Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

ella1
17. pro 2008

japanesse je peeling, to by na oči asi nešlo.
inak mne sa vždy niečo dostane do očí, je jedno aký odličovač to je.
k tomu makeupu. ked nemáš problematickú pleť tak nepotrebuješ silno krycí makeup....

lenki33
17. pro 2008

ella nemam problematicku plet, potrebujem plet skor len farebne zjednotit, ale ked je malo kryci tak to skratka nie je ono, ako nemusi to byt nejek extra krycie,ale ked prave tu vlastnost uviedla lucenek pod 50% tak ma to prekvapilo
inak jeden z mojich najoblubenejsich makeupov bol Translucide z lorealu, ale momentalne je na mna moc leskly
a mas pravdu sjg obsahuje aj mlete mandle to by na oci asi fakt neslo 😀

olise69
17. pro 2008

Nemáte vyskúšaný ten druhý, púdrový? Ako kryje?

ella1
17. pro 2008

najlepšie asi skúsiť vzorku.
záleží aj na tom ako veľmi máš tie farebné rozdiely.niekto má menej a stačí mu aj fluidný makeup......translucide je super, tiež som ho mala.by som povedala, že tak stredne krycí.ak by bol ten čo chceš podobný, tak to by šlo...

jakoubka
17. pro 2008

Olise-myslíš ten Loreal Cashmere?TEn je dobrý,pleť jako hedvábí a celkem dobře kryje 😉

lucenek
17. pro 2008

lenki....ten makeup ti pusinu sjednotí projasní prostě vypadá odpočatě, ale když mám semo tamo beďary nebo fleky po..beďaru tak prosvítaj na to je lepší repulpant reboosting taky od bourjois a líp kryje je hutnější

mihapiha
18. pro 2008

mě napadlo, asi v lednu bych objednávala něco z http://www.garden.co.uk/php/showCatPage.php?cat=1 jestli by se chtěl někdo přidat, tak písněte do IP. mám v plánu si vzít nějaký make up. tak koukněte....

lucenek
18. pro 2008

miha pokukám

zanett
18. pro 2008

no pokud ma nekdo vylozene bedary nebo fleky, tak zadny makeup je nezakryje stoprocentne...na to patri korektor. Proste ty nejvetsi barevne nerovnosti zakryt korektorem a teprve na to aplikovat makeup...

lucenek
18. pro 2008

zanet mněkde sem četla, že na kruhy a červené fleky korektor pod make up a bedary a tak na make up ten korektor......

zanett
18. pro 2008

lucenek - ono zalezi na slozeni korektoru a makeupu. Pokud das na silikonovy makeup korektor, ktery vetsinou silikony neobsahuje, tak ti to znici cele naliceni...Bedary se prece nemuseji stoprocentne zamaskovat tak, aby nebyly videt, staci, kdyz se jen prekryji a nebiji do oci...protoze cim vic se ten bedar maskuje, tim vic je videt 😝

lucenek
18. pro 2008

zanett jéžiš to je hotové umění...a jak mám vědět jestli mám silikonový make up...?

zanett
18. pro 2008

lucenek - je to ve slozeni 😉 Obecne to ale poznas tak, ze kremovy makeup (treba Dermablend) se roztira porad stejne (jako krem), kdezto makeup se silikonama po kratke dobe, co je vystaven vzduchu, jakoby 'zezmolkovati' a nejde rozetrit a nekryje...proto se po na naneseni na plet musi rychle rozetrit do pozadovaneho stavu, jinak se potom uz neda nijak opravit (kremovy makeup lze vrstvit a opravovat) 😉

lucenek
18. pro 2008

ahá mám záluska na ten dermablend tak uvidím a na ten teda mám dávat korektor pod.....
mno upřímně když přelouskám pidi písmo složení makeupu tak jakože technický termín silikonu může být třeba trichlorvinyl...a já nebudu vědět že to je silikon ☹

zanett
18. pro 2008

lucenek - siliony (alespon v anglictine) maji vetsinou koncovku ' -cone' (treba ve vlasovych pripravcich je to ten notoricky znamy dimethicone atd).

Ano, u Dermablendu se doporucuje aplikovat korektor pod makeup 😉

lucenek
18. pro 2008

no vidíš to jsem nevěděla..... 😲 😲 😲 kurnik to abych uměla aj chémii na totok 😀

susik77
18. pro 2008

Ahojte, neskusali ste nahodou niekto odstranit laserom pigment. skvrny + drobne jazvicky po akne? Prip. mikrodermabraziu? Ze aky to ma efekt a ako potom plet vyzera...

ella1
18. pro 2008

no mne je zas lepšie dávať najprv makeup a potom korektor.lebo niečo makeup zakryje, niečo nie.tak by bolo zbytočné najprv myskovať všetko korektorom a potom ešte makeupom, ked niektoré vady zakryje makeup.....

aponchie
18. pro 2008

ja davam taky nejdriv make up a pak korektor mam od Clinique a je uzasnej nejde ani poznat a staci vklepat..mam dotaz ohledne praskle zilky na nose..to mam jeste od porodu jak jsem vehementne tlacila a na nose mam takovou pidi cervenou tecku,ale nekde jsem cetla,ze by se to melo co nejdrive odstranit ,ze se to muze rozsirovat? 😲

susik77
18. pro 2008

apo: ja mam presne taku tecku na tvari, uz je rovnaka asi 3 roky, chcem to dat odstr. laserom. Ale myslim, ze v poho sa to da aj zakryt make-upom, al. korektorom.

petrolejka
18. pro 2008

Ahoj všem. Dotaz, poradíte někdo dobrou voděodolnou černou řasenku? Aby udělala hustší dojem, moje řasy, to je peklo. 😀 Nosím čočky a přes den si občas kápnu do oka ... normální řasenky se mi pak rozpíjí, i ty pro uživatelky kontaktních čoček. Zatím nosím Maxfaktorku, ale ráda bych zkusila i něco jiného.

ella1
18. pro 2008

apon-aj ja mám, ale pod obidvoma očami 😅 malinké,dajú sa zakryť.no aj na dekolte a na bruchu.neviem z čoho vyrašili. 😠 rozširovať neviem ......mňa by zaujímalo koľko stojí také odstránenie

susik77
18. pro 2008

ella: myslim, ze mi v Asklepione hovorili ze okolo 600 Kc 😉 Zavisi aj od toho, kolko impulsov bude treba. Ale ja mam fakt len malinku tecku, tak dufam, ze nie vela. Ja to mam z mrazu...

aponchie
18. pro 2008

no to me taky,ale nekde sem slysela,ze kdyz je to blizko oci ,ze se to ma odstranit aby to prej nezasahovalo k ocim a nejake problemy z toho nebyly co ja vim uz si to nepamatuju,ale vypada porad stejne jenze kdyz ji nezamaluju tak ji mam primo uprostred na nose 😀

susik77
18. pro 2008

to je kozny probl. myslim, ze probl. s ocami nehrozia 😎 Ale chapem, ja som si dala odstr. znamienko na cele-tiez som to hned videla -bilo to do oci-ako som to mala na cele 😎

ella1
18. pro 2008

600 korun jedna?no nieže by to bolo veľa, ale na jednu pidibodku dosť...
apon-a aké problémy by mohli byť, ked je to pri očiach?

susik77
18. pro 2008

ja som si povedala, ze pred tym, ako sa vratim do prace, sa dam dohromady...vsak to mam uz 3 roky...ale rozmysl. aj nad tymi 2 pigment. skvrnsmi z tehu-dat to odstr. naraz

aponchie
18. pro 2008

ja prave nevim slysela jsem nekde,ze by se to mohlo casem rozsirovat az k ocim ty praskla cevka ..tak jsem nad tim premyslela,ze se pujdu zeptat k nam do laser centra jen mam strach aby to k necemu bylo 😝

susik77
18. pro 2008

apo: si myslim, ze je to nezmysel: rovnako ako moja dr. vypotila, ze ked mi praskla cievka na oku, dostanem mozgovu mrtvicu 😎