Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
27. bře 2009
veronikahel
27. bře 2009

a niekde v drogerii sa to da tiez kupit?

lendy1
27. bře 2009

ne, to je profi vlasová kosmetika, takže jedině někde v salonu nebo na netu.

arvetka
27. bře 2009

čau🙂
lendy mně se ty krystaly moc líbí, akorát mám starch, jestli to ty vlasy moc nezatěžuje, když je nemám nijak výrazně poškozené ani roztřepené...vlastně skoro vůbec, jsou jen mírně suché a mají tendenci krepatět...

mimap
28. bře 2009

Ahoj holky, nedávno jsem se tu pídila po tužce na oči, co by trochu vydržela...Vyzkoušela jsem teď Sephoru voděodolnou + voděodolnou řasenku od nich a jsem konečně moc spokojená - drží a drží... 😀 Lítám venku s kočárkem v dešti, slzím, malá mi drandí na obličeji a fakt je linka pořád pěkná.. Tak to jen kdyby jste některá taky pátrala.. 😉

lucenek
28. bře 2009

ty krystaly se dávaj jen jakoby na konce vlasů ne, myslím ne rovnou ke kořínkům....nebo jo? 😲

lendy1
28. bře 2009

luci, já si to rozetřu v rukách a pak přejedu po vlasech-potřebuji je jen vyrovnat a aby nebyli krpatý.

arvetko, když toho dáš málo, tak to vůbec vlasy nezatíží. Já teda nepoužívám žádný styling na vlasy, jen teď ty krystaly a lak na vlasy.

mimap, linka (tužka) ti bude držet na bázi pod oční stíny celý den. Já mám gelové linky od MAC a jsou voděodolný a drží a ani se nehnou.

darina77
30. bře 2009

Tak dnes mi konečne dorazil môj zablúdený balíček lush z uk. Neviem čo sa im tam stalo, ale normálne mi poslali až 7 vzoriek / napr.celkom veľký kus jungle, polovicu masážn.oleja wiccy magic a ešte nejaké vzorky mydiel/. Sa čudujem lebo minule neposlali ani jednu vzorečku. Na pošte im ten balík tak rozvoniaval, že sa ma poštárka pýtala aké exotické koreniny si objednávam z Anglicka 😀

kristtin
31. bře 2009

KRISTALIKY NA VLASY

Chcela by som sa informovať, keby mi niekto napísal v rýchlosti o tých krištálikoch na vlasy, aký to má efekt a koľko to stojí, kde sa to dá zohnať a aké je to balenie. dakujem

lendy1
31. bře 2009

kristtin, o něco výš jsem dávala odkazy 😉

lucenek
31. bře 2009

leni švagrovka mi dneska dala jedny a jsou bomba je teds kadeřnice a bere věci od framessi a to ti je šupa akrásně voní

sarkabrezen
31. bře 2009

holky, děsně se mi zhoršila pleť (kojím už dva roky 😅), tak jsem vyzkoušela babskou radu - každé ráno na lačno si dám sklenku vody s vymačkaným citronem (nebo půlkou) a ještě se mažu dětským miminkovským krémem od johnsonu s panthenolem, co mi zbyl po malé 😅... nevím, co z toho má lepší efekt, ale po pár dnech paráda 😵 změna jako blázen

kristtin
1. dub 2009

sarkabrezen myslíš že tá citrónová voda zaberá? Myslím, že to skôr ako ten krém. Podľa mňa ide u teba o nejakú vnútornú zmenu, možno z tehotenstva. Mne dosť pomohlo, že som obmedzila sladkosti. Tu vodu vyskúšam. 😉

zanett
3. dub 2009

Pro ellu (a ostatni, kteri chodej na Omlazeni) - dnes jsem te tam, ello, vystopovala (v diskuzi o prisernem kultu deti 😀 - tema primo pro me!), dokonce jsem se i zaregistrovala a pak jsem cucela jak puk, kdyz mi nesel prispevek odeslat, protoze jsem ho nenapsala s diakritikou (coz je pry tedy podminka registrace) a pry nebud-li psat s diakritikou, moje registrace bude zrusena a bude mi zakazan vstup na Omlazeni! takze co nadelam? Ja myslela, ze je to jen kun/beremese, kde vladne diktatorska cenzura, ale vypada to, ze OMlazeni je jeste horsi!! Ja nemam ceskou klavesnici, takze jsem zrejme utrela (ani nemam zajem si zadnou shanet, protoze ji stejne nepotrebuju a krome toho omlazeni bych ji ani nevyuzila...sakra! takovy dobry stranky a nemuzu se zaregistrovat...to je pech!

lendy1
3. dub 2009

čus zanett, ty žiješ? 😀

Jako Omlazení je příšerný, zlatí místní admini, jako co tam se děje 😕 . Napíšeš příspěvek a pokud se jim nezdá o.k., smažou tě a i ti zablokujou přístup, jakmile máš nějakou kritiku, okamžitě ty diskuze mažou a zablokujou tě. Vodička je arogantní debil, to jsem fakt ještě neviděla, co dokáže napsat uživatelkám...prostě s Omlazením, které bylo dřív to už vůbec nemá nic společného, dřív tam chodiy holky opravdu odbornice, dneska tam jsou samé puberťačky 😝 Já už tam chodím minimálně, maximálně si něco přečíst. Dřív to bylo o 100% lepší, opravdu se mluvilo k věci, do hloubky a byli tam holky, které měli neskutečný přehled a dávaly velmi dobré rady, teď je to fakt o ničem, což je škoda...

sisstin
3. dub 2009

😀 zanett: čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀

zanett
3. dub 2009

cauvec - lendy, dik, no tak to teda cekam, ze mi prijde nejakej 'zamitaci' email 😠 Prijde mi to fakt skoda, protoze jsem na to Omlazeni chodila cist diskuze nekolik tydnu a teprve az ted me to donutilo se zaregistrovat...Idealne ale ne kvuli te diskuzi o deckach, ale o vlasovych pripravcich - konkretne SFactor od Tigi - o Tigi pripravcich tam je nejedna dobra diskuze a zrovna tuhle konkretni radu bych rada probrala trochu vic (teda, mam od nich nove porizeny colour savvy sampon a colour savvy kondis a jeste uvazuju o minimalne jednom vyrobku, ale potrebovala jsem radu...). NO tak jak vidim, tak jsem utrela, protoze na Kone uz jsem nevlezla pekne dlouho - jen tak narazove, kdyz mi to vyjde, tak sem v rychlosti mrknu, ale prechazi me na kone chut - to jsou furt ty samy militantni matky porad dokola... 😝 🙄 Ja uz na to nemam naladu a ani nemam chut bojovat za svoje extremni nazory, na to je zivot moc kratkej....

sis - ahooooj! Jak jde zivot?

sisstin
3. dub 2009

zanett:včera jsme se o tobě bavily, proč nechodíš na pigmenty? Grrrr 😠

zanett
3. dub 2009

Jo? A o cem konkretne jste se teda bavily? 😕

sisstin
3. dub 2009

zanett: no proč k nám nechodíš, není to jenom o pigmentech..bych řekla, že pigmenty se tam řeší nejmín 😅 😅 😅

lendy1
3. dub 2009

zanett, pojď kecat k nám 😉 Taková odbornice jako ty tam nesmí chybět 😀

a ten S-Faktor od Tigi chci taky prubnout, ale stojí to strašný prašule. Já jsem zatím strašně moc spokojená s Lushem.

zanett
3. dub 2009

No ja se ted uz nekolik mesicu snazim to kecani na netu limitovat (dneska asi delam vyjimku 😀 ), chodim uz jenom tam, kde se chci neco konkretniho dozvedet, uz si nikam nechodim jenom tak pokecat. Jednak na to nemam cas a za druhe ani chut - asi starnu a nebavi me porad obhajovat svoje nazory, ktery malokomu sednou.

sisstin
3. dub 2009

zanett: je nás tam málo..a je to o kosmetice..drbárnu nemusíš navštěvovat 😝

zanett
3. dub 2009

NO lendy, ja sem si prave nechala udelat v unoru ten melir a v tom salonu pracuji prave s Tigi a slecna kadernice mi doporucila, ze si ten melir mam udrzovat nejakou spesl kosmetikou a doporucila prave Tigi - jenze ja si myslela, ze mi chce jen neco vnutit a prodat, tak jsem odmitla a prvni mesic jsem pouzivala Tresemme na barvene vlasy - neni to zadna slava, zazraky s vlasama nedela, ale neni vylozene spatny. No a az mi zacal sampon a kondis dochazet,tak jsem si rekla, ze Tigi prece jenom zkusim prubnout (protoze i kdyz se tem silikonum branim, tak proste je fakt,ze ty moje chemicky osetreny vlasy - v meliru mam tri ruzny barvy- proste bez silionovyho kondise nerozcesu ani za zlaty prase). tak jsem si rikala, ze kdyz uz musim mit spesl pripravky, tak at uz je to kvalitka (takze sice bych rada pouzivala dal sampuky lush, ale to pro ty moje vlasy absolutne neexistuje, protoze po jednom umyti by mi to udelalo dredy)....No a prave na Omlazeni jsem nasla prima tipy a recenze na tigi, takze jsem si koupla prave sampon/kondis S factor. No cena priserna, ale fakt se to vyplati (nebo alespon zatim se mi zda, ze to byla vyborna volba). Kraaaasne a naaadherne voni, takova velmi prijemna sladka vune, pripomina mi nejakou cukrovinku z detsvi, po umyti zustane ve vlasech takova jemna sladka vune - moc hezky 😵 No a taky mi to krasne osvezilo ten melir, brzo pujdu na obnoveni, ale v posledni dobe si rikam, ze mi to tu barvu tak krasne osvezilo a zvyraznilo, ze muzu klidne jeste mesic pockat.....takze jsem fakt nadsena 😵 Zajimalo by me, jestli cela rada voni tak krasne (nebo jestli to je jenom tehnle sampon + kondis), mela bych zalusk na Seriously Straight
http://www.salonlines.co.uk/hair-products/tigi-...
ale nejsem si jista, jestli to neni moc mastny a hlavne, jak to voni...No a prave jsem doufala, ze odpoved najdu na Omlazeni....

zanett
3. dub 2009

....jo a taky jsem zapomnela dodat, ze ten Colour savvy sampon dela takovou hustou penu (neobsahuje sulfaty), neni to takova ta obrovska ridka pena, kterou udelaji levny sampony, ale ta husta, jakoby naslehana - presne takovou jakou delaji profi kadernicky sampony. Po oplachnuti toho kondicioneru se ty vlasy nejdriv zdaji drsny, ale po uschnuti jsou krasne hladky a hebky, takze cena je teda skutecne priserna, ale jsem rada, ze se vyplati....

sisstin
3. dub 2009

zanett: tak co bude? 😀

zanett
3. dub 2009

Devcata, ja to dneska balim, jdu veceret. tak se zatim mejte, jsem rada, ze jsme na sebe narazily takhle jednou za uherskej rok 😀

sisstin
3. dub 2009

zanett: ty jsi děsná ...se vyhejbáš..tak čus 😀

lendy1
3. dub 2009

ahá, mě se ten S-Faktor zalíbil právě kvůli té vůni 😀 Měla jsem jen nějaký vzoreček šamponu, nic jiného.
A jinak já jsem strašně spokojená s vlasy, co mám teď-mám je po ramena, ještě trošku tam mám přeliv, ale jinak super střih, nemusím s tím nic dělat, jen to ráno narovnám žehličkou a je to. Vlasy mám stejnoměrně střižený (dřív jsem je nosila sestupně setříhaný), jen na koncích hodně prostříhaný, v předu trošku kratší a zatím si to pořád užívám, že mám o dost kratší vlasy 😀

zanett a fakt...pojď mezi nás 😉 Tam nevládne žádná buzerace, mamin tam je tak 50% a všechny v pohodě 😉
A v drbárně se rozebírá kde co a je to jen pro registrované nad 100příspěvků, ne pro každého, kdo si chce jen číst. A je tam i samostatná sekce Lush 😀

ella1
3. dub 2009

ahoj zanett 🙂
a ja, že kto ma to tam oslovuje.....a to ty 🙂
vážne je to na omlázku také desné? ja neviem, som tam ešte krátko, tak zatiaľ žiadny problém.....
siss-kedy prídeš do galanty 😀 kde ste všetky?na pigmentoch?