Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

maaja
26. bře 2008

maji, ale na fotke si fakt kocka 😵 teda kočka ..

ja sa malujem vsade, teda ked idem hocikam a aj ked som len doma ...

ifrimka
26. bře 2008

zavistlivci maja22!!!

ja som mala 2 fotografov, mojho brata a mojho bratranca. nalicili a uzesali ma v salone ale fotky neboli retusovane ani extra upravovane. ale boly sme taky stastni, ze sa to odrazilo aj na fotkach a skoro som sa nespoznala...

maja22
26. bře 2008

mňa by to maľovanie aj bavilo...ale to odličovanie - to si vždy vravím, že to je trest, že som vymýšľala.. 🙂 A to som si zaobstaral celkom kvalitný odličovač... NO ale keď idem do kúpeľne okolo jednej ráno....

melory
26. bře 2008

na svadobnych som mala len linku a spiralu...bolo to pekne, niekedy je menej viac.

maja22
26. bře 2008

Baby a tiež ste sa na svoje svadobné fotky dívali už aspoň 66 x? Ja asi áno a to som vydatá necelé dva roky... 😀

melory
26. bře 2008

majka po 12 budes hladat album v kniznici.... 😵

melory
26. bře 2008

a ked sa zacnes malovat...zarucujem, budes ho schovavat! 🙂

maaja
26. bře 2008

ze po 12!!! ja som len 4 roky vydata a neviem ani kde je 😝

maja22
26. bře 2008

melory, sranda, ja ich tam mám už teraz... a odkedy som objavila MK, tak albumy začínajú byť naposledy čítaná kniha.... 🙂

maja22
26. bře 2008

zasa som odbočila, sorry

ifrimka
26. bře 2008

tak to ja my mame fotky na nete, takze mozem oboje naraz!!!

ella1
27. bře 2008

jéj.popísali ste toho zas.
no ja sa líčim asi od 15-tich.začala som jemne samozrejme.
niekedy som aj líčila nevesty alebo len tak niekoho,ked sme niekam išli.mňa to baví.ja ked mám čas,tak aj dve hod. sa dokážem líčiť.
neviem si predstaviť,že by som mala ísť von bez make-upu.už len pre to,že bohužiaľ nemám dobrú pleť,tak by som sa hanbila.mám problém ked idem od kozmetičky,tak to len rýchlo domov a skrývam sa za čo sa dá 😀
odličovať sa mi teda tiež moc nechce,ale mám takú penu,umyjem to,prípadne doodličujem ešte a je to.
ale úprimne závidím babám,čo majú tak skvelú pleť ako bábo,že sa nemusia líčiť.chcela by som to zažiť! 😀

lendy1
27. bře 2008

zanett, to já bych takovou terapii nákupem potřebovala každou chvilku 😀 A jak voní ta Karma? Kde kdo si to pochvaluje, ale ji si pod tím názvem vybavím něco příšerného a nějak nemám odvahu cokoliv s vůni Karma zkusit...

líčení: si pamatuji, když jsme razily někam s holkama do baru, jak nám příprava trvala min. hodinu 😀 . Teď mám na denní líčení 15.min a musím stihnout make-up, korektor, pudr a očka-stíny, lehké linky a řasenku. A nakonec na rty lesk a je to. Ale člověk časem přijde na to, co mu sluší a jak zvýraznit přednosti a zamaskovat nedostatky. Černou barvu mám jen v řasence, jinak používám přírodní barvičky+někdy nějakou výraznější barvu stínů, která mi vytáhne z očí modrou nebo zelenou (mám modro-zelené oči), na linky mám hnědou tužku, která je určitě přirozenější než černá.
jinak je to u mě jako u elly-bez make-upu s moji pletí nejdu otevřít ani pošťačce a jednou bych chtěla chodit bez make-upu-to by bylo super, ale u mě asi nereálné... 😖

vrana
27. bře 2008

Pane jo, vy jste se teda činily, za tu chvilku... Já měla naprosto bezvadný ráno... Včera večer jsme byli v hospodě a bezprostředně před tím jsem se ještě líčila v autě, jenže večer, jsem to samozřejmě v autě zapomněla a tak ráno mě čekal sprint pro mojí taštičku (parkovali jsme hrozně daleko, protože na sídlišti se člověk fakt nechytá 😠 ) ...páč nevim, co by se muselo stát, abych do práce vyrazila nenalíčená. Asi by mě nepustili do baráku, protože by si mysleli, že tu nepracuju. 🙂 Tomu říkám závislost...

vrana
27. bře 2008

Dneska mě čeká nákup řasenky, ta moje dosloužila.

lendy: co jsi psala, že používáš za řasenku? Prodává se u nás?

pacna
27. bře 2008

kuknite na toto
http://www.glumbert.com/media/beauty
dufam že to je dobre

elis..
27. bře 2008

Marcetko,se nedivím,já sem si to měla hlupačka vyfotit na začátku a po týdnu:D:Dno mám tvářičku jak dětskou prdelku...Určitě zkuste nejdřív to menší balení,než to větší,kdyby vám náhodou nesedělo!ale myslim si,že to snad ani nejde 😀 Začnu asi taky pěstovat šneky,hi hi,je jich tady plno:D:Dnechám si je rovnou jezdit po obličeji:D:Da mám to zadarmo:D:D Ještě používám 1 týdně kaolinovou masku od For Live,ta je taky bezvadná..

vrana
27. bře 2008

Copak to má být? Mě na ty stránky nepustí zaměstnavatel, tak to asi stojí za to 🙂

elis..
27. bře 2008

taky se tam nemůžu dostat,taky si to šefík nechává pro sebe 😝

pacna
27. bře 2008

skoda je to dobre kočku namaluju, učešu, vyfotia a vyretušuju fotky a je z nej super kocka to by stalo za to skusit to. 😀 😀 😀

lendy1
27. bře 2008

pacna, jj, dobré video, asi takhle vypadají mé profi fotky 😀 Poprvé jsem nevěřila, že to jsem já a poznávala jsem se až po bližším prozkoumání 😀 Dobrý vizážista, fotograf a PC dělají divy...

vrana, já mám YSL - řasenku s efektem umělých řas -dá se sehnat už za nějakých 500,-Kč a fakt to stojí za to 😵
tady na BRMS je diskuze o řasenkách-docela dost obsáhlá....:
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

marcet
27. bře 2008

elis: 😀 😀 😀 otevřeme si šnečí farmu 😀
A ta maska je kde dostání?

vrana
27. bře 2008

lendy: a nemáš nějaké svoje fotečky? Mohli by nám tu zřídit albumy i a jiné věci, co? Kam tady máme dávat fotky pro inspiraci 😅 .

Mám ještě dotaz k té řasence, nemáš kontakt na někoho přes koho by se dala objednat levně? Koukala jsem na jahodu a tam je potřeba možnost platit kartou přes internet..

vrana
27. bře 2008

Jupí, zrovna mi napsali šneci, že objednávka je vyřízena 🙂 Už se těším, jsem jak puberťák.

lendy1
27. bře 2008

vrana, na jahodě ji teď nějak ani nemají 😒
zkus napsat Verče:
http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEn...
mě už dochází, takže budu muset koupit další...

jinak fotky už jsme tu v albech měly ohledně těch pigmentů nyx a jak siss, tak mě to během chvilky smazali 😖
Právě, že s těmi nyx by to bylo super, kdyby to člověk viděl u někoho jiného jako inspiraci-no, ale smůla...

holky, tak já se hlasím na šnečí farmu jako krmič šneků, když budu mít krém zdarma 😀

pacna
27. bře 2008

na slovensku sa da ten krem zohnat?

vrana
27. bře 2008

Hele a co kdybychom si založili fotogalerii třeba na rajce.net nebo kdekoliv jinde a tam ukládali všechny možné fotečky? Klidně to tam budu vkládat 🙂

vrana
27. bře 2008

pacna: zkus když tak písnout na elicina@seznam.cz a zeptat se, jestli neposílají i do SK.

elis..
27. bře 2008

Marcetko tak joooo,já jdu posbírat nějaký šneky,aby jsme měli nějakej vklad:D:D:D tak tu masku jsem si objednala na www.krasna.cz, je to přesně čistící maska s kaolínem,strašně krásně voní a pleť je po ní vypnutá a svěžžžííí🙂

Vrano:hned pak písni,jak si s ním spokojená🙂jsem hroznej zvědavec🙂

elis..
27. bře 2008

abych to ještě upřesnila Marcetko,tak je to od kosmetiky for life,nejdeš jí tam hned a pak tam jsou jednotlivý výrobky🙂