Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
12. lis 2008

kristi - jak ti ta Magnaminty sedi? Ja jsem si ji naposledy objednavala nekdy v zari tusim (nastesti jen maly kelimek) a nejak divne 'vonela' 😝 Sice ma trvanlivost az do poloviny prosince, a tak ji normalne pouzivam, ale ten oder je teda nevabny....vubec to neni ta znama cokoladovo-peprmintova vune, kterou znam....tak doufam, ze az si ji budu objednavat priste, tak uz to bude normos.

kristi
12. lis 2008

voni dobre, mne teda prijemne....mam ji tak nejak od zari, cokoladu tam teda moc necitim, spis jen tu matu

zanett
12. lis 2008

..jsem myslela, jak ti vyhovuje na plet? 😉 😀 Ja ji ted pouzivam jednou nebo dvakrat za tyden, coz se zda byt idealni (driv jsem ji pouzivala snad kazdy druhy den). ale pokud ji nekdy tyden nepouziju, tak uz citim, ze jakoby 'zarustam mechem' 😀 😀 😀 😀 (=odumrely bunky)....uz bych asi mela problem vratit se k nejake klasicke drogerkove nebo i jine, mne uz ted od te doby, co pouzivam lush, spousta klasicke kosmetiky voni strasne chemicky 😒

kristi
12. lis 2008

vyhovuje a moc, je fakt super....mam po tom fakt krasnej ksichtik. Jednou tydne zatim staci...

zanett
12. lis 2008

tak jo 😉 ja padim, v sest jsem objednana na manikuru (coz je paradox, protoze tady na konovi vypravim, jak nesnasim chemicky vune a manikerka mi bude odlicovat nehty super chemickym odlicovacem a na to mi da ultra meda chemickej lak 😀 😀 😀 ) tak zatim....

kristi
12. lis 2008

pa, uzij si to 🙂

zanett
13. lis 2008

dnes mi prisel balik lush 😵 Delala jsem objednavku zacatkem tydne, pac jsem si vyhlidla nekolik kousku, ktery poslouzi jako vanocni darek pro mou segru...zrovna jsem to objednala v dobe,kdy byla akce, o niz jsem ani nevedela a ke kazde objednavce prihodili zdarma Fairy jasmine balistik 🙂 Na vzorky atd jsou velmi skoupi, tak jsem docela koukala, ze prihodili i neco zdarma. Jelikoz my vanu nemame, jen sprchy, tak ten balistik pribalim jako dalsi vanocni darek pro segru...ale ted me trosicku zamrzelo, ze nemame vanu (nikdo se stejne nekoupeme, jen sprchujeme), protoze ten Fairy Jasmine strasne kraaaaasne voni 😵

Dal jsem si poridila masazni kostku shimmy shimmy a pisu to proto, ze voni uplne stejne jako American Cream kondicioner. (ja jsem si ji poridila zamerne kvuli tem trpytkam na nadchazejici vecirkovou sezonu. Nejdriv jsem spolehala na to, ze si na ty vecirky poridim nejaky velky blystivy nausnice, ale ted mam s usima docela problemy, takze musim jeste nosit ty pecicky a jelikoz potrebuju odvest pozornost od mych rovnatek, tak me napadlo, ze se o to pokusim tak, ze na neodena mista - ramena,dekolt, paze, zada- pouziju shimmy shimmy, rovnatka mi to sice 'neoddela', ale alespon mi nebudou porad koukat na pusu 😝 😀 ). No ale pisu to hlavne proto, ze shimmy shimmy voni stejne jako AC, ale ne tak silne, jen velmi prijemne + ty jemny trpytky 😵 😵 😵

lendy1
14. lis 2008

kristi, myslím, že to byla jen chyba na netu s cenou té masky, už by to mělo být o.k. Každopádně už v českého Lush neobjednávám, ty jejich ceny, poštovné 150,-Kč...zlatý UK Lush 🙂

zanett, na ten pudr mám buď obyčejný štětec na pudr nebo použiji i tu labutěnku 😉

Tak je mi to jasný, do shimmy, shimmy jdu 😀 Vůni AC totiž miluji a taky si koupím tu roládku Aquamarina, teď mám vzoreček a je super-vyčistí a pleť je potom taková hebká 😵

zanett
14. lis 2008

lendy 😉

sice to sem nepatri, nebo jen okrajove, ale neda mi to nenapsat: dnes mi mel prijit ten fixacni pudr. Objednavala jsem ho ve stredu, do dvou dnu mi prijde (navic mi vzdycky napisou email, kdy ho odeslali a kdy mi ma zasilka prijit). Takze po praci jsem doma nasla zpravu o nemoznosti doruceni zasilky, tak jsem si ji (jako tradicne) sla vyzvednout na postu a tam zacal horor!!!! 😠 😠 😠 Byla jsem tam trikrat (ano, trikrat!!!!), protoze mi poprve i podruhe rekli, ze je zasilka omylem na jine pobocce posty a at pry prijdu pozdeji, ze mi ji mezitim doruci na hlavni postu. Tak jsem tam na potreti prisla a oni mi rekli, ze se telefonovali vsude a zasilku nikde nanasli, pry neni na zadne poste v okrese!!!! 😠 No me omyvalo! Kdyz mi ten chlap rikal, ze mi nekam 'zalozili' mou zasilku, tak mi zacaly tect nervy! Omluvil se mi a poradil, ze jediny, co muzu delat, je poslat pisemnou stiznost 😠 😠 Hmmm, to mi strasne pomuze! Takze oni mi ztratili balicek a ja si to muzu jit hodit, protoze ted jeste budu v pondeli vyrizovat s Garden (obchod, kde jsem si to objednala), co by se s tim dalo delat!!! Ruda vzteky jsem jeste ted!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Zlata Ceska posta!!! Tady ten britsky bo*del je opravdu ukazka neschopnosti prvni tridy!!!!! 😠 😠 😠 😠

noangel
14. lis 2008

zanett CP je to stejny v tmave modrym projdi si tu diskuzi zazitky s ceskou postou 😝

lendy1
14. lis 2008

zanett myslím, že ty pošty jsou všude stejný 😠
Já to s poštou mám naštěstí v pohodě, balíčkáři, co jezdí s autem na mě mávají z auta i na ulici 😀 pošťačka na mě už ráno na procházce křičí, zda mi donese balíček z USA nebo UK 😀 a na přepážkách znám už taky všechny, jelikož jsem tam denně (někdy i 2x 😅 ). Dokonce se mě už 2 zaměstnanci ptali, co pořád posílám 😀 A navíc nám tu zřídili tlačítko pro maminy s kočárky, takže jdu na řadu ihned a důchodci jen valí oči 😀
Jednou mi zašantročili balíček z Lush, ale hned kmitali a našli ho rychlostí blesku, takže zatím si nemůžu stěžovat. Problém je akorát se záskoky za naší pošťačku, to jsem se s babiznou a brigádníkem už poštěkala, ale pak byl klid, balíčky se mi jen tak neváleli na chodbě, nezvonili, že by vzbudili mrtvolu apod.

lendy1
14. lis 2008

ahoj noangel, nemáš nějakou fajn kosmetickou novinku 😉

noangel
14. lis 2008

lendy nic ☹ taky vas tu porad smiruju co kupujete a doporucujete 😉

jediny co sem si objednala za 9 liber byl sprej od clinique hydratacni da se aplikovat i pres makeup a je dobrej ja su furt vyschla jak treska jak kojim

jo a jeste super sampon a kondicioner TIGI Self absorbed voni jak sisinky nejradsi bych ho vzdycky olizla 😀 meli slevy ne cheapsmells a 750 ml samponu bylo snad za 7 liber a kondis za 9 no nekupto

ale to asi neni moc prirodni pro vas co 🙂

dendisa
15. lis 2008

ahoj holky, kojení mě vycucává a mám děsnou pleť, samé beďary a tak. Nechci už to léčit, od nového roku začnu opět těhotnět, tak nemá smysl to nějak řešit s dermatoložkou, stejně mi nabídne Roacuttane nebo hormon. antikoncepci.
Takže, na co se chci zeptat, je čím to zatřu - nějaký kvalitní make up, který přežije i v hicech a jestli víte o nějakém krému, co mi to zlepší, sem s ním.
Omlouvám se, jestli už jste to tu řešily, fakt se mi nechce to dočítat 😉.

zanett
15. lis 2008

dendiso - takovych vyrobku je na trhu obrovska spousta a jako vzdycky zalezi na tom, co ti sedne, takze se asi neubranis tomu, ze budes muset zkouset. Kazdopadne ja ted pouzivam na bedary Vanishing od Lush - zatim nejlepsi, ktery jsem kdy vyzkousela. Neobsahuje totiz zadne kyseliny saliciove a podobne 'chutovky', ktere si udajne maji s akne poradit (a casto i poradi do jiste miry), ale zase vysusuji plet a casto drazdi. Obecne bych ti doporucila vyhybat se pripravkum s alkoholem a asi taky te drogerkove kosmetice pro mlade (na bedary), protoze ta je casto pomerne agresivni, pac je urcena uhrovitym pubertakum (tak spatne na tom asi nebudes).

Co se tyce makeupu - to je taky orisek, protoze zalezi na tom, jake kryti pozadujes; mirne (transparentni), stredni nebo silne? Podle mnozstvi pigmentu v makeupu se odviji, jak ten kryje. Pokud mas bedary jen obcas a jen lokalne, nepotrebujes treba ani makeup, stacil by ti korektor, kterym zamaskujes zcervenala mista (musis pak rozetrit doztracena). Pokud ale potrebujes 'celoplosne kryti' 😀 , tak bych ti z vlastni zkusenosti doporucila treba mineralni makeup (ma pudrovou konzistenci, ale kryje velmi dobre jako makeup) - jen bych doporucila nekupovat mineral v drogerkach (napr. Loreal 😝 ), protoze obsahuje bismut a casto i talk, originalni mineralni makeup obsahuje jen mineraly + dalsi doprovodne slozky ktere neskodi, ale to zrejme sezenes jen na netu; doporucila bych ti obchody, ale ja v CR nenakupuju, kazdopadne ja jsem pouzivala kosmetiku Afterglow (je z USA), ktera vyrabi asi nejlepsi mineraly. Jen pozor na to, mas-li sklony k ekzemum na obliceji - ja mam a dlouhodobe jej bohuzel pouzivat nemuzu, protoze ta sypka konzistence mi drazdi ten ekzem...

Z tekutych makeupu bych ti doporucila La Roche Posay, Avene, Vichy Dermablend (ma nejvyssi kryci schopnost), Bobbi Brown (ted pouzivam), ale spousta lidi si chvali i makeupy od Clinique, Estee Lauder, MAC nebo Elizabeth Arden.

Dendiso, jestli chces makeup, ktery prezije horka, tak je lepsi takovy, ktery obsahuje silikony (ted pouzivam Smooth Skin foundation od Bobbi Brown, ktery silikony obsahuje) a ten se v horku nerozpousti (ale napr. kremove podklady jako Dermablend, ty v horku tecou). Na druhou stranu zase je lepsi na ty silikonove makeupy pouzit fixacni pudr, ktery to zafixuji, protoze zejmena ve vlhkem a studenem pocasi se ty siliony v makeupu jakoby 'srazi' a nevypada to dobre.

Jinak lendy, co ty odlicovaci oleje? Vybrala sis uz? Pokud ano, jaky mas?

Ja jsem byla tak naje*ana, ze mi ztratili ten balicek, ze jsem si dnes rano zajela do sousedniho mesta a poridila jsem si ten fixacni pudr Vichy (pac nemam cas cekat na to, nez mi ztracenou zasilku najdou, nebo az mi poslou novou) a jeste jsem si k tomu prihodila korektor Vichy (Dermablend) a vratila jsem se domu a udelala si makeup znovu a mam tyhle dojmy;

- ten korektor (mam ten v tube. Delaji jeste tuhy, ale ten jsem nechtela) je opravdu super. Mam kruhy pod ocima - hlavne takove jako sede stiny u vnitrniho vicka oka a ty ten korektor zakryje krasne a navic to vypada, ze zadny korektor nemam 😵 😵 😵

- co se tyce toho fixacniho pudru; jsem trochu rozladena, protoze jsem prostudovala ten navod, co u toho byl a pochopila jsem, ze na aplikaci mam pouzit prilozenou labutenku a pudr pak rozetrit stetcem. Mne se ale zdalo, ze tou labutenkou si ho naberu prilis, tak jsem si rekla, ze to aplikuji jen stetcem. Takze jsem si dala korektor, na to makeup (proste jako tradicne), chvilku jsem pockala, az se makeup jakoby 'usadil' a pak jsem nanesla jen velmi malou vrstvicku fixacniho pudru (stetcem). No a na tvarich to vypadalo, jako kdybych ten makeup mela udelany uz alespon 5 hodin! Tak jsem z toho byla trochu mimo, protoze muj prvni dojem byl, ze mi ten fixacni pudr nejenomze nepomohl, ale ze mi spis jeste ublizil 😝 Ale ja doufam, ze to bylo tim, ze jsem to treba blbe aplikovala, nebo jsem nepockala dostatecne dlouho, az se usadi makeup anebo to mozna bylo tim, ze ten fixacni je urcen pro Dermablend makeupy a ne ten, co mam ja (BB)...No kazdopadne dnes vecer jdeme ven na akci, takze si udelam makeup znovu (ano, dnes uz potreti) a uvidim, jaky to bude.

Jo a Lendy; uz mas ten sprchac Yummy Yummy od lush? Jinak, ja jsem dnes rano pouzila vlasovou masku H'Suan WenHua (aplikuje se na suche vlasy, necha se pusobit asi 20 min) - nechala jsem si to na hlave cca 30 minut a vlasy mam krasny a hlavne; hezky voni (coz je paradox, protoze samotny zabal voni dost divne - jako salat 😝 ) - umyla jsem si potom vlasy jako normalne (tak je to v navodu), ale priste to neudelam, priste si dam jen tu masku, protoze uz pri smyvani mi bylo jasny, ze jsou ty vlasy umyty a zaroven v dobre kondici, takze priste zadny sampon a kondis. Tedy dalsi vec kterou muzu doporucit - hlavne tem, co maji vysusene vlasy po barveni, fenovani atd 😉

dendisa
15. lis 2008

zanett, tak jsem na tom docela blbě ☹, ale pravděpodobně to moje sebevědomí ustojí do dalšího těhotenství, kdy zase budu mít pusinku jako miminko 😀. Díky moc za rady, Vichy už jsem jednou měla, a právě mi při extrémní zátěži tekl po ksichtě, ale fakt kryl, jenže to byl jiný (aéra taint, nebo tak nějak, nepamatuju si to).
Chystám se do tropů, myslíš, že to tam s Dermablendem ustojím, když to teda zafixuju pudrem? Prd se v tom vyznám. Potřebuju fakt něco alá Balakryl, počítám s tím, že ze mě bude maska, hlavně, ať to drží 😀

lendy1
15. lis 2008

zanett, tomu moc nerozumím s tím pudrem 😲 Zkus tu labutěnku, akorát to chce oklepat a nechat tam jen minimum.
Ten korektor Demablend bych potřebovala, ale tady jsem ho neviděla 😝 Dělají ho v nějakých odstínech nebo jen jeden?

ten Yummy mám, ale z lahvičky voní tak podivně, tak jsem ho zastrčila na někdy později 😀
Já toho mám teď moc 😝 Jo a nechala jsem si dovézt Body Shop kokosový sprcháč a máslo 😵 Ale taky to jen tak leží v zásuvce a ještě jsem k tomu ani nečuchla.

Ten odličovací olejíček jsem ještě nevybrala, musím sepsat vše, co chci: bambucký máslo, meruňkový olejíček pro malého, vanilkový pro mě...ono je to hrozně levný a přitom velmi příjemný a hlavně to není plný chemie. Kupuji to v jednom obchodě s přírodní kosmetikou a dokážou tam i dobře poradit, tak uvidíme, jaký mi doporučí.

susik77
16. lis 2008

Ahojte, mate niekto skusenost s kozmetikou neostrata? Doporucili mi to vcera v Asklepione, ze je dobra proti pigmentaciam aj na rozsirene pory. Len cena mi pride siilena 😒 Asi 1000 Kc za krem. Tak ci sa to oplati.Dik.

zanett
16. lis 2008

lendy - vcera, kdyz jsme sli vecer ven, jsem si ten makeup delala znovu a tentokrat jsem si dala opravdu zalezet: podklad jsem dobre rozetrela, pak jsem cekala asi 10 minut, nez 'sedne' a teprve potom jsem pouzila ten fixacni pudr. Pouzila jsem ho jen opravdu malo, abych nevypadala jak divadelni herec 😀 a vysledek byl mnohem lepsi 😵 Dnes jsem si jeste makeup nedelala, ale za chvili jdu na to, tak to udelam stejne, jako vcera vecer a uvidim. Navic dneska tu prsi, takze pujdu odpoledne ven a otestuju trvanlivost v destivem pocasi 😉

Ten korektor vichy mam tento: http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?pl... Mam ten uplne nejsvetlejsi, pac jsem si ho kupovala v obchode, tak jsem si hned na miste vybrala odstin a bylo jasny, ze ten nejsvetlejsi je pro me nejidealnejsi.

Lendy, jeste jsem se chtela zeptat;l kdyz pouzijes Jungle, taky ti potom 'elektrizuji' vlasy? Mne se to bohuzel stava. Pocitam, ze to bude zrejme tim, ze nepouzivam pripravky se silikonama, ktery vlasy zatizi a ty pak neelektrizuji, ale v Lush vlasovych pripravcich silikony nejsou (nastesti), ale pak mi letaji vlasy...Ono to taky v mem pripade bude tim, ze mam dost jemny vlasy, kdo ma silnejsi, tomu asi nelitaji.

A jak jsi na tom s tim melirem? Ja jsem ted trochu na vazkach - jak mi odrustaji nebarvene vlasy, ktery mam dost blond, tak to v kontrastu s tema tmavyma koneckama vypada dost legracne. No a vzhledem k tomu, ze se blizi vanocni sezona plna vanocnich vecirku, tak me pokousi myslenka, ze si necham udelat jen nejaky velmi slaby melir (treba jen kolem obliceje). na druhou stranu se mi do toho nechce, pac nechci muset pouzivat pripravky na barvene vlasy, pocitamm, ze kdydybch na ten melir pouzivala lush, tak se mi asi rychle vysisuje, ze...A to ani nemluvim o tom, jak by mi to ty vlasy asi zase znicilo. No ale me ten barevny prechod docela stve, protoze to vypada cim dal divneji. Za dva tydny jdu ke kadernici na ostrihani (zastihnti konecku) - ja bych tam nesla, ale potrebuju ty barveny konecky ostrihat, jenze s takovou si dlouhy vlasy nevypestuju a ni za zlaty prase....takze mam dylema.... 😝

DENDISO - pokud se chystas do tropu, kde bude vic nez 25 stupnu (jako ze asi ano), tak bych ti naopak poradila, abys nepouzivala zadny makeup. Ja vim, zda se to strasny ta predstava, ze budes bez 'maskovani' 😀 , ale pokud tam bude velka vlhkost vzduchu + vysoke teploty + slunce, tak by se ti svym zpusobem kazdy makeup rozpoustel (i kdyz ne treba viditelne), coz by bylo katastrofalni pro tvou plet v tom, ze by se usadil do poru a kombinace makeupu + pot + necistoty z ovzdusi by ti jeste zhorsily to akne. Takze ja bych ti doporucila maximalne tonovaci hydrataci krem, ktery sice moc nekryje, ale sjednoti barvu pleti + korektor na nejhorsi a nejviditelnejsi bolaky a na vecer treba pudr, aby ses neleskla. Tezky makeup (i kdyby se neroztekl) by pro tvou plet asi nebyl to nejlepsi a po navratu domu bys asi mela to akne jeste horsi 😝 Ale odpoved na tvou otazku: myslim, ze kdyz pouzijes dermablend + fixacni pudr, tak by se snad rozpustit nemel (ale pouzila bych jej radeji ve slabsi vrstve) 😉

zanett
16. lis 2008

...tak udelala jsem si makeup a hlasim, ze to s tim fixacnim pudrem dopadlo dobre 😵 ...zatim... Nevim, cim to je, ale nanesla jsem asi dve velmi slabe vrstvicky a vypada to dobre. Sice super-krasnou-porcelanovou plet mit nikdy nebudu, to mi holt neudela ani ten sebelepsi makeup, ale vypada to mnohem lepe...ale jedine s tim stetcem, ja to proste s labutenkou neumim... 😒

Lendy - jeste jsem se chtela zeptat ohledne maskovani kruhu pod ocima (teda, jestli se te to tyka); ja jsem na www strankach bobbi brown videla video, kde nanasela korektor na zamaskovani tmavych kruhu a docela jsem se divila, protoze to ocni okoli pri aplikaci docela natahovala a povytahovala...ja se snazim si korektor nanaset veeelmi opatrne tak, abych si kuzi kolem oci natahovala jen minimalne a pak vidim tohle! To bylo skoro jako masaz!!! Ale radila nanaseni stetcem (ne prsty)... tak jsem to dnes zkousela a teda musim rict, ze tim stetcem nic moc, zanechava mi to pod ocima takovou tu 'stetcovou' stopu....na zaver radi zamaskovane kruhy prepudrovat fixacnim pudrem...to jsem taky dnes zkousela, ale nevim nevim, pac mam pocit, ze mi to zvyraznuje drobne vrasecky tesne pod ocima...jak si nanasis korektor ty?

A jak s tim laserem? Pujdes na nej nakonec?

lendy1
17. lis 2008

zanett, s tím laserem váhám 😒 Vzhledem k tomu, že je teď manžel každý měsíc v trapu a hlídání pro malého nemám, tak jsem si řekla, že to nechám na jaro. Jenže teď mám pleť absolutně bez problémů, tak váhám jestli jo (třeba jen 1x, 2x) nebo se na to vybodnout a za ty našetřený peníze si raději něco hezkého pořídit na sebe 😀 Ale asi vyhraje ten laser 😀

Na melír půjdu, ale asi to nechám taky až na jaro, teď mi vlasy zase konečně dorostli, tak to pak vezmu rovnou na melír a nějakou menší změnu účesu.
Já mám vlasy dost těžký a pevný, po Jungle mi nelítají, což jsem ráda. Moje zkušenost je opačná, jakmile jsem měla drogérkový kondiš nabušený silikonama, tak jsem pak měla ty vlasy tak jemný, že lítali a já jsem vypadala jak se svatozáří kolem hlavy 😅

Ten korektor musím vypátrat, jestli ho u nás někde prodávají popř. ho objednám někde z ciziny. I když zase teď korektor vůbec nepoužívám, ani tu zelenou bázi pod make-up, ale co kdyby to bylo potřeba...
Ještě si chci pořídit nějaký žlutý korektor na občasné kruhy pod očima, prý ta žlutá barva je na to dobrá.
S korektorem zacházím tak, že ho vklepávám prsty a někdy ho použiji až po make-upu. Se štětcem bych si netroufla 😖

alenka11
17. lis 2008

Ahoj!
Objevila jsem tady krém ELICINA,chtěla bych se zeptat kdo ho
vlastní na tomto fóru jak jste spokojené ,mám nějaké jizvičky
a sem tam pupínek.Chtěla bych ho vyzkoušet,ale abych nenarazila.
Dík za za odpovědi.

olise69
18. lis 2008

Tak ja teraz končím s 1. kelímkom. Pleť mám velmi príjemnú, mne nevysušuje, ale ani nepremasťuje, mám ju takú akurát. Ako je to s jazvičkami- ťažko posúdiť. Pigmentové flaky sú slabšie, sem- tam vyrážka sa vyskytne.
Pozri str. 87

olise69
18. lis 2008

Nemáte niektorá skúsenosti so suchým gélom na vlasy? Kde sa dá zohnať ?

karlicka111
18. lis 2008

Ahoj holky, nevíte, prosím, některá, zda jsou holící hlavice Gillette Venus Breeze kompatibilní se strojkem Venus. Nemůžu sehnat ty "staré" hlavice. Tak doufám, že nebudu muset kupovat nový strojek 🙄 🙄 Díky moc 🙂

lendy1
18. lis 2008

olise, co to je 😲 ? Není to spíš suchý šampon?

veronikahel
18. lis 2008

Ahojte, môžete mi poradiť nejaký gél na odličovanie s vodou?? najlepšie taký, ktorý sa dá kúpiť v drogerii...

olise69
19. lis 2008

lendy- nie, je to ako gél-vosk. Dávala mi ho kaderníčka, a je to super! Vyzerá ako biela pasta, votrie do vlasov a velmi dobre drží. Pritom nelepí ani nemastí. Povedala, že u nás to nedostať.
Včera som si dala si urobiť medeno-červený melír do vlasov okolo tváre.Vyzerá to fajn, uplne ma to oživilo. Takže som dlho s hnedou farbou nevydržala! Čiže, nikdy nehovor nikdy ! Začala som si pripadať ako " zamdletá" .

monkula
19. lis 2008

ja som si včera kúpila kulmu a lak na vlasy od Lórealu - ellnet a som spokojná... dobre drží a vlasy nie sú ako z betónu... 😀 😀 😀
A teda, musím vám poprosiť o radu, aká farba rúžu by mi pristala? 😅 😅 😅 😅

slnieckova
19. lis 2008

ja mam otazku 😀 keby som chcela mat vlasy take svetlucko hnede - orieskove 😀 aky odtien? Mate niektora s takouto farbou skusenosti? Lebo uz som si parkrat hnedu kupila ale bola som neskutocne tmava, priam cierna 😀, ale ja by som chcela svetlucku....
vdaka za rady 😀