ceny!!!Ale třeba ten peeling je prostě úžasnej a vůbec tech peněz nelituju!!

zanett
24. kvě 2008

tos me navnadila 😉 Jeste se mrknu na jejich www stranky...

magda22
24. kvě 2008

ahoj holky,
nemate niekto pozitivnu skusenost s nejakym "zostihlovacim kremom"?
pytala som sa tu uz na Lipo.metric od Vichy,, ale asi mi nikto o nom nevie nic povedat..tak ze by nieco ine?

zanett
25. kvě 2008

magda, ja dostala nedavno vzorek Lipometric od vichy k nejakemu nakupu...jen ze zvedavosti jsem ho otevrela - voni zdrave 😀 , konzistence pomerne ridka, slozeni mi prislo nezajimave. Ja osobne zestihlovaci kremy nepotrebuju, pripadaji mi kontaproduktivni a nejak si neumim predstavit, ze by tento (nebo jakykoliv jiny) fungoval. Nevim, kde konkretne chces zestihlet, ale samotny krem (at uz je jakykoliv) te nespasi. Bez cviceni (alespon lehkeho) a upravy jidelnicku to nepujde, podobne kremy potom muzes pouzit na 'doladeni' -prokrvi pokozku a zvlacni ji (coz opticky vypada stihlejsi), ale samozrejme az krem prestanes pouzivat, budes tam, kde jsi byla. Takze ja bych neplytvala penize za kremy na 'zestihleni', ale koupila bych si permanentku do posilky 😉 Kdyz totiz budes urcite partie pravidelne (cca 10 min denne) jakymkoliv kremem, budou vypadat lepsi (prokrvenejsi, vypnutejsi a vlacnejsi). Takze ja ti doporucuju cviceni, upravu zivotospravy a masaz kremem (jakymkoliv) po kazde koupeli/sprse 😉

holly1
26. kvě 2008

napíšete mi prosím, jakou má benefit webovou stránku? díky

zanett
26. kvě 2008

no angel me predbehla 😉 , Ja jsem teda chtela zminit angllicke stranky, kam se divam ja, ale ono je to skoro totez 😅 (www.benefitcosmetics.co.uk)

holly1
26. kvě 2008

díky

holly1
26. kvě 2008

díky, u nás se teda neprodává? Objednáváte si ji z USA?

zanett
26. kvě 2008

Ja bych to objednala z UK stranek, ale benefit tady maji ve vetsich drogerkach, takze az si neco na netu vyberu, tak si to skocim koupit...(ale ja bydlim v UK, holly). Zkus se mrknout, jestli nedorucuji i do CR, uz hodne firem zasila do celeho sveta (nebo alespon do Evropy) 😉

holly1
26. kvě 2008

zanett, díky za info, ale naslepo se mi to objednávat nechce, přece jen bych si to nejdřív ráda prohlédla a ohmatala, ale ven někdy jezdíme, tak se možná juknu.

zanett
26. kvě 2008

holly 😉

malaskoricka
26. kvě 2008

ahojte....ak sa vam znenazdajky vyhodi sem tam jedna vyrazka..dve tri...aka kozmetika je podla vas ta najlepsia?? ja som skusala viacero "blbosti" aj z lekarne ale nic nepomaha:(

ella1
26. kvě 2008

sa máš!keby že ja mám sem tam jednu dve vyrážky,tak som šťastná.....
no mne asi najlepšie zaberá viac vecí do kopy....napr. masky lush,tie sú super!potom krem elicina+ sauna+La Roche Posay.

magda22
26. kvě 2008

zanett dakujem za tvoj comment.. ja mam na podobne kremy tiez taky nazor (len som robila prieskum) a samozrejme, ze som to myslela iba ako doplnok ku cviceniu a spravnej zivotosprave, my papame iba zdravo a zacala som chodit na kalanetiku a pilates, takze hadam ten krem nebudem musiet riesit 😉
moj problem su neskore vecere... 😒

malaskoricka
27. kvě 2008

ella....ja icvh mam malo ale i tak mi vedia robit veeelkee.problemy a tie znacky zhanas v lekarni alebo kde?

ella1
27. kvě 2008

no,si nevidela mňa 😀 mne sa teraz spravilo niečo neidentifikovateľné na čele,čo vyzerá ako hrča 😅 vidno mi to,no také som nikdy nemala a ide ma z toho poraziť!

a La roche posay zoženieš v lekárni,lush v Ba alebo cez internet,elicinu-krém zo slimačieho slizu(vraj výborný,ale mne až tak nepomohol) tiež cez cesku stranku elicina.cz

treba poskúšať čo tebe zaberie najlepšie.na každého platí niečo iné....ja na tej svoj zázračný liek ešte len čakám ale nevzdávam sa a hľadám.......

malaskoricka
27. kvě 2008

ja hladam skoro rok a nedokazem najst nic spolahlive...stlae mi to pomoze na mesiac dva a potom zasa vyrazka sa vyrazkou :-/ jedna zmisne obavi sa dalsia.....ale uz som asi 2mesiace "na cistom" bez vsetkeho neskusam uz nic...aspon zatial...ale skus popozerat aj na intenete aj v lekarni ci nieco najdem.dik

ella1
27. kvě 2008

no,tak ja hľadám odkedy ma prepadla puberta a to je už viac ako 10 rokov,no asi počkám,kým to prejde a potom budem hľadať zase niečo na vrásky 😀

malaskoricka
27. kvě 2008

ella... neber to az tak tragicky...mzono budes amt "pokojne odbobie" bnez akychkolvek problemov....neverim zeby si mala az taku smolu..

ella1
27. kvě 2008

vážne,u mňa je vzácnosť ked mám par vyrážok,to si pripadám ako s dokonalou pleťou 😀

zanett
27. kvě 2008

Ella, co konkretne myslis tou vyrazkou? Je to akne, nebo neco jinyho? Ja jsem taky mela kdysi vyrazku na ocnim vicku a pak mi dr. sdelila, ze je to ekzem 😝 Na obliceji ale uz roky bojuju s akne, ale v poslednich mesicich se mi to podarilo dostat pod kontrolu a dovolim si tvrdit, ze to snad vypada i dobre. Ale chce to bojovat na vsech frontach - presne jak pises...je to beh na dlouhou trat

mmch, kam se podela lendy? 😕

ella1
27. kvě 2008

zanett-no hovorím,že teraz sa mi na čele urobila hrozná hrča,vyzerám jak debil 😅
no a vyrážky mávam stále.......a ešte si dovoľujú sa posúvať na miesta,kde som pred tým nemávala.na líca a na krk...no des.....