Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

rimmel
21. led 2010

andria prave ten krem mam aj ja! 😀 i ked v posl.dobe nan nejak zabudam...skor dost pouzivam krem na ruky od vaseline 🙂

tu tvoju maskaru teda musim vyskusat..som na missi ze kt.bude naj a potom sa jej budem zubami nechtami drzat! mam totiz kratke a rovne riasy 😠 😀

paola.o1
21. led 2010

ahojte, naj naj maskara je podla mna dior - diorshow, aj ja mam kratke, nie moc huste riasy, ale ked si ich s nou namazem tak vsetci co ma poznaju sa pytaju ci som si nalepila umele a ty co ma nepoznaju obdivuju ake mam krasne dlhe, huste riasy🙂

rimmel
21. led 2010

paola fakt?! jeee no musim vyskusat! dik za tip 😵

sisstin
21. led 2010

pimpulka: nej v broskvové barvě by měl být od NARS Orgasm 😀 já mám od PL Nymph a je to dost podobné, a hlavně asi 5x levnější 😝

lendy1
21. led 2010

pimpulka, broskvová je nejpřirozenější barva, takže určitě budeš spokojená.
Já mám NARS Orgasm - na Pigmentech mám i foto v reálu, je to taková přirozená barvička, má v sobě mini zlaté třpytky, jsem s ní moc spokojená. Na fotce vypadá dost intenzivně, ale stačí ji málo a vypadá opravdu dobře.
Jinak Orgasm je prý Top v tvářenkách...od MAC nevím...když na nějakou narazíš, dej vědět.

jo, ještě pěknou broskvovou, ale dost světlou jsem viděla od Benefitu: GEORGIA PEACH PINK.

BB make-up mi snad zítra přijde domů, tak se těším...

danu
21. led 2010

rokka • Dnes o 19:22
ahoj kočky, aké očné krémy proti vráskam používate? Potrebujem nejaký hypoalergénny, nakoľko mám citlivú pokožku. Nejaké som už mala, ale výsledky žiadne 😒

titkovamiriam • 3d • Dnes o 19:28
ja som cela nivea 🙂 a som spokojna

mamartinka
21. led 2010

Baby chcem sa spitat.Poradite mi neaky dobry krem na suche ruky?Teraz cez zimu mam strasne suche ruky az sa mi zrovna supu.Prosim o radu neakeho dobreho kremu len na ruky.Dakujem.

zuzka11
22. led 2010

Cauki mamatrinka - mam rada Neutrogenu...jinak jsem zksuila LOccitane - nevydrzi dlouho, ale hezky vonia Weledu - a nic.....takze doporucuju tu Neutrogenu, ta je fajn.....

danu - bohuzel neporadim, snad holky neco maji.....

monkula
22. led 2010

mamartinka, ja som si kúpila včera olivový krém od Dolivy, a po prvom antetí som mala ruky jemné a hladké...
Keď som robola v kancelárii, tak som mala veľmi suché ruky, lebo som stále mala v rukách papier, hlavne keDˇsom kopírovala a chytala ten horúci papier z kopírky, tak som mala ruky ako rašpľa, popraskané, krvavé, boľavé..
Vtedy mi pohol červený krém od Garnieru - na veľmi suché ruky 🙂

pimpulka
22. led 2010

ahojte baby...k suchym rukam...mne pomohla uz spominana Neutrogena....je aj parfemovana aj neparfemovana
dakujem za rady ohladom licok..kukla som ten Nars..naozaj dobre vyzera, ale stoji 25dolacov...na MAC iba ten refill-kedze ten box uz mam- stoji 15,50.....tak vaham

mamartinka
22. led 2010

Dakujem.A ta neutrogena sa da normall kupit v drogerii ci lekarni?A je lepsia parfemovana alebo neparfemovana ako pise pimpulka.Je to v kelimku ci tube.Dakujem este raz.

pimpulka
22. led 2010

predavaju ju aj v drogerii aj v lekarni ak sa nemylim...je ich viac druhov...je v tube...ja mam tu "zakladnu" Hand cream concentrated, na suche popraskane ruky...parfemovana neutrogena ma taku jemnu nevtieravu vonu...

mamartinka
22. led 2010

Dakujem.

rimmel
22. led 2010

baby zacali sa mi mastit vlasy! musim si umyvat denne! co s tym? pouzivam sampon head and shoulders, iny nemozem inak sa mi zacnu robit lupiny i ked nie vela.....? dik

bellada
22. led 2010

zuzka 11 - Joico vlasovu kozmetiku mozes kupit iba v salonoch, ktore s nou pracuju (je ich vsak malo) alebo tu
http://www.lookfantastic.com/hair/joico je to vazne bomba 😅

mate niektora skusenost so znackou Caudalie - francuzka kozmetika, zaujalo ma od nich viacero veci napr.
http://www.lookfantastic.com/beauty/caudalie/co...
http://www.lookfantastic.com/beauty/caudalie/ca...
http://www.lookfantastic.com/beauty/caudalie/ca...
ale paci sa mi vlastne vsetko 😵 len by sa mi zisli najprv nejake recenzie 😉

zanett - super korektor je od H. Rubinstein - Magic

zanett
22. led 2010

lendy - no ona mi ten oblicej vytahovala jako pri nejake opravdu brutalni masazi 😠 Jsem se ted cely tyden dopovala vitaminem C 😝

Bellada - diky za tip, na ten korektor se podivam 😉

Co se tyce suchych rukou: Neutrogena (jak ji tu nekdo zminil) je opravdu dobra, pouzivam obe (parfemovanou i bez parfemace) a je idealni i pro muj ekzem. Mamartinka, ale co bych ti mohla vrele doporucit, jsou rukavice na noc. Ja si porad lakuju nehty, takze spim v rukavicich minimalne jednou (ale spise dvakrat) tydne: Tesne pred spanim - kdyz uz mam vycisteny zuby atd 😉 , proste kdyz uz si nebudu ruce namacet ve vode - si ruce nakremuju hutnym, mastnym kremem/ telovym maslem a prikapnu par kapek esencialniho oleje. Poradne rozetru, ale necham na rukach viditelnou vrstvu kremu, namasiruju i nehtova luzka atd a navleknu bavlnene rukavice urcene presne k tomuto ucelu (tady v UK jdou bezne zakoupit za libru v drogerce). S tim jdu spat. Krem se krasne vstreba do pokozky a rano se probudim s nadherne hebkyma rukama 😵 Pokud mas opravdu suchou, supinatou kuzi, doporucila bych pred tim jeste jemny peeling.

Presne jak to tady nekdo zminil: protoze delam v kanclu, tedy porad s papirama, tak mam casto suche ruce (hlavne ted v zime) a jeste k tomu ekzem, takze ty rukavice aplikuju pravidelne 1-2x tydne. V lete je to trosku horsi, protoze je mi v nich horko 😵 Totez jde aplikovat i na chodidla - pro ty, kdo maji suchou kuzi na patach atd.

monkula
22. led 2010

ja som to zmínila 😀
Mám na vás otázku, máte skúsenosti s púdrom od NYX?

luucia
22. led 2010

Ahoj holky,

dneska jsem si vyzvedla balíček od Lendy s řasenkou od Heleny Rubinstein a je teda bomba 😵 😵 😵 jinou už nechci 😵 😵

Lendy, moc děkuji 😵 ještě se zeptám..objednávala jsem si kapsle od Elizabeth Arden na oči...nevíš jak se používají? jestli je lepší ráno nebo večer? a každý den? děkuji 😵

lendy1
22. led 2010

luccia a mě byla ta adresa povědomá 🙂

já ty kapsličky používám každý den ráno i večer, mě se hned krásně vsáknou, takže za pár minut můžu dát v pohodě make-up.

monkula, no NYX je v US běžná drogérková kosmetika, takže asi to bude takový průměr.
Já u pudříků zůstávám věrná T.LeClerc a jiné už nechci - ty jejich pudry jsou opravdu špičkové.

andira001
22. led 2010

Lendy, jsem se dívala na tvé fotky a připadá mi, že jsi podobná té misce Lucii Králové 🙂 , máš moc hezky udělané obočí 🙂

Řešily jste tady tvářenky - Nars Orgasm, tak ta je krásná a v usa je to nejprodávanější tvářenka, na mne bohužel není ani vidět, mám olivovou pleť, trošku tmavší a absolutně nemůžu mít tvářenky do broskvova, páč pak s tou žlutou kůží už vypadám jako mrkev 😅 😅 😅 Mám ráda azalkově - růžové, třeba Mac - Dessert Rose, popř. Pink Swoon a teď mám novou Clinique - Pink Love, má nepatrně třpytky a dělá takový ten zdravý nádech, jako když jde člověk třeba z posilky nebo na studeném vzduchu, to se mi líbí nejvíc. Takový odstín se myslím i hodí na skoro každý odstín kůže.

Zanettku - ta terapie s rukavicemi je dobrá, ale asi jenom, když je člověk zrovna sám doma (v posteli) 😅 😅
Jinak si to neumím moc představit 🙂
Nejvíc ze všeho na světě se mi na ruce osvědčil, podržte se, krém na nohy Eucerin Urea 10%, ten je naprosto famózní, už to používám 2 roky, krásně změkčuje i kůžičku u nehtů. Mažu s ním ruce i nohy 😅 Fakt maximálně doporučuji, není mastný ani suchý, tak akorát a urea dlouhodobě změkčuje a hydratuje. Prostě můj pokládek 🙂 Kromě toho ještě mám moc ráda Aveda - Hand cream, ale je docela drahý a dá se koupit jen přes net nebo ještě L´Occitane - Shea Butter.

andira001
22. led 2010

Lendy - jaký pudr máš od LeClerk??? Líbil se mi ten banánový, ale když jsem to ozkoušela, tak mi to nepřišlo jako nějaký super zázrak. Já střídám Mac - Blott powder medium dark a ještě miluju Loreal True match, ten už mám asi po 6. a naučila jsem na něj i ségru je o moc lepší než třeba Clinique nebo Lancome a spol.
A ještě zbožňuju Guerlain - Les Meteorites, ale ten není úplně do kabelky 🙂

Rimmelko - na mastné vlasy je skvělá vychytávka suchý šampon s kopřivou od Klorane 😉 a jinak bych zkusila Scalp Therapy od Biolage Matrix anebo novinka od Kerastase, myslím, že se to píše Bionic, ale to si fakt nejsem sure, jak se to píše 😅 Já naštěstí lupy nevedu 😅 , ale vlasy se mi mastí teda děsně, takže taky furt myju 😝

zuzka11
23. led 2010

Andi - tak krem na nohy? 😉 😀 Super naúad...ja mam rada tu neutrogenu, jak jsem psala, LOcctiane mi neprisel nic moc extra....

O pudrech LeClerk jsem taky uvazovala, ale vzdycky me odradila holcina, ktera je prodavala, ja totiz nechtela jen urcity, ale poradit s odstinem a to jsem sakra narazila...... ☹ Takze mam Bobbi Brown, jen na par lesknoucih se mist a pak od Rimmelu bronzovy, at vypadam opalene - v zkme samo jen trosku 😉 A tvarenka jsem zase verna Bobbi, Andi - a vyada presne jak pises ty o Clinique, jako kdyz jdu z posilky, zdrava barva.......je uzasna.....

zanett
23. led 2010

andira - MP si na ty rukavice uz zvykl, koneckoncu, nejsou to zadny hunaty, pleteny, tlusty 😀 , proste tenky, bavlneny, vypada to normalne, na vasni to nijak neubira, jestli myslis tohle 😉 😀

Chtela jsem se zeptat, kde kupujete H. Rubinstein? Kdyz jsem hledala na netu, tak jsem nasla tohle ☹ 😝
http://www.helenarubinstein.co.uk/_en/_us/whats...

luucia
23. led 2010

Lendy, aha, díky 😉

Mě Lendy taky připomíná tu Miss 😉

zanett, Já mám tu řasenku od HR z Jahody 😉

luucia
23. led 2010

Lendy, ještě mám dotaz..stalo se ti někdy, že jsi platila z Jahody clo??? Kamarádka ted objednávala a přišlo jí z pošty, že má zaplatit 1400 clo 😲 na Jahodě teda píšou, že to vracej, ale že to je jen jejich dobrovolná vůle 😕

lendy1
23. led 2010

jo a já a Králová 😀 Jednou bych ji chtěla poznat, protože máme dost společného,ale hlavně ta podoba...když jsem dala její civilní fotky a moje vedle sebe, tak jsme jak ségry, když se stala Miss, tak jsem kolem sebe slyšela spoustu názorů, že jsem ji děsně podobná a tatík si "užíval" řecí, co dělal v Teplicích, že tam má určitě ještě jednu dceru 😀

já mám ruce s atopickým ekzémem, teď v zimě je to nejhorší, rukavičky mám taky (tady v DM je mají za pár korun), mám teď nově spoustu vzorků a nových krémů z lékárny a výsledky jsou vidět. Hlavně jsem vyměnila klasické mýdlo za olejové a po něm nemám vůbec vysušené ruce. A jinak mi pomáhá cokoliv s Ureou-Eucerin i obyčejný DM krém na ruce s Ureou. A pak EXCIPIAL-ten stojí pár korun.

zanett, u vás je tolik netových obchodů s kosmetikou...já nakupuji buď z USA nebo z Anglie. Proč vlastně nenakupuješ na Jahodě?

Luci, jj, když přešvihneš povolený limit pro bezcelní nákup, tak pak platíš DPH a clo 😖 Anebo pokud objednala samotné parfémy, tak též. Když si na Jahodě koupíš parfém a přihodíš k tomu něco z dekorativky nebo pleťovky, vlasovou kosmetiku, laky na nehty...tak už clo za parfémy neplatíš a ani nemusíš platit Jahodě 10% navíc za parfémy. Ale musíš se vždy vejít do těch 150EUR, což je cca 170 dolarů vč. pošty. Já platila clo na Jahodě hned poprvé a vrátili mi to, ale jen to clo, dph ne. Ale to už je dávno, ještě než byli platné předpisy pro bezcelní nákup, co jsou teď.

andira, měla jsem od TLC 2x Banane, ale ten teď není, tak v po mi přijde jiný odstín. Mě ty jejich pudříky přijdou prostě úžasný, jak jsou hrozně jemný.
Guerlain - Les Meteorites (kuličky) za mě hrozné zklamání, jen třpytky nic víc...zkoušela jsem všechny 3 odstíny a rozdíl jsem teda neviděla. Já teda rozjasňovací pudr mít ani nemůžu, hrozně mi to zvýrazní vše, co jsem předtím pracně zakryla 😀

mukky
23. led 2010

ahojte,
táto tema mi je veéélmi blízka 😀 😉 ,len si musím nájst čas a prečítať toho čo najviac...snád dnes večer sa mi to podarí 😎

zanett
24. led 2010

tak dneska teda nic moc co se makeupu tyce. Trvalo mi 20 min nez jsem aplikovala ten korektor od BB 😝 😒 Ja si fakt nemuzu zvyknout na tu hutnou/mastnou konzistenci. Ted jsem zapomnela, kdo ho ma a pouziva (podivala bych se o stranku nazpet, ale uz mam rozepsany prispevek, nechci ho ztratit) - bylas to ty, andiro? Jak ho prosimte nanasis? Ja preferuju prsty, proste mam vetsi cit a jde mi to vzdycky lip nez se steteckama/ houbickama. No ovsem prstama nanest teda vubec nesel, tak jsem to zkusila steteckem, coz slo lip, ale zase to trvalo vecnost - za dvacet minut mam normalne udelany cely makeup a ne jenom korektor kolem oci (jako dneska 😔 ). Odstin jsem teda trefila maximalne dobre, sedi mi jako ulity 😵 , takze je teda skoda, ze diky te jeho hutne konzistenci si na nej asi nezvyknu, coz je fakt skoda, protoze lepsi odstin jsem nikdy nemela.

Takze jsem ochotna zkusit i nejaky drogerkovy (nechci totiz utratit zbytecne moc penez za nejaky 'lepsi' a pak zjistit, ze mi zase necim nevyhovuje), bylo to tady na konikovi nebo na jinem foru (chodim na vic), kde nekdo vychvaloval nejaky drogerkovy korektor - tusim od max factor ci maybelline? Jak teda drogerkovou kosmetiku nepouzivam (krome rtenky), tak jsem ochotna prohledat drogerky kvuli dobremu, kremovemu korektoru. Ted od bobbi brown je taky udajne kremovy, ale ve skutecnosti mi to prijde, ze je to takova pastova konzistence 😒

Lendy, jo, tady je sice dost netovych obchodu, ale vetsinou maji totez zbozi. Co se tyce HR, tak me prave zarazilo tohle (viz link, co jsem hodila v prispevku vys): We regret that there is no Internet sales option on our site so we will not be in a position to send products to you. In addition, since there are no agreements with other Web sites, we are unable to guarantee products our customers might purchase via the Internet.

Udajne tedy: However, Helena Rubinstein products are still available in over 50 countries around the world, in many duty free shops, and in all countries in European. Tim teda chtel basnik rict, ze v duty-free obchodech ho sice sezenu, ale pac nemaji smlouvu s zadnym netovym obchodem, tudiz riskuju, ze objednam-liho pres net, muze to byt fake... 😒

Ja teda asi vyrazim do drogerky a poprve za dlouhou dobu projedu regaly a pozjistuju, kdo ma dobry korektory - treba se zlepsily od te doby, co jsem v drogerkach nakupovala makeup pred lety 😀

bellada
24. led 2010

zanett - z drogerkovych korektorov u mna jednoznacne vyhrava Gosh - je skor tekuty s aplikatorom, ale vyborne kryje, len neviem ci v Uk maju Gosh 😉