Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
27. zář 2007

luci: no žádnej 🙄 ...já se mastim po všem..ty 2v1, co psala mel..no tak to vůbec...docela byl dobrej stay matt od Rimelu..ale já jsem stejně mastná po víc hodinách 😕

luucia
27. zář 2007

melory a to je jakej?? abych zas nebyla jak maska

luucia
27. zář 2007

já si kvůli tomu koupila v lékárně makeup od Vichy přímo na mastnou pleť a byla to teda hrůza!! byla sem jak maska a pleť sem měla tak vysušenou, že sem vypadala jak rozinka!! 😠

sisstin
27. zář 2007

luci: to má hodně firem..kukej na 2v1 😉

melory
27. zář 2007

😀 😀 😀

neeve
27. zář 2007

U make upu musím opět napsat - Max Factor 😉

sisstin
27. zář 2007

luci: mně nepřijde, že máš moc mastnou plet 😕

melory
27. zář 2007

max faktor je dobry, mna vsak uplne ohurili tiene od gosh

luucia
27. zář 2007

siss - teď jooo! už když se dopudruju, tak cejtím jak už se začínám lesknout!! 😝 jj, hormony! snad se to po porodu upraví! 😉

melory
27. zář 2007

luci upravi ja pri stele som bola ako voskova

luucia
27. zář 2007

melory a za jak dlouho po porodu se ta pleť asi upraví??

melory
27. zář 2007

pojdes z porodsnice a ani nebudes vediet ze si mala problem

melory
27. zář 2007

len zas potom ti ziadny makeup nevydrzi, lebo sa budes potit, ak budes kojit, a kym oblecies seba a malu a nachystas vsetko budes spotena....ja som sa vzdy vo vytahu zhrozila ked som si videla kropaje....

luucia
27. zář 2007

melory - takže si moc nepomůžu!! 😀 😀

sisstin
27. zář 2007

no to fakt ne 😅 😅 😅 😅

iza
27. zář 2007

ahoj holky, tak sepřidávám. Já mám řasenku Loreal Double Extension,používám jí fakt dlouho a nemůžu si stěžovat.Je teda dražší,ale dlouho vydrží a nežmolkuje se. Jo a taky jsou od Lorealu dobrý ty odličovací ubrousky, hezky voněj a smejou i ty nejodolnější řasenu
😉

luucia
27. zář 2007

iza - ta řasenka jak píšeš, to je ta jak nejdřív naneseš tu bílou a pak obarvíš černou??

iza
27. zář 2007

luucia : Jo jo přesně tak

melory
27. zář 2007

tak co poviete na mna: som znama mojimi dlhymi mihalnicami, lenze ma napadlo, ze naco trhat obocie, ked ho mozem oholit, aj som, a ako pekne, aj s mihalnicami

iza
27. zář 2007

jo a maj jí myslím buď v zlatym obalu nebo v černým..já mám ten černy...eh teda nevím jestli je mezi nima někaje rozdíl..já ho teda neobjevila 😅 😅

iza
27. zář 2007
luucia
27. zář 2007

já měla tu dvoufázovou od jiný firmy a řasy sice dělala dlouhý, ale nikdy se mi nepodařilo úplně přetřít tu bílou!

sisstin
27. zář 2007

luci: no to jsem si říkala, abych pak neměla bílý řasy 😕

luucia
27. zář 2007

siss - asi jak která řasenka! já měla od jiný firmy než píše Iza, už nevím od jaký a ta bílá mi přetřít moc nešla! Konce sem měla vždycky bílý!! 😒

natalien
27. zář 2007

Taky se přidám, já používám řasenku a i make-up od Lorealu, řasenku stříbrnou hranatou - ani nevím jak se jmenuje 🤐 beru ji poslepu 🙂 a mak
e-up Infallible 😉 Jo a v létě jsem používala rozjasnující krém 2v1 od Avonu a docela dobrý.
Dvoufázovou řasenku neee, mě teda nevyhovovala.

Co parfémy, rozlišujete je jako já na jaro, léto, podzim, zimu? Nebo jsem blázen jen já? 😅 😀

tvarohacek
27. zář 2007

řasenek jsem vyzkoušela spoustu a jediná, co mě fakt vyhovuje, je max faktor 2000 calories. 🙂

neeve
27. zář 2007

dvoufázové řasenky mi opravdu nevyhovují. Už to, že se musí nejdřív údělat ten bílý nátěr mě točí 😀
MF 2000 calorie 😉

yenn
27. zář 2007

Rasenku jedine Lancome 😉

neeve
27. zář 2007

Parfém mám jenom letní a zimní, ale zimní mi přestali vyrábět, budu muset najít jiný. A to je vždycky big problem. Už hodně dlouho mi vyhovuje Pure Blanca od Avonu. Je boží, čistá a příjemně jemná 🙂

Ale miluju i Sun od Jil Sander a Flower od Kenza 🙂

sisstin
27. zář 2007

yenn: si pamatuju, jak jsem se tě ptala na ten bronz sublime..a druhej den jsi porodila 😝 😅