Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

andira001
8. led 2010

lendy - White Lucency (proti kruhům pod očima, projasńující a i proti vráskám) nebo Bio-Performance

http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?prod...

Ty ceramidové kapsle jsem měla taky a musela jsem je dát kamarádce, měla jsem na ně alergii, je v nich vitamín C a ten já ve vyšší koncentraci nemůžu, ale souhlasím s tím, že jinak jsou ty kapsle opravdu skvělé a nemají chybu

aponchie
8. led 2010

jee ja vube cnevim jake tek.krystaly a kde je hledat 😀

lendy1
8. led 2010

ap: mám tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14085398&tab=0
ale těch značek je více, mrkni na MMB 😉 Nebo to prodávají někde v kadeřnických potřebách.

andira, krémík vypadá dobře 🙂

frida330
8. led 2010

Ahojte 😵

samsa
8. led 2010

Aponchie, taky používám tekuté krystaly a jsou opravdu super.
Holky, zírám, jak se některé orientujete. Tak třeba poradíte. Potřebovala bych nějaký minerální make-up, zatím používám Loreal, dá se u nás sehnat nějaký lepší? A druhá věc, teď v druhém těhu se mi na tváři udělaly pigmentové skvrny, vypadá to jako pihy, nic hrozného, ale ráda bych se toho zbavila nějakým bělícím krémem. Máte s tím někdo zkušenosti?

inotaj
8. led 2010

dianka, ja som si objednala teraz CHI- objemovy spray... po zmyti a vyfukani celkom pekne, aj vlasy vyzeraju zdravo, ale mam pocit, ze sa mi trosku rychlejsie mastia , ale este som ho pouzila asi iba 3x zatial , uvidim co dalej, ale matrix sa mi zda minimalne rovnako kvalitna aj cenovo podobna

sisstin
8. led 2010

samsa: klasický drogérkový min. make-up nebrat 😉 , my bereme nejvíc z EDM www.everydayminerals.com 😉 vyjde na 200Kč 😉 pak má ještě CS, nebo Pure Luxe... 😉 v Cechách myslím k sehnání není 😉

monkula
8. led 2010

siss a ako si ho objednávaš? ja chcem tiež nejaký minerálny,a el si am teraz odradila od tých drogérkových..a toto sa mi zdá ako super cena.... 😉
Inak moja švagriná používa nejaký bieliaci krém, a veľmi jej pomohol, má krásnu zjednotenú pleť, ale ona žije v UK, tak ho kupuje tam, ale je fakt dobrý...

sisstin
8. led 2010

mon: to musíš být zákaznice tady Lendy 😀 😀 😀 nebo mít paypal 😉

monkula
8. led 2010

aha, tak paypal nemám a zákaznice Lendy nie som... 😅

sisstin
8. led 2010

mon: tak to asi není problém se jí stát, blbý je..že k Vám je to poštovné drahé a moc by se ti to nevyplatilo 😉 ale na pigmenty chodí i holky ze Slovenska, tak třeba by ses mohla přidat k těm objednávkám 😉 2ika by byla určitě ráda 😉

monkula
8. led 2010

2ika? 😅

sisstin
8. led 2010

mon:jj, má takovej nick 😉 a ona si objednává z různých e-shopů..tak byste se podělily o poštovné 😉

monkula
8. led 2010

aha a kde ju nájdem? 😕 lebo aj tie pigmenty si mi už kedysi dávno nasadila do hlavy.... 😀

sisstin
8. led 2010

mon: www.pigmenty.ic.cz není to jenom o pigmentech, rozebírá se tam všechna kosmetika 😉

monkula
8. led 2010

ďakujem.... 🙂

monkula
8. led 2010

no, už som sa zaregistrovala... 😎

cinkxa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
8. led 2010

mon: vidím 😀 😀

monkula
8. led 2010

to fakt? 😀

sisstin
8. led 2010

mon: no 😕 tam jsem, jsem moderátor 😝 akorát mám jinej nick 😅

monkula
8. led 2010

jo taaak a kedy mi pošleš mail, ńech sa môžem aj prihlásiť? 😀

monkula
8. led 2010

už viem, ty si bocorka 😀

sisstin
8. led 2010

mon: to posílá administrátor 😉 to nevím, jak je to nastavené 😉

monkula
8. led 2010

siss, ty by si sa mi veľmi páčila s tmavo fialovými tieňmi, vieš, takými až do bordova...

monkula
8. led 2010

jaj, 😅

andira001
8. led 2010

dámy mne asi ukamenujete, ale já ty minerální make-upy vůbec nemusím, zkoušela jsem různé od Bare escentuals, což je v usa úplně největší hitovka v tomto, měla jsem i jiné a mne to teda nechytlo a určitě to není tím, že s tím neumím zacházet či to nanášet, dělala jsem nějakou dobu do modelingu a vizážistiky, takže šminky a jejich patlání kamkoliv je můj obor, ale pigmoše mne nějak neba no ....

Monkulo - na vybělení jediné, co funguje, jsou přípravky na bázi hydrochinonu, který u nás není povolen (v prodeji), protože je potenc. karcinogenní. Měla jsem přípravek z usa od Bremenn Lab, jmenuje se to Lumedia a ten fakt pomohl. Jediná fakt dlouhodobá ochrana proti skvrnám je používat přípravky s SPF, já bez toho nevylezu ven. Ještě jedna možnost je laser, ale ten může odstranit skvrny a narušit rovnoměrnost pigmentu celkově, takže jednu skvrnu ti to zlikviduje a druhou vytvoří. Je to takovej uzavřenej kruh 😒

sisstin
8. led 2010

mon: já mám všechny odstíny, na který si vzpomeneš 😅 😅

sisstin
8. led 2010

andira: každýmu ty minerální nesednou 😉 pro mě je to ideální, jsem matná celej den 😉

monkula
8. led 2010

andira, ja bielenie nepotrebujem.... ja len, že sa na to niekto pýtal..To, čo má švagriná, má v sebe poeroxid vodíka...