Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
14. kvě 2008

osa; jo jo, baby face pouzivam 😵 Jsem na nem uplne zavisla 😅 Ja toho v posledni dobe pouzivam od lush hodne 😅 baby face, SJG, mask of magnaminty, Tea tree toner, Buffy na zadky 😀 , King of skin, tuhe parfemy a ted jsem si nejnoveji poridila odlicovac Aqua mar. - pouzivam na ranni cisteni (baby face na vecerni odstraneni makeupu) a masazni 'kostku' therapy (tu ale pouzivam misto teloveho mleka 😉 , krasne zvlacni a hezky voni)...

ella1
14. kvě 2008

tak som si zas objednala z lush,tiež baby face,aj magnamity a ešte nejaké dve masky...buffy je fajn.....
čo by ste mi poradili,mám nejakú suchú pokožku,kúpila som si telové mlieko pomarančové so zázvorom (alverede)ale zdá sa mi,že možno aj trošku ešte vysušuje alebo teda nestačí mi.
niečo super z lush alebo nejakú inú prírodnú prípadne bio kozmet. dík.

jo a ten íl sa na mňa pozerali v lekárni,že čo chcem 😅

osa
14. kvě 2008

zanett, tebe by mali z lush platit za reklamu 😀

osa
14. kvě 2008

ten Aqua mar.. som mala prihodenu ako vzorku, po case mi zacal rezat, ale po prvom privonani nic, moc... zanett, pytala som sa ako pouzivate bbaby face, ale uz som si nasla tvoj postup..., ja v podstate podobne len pletovku mam tu druhu nie s tea tree.
No a mne strasne rezu sprchace, ten olivovy a aj cokoladkovy ma nieco do seba 😅

zanett
14. kvě 2008

osa, jo, mas pravdu, ty ses ptala na postup, promin 😅 Ale je fakt, ze jim delam neplacenou reklamu - nejdriv jsem k lush byla dost skepticka, ale oblibila jsem si ho... 😉

osa
14. kvě 2008

ja vdaka tebe tiez 🙂 , len mi to teraz v kupelni dlhsie trva 😒

lennik
15. kvě 2008

holky, hlasim, ze objednavka z HQhair uz dorazila, objednano v pondeli vecer a dneska byl balicek tady, docela rychlost! Takze balzamky na rty od Burts Bees vyborny, fakt moc prijemy, ten jeden je jakoby trosku peprmintovej a prijemne to pali na rtech, pak mam jeste jeden medovej. Pak jsem si jeste objednala Apricot Baby oil, vyzkousim ho pak na mimi do koupele, ale myslim, ze ho mozna vyplacam driv na sebe, voni totiz uzasne po merunkach!!!!! A pak mi jeste prisel hydratacni krem od Mario Badescu, krasne se vstrebava, tak doufam, ze budu spokojena.

Jeste mam dotaz - jak dlouho vam vydrzi Buffy? ja ho mam pulku pryc a to jsem ho pouzila asi 4x.

zanett
15. kvě 2008

lennik, kdyz pouzivaz buffy, snaz se vystoupit z proudu sprchy -- voda (navic tepla) to rozpousti vic a buffy tak rychleji ubyva (to je ostatne pravda u vsech vyrobku, ktere obsahuji velke procento kakaoveho masla) 😉 Mne to moc neubyva, ale to proto, ze to vubec nedavam pod vodu, jen to na zaver (velmi) rychle oplachnu 😉

magda22
17. kvě 2008

ahojte,
ma niekto skusenost s pripravkom LIPO-METRIC od Vichy?
ja som si ho raz, nejak po porode kupila a myslim, ze to trochu fungovalo, ale nie som si ista, mozno by som to este skusila..
hm?

a kto ma rad vonu The One od D&G?

magda22
18. kvě 2008

nikto nic??

leni96
20. kvě 2008

Ahoj holky, poprosila bych vás některou o radu, sháním kosmetiku Etre-belle, našla jsem jen jejich domovské stránky a ty jsou v němčině. Nevíte, kde by se dala objednat i u nás? Nemáte některá zkušenosti ? Mám jeden přípravek (pleťová maska), byl to dárek a je super, děkuju za info 🙂 Lenka.

marcet
21. kvě 2008

Tak jsem si koupila řasenku YSL EVERLONG a jsem fakt nadšená,sice byla trošku dražší,ale určitě se vyplatí si trošku připlatit!!! 😉 takže doporučuju!!

noangel
21. kvě 2008

pro bojovnice s cizima recma prekladac textu i celych webovek www.translate.google.com staci dole zadat webovou adresu a priblizne a castecne prelozi cely stranky 😉 dole nutno nastavit z jake reci do jake

noangel
21. kvě 2008

no preklada to dost desne a otrocky ale na nakupy to staci 🙂

ella1
22. kvě 2008

no,my sme prekladali,o gepardovi,dcéra potrebovala na projekt,no nasmiali sme sa.....nezmyselné vety,tak sme si museli domýšľať 😀

no,mne prišlo lush.masky sú super,naviem kedy miniem magnamity,ved to je celý plný kelímok....
skúšala som aj baby face,ale ja sa pred umytím aj tak odličujem najprv.

lendy1
23. kvě 2008

zanett, mám prosbu 😵
jsem se rozhodla, že si ušetřím na laser a budu jezdit do Prahy na Smoothbeam, jedno ošetření stojí 2.7 a má se jít tak 4-5x, tak snad to z rodičáku naškudlím. Nemáš zkušenost s tímto typem laseru? Doufám, že pak na pár let budu mít zase pokoj...
A docela mě zaujalo toto:

http://eshop.lekarnice.info/shop.php?action=sho...
má to 12% ovoc. kyseliny, jenže co dát na pleť jako ošetření po tomhle drasťáku?

a pak ještě tato kosmetika, mají spoustu výrobků, u každého je jiný obsah kyseliny, chtělo by to prostudovat, jenže teď na to nějak nemám čas, ale neznáte to některá?
http://www.kosmetika-neostrata.cz/

jinak s LUSH a s tou maskou-mám ji spotřebovat do července a je tam ještě víc jak půlka 😲 je fakt, že to flákám a dám si ji tak 1x za 10dní...tak příště musím zvýšit používání 😀

noangel, no to je něco pro mě 😀

leni96, ta Etre-bella má asi jen svůj shop, ale posílají i do ČR, jen to bude asi dražší kvůli poštovnému...

sami
23. kvě 2008

Pěkné odpoledne...................

........maminky máte nějaké zkušenosti s kosmetikou Vichy nebo La roche posay?

Jaké přípravky se vám osvědčily? .........děkuji🙂

A ještě malý dotázek..........po jaké dlouhé době, by se měl vystřídat krém?

andy21
23. kvě 2008

sami teda já VICHY pouívám a jsem spokojená absolutně.....
Já mám Normaderm....jefakt, že není nejlevnější, ale invetice do pleti se myslím vyplatí 😀

sami
23. kvě 2008

Jj investice se rozhodně vyplatí............už jsem to zjistila🙂

A neznáte nějaý dobrý oční krém proi vráskám.........je mi 26 let a je to dost vidět.

Ale takový, abych si ho mohla obj. u nás ne někde na cizím webu🙂

Budu ráda za každou zkušenost, docela mě to trápí ☹

noangel
23. kvě 2008

sami: all about eyes od clinigue nebo myokine od vichy nebo LRP Active C nebo klidne i Q10 od nivei ujde

milhaus
23. kvě 2008

ja použivam oriflame ale na vlasy sa mi neosvedčil

sami
23. kvě 2008

noangel.........a myslíš, že mi to nějak neuškodí, když ještě nemám30 ?

Holky a používáte pudry..já se už lesknu jako prasátko ☹

Ale jestli máte něaký dobrý typ, tak napiště...........

Ale ty vrásky pod očima mě fakt štvou.to jsem jediná...... 😒

noangel
23. kvě 2008

sami: pokud muzu soudit podle sebe tak ne 😉 ja zacla Q10 kolem 24 a pak od 26 tim myokinem ten je proti mimickym vraskam stejne tak LRP je na prvni vrasky takze urcite neuskodi a kdyz se srovnam s kamoskama co na to do ted kaslali a ted to honem honi mam sakra naskok 🙂 ja mam momentalne all about eyes jako asi vetsina zenskejch tady 🙂 a je super nato ze toho moc s mrnousem nenaspim tak vypadam v poho 😎 jo a je mi 28

holly1
23. kvě 2008

já vám do toho nechci moc kecat, ale já těmhle drahým krémům nevěřím. Moje babička měla v 90 tvář jak jablíčko, nemazala se celý život ničím. Pak mám tetu v Californii, která v 50 měla pleť jako stařena. Je to o genetice, ne krémech. Pokud máš předpoklady pro krásnou pleť, nepotřebuješ krémy a pokud máš ve výbavě vrásky, stejně ti krém nepomůže. Nechci tím říct, že se o sebe nestarám. Opak je pravdou. Ale abych ve 30 investovala do předražených krémů, to je zbytečné. Důležitější je výživa, kterou dodáváme tělu zevnitř, styl života, vůbec životospráva a hlavně vnitřní spokojenost a štěstí. Už jste viděli ženu, která je šťastná, a nesluší jí to? Já ne. Není to o vráskách, spíš o zářicích očích a úsměvu 🙂

sami
23. kvě 2008

Souhlasím, že výživa je docela důležitá.

Ale, když si žena zaoupí už lepší krém, má aspon pocit, že pro sebe (nebo ty) vrásky něco dělá 😉

zanett
23. kvě 2008

lendy, nazdaaar 😵

Mas stesti 🙂 , na smoothbeam jsem sla v unoru 2005 v Lasercentru v Olomouci (chtela jsem si to letos zopakovat, ale tady v Anglii neni, pac na nej nemaji licenci, tak jsem sla misto toho na Nlite). Takze, vysledky jsou po smoothbeamu upllne uzasny! 😵 (trva to teda asi tak dva mesice, nez se to uplne projevi, ale uz po tydnu je plet znatelne lepsi). U mne to probihalo tak, ze jsem tam rano prisla a dali mi na oblicej znecitlivejici masku,tu jsem mela asi hodinu, pak mi ji smyli a sla jsem na samotny zakrok - ten trosku boli. Je to takove znatelne pichani jehlicek (jakoby) a je fakt, ze jsem se u toho cukala, ale cely oblicej trval tak cca 15 minut a kdyz bylo po vsem, aplikovali mi krem s vysokym UV filtrem (ten budes muset pouzivat minimalne dva mesice po zakroku) a lehky makeup, abych nesla domu cela zarudla 😀 . Je fakt, ze se mi na obliceji vytvorily jakoby boulicky nebo natekliny v miste osetreni, ale ty rychle zmizi. Nevyhodu jsem jenom videla v tom, ze jsem se cca mesic musela vyhybat slunci (dulezity je sunblock), ale treba i pare (vareni, sauna, horka sprcha atd) - pac to vsechno by zpusobilo vznik tmavych skvrn v miste, kde paprsek laseru pronikl do pokozky. Alle jinak s nim mam vyborne zkusenosti. Myslim, ze smoothbeam je silnejsi nez treba ten Nlite, takze vysledky jsou uzasne uz po jedne aplikaci (narozdil treba od Nlite, ktery jsem musela opakovat 3x, abych dosahla srovnatelnych vysledku)....takze ja ti to rozhodne doporucuju, urcite budes moc a moc spokojena 😵 Jenom si nejakou dobu musis davat pozor na to, jakou kosmetiku pouzivas (asi tak dva mesice po zakroku) - rozhodne bych se vyhnula kyselinam a dalsim agresivnim pripravkum a urcite bych se jich zeptala, jestli muzes pouzivat snecky 😉 Ja jsem po tom zakroku dostala kosmetiku La Roche Posay + Avene, ktere jsou plne termalnich vod a pokozku krasne zklidnily. Ale jak rikam, vysledky za to rozhodne staly, penez jsem vubec nelitovala. Ani nemyslim, ze budes muset zakrok opakovat, protoze uz po jedne aplikaci jsou vysledky uuuuzasnyyyy 😵 Tak hodne stesti...kdy tam jdes?

Jinak, lendy, ta lush maska, je to Mask of Magnaminty? Ja ji pouzivam jako cleanser, takze kdyz si ji das tak dvakrat tydne (jako masku) a pak ji treba jeste dvakrat tydne pouzijes jako cleanser (mne se to naramne osvedcilo), tak to spotrebujes 😉

zanett
23. kvě 2008

Jinak, mne dosel prirodni ocni krem a rozhodla jsem se vyzkouset all about eyes (i kdyz teda neni uplne prirodni, ale primhourila jsem oko) - byl totiz u nas v akci - misto beznych £20 stal £18, coz je sice porad strasna cena, ale rekla jsem si proc ne? No mam ho tyden a musim potvrdit, ze jsem maximalne spokojena 😵 Sice me nic jinyho z Clinique nelaka, ale tento krem je fakt zazrak, pac mi viditelne zmirnil tmave kruhy pod ocima (sama jsem tomu nemohla verit, ale ja ted pouzivam uplne minimum korektoru, protoze uz ty tmavy kruhy skoro vubec nemam 😵 - a to musim rict, ze ja jsem k podobnym reklamam skepticka, ale mne konkrente nepomohlo na ty kruhy nic - vitaminy, zdrava strava, dostatek vody a spanku- proste nic, jenom ten krem, takze ony ty kremy zase nebudou vsechny uplne od veci.). Takze i kdyz je strasne drahej, rozhodne se vypllati a myslim, ze do nej urcite pujdu znovu, az mi dojde 😉

sami
23. kvě 2008

all about eyes ...co to je za značku?

zanett
23. kvě 2008

sami: Clinique

lendy1
23. kvě 2008

zanett, díky moc, ty vždy perfektně poradíš. Šnečky teď už dávám jen 1x za měsíc jako týdenní léčbu a začátkem týdne mi určitě přijde Idealist od E.L., tak budu teď používat ten spolu s hydra. krémem. Jak jsi popsala ten laser, tak to probíhá stejně, jako jsem byla kdysi, takže alespoň vím, do čeho jdu. Já asi na to půjdu až na podzim nebo na zimu právě kvůli tomu sluníčku a taky snad do té doby na to našetřím. Jo a tenkrát jsem vlastně taky dostala LRP, to bylo poprvé, co jsem takovou kosmetiku viděla a byla pro mě děsně drahá 😀 A můžeš se po tom laseru lehce nalíčit a jít? Jako bez make-upu bych asi odtamtud nevyšla 😀

sami, též mám All about... a spokojenost největší (jen mě teda pořád trošku štípou očka po nanesení 😖 ), přesně jak píšou holky. Mažu se s ním 2x denně, kruhy jsou menší a vrásky zatím moc nemám, takže tohle nemůžu posoudit. Ale má velmi příjemnou konzistenci a moc mi vyhovuje.