Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
19. bře 2008

siss, no ten je naprd, to je fakt, si budu muset pořídit taky nějaký spešl na tvářenku...

sisstin
19. bře 2008

lendy: já si vytáhnu ten klasickej od jiný tvářenky..s tímhle mi to teda vůbec nejde..akorát jsem si vytvořila dva kulaté fleky 😅

lendy1
19. bře 2008

a co máš za barvičku?

sisstin
19. bře 2008

rose ambré..taková hnědorůžová 😉

sisstin
19. bře 2008

ale ten 3D lesk je naprosto úžasnej..krásně voní..a mám takovou růžovou barvičku se zlatýma třpytkama 🙂

gangulienka
19. bře 2008

ahojte, mam strasne rada parfemy ale este som nenasla tu "pravu" vonu ktory by mi fakt sadla. Nemam cas ani chut travit hodiny v parfumeriach tak poradte prosim, co sadlo vam 😉 , nemam rada prilis sladke vone (jemne sladke ano) ale ani take moc citrusove, unisex vone, vdaka 🙂

sisstin
19. bře 2008

ale Prismatic od Astoru stejně vyhrává 😀

lendy1
19. bře 2008

siss, já jsem si dala zákaz kupovat lesky: mám jich mraky a všechny růžové 😀 a stejně používám jen 2 pořád dokola 😉
já jsem si vzala tu tvářenku v odstínu Santal-92-tak uvidím, až přijde...

sisstin
19. bře 2008

lendy: tak to bude nějaká červenohnědá ne? 😕 Zatim z ní teda moc nadšená nejsem...doufám, že to bude lepší..až se jí naučim nanášet 😕

lendy1
19. bře 2008

http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid...

je to ta poslední-na fotu vypadá dobře-no když to nebude ono, Aukro to vyřeší za mě 😀

siss, já nikdy tvářenku neměla, pro mě to bude premiéra 😀

sisstin
19. bře 2008

lendy: sešpul pusu..a nanes to do prohlubní ve tvářích..to je nejjistější 🙂

kamilla23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
19. bře 2008

siss, díky, to bude zase sranda-se na to těším 😀

sisstin
19. bře 2008

lendy: jsem se zas nasrala v tématu Jedináček 😅 😅 tady je vánice..vždycky, když jdu cvičit..tak je hnusně 🙄

makelka
19. bře 2008

Holky potřebuju poradit, v poslední době, když si nanesu make-up, tak se mi na některých částech obličeje udělají takový šupinky a vypadá to příšerně 😠 čím to je?

sisstin
19. bře 2008

makel: mně se to dělá po zmatnujících krémech 😖

sakura77
19. bře 2008

makelka,aj mne sa to obcas stava,skus si urobit nejaky peeling,pomoze to.

makelka
19. bře 2008

No už jsem zkoušela pod to nanášet krém i nenanášet a je to jedno, to mi teď začalo dělat asi před týdnem a nevím čím to je.

Siss a make-up nanášíš houbičkou nebo rukou?

makelka
19. bře 2008

sakura díky, peeling používám na ksichtích tak dvakrát za týden a stejně to nepomáhá, třeba v oblasti mezi obočím je to furt stejné a na nose taky 😠 😠 😠 😠

ale dneska mi přišly NYX pigmenty tak se na ně musím k večeru vrhnout 😉

sisstin
19. bře 2008

makel: zásadně rukou..houbičkou to neumm 😕

lendy1
19. bře 2008

makelka, někde jsem četla, že si na to jedna holčina nanesla trošku krému a vklepala to přez ten make-up, ale nevim, nevim...a nemáš na těch místech celkově sušší pleť? To by pomohlo lokálně víc hydratace a hodně pít vodu 😉

siss, no tak vánice se přemístila k vám, u nás byla dopoledne a máme tu sněhu, že bych mohla vyrazit ven na lyžích 😀 ten náš řvoun už je vzhůru, tak se mu jdu věnovat 😵

sisstin
19. bře 2008

holky..nevim, ale citlivější plet právě peeling vysušuje a pak se loupe..2xtýdně se doporučuje jen na hodně mastnou plet..mně dělal peeling jenom zle 😒

elis..
19. bře 2008

Zanetko,mě je 22, to je fakt druhá puberta jo:D a jak dloho bude ještě trvat?už mi trvá půl roku:Dpro ten čajík dneska teda letím do lékárny,a budu ho pít na litry,docela mi chutná:Dlepší než urologickej:DJinak se fakt můžu jít zahrabat:D puberta mi stačila ta první..snad ta druhá taky nemá vliv na hádky s rodičema:D:D

moloko
19. bře 2008

Ahoj holky! Se šupinkami po make-upu mám taky zkušenosti. Určitě to ale není make-upem, ale pletí vysušenou v určitých místech (mám smíšenou pleť). Někdy mě to fakt ničí, používám La Roche-Posay - pleťovou vodu Effaclar a krém Toleraine - fakt musím strašně zvažovat, co na pusu napatlám, pač mám děsně citlivou pleť a po spoustě věcí (alkohol, bylinky apod.) docela reaguje 😖 Hydratuju, čistím, ale stejně se někdy objeví..Většinou u mě ale platí, že čím lehčí make-up, tím lépe.

zanett
19. bře 2008

Elis, mne kdyz ve 21 prepadla ta 'druha puberta' 😀 , tak jsem byla tak zoufala, ze jsem sla na kozni a tam mi doporucili laser (Candela smoothbeam) - je to v podstate totez, na co chodim ted (Na Nlite): likviduje bakterie zpusobujici akne hluboko v pokozce a zaroven podporuje tvorbu kolagenu - tim prispiva k vyhlazeni kuze 😵 Vysledky trvaji asi 9 mesicu (po jednom osetreni. Vic osetreni znamena delsi dobu) - po tech deviti mesicich jsem si zacinala vsimat jemneho zhorseni, ale uz to nikdy nebylo tak spatne, jako pred tim (nevim, zda tomu pomohl ten laser, nebo to bylo prave i vlivem uklidnenych hormonu 😀 ). Ted mam v porovnani s drivejskem naaadhernou plet (i kdyz alabastr to neni, ale v porovnani s minulosti je to nadhera a krasa 😀 , i kdyz kdybych nepila tu koprivu, necpala se zinkem a nepouzivala spesl pripravky, tak by to asi bylo dost horsi...)Je to holt beh na dlouhou trat, ja ze zdrav. duvodu nemuzu HA, nesmim na slunce ani do solarka (slunecni alergie), takze mi zbyva to malo, co se da delat (kosmetika, koprivovy caj atd)...

Ja osobne si jako laik myslim, ze v tvem pripade je to hodne ovlivneno tim, ze jsi vysadila HA a ze se to casem ustali na nejakem kompromisu...ted mas asi jenom splaseny hormony (jestli to tak muzu rict) a ze se to postupne srovna.... 😉

lendy1
19. bře 2008

zanett, prosím tě jak se díváš na toto:
http://www.syncare.cz/product/g10_aha_zjemnujic...

má to dost vysoký obsah té kyseliny na rozdíl od jiných podobných přípravků, tak by to mohlo třeba k něčemu být, ale nevím. Myslíš, že třeba ve vyšším věku by taková domácí péče stála za zvážení?

zanett
19. bře 2008

Lendy, mrkla jsem na to a musim souhlasit; 10% procent se mi zda dost, ale zase jak rikas, by to mohlo k necemu byt, protoze vetsina pripravdu na domaci pouziti je mnohem slabsi (a i ty vysledky jsou mnohem slabsi). Ta kyselina glykolova je dobra, delaji peelingy s prave touhle kyselinou, takze ja bych to urcite zvazila. Docela bych verila, ze vysledky jsou rychle partny, protoze ta koncentrace je dost vysoka 😉 . Jedine bych si ale dala pozor na citlivost; zalezi jakou mas plet, ale urcite bych to nejdriv vyzkousela nekde jinde nez na obliceji a v pripade, ze by mi to nesedlo (alergie a tak) bych do toho nesla...prece jenom 10% je dost...Jen skoda, ze tam nemaji presny slozeni...ale zase bych tipovala, ze kdyby to bylo nebezpecny, nebude to takhle volne prodejny...Tipuju, ze za takovych 5 let se po necem podobnym zacnu poohlizet 😉

piculinkalinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
19. bře 2008

zanett díky moc 😵 Já ještě počkám, ale tohle by se mi zamlouvalo, až to bude potřeba 😅 . Není to předražené, těch 10% je dost a právě proti podobným přípravkům např. Lancome by tohle mohlo účinkovat, jsem hledala, hledala a jediné co jsem našla za fajn cenu a mělo to trošku vyšší obsah té kyseliny bylo toto. Já celkem snáším kde co, tak bych s tím neměla asi potíže.

sisstin
19. bře 2008

holky...tak jsem se napatlala tou žlutou sadou od Garnier proti špekům..a pálí mě celá prdel 😀 😝