Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

pimpulka
16. dub 2008

ella ak sa nemylim tak nire ma buffy spytaj sa jej...inak ja si necitam lush cesku stranku, asi by som mala kedze tam pisu referencie klienti ze?

aponchie
16. dub 2008

lendy tak to je sila 2tisice za krem 😝 no kdyby mel pomoct tak no problemo a ten co jsi mi poslala je jako novej?nebo ho nekdo pouzival?me v marionaud nebo jak s eto pise nechtela dat vzorek prej si muzu koupit sadu vzroku za 600kc od este.l 😝

lendy1
16. dub 2008

no někde jsou ty prodavačky fakt na zabití 😠
ten krém, co je na MMB je nový. Fakt na netu se dá sehnat za nízkou cenu. Myslím, že tam je i v mličké verzi 15ml za cenu cca 350,-Kč:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12255311&tab=1

nebo tady je taky, ale jen 7ml 😝
http://www.aukro.cz/item345884533_estee_lauder_...

aponchie
16. dub 2008

a jak si to muzu koupit?musim se nejak zaregistrovat a to je aukce nebo zrovna koupit?ja tam nikdy nic nenakupovala jeste..tech 7ml je prave vzorek ja dostala v dansku k seru night repair takove lahvicky asi 4 😝

lendy1
16. dub 2008

na tom Mimibazaru napíšeš jen zprávu do té kolonky pod inzerátem, na Aukru musíš být zaregistrovaná a buď přihodit a pak to hlídat jestli tě někdo nepřehodí nebo dát kup teď.

Jo, ale teď když jsem tu vedle viděla Mary Kay, tak možná by ti bodlo i toto:
http://www.aukro.cz/item347286804_mary_kay_time...

Mary Kay je taky dobrá kosmetika a myslím, že zrovna tohle spolu s mikrodermální sadou se jim fakt povedlo 😉

aponchie
16. dub 2008

ja bych zkusila ten este ten mensi za 350myslim..zkusim ji napsat teda dik a ty ho mas na sobe odskouseny?

nire55
16. dub 2008

pimpulka:tak to si ma nepotesila,ale aj na fotkach vypada taky zrnieckovy,no a ten puder je ako antiperspirant?

vilca
16. dub 2008

Žádná mi neporadíte s nehty? 😕

lendy1
16. dub 2008

vilca, zkus mrknout sem, tady se probírají nehty, i když teda nevím, jestli gelovky 😒
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

aponchie, nee, ale chystám se na něj 😀

ella, já jsem našla na letáku, co mám teď z Lush, že u toho buffy se to nanáší na mokré tělo. Ale zase to Babyface teď používám taky na tělo a nasucho, tak si myslím, že to bude asi jedno 😉

ella1
16. dub 2008

babyface akože sa s ním neumývaš ale natieraš?no asi vyskúšam a uvidím,čo bude lepšie....

aponchie
16. dub 2008

lendy tak sem ji napsala uvidime co odepise 🙂

lendy1
16. dub 2008

ella, jj, mě to prostě s ním odličovat nejde 😝 ale na tělo ho stačí maličko a pořádně rozetřít

aponchie
16. dub 2008

dneska sem si koupila ten ocni krem rilanja tak vyzkousim vecer ale krasne voni ma nejaky q10a vitaminky tak uvidime 😀

noangel
16. dub 2008

lendy&aponchie: na Idealist od EL pozor vznika na nem totiz tezka zavislost a bohuzel i draha 🙂 ale je super

lendy1
16. dub 2008

noangel, jak to myslíš 😉 jako, že je dobrej nebo ne?

aponchie
16. dub 2008

noangel prosim te a mas to vyzkousene? 😀

noangel
16. dub 2008

lendy: prave ze az moc 🙂 jako vazne ale silene leze do penez ale krasne me spravil plet co sem ho pouizivala jednu dobu. mam moc rada sera a kapsle pod kremy mam desne suchej oblicej ted mam ceramidovy kapsle od e arden a taky uzasny 🙂

aponchie
16. dub 2008

a tento e.l se pouziva jako serum pod denni krem ?ja myslela jako na primo jen on

noangel
16. dub 2008

aponchie: mam. je fakt super v podstate me spravil plet od poru, pupinku a spol

lendy1
16. dub 2008

Já jsem si to myslela, jelikož pořád čtu, jak je tenhle krém skvělý. No jo, tak příští měsíc jdu do něj 😀
a mají ho v séru i v krému nebo jak?

noangel
16. dub 2008

aponchie: ted si nejsem jista ale myslim ze to je serum pod krem nebo ja aspon pres nej kremovala ale ja musim sem porad vyschla jak treska

noangel
16. dub 2008

lendy: nechci kecat ale ja byla presvedcena ze to je serum je fakt ze na ceskych webech o nem pisou jako o kremu

lendy1
16. dub 2008

noangel, no mě je to celkem jedno, mám ráda oboje 😵 Sérum by teď na léto bylo asi lepší...
a kde ho kupuješ?

aponchie
16. dub 2008

no a musi se na to serum aplikovat krem nebo staci jen to serum ?

pimpulka
16. dub 2008

ahoj nire...ten puder je ako deodorant, ale od kedy ho pouzivam mam cely den podpazusie suche, prijemne na dotyk, jemnunke pudrove, lahulinka kokosova vona cely den...parada...ten puder mozes aj na inu cast tela, ale hlavne podpazusie..odporucam..ked chce vypytaj si vzorku toho tuheho deodorantu ale ja sa k nemu uz nevratim 😅

lendy1
16. dub 2008

aponchie, já myslím, že může, ale nemusí 😉

ella, tak s tím buffy je to jinak: to se musí na mokrou kůži a pak opláchnout

jinak teda buffy opravdu doporučuji: je to vlastně taková peelingová kostka s krémem v sobě. Stačí přejet po kůži a opláchnout, už se pak nemusí používat nic navíc. Po použití zůstane na kůži jakoby vrstva tělového krému a to je super, člověk se už nemusí ničím mazat. Navíc to moc pěkně voní: jemně s citrusovým nádechem.

no a k masce nemám co dodat: výborná, krásně pleť vyčistí a zároveň je i jako pleťový peeling. Stačí ji maličko a chvilku ji mít nanesenou než zaschne.

Tyhle 2 věci budou mé velmi oblíbené 😵

pimpulka
16. dub 2008

lendy ahoj..cize ten buffy pouzivas ked uz si osprchovana klasickym duschgelom a potom ten buffy a konec ? ten buffy nenahradza duschgel ze?

pimpulka
16. dub 2008

baby prave davali v telke reklamu na casopis Emma..vraj su tam pribalene poukazky na zlavy a letmo ich ukazali, zbadala som tam lush? mate niektora novu emmu? je tam lush poukazka? 😕

lendy1
16. dub 2008

pimpulka, jj, přesně tak, nějaký sprchový gel, pak buffy jako peeling a krém v jednou a pak už nic.

pimpulka
16. dub 2008

prave som sa touto maskou napatlala a tak sedim pri laptope http://www.lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detai...
😀
potom dam referencie 😎