Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
12. únor 2010

soanpe, jestli chceš, tak ti to na Jahodě koupím, za nákupku 😉

já jsem měla na svatbě blonďatý melír, teda skoro celou hlavu jsem měla blonďatou a postupně jsem si to přelivama ztmavila na svoji vlastní barvu. Ale muselo to být postupně.

holky, nezkoušela jste některá nebarevný přeliv? Měl by jen udělat lesklé, hebké vlasy bez změny barvy.

pimpulka
12. únor 2010

caffte....dnes som bola na kozmetike a pani pracuje aj s touto kozmetikou: nejdem pisat stranku aby admini nevymazali, ale je to lr "pomlcka" slovak bodka com....kukala som tam hlavne ten krem s vysokym obsahom aloe vera...pozna niektora z vas tuto kozmetiku?nejake nazory o nej? je dost draha inak... 😅

pimpulka
13. únor 2010

😕

soanpe
13. únor 2010

zuzka, shiseido je asi fakt na asijský vlasy.ze začátku super,ale po 2m mi přestal vyhovovat.takže ho nechám na léto,kdy můžu ven s mokrejma vlasama a nemusím je trápit fénem

bellada
14. únor 2010

pimpulka - saloos v BA predavaju na Dunajskej ul. v bio obchode, lahko to vygooglis, nechcem pisat presny nazov, aby nebola reklama 😉

zuzka11
14. únor 2010

Taaaak - a jsem tu 😉

Lendy - o tom jsem uvazovala, zrovna vcera jsem byla u kadernika, ale nechala jsem si piradit a mam preliv, potrebovalo to i sjednotit, ale pry je to parada, pokud mas peknou barvu tak pro ten lesk....

Bellada - moc diky za tip na sampon, uz je mam doma, nasla jsem si netovy obchod a spokojenost obrovska....

A jeste dotazek na znalkyne 😉 - jak porad resim tech svych 5 chlupu (vlasy) 😀 , tak jsem slysela o tobolkach s pivovarskymi kvasnicemi, pry je dobre parkrat do roka si je brat koupi se v lekarne, skoro za hubicku...mate nektera zkusenost? Moc diky...

soanpe
14. únor 2010

zuzka, jako jo,jsou dobrý
ale bohužel je tam vitamín B12 a po něm se přibírá 😝

bellada
15. únor 2010

zuzka 11 - a aky sampon si si nakoniec vybrala? a ak mozes posli do IP link eshop 😉

knobloska
16. únor 2010

Ahoj, mám takový delikátní problém, se kterým si nevím rady. Nemyslete si o mě, že jsem nějaký prase, dodržuju všechny normální zásady hygieny a používám antiperspirant, ale i tak se mi na oblečení dělají v podpaží fleky. Nejsou cítit, ale je to fakt hnusný. Neprodávají se nějaký "nálepky" do těch míst, protože antiperspirantem to není, těch už jsem vyměnila tisíc a je to pořád stejný. Co s tím?

jituskak
16. únor 2010

ahojky, můžu vám sem vlézt? jak objednáváte na jahodě k nám? já jsem si tam objednávala když jsem byla v UK, ale to bylo jednoduchý, žádný clo ani nic jiného. a spokojenost byla teda veliká. za pár korun jsme si tam nakoupila spoustu věcí, bohužel, už mi nějak dochází a tady ty ceny jsou někde jinde. a taky z jaké domény, vím, že jich je víc, v UK jsem objednávala z co.uk.

zuzka11
16. únor 2010

jitus, ja jsem asi nejmensi odbornice tady, ale uz mam jednu objedavku za sebou 😀 tak muzu machrovat 😉 😀

takze klikni na jahoru a pak na ceskou republiku a je to 😉 a clo se plati nad 150EUR, rozebirala to tu tusim lendy....

Jinak vse sedi, prislo mi to za 5dni, vse super-.....

knobloska - bohuzel neporadim...a neboj, čunče nejsi 😀 min.rok jsem uvazovala o depilaci laserem a pri te prilezitosti jsem cetla o tomhle problemu a jeho vyreseni laserem......takze pokud nezabirta nic a stve te to moc moc moc, pak by to mozna stalo za uvahu.....

bell - posilam 😉

soanpe - dik, zni to dobre...ale s tim pribiranim si to ted teda nemuzu dovolit 😖

jituskak
16. únor 2010

já jsme na to pak narazila, jenom mě zajímá, jeslti je to fakt poštovný zadara. už jsme si objednala přes MMB řasenku hypnose, je nejlepší, jako jsme kdy měla, na MMB za ni dám 399 a na jahodě ji mají za 530. tak přemýšlím, jestli nebude rozdíl v kvalitě, ale to je asi blbina, ne? no, každopádně v květnu máme v plánu jet na víkend do UK, tak to asi pořeším tam, nebo na letišti.

lendy1
16. únor 2010

jituskak, Lancome Hypnose se hodně padělá, takže ta cena je až podezřele levná, když si vezmeš, že to za něco ta dotyčná musí koupit + si na to dát zisk, tak je to hoooodně pod cenou. V tomhle bych spíš věřila Jahodě.
Nebo mrkni na Feelunique, tam je myslím levnější.

knobloska, zkus Driclor nebo 7-denní kúru od Vichy, ale jsou to hrozný driáky, obzvlášť ten Driclor. Já si kupuji ten Vichy, ale jen na léto, nějak dlouhodobě bych se to bála používat 😖

zuzka11
17. únor 2010

Holky, po dnesnim ranu jdu pro radu,uz s e na to nemuzu koukat 😀 myslim, ze jsem to odkladala uz silene dlouho, taky jsem čunče 😖 😔 Koupila jsem si super stetce na make up, pudr a vsechno , ale jeste nikdy jsem je neprala..... 😔 poradite me zacatecnikovi jak na to bych si je neznicila?moc diky.....

zanett
17. únor 2010

zuzko - ja nevim, jakou znacku (stetcu) mas, ale ja mam Clinique - asi nejsou ty uplne nejsuprovejsi, nejuzasnejsi a ja nevim jaky na trhu, ale mam je pres vic nez rok a jsem s nima moc spokojena 😵 No a Clinique dela roztok na cisteni stetcu - sice bych si je asi stejne dobre 'vyprala' i ve vlazne mydlove vode, ale prece jen ten roztok (je v ruzove lahvicce) je pohodlnejsi a praktictejsi - jedna lahvicka mi vydrzi cely rok pri pouzivani jednou za tyden. Umyvam si stetce kazdy vikend (i kdyz pry jednou za mesic to bohate staci), jenze mne se delaji pupinky v miste, kam si sahnu stetcem, pokud ten stetec neni opravdu cisty - proto je myju tak casto.
Jo a nepouzivej na ne moc teplou (horkou) vodu a snaz se, aby se voda nedostala do svaru, ktery drzi stetinky pohromade, pac jinak ti to zacne rozpoustet to lepidlo a stetinky budou vypadavat a sus je ve vodorovne poloze (ne u zdroje tepla, napr. radiatoru).

lendy1
17. únor 2010

😀 zanett, tak já štětce meju horkou vodou, suším na topení a meju celý 😀 Zatím je vše o.k., meju je cca 2x za měsíc, žádný zatím nepelichá a to jsem se docela bálá o EDM štětce, které mají bambusovou rukojeť, ale zatím dobrý.
Ale samozřejmě máš pravdu, mělo by to být, jak píšeš 🙂

zuzka11, v Sephoře mají čistič štětcůa dezinfekci na štětce (každý cca max. do 200,-Kč). Já meju štětce dětským šamponem, pak je přestříkám tou dezinfekcí a dám na topení 😀

smileyka
17. únor 2010

knobloska skus sa opytat v lekarni - tam Ti urcite poradia

monkula
17. únor 2010

knobloska, proti nadmernému poteniu sa v lekárni predáva taký akoby púder, ak sa nemýlim, volá sa Excipial forte, to si napatleš hoci kam, kde sa potíš a malo by Ti to pomôcť...
A nemyslím si, že si čune, proste sa len voac potíš, a pokiaľ nesmrdíš, ako mamina kolegyňa 😝 😝 😀

vrkocka
17. únor 2010

Ahoj schanim camouflage od art deca,,na aukru maji ale jen cislo 9+co by jsme mi poradily na plat jako pealing?Dekuji

zuzka11
17. únor 2010

Diky holky! takze namocit do vody, namydlit oplachnout a pak nechat oschnout? nebo tu desinfekci? dikes....jooo, mam BB a MAC 😉 A jak dlouho nejsou orane ani radsi rikat nebudu 😕 😔

knobloska
17. únor 2010

Děkuju za rady, já se zase až tak nepotím, ale jak jsem třeba trochu nervózní...znáte to. Určitě si něco pořídím a budu aplikovat jen někdy, když třeba nebudu mít bílé nebo černé tričko, kde to není vidět. Prostě je hnusný, když mám obtaženou košili, zvednu ruce a humus pod nima. Cítit to naštěstí není, to by mě šíblo, to fakt nesnáším.

reisi
17. únor 2010

ahojte, chodim vas sem citat vzdy pred nakupom kozmetiky a dobre radite 😀 Ale nenasla som v diskusii ,citala som i strany dozadu,celu vsak nestiham precitat tip na dobry ocny krem, mam 32 a prve vrasky mi uz zacinaju... stale som nenasla krem, co by mi vyhovoval a mala by som pocit, ze pre svoje ocne okolie robim co mozem 😀 😀 😀 dakujem

monkula
17. únor 2010

reisi, mne dnes v DM pchala jedna kočka Lóreal očný krém, vraj sú skvelé, no nehovor to, keď si platená od toho, koľko predáš, že...
A gymnastiku tváre si skúšala€? Mne to pomohlo... 😝

reisi
17. únor 2010

monkula, nie gymnastiku tvare som neskusala ale citala som to niekde. A ty na ocne partie aky kremik pouzivas? Musim vyzvedat lebo uz potrebujem daco ucinne 😝

monkula
17. únor 2010

ja nepoužívam nič, priznám sa.... ja mám len také mikro vrásky od smiechu, ale sestra mi kúpial taký ružový krém na okolie očí ,ale to je nejaká mastná trapošina, asi skôr ako placebo efekt než účinný... 😀

vrkocka
18. únor 2010

potřebuji něco poradit na popraskané žilky a krém hodně mastnej na suche celo+celkove oblicej 🙂 Diky

juliettte
19. únor 2010

mamartinka zanett

dobry regeneracny hutny krem je HEMP HAND PROTECTOR z body shopu,
ja ho uz momentalne nemam, tiez mam ekzem takze mi nevyhovuje takmer nic, preto uz ani moc neskusam a pouzivam indulonu nechtikovu cez den a univerzalnu ale tiez sa chystam vyskusat neutrogenu, inak momentalne skusam na ekzem mumio denny krem ako doplnok k tabletam. este by som vyskusala zo saloosu karite balzamy ale neviem ci mi bude nejaky vyhovovat-kvoli vytazkom z rastlin, mam pocit ze kremy s roznymi vytazkami mi ruky skor drazdia tak rozmyslam nad samotnym karite maslom, ak mate niekto skusenosti, poradte, nemam chut si na to davat masticky cely zivot

zanett
21. únor 2010

juliettte - jo, to mi rikal kolega, ze ten krem je pry dobry 😀 🙂 On totiz hraje dost na kytaru, tak ma pry popraskanou kuzi na prstech od strun, tak mi ho tuhle nedavno vychvaloval (az je to ironicky, protoze to vypada, jako by byl gay, coz neni 😀 ) - jsme si o tom kremu dobre pokecali, ale ja mam prave taky ekzem (mezi prsty....nebo mezi prstama? jak je to spravne?) no a tak mi prave nevyhovuje skoro nic, krome Neutrogeny a ted dost mazu panenskym kokosovym olejem (ten jsem si mimochodem poridila na vlasy, na ty je vyborny).....

juliettte
21. únor 2010

je tu aj taka tema tak dufam nas nevymazu- ved je to o kozmetike, ja ked som si prvykrat kupila v skotsku, myslela som ze ho dam mamke k sviatku ale rozmyslela som si to, teraz uz mam len posledne zvysky tak nim setrim, priatel v blave obchod nenasiel, mozno je na nete zla adresa tak ma mrzi ze v brne sa nechystaju otvorit, ja som chodila ku koznej, uz osm na nejakom fore citala, ze niekomu tiez kedysi pomohla masticka ktora sa uz nevyraba, tak ma nebavi teraz skusat ine, mala som uz styri a nic, skusam mumio tablety a denny krem mumio-dr.popov, ale vybrala som len polku, potom 10 dni pauza a potom zas 30-dnova kura tak uvidim, dokonca si stale trochu tablety rozpustim vo vode a vecer potriem, uz som bola aj u alergologa, ale dal mi tu istu mast co dermatologicka a odvtedy som tam nebola, ked mi nic prirodne nepomoze a rozsiri sa to a bude svrbiet tak asi budem musiet, inak aj v bratovej ucenici som sa divala- asi to je nejaka alergia, ale je to komplikovane, aj iny pisu ze su na nieco alergicki, a riesia to zmenou stravy a pomaha, mozno aj to by bolo dobre skusit, inak v teme prirodna kozmetika tam ktosi dal nejake odkazy, len skoda ze bez skusenosti,