Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

mihapiha
14. pro 2008

hehe, tak víš co, kup a poreferuj. já jsem si říkala bud půjdu ted do toho lorealu, pokud je v akci,anebo později a to do rimmelu,at za něj nedávám takové prachy, rimmel jen 170. to jde...
taky nemám obočí a určitě jsme výraznější s namalovanýma kukadlama,ale když se nechce,tak se nechce... ted tady letí nějaké stíny NYX, vypadají dobře... jen já bych to potřebovala vidět na živo...

sisstin
14. pro 2008

mihapiha: no nyxáčů mám mrtě 😅 😅 😅 nejlepší stíny ever 😀 milion barev a mega třpytivé..to jsem vždycky chtěla 😵

mihapiha
14. pro 2008

Siss, jakou barvu máš oči? mega třpytivé, tak to musí být něco, to se musí blýskat už zdálky,to by měl ze mě mhd radost!haha... spíše by měl dost. no, já mám hnědozelené oči,takže něco do šeda, zelena... i růžové...jinak nevím.. kupuješ přes net sama, nebo se skládáte s holkama z MK? a na kolik jedny vyjdou?

sisstin
14. pro 2008

mihapiha: já mám takový neutrálně modrý 😒 ...první sadu(20nyx v skleničkách)..to jsem měla z ebay..od jedný holky z beremka..druhou sadu od kámošky..taky z ebay...a jinak od tý doby nám objednává lendy1 z cherryculture...kde maj skoro všechen sortiment nyxáčů 😉 ..jinak ty pigmenty ve skleničce vyjdou na 2dolary..doláč je od 16,5až do 20Kč..zrovna ted je to nahoře...ale stejně..to máš jednu skleničku za 40Kč...co si za to koupíš tady? 😕 A mám je už skoro rok..a zmizla u hodně používaných tak třetina 😉 pak jsou chromy..ty jsou lepší..a ty stojí 5doláčů...kdyžtak mrkni na www.nyxcosmetics.com 😉

mihapiha
14. pro 2008

no, u lendy mám objednaný ten kabuki štětec... tak bych se mohla když tak někdy přidat i s těma Nyx. no, uvidíme, ted to nehoří, tak jako 40Kč je v poho,to si tady nic normalního nekoupíš... a jak se s tím pracuje? nanáší se to jako normální stíny, nebo k tomu potřebuješ taky nějaké špecl štětce atd?

aponchie
14. pro 2008

nevite kde je v CR The Body Shop?zrovna dneska sem nasla nejakej telovej krem s vuni ambry za 250 a asi ho musim mit a nevim kde ho mam sehnat a hned 😀

sisstin
14. pro 2008

mihapiha: no musíš mít podkladovou bázi, jinak ty pigmenty nejsou tak zářivý a nedrží..já mám od Manhattanu za 2stovky..a super..můžu být namalovaná xhodin..a furt to drží stejně..hlavně musíš mít štětinatej šteteček..já mám origoš Nyx..ale i obyč to jde 😉

zanett
14. pro 2008

nazdar vespolek - ja jsem vcera udelala obrovskou vyjimku a nenalicila jsem se, protoze mi bylo dost zle (asi chripka), dnes mi neni o moc lip (nebo jen o trosicku), ale uz jsem se nalicila, pac jsem myslela, ze pujdeme s MP nakupovat a bez makeupu bych nevytahla paty z domu. No ale kdyz me MP videl, ja jakym jsem stavu, tak mi rezolutne zakazal s nim jit a jelikoz kycham, kaslu a smrkam, tak je muj perfektni makeup v haji 😀 😝 Uz se 'tesim' zitra do prace 🙄 Takze ja neaplikuju makeup jedine a pouze v pripade, ze je mi pod psa - jedinou vyjimkou teda byl jeden den o letosni dovolene v jizni Francii, kde bylo takovy vedro, ze mi ten makeup nechtel drzet (tehdy jsem pouzivala mineralni) a sla jsem v ten jediny den 'naostro' - ty fotky podle toho taky vypadaj 😀

sisstin
14. pro 2008

zanett: já b ych taky dřív bez make-upu nevyrazila..ono je to fakt o zvyku....páč šíleně si připadáš hlavně ty..ostatním je to šumák 😅 ale taky mám pocit, že bych cizí lidi nenalíčená obtěžovala svým vzhledem 😅

lendy1
14. pro 2008

aponchie, jen v Praze 😉

zato já jsem trčela včera celý den doma ani jsem nevytáhla paty a manžel se mě ptal, jestli jdu večer někam pařit nebo na ples, že mám takový večerní make-up 😀 Jsem si chtěla jen vyzkoušet nějaké barvičky na oči, výsledek byl dokonalý, no, jenže jsem ho viděla jen já v zrcadle 😀

siss, to máš pravdu, okolí je to jedno, ale já jako naschvál, když vypadám příšerně, tak potkám někoho, koho jsem dlouho neviděla a jako naschvál je to třeba nějaký chlap 😅 a to bych si pak nafackovala 😀

lucenek
14. pro 2008

leni ukaž mi z lush ten vainishong at vím jak to vypadá děkuji

mihapiha
14. pro 2008

Siss, podkladovou bázi? to ani neznám.... ach jo, je to na mě moc složité, ty vaše čachry machry...

pimpulka
15. pro 2008

caffte...zanett diky za rady...joj veru 2rocny stale ten isty jeden make up mam,ale uz je v kosi...a dnes som sa vratila z obchodov s la roche posay- Unifiance- matt fluid...lekarnicka ho ospevovala a ja som sa namotala, vravela ze mne kompaktak eee..zajtra vyskusam

lendy1
15. pro 2008

zanett, mám dotaz:
až začnu s protivráskovou péčí (chtěla bych oční a noční Primordiale od Lancomu), tak co mám použít na noc za krém na krk? Taky ten noční protivráskový nebo stačí nějaký hydratační?
A co třeba nějaký krém na dekolt? Myslíš, že to má smysl?

zanett
16. pro 2008

lendy - vetsina firem dela i spesl protivraskove na krk a dekolt, ale ja myslim, ze je to proste jen komercni tah, klidne bych na krk + dekolt pouzivala ten, ktery pouzijes na oblicej. Ja mam pokozku na obliceji citlivejsi nez na krku ci dekoltu, takze kdyz tam pouziju oblicejovy krem, tak je to myslim vic nez dost 😉 Teda, ja ty oblicejove kremy na krk + dekolt pouzivam jen v lete, ve zbytku roku se tam natru telovym mlekem, ktery pouzivam na cely telo...

xmarg04
16. pro 2008

ahoj holky, mam na vas dotaz... mate nekdo zkusenosti s kosmetiku darphin? vcera jsem byla na kosmetice, kde s ni pracovaly a hodne se mi to zamlouvalo, jen neni uplne nejlevnejsi, tak si chci overit, zda ma nekdo dlouhodobejsi zkusenost, abych za ni nedala pulku vyplaty a po mesici se neosypala 😅 ... diky moc.... 😉

ella1
16. pro 2008

caute.
hej na krk a dekolt sa kľudne môže používať krémy určené na tvár.
ja som si kúpila fr. zelený íl,tak som zvedavá čo to spraví.dávam si ho na tie najhoršie miesta každý deň,len sa trochu desím toho, že je tam napísané, že zo začiatku sa prejavy môžu zhoršiť.a lepšie je na to dať foliu,lebo ked to vyschne, treba to stále zvlhčovať a to je každú chvíľu.tak pod tou foliou by to bolo asi lepšie.zatiaľ som si to dala len na hodinu, dlhšie sa mi nechce.....

lennik
16. pro 2008

ahojky, mam na vas dotaz, jak pouzivate kondicioner Jungle? potrit vlasy jako se sampukem?
tak jsem take udelala objednavku z UK Lush, tady v ČR se to prostě už vůbec nevyplatí, i s poštovným z UK to pořád vychází levněji a to o dost. dostala jsem k objednávce zdarma sprchový gel Snow Fairy, je úžasný krásně voní, jak cukrová vata, sice trochu přeslazený 🙂, ale pěkný, voní po tom hezky i kůže.
lendy, Primordiale od Lancome mam uz pul roku a jsem moc spokojena, i ocni krem je dobry, nestipe u oci, ja nosim cocky, tak mam citlivejsi oci a jen tak nejaky krem nesnesu.

lendy1
16. pro 2008

zanett, díky moc 🙂

lennik, jo, ten Snow Fairy bych nejraději snědla 😀 Fakt jak cukrová vata, škoda, že je to limitka a bude zase příští Vánoce.

Z toho očního Primordiale jsem byla mile překvapená. Musela jsem ho zkusit, protože po zkušenosti s hypoalergením očním Clinique, po kterým mě šíleně štípali oči jsem už nechtěla riskovat, že si koupím tak drahý krém, který bude to samé. Ale je super, oči mě nepálí vůbec a to je mám taky citlivé a nosím čočky. Zatím mám jen vzoreček a časem si určitě pořídím velké balení. Koukala jsem tady na cenu v parfumerkách a stojí 1.500,-Kč-fuj, na Jahodě ho mají o 1/3 levnější a to jsem nekoukala ještě na e-bay 😀 Fakt si tady do parfumerky chodím už jen pro vzorky nebo očichat vůně.

swead
16. pro 2008

potřebuju si koupit novou řasenku, s jakými značkami máte nejlepší zkušenosti?

jakoubka
16. pro 2008

Loreál a CH.Dior 😉

lucenek
16. pro 2008

leni jak budeš brát leden únor lush tak si vemu vainishing a ten ultralight 😵
ale to ti určo ještě písnu díky za odkaz

lendy1
16. pro 2008

swead, u mě jednoznačně YSL s efektem umělých řas, ale určitě příště zkusím tu Diorshow, jinak Lancome Hypnose není taky vůbec špatná

luci, jasan 😉

lucenek
16. pro 2008

holky a makeup dobře kryjící?
zatím mám bourois 10 hours sleep efect a repulpant reeboosting nebo jak se to píše...oba sou ok....ale kryjou míň než bych si představovala jinak sou to zatím nej co jsem vyzkoušela...

daskak
16. pro 2008

jamam veeelmi dobre skusenosti s kozmetikou GOSH... mne make-upnaozaj sedi 🙂 ..

kristi
16. pro 2008

ja jsem ale uplne spokojena s rasenkou Dermacol Magnum, na moje "zadny" rasy fakt super

jakoubka
16. pro 2008

Lucenek-Mat lumier od Chanelu,nebp Loreal casmere(nebo jak se píše)

pimpulka
16. pro 2008

caff baby...k mojmu novemu make upu este neviem napisat svoje dojmy, dnes som ho nevyskusala, ale mozem vrele odporucit La Roche Posay HYDRAPHASE UTIŠUJÚCA HYDRATAČNÁ MASKA 2X6ML, stoji to cca. 75skk, super maska na tvar, teraz som ju vyskusala,furt si osahavam pokozku ze je ako vymenena. Super na striedacku s magnaminty.

pimpulka
16. pro 2008

jaj zabudla som....lendy..tuto masku by som ti odporucila aj na dekolt, vidim ze riesis co s dekoltom....nestoji to vela a uvidis budes spokojna