Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
18. zář 2008

pimpul, lendy - diky 😉

Pimpul - ja jsem ten krem nevidela 'nazivo', ale moc se mi zamlouva...ja jsem teda co se oblicejove kosmetiky tyce, dost opartna, nechtela bych, aby se mi na obliceji vyrazilo neco nepeknyho, ale ty recenze byly jedna lepsi nez druha, tak jsem hoooodne nahlodana. Kelimek (45g) tady stoji £15, coz neni strasne moc, ale kdyby to nemelo fungovat, tak je i 15 liber dost, ale pry se daji koupit maly vzorky za £1, tak se na tu moznost jeste podivam, a zjistim co a jak

Lendy - ne, ten makeup neni tak hutnej, teda - je pomerne husty, ale ta konzistence je pri rozetreni jaksi ridsi (Dermablend se chova jako kryci krem, kdezto ten od BB ma zpocatku vlastnosti klasickyho makeupu - tzn. nezda se moc kryci a jakoby se vsakne do pokozky, ale to je jenom na zacatku, kdyz ho necham sednout, tak po chvilce je videt, ze se szije s pokozkou a jakoby zmatni a kryje dobre). Vcera jsem mela jen ten makeup, nevypadalo to spatne, ale taky me napadlo, ze bych mohla zkusit pudr navrch, ale zase jsem si nechtela pripadat moc 'zmakeupovana', jak to delas ty, lendy? Na ten Dermablend asi pudr nedavas, co a s jinymi makeupy jsi pudr pouzivala?

kristi
18. zář 2008

ja taky gratuluju.

Vcera jsem mela vzorecek Estée Lauder - double wear lignt a bomba, velice prijemny a proste takovej drzak, delalo mi problem ho odlicit

zanett
18. zář 2008

kristi - diky 😉 Uz bylo nacase, uz mi z toho doma zacinalo hrabat a taky jsem si zacinala vsimat, se se MP choval, jako by me mel jistou (no koho bych taky mela kde potkat, ze, kdyz jsem byla cely dny doma...)

Kristi, shodou okolnosti jsem se pri tom lovu po novem makeupu taky divala na Estee Lauder na Double Wear, ale precetla jsem si ty recenze, nebyly spatny, ale bylo tam i dost nespokojenych (hlavne pry co se kryci schopnosti tyce a nabidky odstinu)...prave me taky nejdriv zaujal, ale jak nemaji pro me vhodny odstin, tak je konec...jinak, ja nevedela, ze ty pouzivas podklad 😕 ja myslela, ze ty mas plet jako broskvicku 🙂

kristi
18. zář 2008

kdyz jdu ven, tak se licim....makeup, tvarenka, rasenka a linka....stiny moc nezeru, pac se s tim neumim namalovat...

je pravda, ze u toho EL, maji jen 3 ostiny. Ty jsi hodne svetla, tak to mas asi problem. Ja jsem stredni, tak mi vetsinou 1-2 odstiny sedi...

lendy1
18. zář 2008

zanett, já používám pudr skoro pořád i přez Dermablend. Zatím jsem narazila jen na jeden make-up s kterým to není nutný. Dřív jsem měla transparentní a teď mám už nějakou dobu fixační od Vichy-je hodně jemný a bílý-opravdu jen zafixuje, na pleti není vůbec vidět a hlavně make-up pak vydrží celý den, už ten pudr nemusím používat během dne, jak se mi to stávalo dříve.

zanett
18. zář 2008

kristi - jj, ja jsem strasne svetla a najit 'muj' odstin je fuska 😒

Lendy, takze od vichy fixacni, jo? Jeste se na to mrknu, ale nevypada to moc 'pudrove', ze ne? Ja nemam rada takovy ten viditelny nanos pudru...

perla200
18. zář 2008

ahojte baby...máte niekto skúsenosti s kozmetikou RYOR? aké sú?

zanett
18. zář 2008

Perla - ja jsem ryor pouzivala jako pubertacka (tak max. do 15 let), konkretne pletovou vodu a nejaky hydratacni krem (uz presne nevim), je to uz vic nez 10 let, takze se ta kosmetika treba zmenila, nejsem si jista, kazdopadne pokud je porad stejna, tak ted uz bych ji nepouzivala, je to pokud si dobre pamatuju normalni drogerkova kosmetika, ale zalezi na vyrobku (mamka pouzivala nejaky kastanovy krem na nohy na zvyseni cirkulace a byla spokojena)....

lendy1
18. zář 2008

jj, já taky měla Ryor v pubertě 😀 Bylo to levný a žádný extra výběr stejně nebyl 😝 Slyšela jsem na pár věcí chválu na něco zase vůbec. Osobně k Ryoru nemám nějak důvěru, prostě drogérková kosmetika, co asi žádné zázraky neudělá.

zanett, právě ten fixační žádné nánosy nedělá, jen zafixuje a zmatní, nikde nevidíš takový ty pudrový nánosy. Myslela jsem si, že když je ten pudr bílý, že třeba bude dělat něco s barvou make-upu, ale vůbec, stačí ho fakt maličko.

sikiki
18. zář 2008

ahoj holky,jmunuji se Šárka a spolupracuji se společností Cristian lay,což je kosmetika a šperky(ocel,stříbro i bižu).Určitě znát budete.Rozšiřujeme teĎ své řady,pokud byste některá měla zájem,písněte mi.Přeji hezký sluníčkový den,Š.

zanett
18. zář 2008

tak bacha na to, Sarko, forum neni pro firmy, admin radi jako das 😀

Lendy, ten fixacni pudr; je to tento? http://www.escentual.com/cgi-bin/Escentual.stor...
Pisou tam, ze je to fixacni pudr, ktery se ma pouzivat spolecne s makeupem Dermablend a tak zajisti, ze makeup vydrzi cerstvy az 16 hodin, tak premyslim, jestli by fungoval i na jine makeupy?

lendy1
18. zář 2008

jj, zanett, funguje i na jiné make-upy. Mám ještě tenhle fixační bílý od Artdeca, zatím teda nerozbalený, ale ten od Dermablendu už mi dochází tak zkusím Artdeco.
http://www.docsimon.cz/zbozi/vichy-dermablend-f...
http://www.artdeco.de/index.php?id=81&L=1

zanett
18. zář 2008

lendy 😉 , kdyz uz jsme u toho artdeca; ja jsem dala tu ocni bazi na muj nakupni seznam 😀 , uz se tesim; jinak, ta baze se nesliva do linek, ze ne? nevim, jestli jsem se uz ptala, ale nesnasim, kdyz se mi na vicku ( v zahybu) udela takova linka 🙄 , mam dost mastnou plet a na to fakt nic nefunguje,ani kdyz si pred tim pretru vicko makeupem, pripadne nejakym pudrem, dokonce ani ten mineral nefungoval (teda, ten vydrzel dyl, ale ke konci dne jsem tam stejne mela linku 😒 )

lendy1
18. zář 2008

zanett, nee, neslívá se, opravdu to vydrží celý den 🙂

ella1
18. zář 2008

caute babule 😀
noooo, ryor, to som voľakedy používala.ale ako teda efekt nič moc.záleží kto má akú pleť.poznám baby, čo majú pleť ako bábo a môžu si ňu dať hocičo......prečo k nim nepatrím?! 😠

dnes som si chcela kúpiť LRP effeclar, ale nemali, tak som si kúpila biodermu sebium mat a dostala som vzorku pleť. vody h2o a krém sebium AKN.
tak som zvedavá, lebo túto kozmetiku som nikdy nepoužívala.nemáte niekto skúsenosť?

a mimochodom, ja si musím vždy na tvár dať aj púder, aj ked som si dala podkladovú bázu,lebo ja sa začnem lesknúť a makeup sa mi niekde vytratí z tváre
😅

anetka28
19. zář 2008

hlasim, ze na slovenskych lush strankach maju zlavnene vyrobky. a prisli im tie nove kremy z anglicka

osa
19. zář 2008

ahojte, ja sa chcem opytat na biodermu proti pigmentovym skvrnam, nemate niekto skusenost? Pripadne nieco ine co na skvrny zaberie...

lendy1
19. zář 2008

osa, zkus Neostratu, ty su dost lidí pochvaluje na pigmentové skvrny. NeoStrata - Pigment Lightening Gel je přímo na pigmentové skvrny. Možná ho seženeš někde v lékárně nebo na netu.
Pak ještě Porcelana, ale ten tu není k sehnání, jedině v USA, takže tak koupit přez e-bay
V podstatě by mělo fungovat vše, co obsahuje: hydrochinon nebo ovocné kyseliny- kojovou, glykolovou
Pak jedině laser, chemický peeling...

ella, já mám od Biodermy micelárku a je úžasná-pro mě jeden z výrobků, ke kterým se ráda vracím-naprosto vše odlíčí a voda není parfemovaná 🙂

kristi
19. zář 2008

jeste tusim Bioderma nebo Biodroga ma neco na pigment, novinku.

darina77
19. zář 2008

Anetka videla som, je to dobrá akcia, už mám doma krém na ruky handy gurugu za polovičnú cenu a z noviniek sa chystám objednať to škoricové mydlo. Zbožňujem všetko škoricové.

zanett
20. zář 2008

darina - tak si jeste porid skoricovy sampuk New hair 😵 (pokud ho teda uz nemas) Je vyborny 😵

darina77
20. zář 2008

Zanett, aj ten si chcem objednať, spomínala si , že ti rozvoniavala celá kúpeľňa, už sa teším. Ešte by mohli vyrobiť škoricový balistik, ale to asi pred vianocami, vtedy fičia tieto škoricové vecičky.

zanett
20. zář 2008

darina, my vanu nemame, takze balistiky ani nepouzivam, lush dela krasny darky (predem zabaleny), uz jsem mela castokrat chut je koupit bud kamosce ci segre atd, jenze v kazdym darku je alespon jedna balistika (sklonuju to spravne, ze jo? 😕 ) a spousta lidi co znam, nemaji vanu..je to skoda 😒

ella1
20. zář 2008

ja som si dnes dala do vane jasmínový balistic-fairy jasmine sa tuším volá, no poviem vám, musela som sa ešte osprchovať,toľko trblietok v tom bolo 😀 a aj tak nechceli zo mňa zliezť a tak ich (ne)úspešne trúsim zo seba po byte 😀 ale nevadí 😀 pekne voniam 😉

tak som skúsila už tú biodermu, zmatňuje poriadne.ja som mala večer zamatovú pleť bez jediného lesku 😅 ani podklad pod makeup nepotrebujem.

zanett
20. zář 2008

ella, jaky sampuky od lush jsi jeste zkousela? Tusim jsi rikala, ze mas ten Ultimate shine, ale ze ti masti vlasy? Ja si delam zalusk na jumping juniper (je pro mastne vlasy- zas tak mastny je nemam, ale od te doby, co se nebarvim, tak je mam min suchy a u korinku nekdy az moc 😀 ) a pak jsem jeste chtela karma komba, mam totiz strasne rada vuni te jejich karmy, ale kdyz jsem si precetla slozeni, tak me presla chut 🙄 ; obsahuje totiz barvivo FD&C blue nr. 1 (casto ho ale schovaji jen za cislo barvy;42045) - coz je silny karcinogen (pokud jsem se divala dobre, tak v zadnych jinych sampucich neni), v nekterych zemich (svycarsko, norsko atd) je zakazany...takze i kdyz nepredpokladam, ze bych po pouziti toho sampuku okamzite odpadla mrtva, presto mi to prijde zbytecne...Ale na jum. juniper a ultimate shine si rozhodne brousim zuby i nadale 😉

binki
20. zář 2008

já prošla lushovým obdobím před 2 roky, ale co mám ráda je mask of magnaminty (lepší čistící masku jsem nenašla, ani Matis Paris nebyl tak efektivní) a přes zimu ráda používám všechny ty masážní kostičky, hm, mám ráda, když se to krásně rozpouští v ruce

zanett
21. zář 2008

binki - ty masazni bars mam taky rada 😉 Ja osobne si myslim, ze pokud bude lush porad tak dobrej, tak u nich kvuli nekterym vyrobkum zustanu, napr baby face, tea tree toner a sampuky - to jsem nikde v lepsi kvalite nevidela, napr. baby face bych si kupoovala, i kdyby ho zdrazili treba desetkrat 😀

ella1
21. zář 2008

zanett-ja mám zatiaľ len ten US.je dobrý, ale skôr by som povedala, že je na normálne až mierne suché vlasy, ja potrebujem na normálne až mierne mastnejšie vlasy.no a momentálne aj na padajúce vlasy. takže si kúpim nabudúce new hair.
no a u mňa No.1 maska je love letucce.

olise69
23. zář 2008

lendy- nepozerala si jahodu ?
Je tam akcia - darček kozmetiky Stila . Nepoznáš ju ? Nerozumiem, či sa zlučuje darček pri prvoobjednávke + Stila , alebo jeden z možností.

lendy1
23. zář 2008

olise, tu akci nějak nechápu, asi to je, že k objednávce dostaneš něco od Stila (jeden ze 3 uvedených), ale fakt nevím...asi je to až od nějaké výše objednávky - 50 dolarů.
já mám od Stily toto:
http://cz.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid...
jsou to pigmentové stíny, mám ty hnědé a jsou moc fajn.

Jinak moje zesvětlení vlasů dopadlo jak jsem předpokládala-jsem pořád tmavovláska 😀 -jen mám vlasy lesklejší a s takovými měděnými odlesky. Takže to vidím na nějaký jemný melírek 🙂