Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

monkula
2. kvě 2010

čč a kde sa to dá kúpiť?

cervena_ciapocka
2. kvě 2010

v lekarni a taka tuba stoji nieco okolo 1,5 € - 2 €

monkula
3. kvě 2010

A načo to pôvodne slúži? 😀

monkula
3. kvě 2010

Dík..
Už som sa bála, že je to napríklad na hemeroidy... 😀

lucenek
3. kvě 2010

monkula náhodou mast na hemeroidy se u modelek hooodně používá na kruháče pod očima avaky..vážně je to zázačné na ty kukadla 😉 😀

monkula
3. kvě 2010

lucenek, fakt? 😀 😀 😀
A ako to vlastne pôsobí? 😀

lucenek
4. kvě 2010

mon...hemerosije krvácející žíla...v masti jsou obsaženy látky zvané sympatomimetika...stahují cévu, stahují okolní táň...tak aby se se zvedl nápolň v cévách, na stejném principu funguje i ta mast všecko stáhne...tohle používaj i vizážistky v české televizi 😀 😀 😀 právě od nich to mám 😀

monkula
4. kvě 2010

aj som si myslela, že to má sťahujúci efekt.... Naozaj, neklamem.... 😀

lucenek
4. kvě 2010

jednoduše řečeno ano..stahují

lendy1
4. kvě 2010

Luci, to už jsem taky slyšela, ale zkoušela jsi to? 😀 😀

Jinak ta Holtova mast mi děsně, ale děsně smrdí, dr. to jednou předepsala malému, mázla jsem mu to jednou a nikdy víc, musela jsem ho pak vykoupat, protože to byl puch.
Ale kupovala jsem na Jahodě asi za 200,-Kč (měnili balení, proto ta super cena) tento krém od Payot:
http://kosmetikapayot.cz/index.php?main_page=pr...
a smrděl stejně jako ta Holtova mast, sice účinkoval, ale taky letěl do koše, prostě děsný smrad, já jsem to na sobě nesnesla 😝

lucenek
4. kvě 2010

Leni ano.....zkoučela fakt stáhne vyppne, sice tmavé kruháče budou furt, ale ten efekt je fakt okamžitý

monkula
4. kvě 2010

ja som si dnes tú Holtovu kúpila, stála ma 1,13€ ale smrdí.. ale tak na jeden pupák to snáď prežijem 😀

cervena_ciapocka
4. kvě 2010

sice velmi smrdi ale ked pomoze 😀 radsej dat vecer ked ide clovek spat a rano sa osprchovat 😅

monkula
4. kvě 2010

No veď plánujem večer..
MM ide na nočnú, tak hádam nezamorím spálňu.. 😀

lucenek
4. kvě 2010

holky a jak to smrdí?
jako týden jetý fusky?

lucenek
4. kvě 2010

monkul símtě off topic jak říkáte dcerce? 😲 😅

monkula
4. kvě 2010

lucenek, jako benzín...

Dcérke hovoríme Chiara (čítaj Kiara)

lucenek
5. kvě 2010

mon dík 😉

lendy1
6. kvě 2010

Jak jsem sháněla nějaký oční gelík, tak jsem si nakonec objednala tento od Altermedu-moc si od toho teda neslibuji:
http://www.altermed.cz/ocni-gel-det-63.html

Luci a jakou tu hemeroidovou mastičku máš doma?

Revlon make-up už mám doma, ale asi jsem se sekla s odstínem, no, uvidím, až ho vyzkouším

lucenek
6. kvě 2010

Leni od kosmínu...mast na hemeroidy 😀

charllota
7. kvě 2010

ahojte

potrebujem poradit kupila som si ocny krem od znacky ROC s obsahom kys.hyalur. ,retinolom
http://www.beaute-test.com/creme_anti-rides_yeu...

a vzdy ked si to nanesiem tak ma to tak stipka,potom to prestaneza taku minutku,neviem ci to tak ma byt,alebo nie
nemate s tym nejake skusenosti

zanett
7. kvě 2010

Ahoj,
Tentokrat mam dotaz ja, hledam kvalitni hydratacni pletovou masku. Mam sice smisenou plet s mastnou T-zonou a komedony, ale vidim, ze se mi plet zmenila (zlepsila), takze uz nepotrebuju cistici masky atd, ted bych potrebovala fakt nejakou dobrou hydratacni, protoze i kdyz hydratuju, az se hory zelenaji, tak mam casto supinky na pleti (a to prosim nepouzivam makeup, nybrz hydratacni tonovaci krem + normalni hydrataci).

Driv jsem narazove pouzivala Soothing Hydrating mask od Avene, ale ucpavala mi pory (obsahuje mineralni olej),i kdyz hydratovala vyborne, ale uz se k ni kvuli tomu mineralnimu oleji a nekolika silikonum, co obsahuje, nevratim. Trochu jsem prozkoumala trh a zjistila, ze vetsina dostupnych hydratacnich masek obsahuje dost parabenu a hlavne silikonu, aby ta plet byla po pouziti 'viditelne' nacucana - jakoze, a tomu ja se chci prave vyhnout, protoze silikony nehydratuji, ze ano.
Narazila jsem jen ja jednu od Dr. Hauschka (ted pominu tu strasnou cenu, jeste ted se mi z toho protaceji panenky), tak premyslim, zda s ni ma nekdo zkusenosti? Nebo s necim podobnym? Uvitam kazde info 😉

Nejlepsi hydratacni maska byla gelova s laserem, kterou jsem pred par lety podstoupila v olomouckem laser centru (tenkrat jedna aplikace stala kolem 550 Kc), ale efekt byl naprosto uzasny, opravdu jsem citila, jak krasne nacucana a zavodnena moje plet byla. Nedelam si iluze, ze bych neceho podobneho docicila s maskou na domaci pouziti, ale chci to alespon zkusit.

Lendy?

pimpulka
7. kvě 2010
lendy1
7. kvě 2010

zanett, jj, na tu gelovku s laserem jsem chodila taky a spokojenost veliká, přesně jak píšeš. Nedávno jsem nad tím zase uvažovala, ale holt tady v Lbc je to bída a tam, kam jsem chodila už jít nechci.

Mě se osvědčila též ta hydramaska od LRP, ale nezkoumala jsem, co obsahuje 😖 Mám ještě podobnou od Payot:
http://kosmetikapayot.cz/index.php?main_page=pr...
a taky jsem s ní spokojená.

charllota, nejspíš to je nějaká reakce na nějakou látku v tom. To samé jsem měla u Clinique očního krému a postupně se to zhoršovalo, až tak, že mi tekli slzy z očí, jak to pálili a štípalo.

lendy1
7. kvě 2010

bellada,
make-up Revlon ColorStay-dneska ho mám první den. Tak odstín-mám Buff, používám většinou druhý nejsvětlejší odstín u všech make-upů, většinou to odpovídá. Tohohle jsem se docela v lahvičce zhrozila, protože v obchodě bych po něm asi nešáhla. Ale překvapivě mi ten odstín perfektně sedí a to tak dokonale, že jsem make-up nemusela ani stahovat na krk, abych zakryla přechody-prostě odstín super.
Ten make-up je zmatňující, ale pracovalo se s ním dobře, je lehký, pěkně se roztírá, kryje tak akorát. Když jsem nanesla make-up, tak jsem nemusela ani použít pudr, pleť vypadala i tak dobře, ale pudříkem fixuji, takže jsem ho nakonec dala. Make-up drží celý den, pleť je pěkně matná, vůbec o něm nevím, že ho mám na sobě, nemusela jsem celý den make-up poupravit ani přepudrovat, což většinou odpoledne dělám. Akorát jsem si vybrala typ pro smíšenou/mastnou pleť a líp by moje pleť snesla pro suchou a normální-budu muset pod ten make-up použít silnější hydratační krém.
Ale celkově spokojenost veliká a zařadil se u mě na druhé místo hned za Clinique Superbalanced 😀

a taky jsem konečně přišla na chuď nanášení make-upu štětcem. Mám syntetický od EverydayMinerals a dobře se s ním pracuje a make-up mi přijde nanešený štětcem o maličko lepší než prsty a taky mi přijde, že ho použiji míň tím štětcem. V mé "chytré" kosmetické knížce jsem se dočetla, že právě syntetické štětce by se měli použít na "tekuté" věc na líčení-make-up, korektor, tekuté, gelové linky a přírodní štětce zase na "sypké věci"-oční stíny, pudr, tvářenky....

lendy1
7. kvě 2010

sorry za překlepy 😅

zanett
9. kvě 2010

diky holky, bohuzel ale ja tu masku od LRP tady v UK nesezenu 😒 Divala jsem se vsude mozne. No a kosmetiku payot uz vubec ne, ta by se mi libila dokonce jeste vic. Cetla jsem ted ale vyborne recenze na revitalizacni masku od dr. Hauschka - ja jsem si tedy chtela poridit tu hydratacni, ale ta revitalizacni zni jeste lip, ovsem stoji kolem 35 liber, coz je teda palka, hned jsem si spocitala, ze za tu cenu bych mela dvoje rifle (ktere shanim) a kvalitni boty (taky shanim. Neco na jaro a zaroven i leto). Proto se mi zda takova castka dost - jenom za pletovou masku. Kdyby to byl krem, nebo serum, nebo neco, co pouziju denne, tak dejme tomu, protoze to by se mi ta pece vyplatila, ale dat takovy hrisny penize za masku, kterou pouziju 1x tydne (a podle popisu pry pri takovem pouziti vydrzi 2-3 mesice), to jsem teda zavrhla, pac by ta maska musela byt ze zlata, aby se mi to vyplatilo. Ale pristi mesic mam narozeniny, tak bych si ji mozna prala k narozkam - ale uz mam na seznamu dost veci, tak ted vaham... 😒

bellada
10. kvě 2010

Lendy - tak Revlon ColorStay mam uz aj ja, som si ho doniesla z Londyna, mam odtien Natural Beige, zatial som ho pouzila 2x a super, plet matna, nevysusuje ma, velmi dobre kryje , ale je prirodzeny, ziadna maska, odtien sedi vyborne - ja som mala moznost vyskusat si priamo v obchode 😅 ako minus je pre mna flasticka bez davkovaca, musim s nim opatrne narabat, aby sa mi nevylialo az moc 😒

pimpulka
10. kvě 2010

ahoj bell...prosim ta kolko ta vysiel ten revlon make up v LND? Nasla som na nete na jednej SR stranke za 17€ ...dik