Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
7. črc 2008

zanett, a v UK neprodávali LRP 😲 ? Hydraphase je moc fajn, to jsi dobře nakoupila, tu jsem měla kdysi dááávno před Vichy 😉

arvetka
8. črc 2008

Holky včera jsem si nechala v sephoře odlít EL idealist a pore minimizer od Clinique, tak vyzkouším a podle toho nakoupím 🙂 ikdyž podle vašich referencí je lepší estée, já si prostě musím všechno zkusit 🙂 zatím jsem si oba plácla přímo v obchodě jen na ruku, ale i tak můžu říct, že idealist na mě působí mnohem líp! podle mě to na obličeji musí udělat úplnou pohádku 🙂 clinique mi připadá mnohem sušší.
ale co mě trochu překvapilo - prodavačka mi pořád tvrdila, že se na oba tyhle přípravky musí dát ještě krém, to se mi u mé mastné pleti moc nezdá....

noangel
9. črc 2008

arvetka: idealist pod krem, pore minimizer na krem myslim

lendy: se divim ze ti vyhovuje DDM ja sem i po tom na suchou plet vyschla jak treska a double wear je dobrej hodne kryci a hutnej sem ho nakou dobu pouzivala kdyz bylo treba hodne maskovat 🙂

zanett
10. črc 2008

jj, lendy, tady se LRP zacal prodavat az nedavno (a to jeste ne plosne, ale ve vybranych prodejnach, ktere tady navic v okoli zadne nejsou, ale nasla jsem jednu v Londyne, tak si to budu objednavat od nich)...Ja jsem taky s LRP zacinala kdysi pred lety (hned po tom smoothbeam laseru pred tremi roky), pac ta termalni voda v nem je pry idealni na plet zrovna osetrenou tim laserem, takze pocitam, ze az pujdes na ten laser, ze ti doporuci neco podobnyho (ale ty jses odbornice, takze je prevezes 😉 )...

arvetka
10. črc 2008

Nemáte někdo zkušenosti s krájenými šampony od lush?

lendy1
11. črc 2008

arvetka, já nee, ale teď mě teda v Lush nas....na jednu stranu u některých výrobků lehce dali cenu dolů (sice to je pořád dost proti cenám v UK, ale budiž), ale to poštovný 150,-Kč a zdarma je až od objednávky nad 1.800,-Kč-no tak to mě dostalo.... 😠

zanett, tak na leser už mám našetřené tak na 3 sezení, tak to by snad mohlo stačít. No + cesta, to bude taky dost peněz za benzín 😝 Ještě počkám do konce prázdnin a pak si tam domluvím už nějaký termín-už aby to bylo 😵

noangel-ten Double wear je fajn a opravdu pěkně kryje, ale hrozně (ale fakt hrozně) mi smrdí 😝 -fuj, až mi to bylo dost nepříjemný- škoda ho.

zanett
11. črc 2008

lendy, tak to je prima, ze uz mas skoro nasetreno 😵 . Jinak, tady ted lush dost podrazil. Kdyz jsem delala posledni objednavku, tak jsem se nestacila divit, jak je to najednou drazsi (Aquamarina stala £4.50 a ted neco pres 5 liber, tea tree toner stal neco malinko pres 5 liber a ted stoji dost pres 6, atd...jedine babyface je zatim za tutez cenu)....zacinam premyslet, jestli se mi to dlouhodobe vyplati...

sylvie
11. črc 2008

baby, o akej kozmetike to hovorite?

zanett
11. črc 2008

Sylvie, o jakekoliv 😉 naposledy jsme zminovaly Lush, La Roche Posay, Clinique atd atd 😉

lendy1
11. črc 2008

sylvie 😉
http://www.lush.sk/
nebo:
http://www.lush.cz/

zanett, no teď na Lush čtu, že to jsou nějaké letní ceny, tak doufám, že jim nějaké to léto vydrží a ne jen toto 😀 A jak dlouho ti vydrží ta voda při každodením používání?

sylvie
11. črc 2008

zanet, myslela som v tych poslednych prispevkoch, ale dik za vysvetlenie.. 😉

lendy, dakujem tiez.. 🙂

monkula
11. črc 2008

baby, objavial so msuper šampón na vyhladzovanie..
Je od L´oreali, elséve nitrileum,,je fakt super aj proti krepateniu vlasov a to teda keď už mne to pomohlo na tú moju korónu... 😀 😀 😀

malaskoricka
11. črc 2008

monku vyskusam😀😀😀 ale ked nepomoze wrrr 😠 😀

aponchie
11. črc 2008

ja mam chut zkusit Sweet Japanese Girl na oblicej ..jakej je ?nevite nahodou kde mam nejbliz prodejnu Lush?jsem z Opavy nebo Zlina 😝

nobody
11. črc 2008

dobrá řasenka neexistuje 😉

aponchie
11. črc 2008

nobo ty ses nejakej chytrej 😝 a jak se vam to libi na slecnach ..co?? 😀

aponchie
11. črc 2008

jeste me napadl Freemans na telo..

nobody
11. črc 2008

jo, líbí ..

ale nemám rád některý ty "zmalovaný" ---- zas až pak sundají tu třímilimetrovou vrstvu z obličeje, tak je to aspoň překvapení 😀

ale znám ty triky ... často jsou transplantovaný řasy a nebo je to prohnaný photosh. 😀 😝

aponchie
11. črc 2008

jj to je jasny ..mam kamosku co ma takove vrstvy licidel ,ze jak se odmaluje je jako by odesla 😀 je to sila..ja se nemaluju skoro vubec takze nemam cim prekvapit,leda pak kdyz se namaluju,ze vypadam mozna lepe 😀
spis na telicko sajrajty 😀

nobody
11. črc 2008

no jo, malovátka umí věci 😀

nejlepší jsou reklamy typu ... "možná je MejbyyyyLLLYYYYn " ... a o třista procent zvětší řasy .. no pokud myslí do délky, tak si můžeš třeba řasama rozetírat nějaký makeup pod očkem

😀

aponchie
11. črc 2008

jj ja si taky rikam o 300%?????kurna to si po tom bude slapat ne?? 😀

nobody
11. črc 2008

anebo o 200 procent vyšší lesk .... to bude na slunci asi hořet 😝

aponchie
11. črc 2008

njn nebo ty anticelulit.prostredky.se divim tem holkam ,ze to kupuji 😝

nobody
11. črc 2008

jak co, Apinko --
něco je dobrý, něco nee
většina samozřejmě hrpzný shity 🙂

pusť si Mandalay, ať máš na mě vzpomínku... já musím pryč
o tom tlaku se můžem pobavit, ale musím to změřit já
pa

aponchie
11. črc 2008

ty mi chces merit tlak??a jak to chces udelat kdyz me nechces videt? 😀 😀 😀

nobody
11. črc 2008

ale chci
a normálně...asi tím digitálním... motat tu ručku nebudu 🙂

zatím 😉
jsem domluvený

aponchie
11. črc 2008

mam v albu obrazek toho YSL devcatka kdyby to nekdo zahledl nekde dejte mi vedet.je to paradni vec na telo a plet ..takovej rozjasnovac zlatej vypada fakt dobre na tele,ale spis na snedem nebo opalenem

monkula
11. črc 2008

no, jasné, niektoré baby súp tak zmaľované, že keby niekto vedľa nich buchol dverami ,tak to z nich opadá... 😀
Ani ja sa veľmi nemaľujem, takže keď sa namaľujem, len počúvam ako som opeknela.. Holt, aj t odokáže make-up

zanett
11. črc 2008

hele vy dva nahore; vy se v kazdem tematu vykecavate, kdyz uz tady spolu laskujete, tak alespon mluvte k tematu 😀 Jinak, nobody, jak to vis, ze vetsina jsou 'hrozny shity' jak rikas???? 😲 Ty zkousis damskou kosmetiku?!?!?! 😲 😲 😲 Nebo to mas spis z doslechu a la Jedna pani povidala.... 😀 😝

Jinak, lendy, tak tady zadny letni slevy nejsou, prave naopak...jsem z toho docela rozladena, protoze jsem si na ty lush vyrobky zvykla tak, ze se mi nechteji menit (teda, ne vsechny, ale ty na oblicej jsou moc prima)...ale zase kdyby me to melo financne zruinovat, tak nevim, nevim...Me ta voda vydrzi tak na dva mesice, ale ted jsem ji zacala aplikovat na dekolt a horni cast zad 😅 , a tak to spotrebuju rychleji...Mne to ted nedavno poradila kamoska, co si dela beauty kurz - jednat s pokozkou v dekoltu, jako by byla na obliceji. Samozrejme jsem to kdysi vedela, ale nejak jsem zpohodlnela... 😅 No a ted jsem se teda zacala starat o krk/dekolt/horni cast zad jako o plet na obliceji a fakt vidim rozdily....mela jsem tam driv takovou suchou plet, ale ted je to mnohem lepsi...a kdyz ted v lete nosim tricka s vetsim vystrihem, tak je to veeeelmi prakticke 😀 😉

lendy1
11. črc 2008

tak na tu vodu jsem zvědavá 😵
teď mi psala paní z Lushe, že nemají malou verzi masky a že mi pošlou velké balení za cenu malého-to potěší 😵

ap, nejbližší Lush máš jedině v Praze 😀 nebo se dá objednat na jejich stránkách za poštovné 150,-Kč 😝 - děs, co?