Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

nire55
12. kvě 2008

lendy:myslis ze tie sneky sa mozu pouzivat kazdy den? a co vysledok,ty uz pouzivas docela dlho,ze?

ella1
12. kvě 2008

no,ja neviem,ale ja vyzerám čím dalej,tým horšie ☹
mala som akné v T zone a okolo ust veľa,odkedy som chodila na kozmetiku,tak tam sa mi to pekne vyčistilo,ale teraz mám veľa na lícach,skoro až na ušiach a na krku.proste na takých miestach,kde som to nikdy nemala. 😒 som zúfalá už.je pravda,že keby som si do toho nerýpala,tak by to nebolo až také hrozné,ale ja vravím,keby nebolo do čoho rýpať,tak to nerobím.mne to proste vadí,ked tam cítim,že tam niečo je,tak to musím dostať von...
a všetko mi pomáha len na chvíľu.aj šneky,najprv v pohode,ale o také 2 týždne ako by si moja pleť zvykla alebo čo tak potom už nič.....a tak je to so všetkým....ja neviem,či niečo mám v sebe alebo čo.......teraz sa snažím zdravo jesť,veľa piť,aj všeliaké čaje čistiace,asi pôjdem do solárka,ale to moc nechcem,no neviem už čo robiť...... ☹

nellie_
12. kvě 2008

Ella popisujes presne moju diagnozu...ja som v decembri vysadila HAK a tiez mam od februara hroznu plet...:( ani nie lica ale strasne vela mam dole na licnych kostiach a ide mi to dost az na krk...zo zaciatku som mala velke podkozne bolave, ale teraz uz len take male....tiez som aj sneky zacala pouzivat, ale nejke vyrazne zlepsenie nevidim, aj u koznej som bola dala mi Zineryt ale nejak nepomohol....a tiez podobne ako ty to rýpem, aj ked viem, ze by som nemala, ale tiez to neznesem kedtam daco citim...

ella1
12. kvě 2008

nellie-no hrozné to je,vlasy musím mať stále rozpustené,a ide leto a bez makeupu sa ani nepohnem....
ja neviem z čoho to môže byť,nejaký zázrak by som potrebovala!
nanávidím ženy,čo majú peknú pleť! 😠 😀

tiež používam veci z lekárne,umývam sa v harmančeku a neviem,čo ešte,nejako sa mi to posúva,kedy sa toho zbavím?!

marcet
12. kvě 2008

nire55:já mám taky ty šneky a zezačátku jsem je používala ráno a večer,ale pak se mi sem tam na obličeji udělala suchá místa a tak jsem ho používala jenom na večer...ale jsem s tím krémem spokojená...zatím jsem si koupila to menší balení a už ho mám měsíc,takže jakmile mi dojde...zakoupím to větší 🙂

nire55
12. kvě 2008

ella,neboj,nie si sama,ja som na tom rovnako a cim som starsia tak tym je to horsie,druha puberta,tiez mam toho vyskusaneho a vsetko posobi len chvilu ale mne k tomu prispieva aj praca,k tej problemovej pleti a jasne ze je nieco aj v tele, co tam nema byt.
marcet,tiez mam len to male balenie na skusku ale nevedela som ci to nejak neuskodi ked budem davat 2x denne

lendy1
12. kvě 2008

nire, u mě je to se šnečkama jako u marcet. Mám ho teď jen na noc, přez den jen hydratační krém. Teď jakmile dorazí nějaké korunky jdu do E.L.- Idealist a šnečky si nechám jen jako léčivý krém na týdenní používání jednou za měsíc. Jinak chválím je moc-mě vyhovují pořád.

pimpulka, tak pak dej vědět, co dr. Hauschka 😉
mě zaujalo i toto:
http://www.drhauschka.cz/www/index.php?page=cla...

ještě k těm balzámům na rty:někde jsem četla o nějakém super balzámku, co ho ve velkém používají celebrity a dost vizážistů. A je to obyčejný balzám na rty, na e-bay je za pár korun (v rámci desetikorun),jen je balen po více kusech. Tady k sehnání není, myslím, že je jen v USA. Bohužel jak teď nejsem doma, tak ani nemůžu vyhrabat, jak se jmenuje.

holky, nezkoušela jste některá Taliku na řasy?
http://www.obchod-kosmetika.cz/gel-pro-delsi-a-...

pimpulka
12. kvě 2008

lendy jasne ze napisem ako som dopadla s hauschkom, len to sa este nacakam kym mi to dorucia 😀 nejde mi otvorit ten link co si na hauschku poslala, ale ak si tipnem tak myslis tan balzam v tube ako ruz ze? aj nad nim som vahala,no nasla som si v kabelke este zlte labelo tak reku aby som nemala 2rovnake typy...u mna inak ten hauschka vyhral len kvoli cene, uplne naslepo som kupovala 😒

pimpulka
12. kvě 2008

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx...
lendy ty tento biother ides na rty vyskusat?

pimpulka
12. kvě 2008

ten pripravok na riasy nepoznam, teraz riasy nefintim, mam tu mascaru YSL tak od nej cakam zazraky 😎 , hoci este neni ani len otvorena hihi...setriim

lennik
13. kvě 2008

holky s tím hqhair.com jste mi udělaly hroznou radost!
Mela jsem totiz kdysi balzam na rty od Burts Bees, ale od te doby jsem ho nemohla nikde sehnat, neda se to totiz z burtsbees.com objednat, to jde jen v USA.Od tý doby jsem vyzkousela asi milion balzamu na rty, ale nic nebylo tak super.Jeste mi moc vyhovoval medovej od Loccitane, ale ten je taky silene drahej!
HQhair sice nemaji od Burts Bees vsechno, ale ty základní balzámy mají. noangel psala jsi, ze budes objednavat ten malinovej, ale ja ho nenasla, je jen na tich americkych strankach, mrknu jeste na ebay.
A taky se mi na HQhair líbí kosmetika Mario Badescu, hodně jsem o ní četla, tak jsem si objednala jejich Moisture Magnet hydratační krém, tak jsem na to moc zvědavá! http://www.hqhair.com/code/products.asp?PageID=...
a taky tam mají kosmetiku Benefit a ty jejich tvářenky jsou úžasný, asi taky neodolám
http://www.hqhair.com/code/products.asp?PageID=...

Nire, Ella: ja jsem taky mívala šílený problémy s pletí a zkoušela strašně moc kosmetiky,pitný režim, jídlo, bylinky, az mi pomohla řada Effaclar od La Roche Posay, fakt se mi to po tom hrozně zlepšilo a ted už nemám na obličeji ani pupínek.Hrozně mi taky pomáhá výživný krém od Avéne Rich Compensating cream, to je úplný zázrak na noc. Je tady ale hrozně drahej, nechápu, proč může stát v Londýně 13 liber (cca 390,-) a u nás 650,- v lékárně. Na Jahodě Avéne nemají a na ebay jsem tenhle krém taky nenašla, nemáte někdo nějaký tip?

ella1
13. kvě 2008

lennik,používam LRP,teraz síce nie radu effaclar,ale je to des.tak sa dopujem B12,veľa pijem,veľa ovocia......tak uvidím,či sa to zlepší.na každého platí asi niečo iné.....
chcem vyskúšať ten frac. zelený íl,len ma odrádza,že píšu,že najprv sa prejavy zhoršia....to si zas s prepáčením rozdrbem celú tvár.... 😖

pimpulka
13. kvě 2008

baby na tej stranke hqhair.com tam sa neplati postovne? iba cena vyrobku ? abo zle kukam?

lennik
13. kvě 2008

ella, mas pravdu,na kazdeho plati neco jiného,ono je urcite rozhodující z čeho je ta plet tak špatná. No ten jíl asi nejprv vytáhne na povrch vsechno a pak se to zlepsi, ale to aby si vzal clovek dovolenou!!! 😝
pimpulka, poštovné se platí - za první věc 3,50 a za každou další objednanou věc 0,55, já měla za 4 objednané věci shipping 5,60 (v librách)

ella1
13. kvě 2008

ved to,že neviem,z čoho sa tak pokazila.....tak si skúšam prečistiť telo,v podstate som bez mäsa,ten íl sa aj pije aj sa používa ako maska,len kto to vypije... 😝

noangel
13. kvě 2008

lennik: ten malinovej je z ebay me nenapadlo driv tam mrknout 😅 a je i z leskem
je fakt ze v zivote sem lepsi balzam na rty nemela nez od burts bees proto chci zkusit i dalsi veci sem zvedava jaky budou

nire55
13. kvě 2008

lennik,effaclar mam za sebou ale bola som spokojna ked som ho pouzivala a vyborna je aj bioderma

lendy1
13. kvě 2008

Tak asi budu muset zkusit ten lesk Burts Bees, no 😀 Jenže to zase nezůstane jen u lesku, že...? 😅

pimpulka, ten Hauschka to je myslím tento:
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx...
ten Biotherm-to je on 😉 - mám doma trošku odebráno je moc fajn a krásně voní po medu.

lennik, máš už něco od Benefitu-já vždy jen koukám a pak ty stránky raději zavřu. Design mají nádherný...jen neznám nikoho, kdo od této zn. něco má...

ella, a co laser? Do toho by jsi nešla? To pomůže, ale není to levná záležitost 😖

osa
13. kvě 2008

ella1, tiez mam ten problem co Ty akurat predpokladam, ze zhorsenie prislo ako som zacala pit stavu zo spaldy... Vytahuje to vsetko von. Potom uz budem kraaaassssnnnna..., ked to prezijem 😒

osa
13. kvě 2008

viem, ze ste o tom uz hovorili ale ako pouzivate baby face od lush?

pimpulka
13. kvě 2008

osa jajaaaaj baby face....no podla toho..ked je vikend a som doma, tak normalne gelom rano umyjem tvar, potom esteraz navlhcim vodou tvar, nanesem baby face, masirujem, a vatovym tamponom zotrem...tot vsetko..vtedy mam od baby face taku mastnejsiu pokozku a netreba kremovat..ale ked idem von alebo do prace tak baby face vynechavam a po gely ide krem na tvar..jaj a este na noc si zvyknem davat baby face

osa
13. kvě 2008

ta lebo presne kym sa to da prec ta prejde tyzden.... Aj vlasy mi po lush dlhsie schnu... Mne to stale v kupelni trvalo dlho, ale teraz to zacina byt uz aj pre mna neunosne... 😀

lennik
13. kvě 2008

lendy, měla jsem vzorek make-upu od Benefitu a byl úžasnej. Je mi ta jejich kosmetika hrozně sympatická, určitě si z HQhair něco objednám, asi zatím tu tvářenku, na ten make-up si netroufnu, netrefila bych odstín.

aponchie
13. kvě 2008

potrebuju poradit ohledne parfemu jestli nektera nebudete vedet 🙂 mam oblibenej Fendi Theorema..v CR nelze najit a koupit uz asi 5let 😠 dnes jdu po avion parku v ostrave a hle je tam nova parfumerka a v ni naskladanej Fendi Theorema,ale jinej obal a hlavne pod tim je jeste nejakej napis a ja uz nevim jakej plus dalsi tri druhy Fendi ..jenze...prodavacka tvrdi,ze nemaji zadnej tester a proto mi nemuze dat ocuchat coz me stve pac nevim jak ty ostatni voni nebo ten muj jmenovec..jestli je to fakt on nebo nejak vylepsenej..co s tim?koupit to za litr a nevonet mi to je blbost a preci musi mit nejake testery preci nemuzou prodavat zabalenej parfem s tim,ze je to vsazka do loterie nebo jo? ☹

ella1
13. kvě 2008

laser-no,dosť drahé a teda neviem,ale ja nemám jazvy alebo nejaké až také hrozné akné,si myslím,že je to skôr na to,nie?chcela som ísť na fotorejuvenizáciu,len výsledok vidieť až po pol roku a nie je trvalý........

a čo je to tá špalda?

osa
13. kvě 2008

špalda-pšenična trava, resp. stava z nej. Sluzi na detoxikaciu organizmu. Som sa zacala zle citit po 5 mesiacoch kojenia + stale chudnem, tak skusam vsetko co najdem... 😕

ella1
13. kvě 2008

a kde sa to dá kúpiť?a dá sa to piť? 😀 nechutí to čudne?

osa
13. kvě 2008

je to sladke 😅 Ja kupujem travu v bio obchode a na mlynceku na ovocie lisujem stavu (trosku pracne, ale neverim jednoduchsim sposobom) Dostat aj v tabletkach a pod.

ella1
14. kvě 2008

dakujem,popozerám ešte niekde na nete.po madarsky neviem 😀 😉